معرفی و دانلود کتاب صوتی استثنا باشید

عکس جلد کتاب صوتی استثنا باشید
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استثنا باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استثنا باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی استثنا باشید

کتابی برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی! دارن هاردی، نویسنده‌ی محبوب آمریکایی در کتاب صوتی استثنا باشید، مجموعه‌ای از بهترین فرمول‌ها برای دستیابی به موفقیت را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر خواهان رشد و پیشرفتی روزافزرون در زندگی هستید، به هیچ‌وجه فرصت گوش سپردن به این اثر را از دست ندهید.

درباره کتاب صوتی استثنا باشید:

دارن هاردی را بیشتر با کتاب پرفروش و محبوبش، «اثر مرکب» می‌شناسند. هاردی در آن کتاب اصول کامیابی را برای مخاطبین خود تشریح کرده، و آن‌ها را در جهت پرورش استعدادهای خود سوق داده بود. القای مثبت‌اندیشیِ سازنده، ارائه‌ی راهکارهایی عملی برای خودسازی و تأکید بر اهمیتِ خودباری، اصلی‌ترین مضامین مطرح‌شده در کتاب‌ اثر مرکب‌اند؛ در کتاب صوتی استثنا باشید (Learn to Unleash More of Your Best Self in an All New) نیز، بیانی دیگر از همین مضامین را خواهید شنید. با این تفاوت که در این اثر، دارن هاردی عزم خود را جزم کرده تا برای به موفقیت رساندن شما جای هیچ اما و اگری باقی نگذارد!

او با همان لحن شیوا و تأثیرگذار خود، به شما می‌قبولاند که در وجود هر انسانی، هیولایی خوابیده که تشنه‌ی موفقیت است. هاردی می‌گوید که وظیفه‌ی شما، فقط و فقط بیدار کردن این هیولای خفته است. بعد از آن، کارها خود به خود روال طبیعی‌شان را در پیش خواهند گرفت، و شما بی‌آنکه نیاز به صرف انرژی اضافی و قبول زحمتی فراوان داشته باشید، خود را در جاده‌ی خوشبختی خواهید یافت.

اما برای برداشتن گام نخست، برای بیدار کردن هیولای عظیم درونتان، باید آستین‌ها را بالا بزنید و خانه‌تکانیِ مفصلی را در ذهنتان به راه اندازید. در کتاب صوتی استثنا باشید، خواهید آموخت که چگونه باید این کار را انجام دهید؛ خالی کردن ذهن از افکار منفی، مستلزمِ استفاده از راهنماییِ افراد مجرب و کارآزموده است. به دارن هاردی اعتماد کنید تا پس از مدتی کوتاه، از ذهنیت یک برنده‌ برخوردار شوید!

کتاب صوتی استثنا باشید مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال آموختنِ نکاتی کاربردی برای ارتقای سطح زندگی خود در عرصه‌های گوناگون هستید، کتاب صوتی استثنا باشید را از دست ندهید.

با دارن هاردی بیشتر آشنا شویم:

دارن هاردی (Darren Hardy) کارآفرین و نویسنده‌ی مشهوری است که زمانی که تنها هجده سال داشت، موفق شد به درآمدی بالغ‌ بر یک‌ میلیون دلار در سال برسد! او که اولین فعالیت‌های تجاری خود را از سنین نوجوانی آغاز کرده بود، در سال ۲۰۰۷ مجله‌ی موفقیت را راه‌اندازی کرد.
هاردی در بیست‌وهفت‌سالگی مالک شرکتی با درآمد سالانه ۵۰ میلیون دلار بود. او تاکنون هزاران کارآفرین را راهنمایی کرده و به بسیاری از شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ مشاوره‌ی مالی داده است. برخی از مهم‌ترین آثار او عبارتند از: «اثر مرکب، بهترین سال زندگی تو، تغییر بزرگ، صد سال خردمندی.»

جملات برگزیده کتاب صوتی استثنا باشید:

- زندگی شما به راهی خواهد رفت که به آن نگاه می‌کنید.
- هر چیزی که توجه و نقطۀ تمرکز شما را کنترل کند، زندگی شما را هم کنترل خواهد کرد.
- باورها می‌توانند حقیقت نداشته باشند؛ اما همین باورها سرنوشت ما را تعیین می‌کنند.
- مغز شما یک سیستم بسیار ساده دارد، یعنی هرچه در آن بریزید همان را به شما پس خواهد داد!
- دست از سرمایه‌گذاری روی خودتان بردارید و روی دیگران سرمایه‌گذاری کنید تا به همان موفقیتی دست یابید که مدت‌هاست در انتظارش هستید.

در بخشی از کتاب صوتی استثنا باشید می‌شنویم:

تنها تفاوت موجود بین افراد موفق و هفت‌ میلیارد انسان دیگر روی کره زمین، انتخاب‌های کوچک و به‌ ظاهر ناچیزی است که آن‌ها در هر لحظه از زندگی خود می‌کنند. این حقیقتی است که برای بسیاری از افراد به‌ هیچ‌ عنوان پذیرفتنی نیست. بیشتر افراد باور دارند که برای موفقیت باید کارهای شگفت‌انگیز انجام داد، توانایی‌های زیادی کسب کرد، امکانات بی‌اندازه در اختیار داشت، بسیار باهوش بود، بسیار زیبا بود و حتی برخی بر این باورند که باید بسیار بی‌رحم بود!

اما همۀ این‌ها فقط باورهای نادرستی است که ذهن شما ساخته است تا به شما بقبولاند که اگر موفق نشده‌اید، به این دلیل است که تحصیل‌ کرده، باهوش، زیبا و توانمند نیستید؛ دلیل اینکه ثروت ندارید این است که والدین خوبی نداشته‌اید، در کشور خوبی زندگی نمی‌کنید و امکاناتی برای شما فراهم نبوده است؛ اگر بدهکارید به این دلیل است که آدم خوبی هستید، نمی‌خواهید سر دیگران کلاه بگذارید... نه، این حقیقت ندارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۳ دقیقه
فصل اول: استثنا باشید - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل اول: استثنا باشید - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل دوم: راز موفقیت چیست؟
۱۷ دقیقه
فصل سوم: چرا بیشتر مردم شکست خورده‌اند؟ - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل سوم: چرا بیشتر مردم شکست خورده‌اند؟ - بخش دوم
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: چرا افراد شکست خورده رفتار شکست خورده‌ها را بروز می‌دهند؟
۳۳ دقیقه
فصل پنجم: چگونه کیفیت زندگی خود را بالا ببرید - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل پنجم: چگونه کیفیت زندگی خود را بالا ببرید - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل ششم: ابزارهای جادویی - بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل ششم: ابزارهای جادویی - بخش دوم
۲۴ دقیقه
فصل ششم: ابزارهای جادویی - بخش سوم
۲۵ دقیقه
فصل هفتم: مهارت‌های لازم را بیاموزید
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: برای بقا رهبری کنید - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل هشتم: برای بقا رهبری کنید- بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی استثنا باشید
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهمهدی صفری
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی استثنا باشید

مریم مهدی
۱۴۰۱/۱/۲۴
همیشه برای من دارن هاردی با بقیه اساتید موفقیت فرق داره، کتابهاش رویا پردازانه و شعار گونه نیست. واقعا انچه را که میگه قابل استفاده توی زندگی روزمره هست البته خودش هم میگه که راه حل هاش اصلا اسان نیست.
کتاب بسیار قوی و هم تراز با همان اثر مرکبشه. من لذت بردم. توصیه می‌کنم بخوانید
محمودعلی شعبانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
سلام دوستان عزیزم وقت بخیر، انسان‌های کتاب دوست همیشه دنبال کتاب‌هایی هستند که از خواندن آن‌ها لذت ببرند و در زندگی استفاده کنند، دارن هاردی کسی است که شما از نشستن با او خسته نخواهید شد، شما را به شنیدن سخنان برایان تر یسی در کتاب هدف، چارز شواب در کتاب جادوی فکر بزرگ دعوت می‌کنم، دوستتان دارم.
مهناز آسوده
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
بسیار عالی و لذت بخش بود خوندنش برای همه آدمها مهمه، برنامه زندگی آقای هاردی فوق العاده است که همه رو موفق میکنه، مخصوصا میدونی خودش همه این تجارب و کسب کرده و کتاب نتیجه چندین سال فکروتجربه و نتیجه موفقیت بسیاری از انسانهاست، متشکرم وموفق باشید.
Ali Khalili
۱۴۰۱/۳/۹
این کتاب هم مثل بقیه کتاب‌های دارن هاردی، پر است از نکات ریزی که به ظاهر و در عمل هیچ کسی توجهی به آن‌ها نمیکنه، اما بیشترین تأثیرات رو روی زندگی ما میگذارن و در نهایت، کیفیت زندگی ما رو همین موارد زیر مشخص می‌کنن...
ممنونم از کتابراه
الناز فکوریان
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
دارن هاردی از نظر من تنها نویسنده کتابهای موفقیت هست که آموزه هاش کاملا کاربردی و فوق العادست. کتابهاش به درد تمام فرهنگها میخوره و واقعاااا راهگشاست. به همه اکیدا خوندنش رو توصیه میکنم. این کتاب هم مانند اثر مرکب فوق العادست.
ر.ستارپور
۱۴۰۱/۶/۲۴
مطالب جالبی رو برا ادم گوش زد میکنه
کتابی فوق العاده با فهرستی از مسائل ارایه شده که در زندگی مورد نیازمونه
به دوستان توصیه میکنم خودتون تا اخر گوش بدن و به کسانی که میدونن نیاز داره توصیه کنند تا اونام بشنون
Shadi Asadi
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
مثل تمامی کتاب‌های دارن هاردی فوق العاده من کتابهای اثر مرکب رهبری در قرن ۲۱ و این کتاب رو ازشون خوندم هر ۳ عالی بودند اگر به دنبال ارتقا فردی هستید و میخواید رهبر زندگی خودتون باشید پس این فرصت رو از دست ندید
Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
کتاب بسیار عالی و کاربردی بود. ‌‌به همه دوستان توصیه میکنم حتما گوش کنند و البته باید بگم گویندگی خوبی هم داره. اگه بادقت گوش داده بشه و به تمارینش عمل کنید قطعا نتایج عالی بدست میارید.
مجید م
۱۴۰۱/۱/۲۱
کتابی عالی سرشار از‌مطالب آموزنده و کاربردی بااین کتاب مطمعنم از نظر شخصی در سطحی بالاتر قرار خواهید گرفت چند کتاب درون یک کتاب از همه کسانی ک‌در تهیه کتاب نقش‌داشتن‌سپاسگذارم
Mehdi Jalalian
۱۴۰۱/۹/۵
دارن هاردی بعنوان یک ادم موفق و میلیارد خود ساخته معاصر میتونه الگوی خیلی خوبی برای ما باشه هم در زمینه کسب و کار و هم در زمینه خانوادگی. من کتابهاشو دوست دارم
Soheil Alipour
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
متاسفانه شاید این مشکل شخصی باشه اما من با کتاب‌های دارن هاردی نمیتونم ارتباط برقرار کنم و به نظر شخصیم مطالب آن‌ها بسیار با واقعیت فاصله دارد.
parisa mohamadi
۱۴۰۰/۶/۱۷
واقعا بهترین کتابی بود که شنیدم و لذت بردم و مشتاق شدم بهش عمل کنم و صدای گوینده هم خیلی عالی بود 👌👌
behrang sht
۱۴۰۰/۱۱/۳
یکم مطالبش مشابه کتابهای دیگه دارن هاردی هست ولی در کل به نظر بنده همه کتابهایی که این بزرگواران مینویسند ارزش حداقل یک بار خوندن رو داره
سمین اربابی
۱۴۰۰/۸/۲۴
واقعا کتابی بسیار تاثیر گذار بود... و همه چیز بر میگرده به طرز رفتار که در این کتاب به گونه ایی هنرمندانه بیان شده بود
Ali akbar Garmabi Garmabi
۱۴۰۱/۶/۲۸
کتابی بسیار خوب از نویسنده‌ای بسیار عالی. این کتاب واقعا مفید و پرفایده بود و تاثیر زیادی در زندگی و طرز فکر من گذاشت
مشاهده همه نظرات ۷۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی استثنا باشید

برای دریافت کتاب صوتی استثنا باشید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.