معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجرای الماس: بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا

عکس جلد کتاب صوتی ماجرای الماس: بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا
قیمت:
28000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای الماس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای الماس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای الماس: بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا

کتاب صوتی ماجرای الماس نوشته‌ی مارتین ویدمارک، یکی از عناوین جذاب و سرگرم‌کننده از مجموعه بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا است. در این کتاب دو کارآگاه نوجوانِ داستان ما به دنبال دزدِ زبر و زرنگی می‌گردند که ظرف چند روز همه‌ی الماس‌های مغازه‌ی محمد قیراط را بالا کشیده و حالا هم غیبش زده است!

درباره کتاب صوتی ماجرای الماس:

بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا نام مجموعه‌ای از داستان‌های متنوع با مرکزیت دو قهرمان کوچک و باهوش و دوست‌داشتنی به نام‌های لاسه و مایاست؛ این دو، در واقع کارآگاه‌های کوچکی هستند که در هر یک از داستان‌ها با یک پرونده‌ی دشوار مواجه می‌شوند.

پرونده‌ای که لاسه و مایا در کتاب صوتی ماجرای الماس (The Diamond Mystery) باید عهده‌دار حل و فصلش شوند، کمی سخت‌تر از پرونده‌های دیگر به نظر می‌رسد. ماجرا مربوط می‌شود به سرقتی که طی چند شب پیاپی از مغازه‌ی محمد قیراط صورت گرفته؛ سارق به قدری حرفه‌ای عمل کرده که پلیس شهر کوچک‌ترین نشانی از هویت او پیدا نکرده است. به خاطر همین هم نیروی پلیس دست به دامن بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا شده و به این دو کارآگاه زبده امید بسته است.

برخی از شواهد نشان می‌دهند که دزد الماس‌ها یکی از کارکنان جواهرفروشی محمد قیراط به نام سیولئاند است. اما لاسه و مایا باهوش‌تر از این هستند که گول شواهد پیش پاافتاده را بخورند. البته آن دو هر چقدر هم که باهوش باشند، نباید از یاد ببرند که دزدِ داستان هم آدمی زبر و زرنگ است و به سختی دم به تله می‌دهد. به نظر شما، لاسه و مایا در نهایت دزد را گیر خواهند انداخت؟ پیروز نهایی این جدال کدام طرف خواهد بود؟

کتاب صوتی ماجرای الماس مناسب چه کسانی است؟

کودکان 7 تا 9 سال مخاطبین اصلی این داستان صوتی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده‌اند.

با مارتین ویدمارک بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی سوئدی کودک و نوجوان است. ویدمارک در اوایل دهه هشتاد به استکهلم مهاجرت کرد و از همان زمان به نوشتن شعر و داستان برای کودکان پرداخت. تجربه‌ی سال‌ها دبیری و تدریس، بسیار به مارتین ویدمارک (Martin Widmark) در شناخت ذهنیت کودکان و نوشتن داستان‌هایی مطابق با سلیقه‌ی آن‌ها کمک کرده است. برخی از آثار او عبارتند از: «ماجرای مومیایی، ماجرای فوتبال، ماجرای سیرک».

در بخشی از کتاب صوتی ماجرای الماس می‌شنویم:

فصل سوم - تجسس آغاز می‌شود:

روز بعد هوا آفتابیه. لاسه و مایا با اتوبوس به خیابان کلیسا می‌رن. هرکدوم یه کیف به همراه وسایل کارآگاهی به همراه دارن. وقتی به کلیسای قدیمی می‌رسن از اتوبوس پیاده می‌شن. مغازه‌ی طلافروشی محمد قیراط طرف دیگه‌ی خیابان، بین کافه و اداره‌ی پست قرار داره. لاسه و مایا چند لحظه می‌ایستند و به مغازه نگاه می‌کنن. ساختمان مغازه سه طبقه‌ست. مغازه طبقه‌ی پایین ساختمان قرار داره. لاسه می‌گه: «پس به این ترتیب می‌دونیم که یه دزد الماس داخل اون ساختمونه. دونستنش کمی ترسناکه.» مایا می‌گه: «بیا بریم کارمونو شروع کنیم.» و با سر به طلافروشی اشاره می‌کنه. اونا از خیابان رد می‌شن و در مغازه رو باز می‌کنند. با باز شدن در زنگوله به صدا در میاد. مایا با دقت به اطراف نگاه می‌کنه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
فصل اول: در دفتر کارآگاهان
4 دقیقه
فصل دوم: مردی که از فرط درماندگی درخواست کمک می‌کند
6 دقیقه
فصل سوم: تجسس آغاز می‌شود
4 دقیقه
فصل چهارم: اشخاص مظنون
4 دقیقه
فصل پنجم: تجسس از داخل و از بیرون مغازه
4 دقیقه
فصل ششم: یک سیب سبز کم است
4 دقیقه
فصل هفتم: پازل و شیرینی خمیر بادامی
7 دقیقه
فصل هشتم: چه کسی؟ چرا؟ و چگونه؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجرای الماس: بنگاه کارآگاهی لاسه و مایا
نویسنده
مترجمنامدار ناصرقصری
گویندهمهیا بوستانچی
ناشر چاپیانتشارات پریان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجرای الماس

م ف
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
قشنگه پسرم خیلی علاقه داره و بارها گوش داده و از گوش دادنش خسته نمیشه. جدا از داستان زیبا و ترجمه روان آن، صدای دلنشین راوی داستان خانم بوستانچی که خیلی زیبا به جای شخصیتهای مختلف داستان صحبت میکردند، جذابیت کتاب و دو چندان کرده، راوی بسیار توانمندی هستند و به خوبی از عهده شخصیتهای متفاوت داستان برمی آیند. علاوه بر پسرم، حتی من هم به عنوان یک بزرگتر، جذب گوش کردن به کتاب میشم.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجرای الماس

برای دریافت کتاب صوتی ماجرای الماس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.