معرفی و دانلود کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی: اختیار زندگی و زمان خود را به دست بگیرید

عکس جلد کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی: اختیار زندگی و زمان خود را به دست بگیرید
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی: اختیار زندگی و زمان خود را به دست بگیرید

کریگ بلنتاین در کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی، برنامه‌ای کاربردی برای پیاده‌سازی در زندگی روزمره‌ به شما پیشنهاد داده است؛ برنامه‌ای که پیروی دقیق از آن هر فردی را به بهترینِ خودش بدل می‌کند...

درباره کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی:

حدود دو هزار سال پیش، جایی در یونان باستان، متفکری به نام «زنون» دستگاه فکری خاصی پدید آورد که بعدها به «فلسفه‌ی رواقی» شهرت یافت و پیروان بسیاری پیدا کرد. این فلسفه‌ی باستانی، کشف راز سعادت را بزرگ‌ترین هدف خود می‌دانست؛ سعادتی که مطابق تعریف فیلسوفان یونان باستان، معنایی جز احساس رضایت از زندگی ندارد. به زبان امروزی، فلسفه‌ی رواقی به دنبال دستیابی به راه‌های نیل به «موفقیت» بود؛ و از آنجا که موفقیت برای تمام افراد بشری، از دیرباز تا به امروز، هدفی اساسی بوده است، فلسفه‌ی رواقی همواره جذاب باقی مانده و حتی در زمانه‌ی ما نیز طرفدارانی پرشور دارد.

یکی از این طرفداران کریگ بلنتاین است. او باور دارد که آموزه‌های فیلسوفان رواقی، به ما مسیر درست زندگی کردن را نشان می‌دهد. بر اساس همین اعتقاد، او کتابی نوشته با عنوان فرمولی برای داشتن روزهای عالی (The Perfect Day Formula)، و در آن دستورالعمل‌هایی را که به گمانش به انسان در ساختن یک روز پُربازده و رضایت‌بخش یاری می‌کنند، از دل جهان‌بینی رواقی بیرون کشیده و با مخاطبینش به اشتراک گذاشته است.

از کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی خواهید آموخت که به جای واکنشگر بودن، کنشگر باشید و اختیار زندگی و زمان باارزش خود را در دست بگیرید؛ دارایی‌های شما هر چه که باشند، از ثروت و تجملات مادی گرفته تا استعدادی خاص در یک زمینه، یا حتی ظاهری جذاب، این شمایید که مالک آن‌ها هستید، و نه برعکس. پس باید روش بهره گرفتن از آن‌ها را بیاموزید، و ضمن این کار، از یاد نبرید که افسوس خوردن برای اموری که بر آن‌ها اختیاری نداریم، مخالف عقل سلیم است. با دنبال کردن این طرز تفکر، کم‌کم به ذهنیتی فعال و مثبت دست پیدا کرده و به مرور فرمولِ عالی‌ساختنِ تمامی روزهای زندگی‌تان را کشف می‌کنید.

کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار انگیزشی مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با کریگ بلنتاین بیشتر آشنا شویم:

کریگ بلنتاین (Craig Ballantyne) سخنران و نویسنده‌ی آثار انگیزشی است. او همچنین، مؤسس و مدیر یک وبسایت موفقیت به نام «سحرخیزی» است. از وی تاکنون چند کتاب در زمینه‌ی تربیت بدنی نیز به انتشار رسیده.

از آثار به فارسی ترجمه‌شده‌ی وی می‌توان به دو کتاب «فرمولی برای داشتن روزهای عالی» و «هوازی چربی‌سوز نیست» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی می‌شنویم:

همه‌ی ما نقطه ضعف خودمونو داریم. شاید نقطه ضعف شما تماشای تلویزیون یا خوردن هله هوله باشه. می‌دونید که باید تلویزیون رو خاموش کنید و حرکتی به بدنتون بدید. ولی همین که می‌خواید از جاتون بلد بشید، یه تبلیغ از تلویزیون پخش می‌شه و شما باز روی مبل راحتتون می‌نشینید.

احساس می‌کنید کمی گرسنه‌اید و تصمیم می‌گیرید یه کم غذا بخورید؛ و بعد چرت کوتاهی بزنید و بدون اینکه متوجه بشید همه‌ی انگیزه‌تون رو از دست می‌دید. زندگی هم همینطوره. ما همیشه در حال مبارزه با وسوسه‌هایی هستیم که همیشه در کمین انرژی و زمان ما هستن. موانع سر راه زندگی از راه‌های موفقیت خیلی بیشترن. موانع زندگی می‌تونن غافلگیرمون کنن...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
قسمت اول
۲۵ دقیقه
قسمت دوم
۲۱ دقیقه
قسمت سوم
۱۲ دقیقه
قسمت چهارم
۲۲ دقیقه
قسمت پنجم
۱۶ دقیقه
قسمت ششم
۱۹ دقیقه
قسمت هفتم
۲۴ دقیقه
قسمت هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی: اختیار زندگی و زمان خود را به دست بگیرید
نویسنده
مترجمفاطمه اکیما
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی

صدیقه فتحی
۱۴۰۱/۲/۲
جز کتاب‌های خیلی خوبی هست که گوش کرده‌ام برای کسانی که در جا می‌زنند و قادر به ایجاد تغییر مفید در زندگی خود نیستند می‌تونه بسیار کمک کننده باشه مخصوصا با فرهنگ شب بیداری که بین جوانان رایج شده و با این خوشی کوچک به جسم و آینده خود صدمه می‌زنند می‌تواند در جهت در برگشت به زندگی طبیعی کمک کننده باشه
Peymaan1994 920434987
۱۴۰۱/۱/۲۶
واقعا دمتون گرم... عالی بود
من کتاب‌های زیادی در این باره خوندم ولی این خیلی مختصر و مفید بود.... ولی خب باید بیشتر به خوندن ادامه داد چون هر کتاب مطالب جدیدش یادگیری جدیده و مطالب تکراریش، تکرار مکررات برای جلو گیری از فراموشی و با اهمیت بودن اون موضوع!
درود بر تو کتابراه
Mahdi Borojerdi
۱۴۰۱/۱/۲۴
کتاب بسیار کاربردی است که با کنترل چیزهایی که در اختیار داریم میتونیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم. باید در زندگی اهداف داشت، اهداف چهارگانه در زمینه‌های سلامتی، ثروت، زندگی اجتماعی و توسعه فردی.
شیرین ملکپوش
۱۴۰۱/۳/۳
بسیار تاثیر گذار بود و ازهمه مهمتر زبان ساده تری را برای یاد دادن همه چیز راجب زندگیه هرچی عالی تر انتخاب کرده ویادگیری بسیار اسان و شیرین تر بود
آرش حمیدی
۱۴۰۱/۳/۲۵
خوانش کتاب بسیار عالی بود، اندیشه‌های رواقیون یکی از بهترین ابزار برای زندگی خوب است.
نیلوفر سفیداری
۱۴۰۱/۲/۲۴
بسیارعالی بود. کتاب بسیارمفیدوسودمندی بود. صدای گوینده هم عالی هست...
اعطم صفری
۱۴۰۱/۲/۷
خیلی کاربردیه و گوینده هم بسیار متبحر است و به درد آدمهای درگیر خیلی میخورد
مسعود حسینی
۱۴۰۱/۲/۱۰
روزهای عالی برای همه عزیزان با این کتاب قابل دسترس میباشد
امیر نورالدینی
۱۴۰۱/۳/۱۶
خیلی خوب بود این کتاب
بسیار عالی
زهرا زبرجدنام
۱۴۰۱/۳/۱۳
همه چیش عالی گوینده متن راهکارها
سعید مسیبی
۱۴۰۱/۱/۳۰
واقعا بسیار خوب موثر و دارای نکات جدید
مهدی زرگران
۱۴۰۱/۱/۳۰
کتاب عالی بود، خوانش گوینده عالیتر
Almanizaban com
۱۴۰۱/۱/۲۷
فرمول برنامه ریزی بهتر میگه
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی

برای دریافت کتاب صوتی فرمولی برای داشتن روزهای عالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.