معرفی و دانلود کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود

عکس جلد کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود

کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود اثر برایان تریسی، تکنیک‌های کاربردی و مفیدی به شما ارائه می‌دهد تا فروش‌تان در هر بازاری سریع‌تر و آسان‌تر شود. این کتاب مجموعه‌ای از روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاص است که می‌توان برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کنید.

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در گذشته افراد به مراتب بیشتری سعی می‌کنند تا پول بیشتری بدست آورند و در ماه‌ها و سال‌های پیش روی خود در شغل فروش از موفقیت‌های بیشتری در زمینه مالی بهره‌مند شوند. بطور کامل 5 درصد از میلیونرهای خودساخته فروشندگانی بوده‌اند که دقیقاً از صفر شروع کردند، در زمینه شغلی خود به درجات بسیار خوبی نائل آمدند، صاحب درآمدهای بالا و در نهایت ثروتمند شدند. قطعاً آنچه را که صدها هزار و حتی میلیون‌ها نفر از مردم انجام دادند شما هم می‌توانید انجام دهید. شما فقط به این نیاز دارید که یاد بگیرید این کار را چگونه انجام دهید.

چرا بعضی از فروشندگان سریع‌تر و ساده‌تر پول به دست می‌آورند و بیشتر می‌فروشند؟ چرا موفقیت بیشتری کسب می‌کنند، سودهای مادی بیشتری مثل اتومبیل، خانه و لباس‌های زیبا به دست می‌آورند و رضایت بیشتری از شغل خود دارند، در حالی که اکثر فروشندگان موفق نیستند و عملکرد ضعیفی دارند؟ پاسخ تمام پرسش‌های خود را در کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود (Unlimited Sales Success) دریافت خواهید کرد. 

فروش موفق دربردارنده ظرافت‌های خاصی است که برخی از آن‌ها به دنیای درون فردی و ویژگی‌های فروشنده و برخی دیگر به نحوه تعامل و ارتباط او با خریدار و نیز شناخت ویژگی‌های عمومی بازار مربوط می‌شود. با اینکه بسیاری از این ظرافت‌ها را می‌توان از طریق دانش روان‌شناسی و نیز جامعه‌شناسی بازشناخت، اما برخی دیگر از آن‌ها نیز فقط با تجربه مستقیم حاصل می‌شوند.

هدف شما به عنوان کسی که در کار فروش است، فروش هرچه بیشتر و کسب درآمد هرچه بیشتر است. آنطور که معلوم شده، تبدیل شدن به یک فروشنده‌ی فوق ستاره و ماندن در حد متوسط، به یک اندازه زمان می‌برد. پس انتخاب با شما است.

قطعی کردن فروش مهم‌ترین اصل فروش است. اگر در قطعی کردن فروش مهارت کافی داشته باشید و اگر بتوانید در پایان کار از مشتری بخواهید سفارش خرید بدهد، باید در برخورد با پیدا کردن مشتری جسارت بیشتری به خرج دهید. اینگونه به عزت‌ نفس بیشتری می‌رسید و از تصویر ذهنی بهتری برخوردار می‌گردید. هر روز در فروش فعال‌تر می‌شوید و حتی از زمان‌تان بهتر استفاده خواهید کرد.

از آنجایی که می‌دانید می‌توانید فروش را قطعی کنید، اغلب اوقات احساس برنده‌ها را پیدا می‌کنید. اعتماد به نفس احتمالاً روی مشتریان بالقوه شما تاثیر می‌گذارد تا با احتمال بیشتری از شما خرید کنند. زندگی شغلی شما در حیطه‌ی فروش به صورت عمودی پیشرفت خواهد کرد.

تنها دلیلی که ممکن است هنوز موفق به انجام دادن این کار نشده باشید، این است که هنوز بر جریان کار تسلط ندارید. اما وقتی با اجرای این تکنیک‌های آزمایش شده قطعی کردن فروش را بیاموزید، می‌توانید دوباره و دوباره از آن‌ها استفاده کنید. همانطور که این کار را انجام می‌دهید، در آن بهتر و بهتر می‌شوید. دیری نمی‌گذرد که شما تبدیل به موفق‌ترین و پردرآمدترین فروشنده در صنعت خود می‌شوید و آینده‌ای نامحدود به رویتان گشوده می‌شود.

این کتاب براساس بیش از 40 سال تجربه فروش در تقریبا تمام دسته‌بندی‌ محصولات و شرایط بازار گردآوری شده، که نشان می‌دهد این مهارت‌های معتبر فروش قابل یادگیری برای تمام افراد جامعه است.

این کتاب براساس واقعیت‌ها و با داستان‌هایی از تکنیک‌های عظیم و کاربردی فروش نوشته شده است. همچنین با یک رویکرد کاملا کاربردی سازماندهی شده است که نویسنده در این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا از امروز یک شروع حرفه‌ای در زمینه فروش داشته باشید.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. وی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال 1984 در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد.

این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او هم‌چنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب‌و‌کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۸ دقیقه
مقدمه
۴۳ دقیقه
فصل اول: روانشناسی فروش
۲۹ دقیقه
فصل دوم: برنامه ریزی برای فروش شخصی
۵۷ دقیقه
فصل سوم: قدرت مشتری‌یابی
۵۲ دقیقه
فصل چهارم: فروش رابطه
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: فروش مشاوره
۲۳ دقیقه
فصل ششم: شناسایی دقیق نیازها
۳۰ دقیقه
فصل هفتم: تأثیرگذاری بر رفتار مشتری
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: متقاعد کردن مشتری به خرید
۳۲ دقیقه
فصل نهم: غلبه بر اعتراضات
۳۵ دقیقه
فصل دهم: قطعی کردن فروش
۳۲ دقیقه
فصل یازدهم: فروش مجدد
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم: مدیریت زمان برای متصدیان حرفه‌ای
۷ دقیقه
موخره

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهحسن آزادی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش، کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود

Bahar Ziba
۱۳۹۸/۸/۱۰
این کتاب فوق العادست. بارها گوش دادم و هر بار چیز تازه‌ای یاد میگیرم. این کتاب صوتی رو پیشنهاد میکنم حداقل 10 بار با فاصله زمانی چند روزه گوش بدید و نتیجه عالی بگیرید👍👍👍یک کارشناس فروش فوق العاده میشید اگر توصیه‌ها رو به صورت عملی انجام بدید.
مجتبی س
۱۳۹۸/۱۲/۱۲
واقعا محتوای این کتاب عالی است و تکنیک‌ها و روش‌های خوبی رو میگه که در فرایند فروش خیلی بدرد میخوره و از همه جالب تر این بود اول هر قشمت جملاتی از افراد بزرگ رو میگفت و برای من جذاب بود پیشنهاد میکنم این کتاب صوتی رو از دست ندید
میم عین
۱۳۹۸/۷/۳۰
فروش بیشتر برابر است با سود بیشتر. اگه درآمد بیشتر میخواهید باید فروشتون را بیشتر کنید. این کتاب خیلی ساده و روان راهکارهای مفیدی را ارائه میده.
مهرداد زمانی
۱۴۰۱/۳/۱۳
کتاب فوق العاده‌ای هست، با اینکه کتابهای برایان تریسی برای فضای کسب و کار چند دهه قبل نوشته شده است ولی بسیاری از این تکنیک‌ها همچنان قابل اجرا و اصول غیرقابل انکار هستند.
یلدا حسینی
۱۳۹۹/۱/۳
میتونم بگم کتاب یکی از منابع عالی برای یک فروشنده تازه کاره فوق العاده کتاب جذابی و یکی از منابع که ریز و درشت نکاتی را توضیح میده که لازم بازاریاب اگاه باشه بهشون
محمد جواد باقیات اصفهانی
۱۳۹۸/۶/۱۹
کتاب را دوست داشتم، کلا از کتاب‌هایی که میرن سر اصل مطلب خوشم میاد تا اینکه مدام نقل قول تحویل آدم بدند. کتاب به حاشیه کم پرداخت ممنون از کتابراه
مسعود فرامرزی
۱۴۰۰/۳/۳
همیشه باید از تجربه کسانی که هدفمند فکر میکنند استفاده کرد، از این کتاب میشه نکاتی و برداشت کرد و برای موفقیت استفاده کرد
ال جراحی
۱۳۹۹/۵/۲۵
خیلی خیلی خوب بود. هر فصل چند نکته کلیدی داره که اگر نکته برداری کنید لازم نیست دوباره گوش کنید چون بعضی مطالب خیلی تکرار شده.
روح اله نصیری
۱۴۰۱/۴/۳۱
کتاب‌های اقای تریسی واقعا خوب هستن من کاملا می‌پسندم ولی راوی این کتاب کمی ضعیف بود درکل من پیشنهاد می‌کنم.
محمدعلی امیان
۱۴۰۱/۳/۲۷
یک دور کامل گوش دادم و الان دارم دوباره گوش میکنم. هر بار گوش دادن به این کتاب نکات جالبی داره برای ایجاد ارتباط بهتر
آذین قدیرزاده
۱۳۹۸/۴/۲۲
تا اینجا که شنیدم عالی بود و الان فهمیدم که چه اشتباهاتی برای فروش محصولاتم داشتم
Ehtesham Rahdoust
۱۴۰۱/۶/۱۵
خیلی عالیه البته اگه به نکاتی که میگه عمل بشه باید بارها و بارها گوش داد که ملکه ذهن بشه
علی کیا
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
واقعا مفید بود استفاده از هر کدوم ازتکنیکهای گفته شده باعث افزایش فروش خودم شد
ahmad bahrami
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
باسپاس فراوان از کتابراه
این کتاب عالی
گوینده هم عالی عالی
احسنت به این انتخاب
نوید یزدی
۱۳۹۸/۹/۵
خود کتاب و محتوا خوبه. ولی گوینده اصلا بیان شیرین، روان و حرفه ایی نداره.
مشاهده همه نظرات ۶۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود

برای دریافت کتاب صوتی موفقیت در فروش نامحدود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.