معرفی و دانلود کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی

عکس جلد کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی
قیمت:
۲۰۰۰۰ 14000 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی

اشتفان تسوایگ در کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی از مردی سخن می‌گوید که در حال سفر با قطار به مقصد درسدن است، او با همسفری آشنا می‌شود که در برلین عتیقه فروشی دارد.

مرد عتیقه فروش به نقل خاطره‌ای عجیب و شنیدنی می‌پردازد که به سال‌های پس از جنگ جهانی مربوط می‌شود، دوران بحران و رکود اقتصادی. این خاطره به پیرمردی نابینا مربوط می‌شود که عاشق مجموعه‌ای هنری است که از هنرمندان سرشناس طی سال‌ها گردآوری کرده است. اما همین که عتیقه فروش عزم بازدید از مجموعه را می‌کند، از زبان همسر و دختر پیرمرد حقیقتی عجیب را می‌شنود که او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در اجرای داستان کتاب مجموعه‌ی نامرئی (Unsichtbaren sammlung) که سرشار از حس نوستالژیک و عواطف عمیق انسانی است، با بهره‌مندی از صدای خاطره‌انگیز فریدون اسماعیلی سعی شده تا شنونده از همان ابتدا با حال و هوای اثر همراه شود.

اشتفان تسوایگ (Stefan Zweig)، رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، روزنامه‌نویس و زندگینامه‌نویس اتریشی بود. تسوایگ اولین کتاب خود را بنام «لوند» به جهان ادب عرضه داشت که او را به عنوان یک شخصیت برجسته ادبی به جهان ادب معرفی نمود. اشتفان وقتی قدرت روزافزون و تسلط هولناک و وحشتناک نازی‌ها را به چشم دید، در سال 1934 دیگر نتوانست طاقت بیاورد و در نهایت در سال 1938 اتریش را به مقصد لندن ترک کرده و در آنجا ماندگار شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
23 دقیقه
مجموعه نامرئی - بخش اول
35 دقیقه
مجموعه نامرئی - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی
نویسنده
مترجمعلی اصغر حداد
گویندهفریدون اسماعیلی
ناشر چاپیانتشارات تجربه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ 14000 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی

Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۱/۲
زیبا بود، موضوع جالبی داره، من لذت بردم.
کتاب کوتاه و آموزنده‌ای است
المیرا شیرین سخن
۱۳۹۷/۹/۲
خیلی داستان خوبیه. ترجمه استاد حدادهم که عالی
سام بابایی
۱۳۹۷/۱/۲۹
به همه دوستان خواندنش را سفارش می‌کنم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی

برای دریافت کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.