معرفی و دانلود کتاب صوتی درباره‌ی عشق

عکس جلد کتاب صوتی درباره‌ی عشق
قیمت:
34000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درباره‌ی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درباره‌ی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی درباره‌ی عشق

استاندال در کتاب صوتی درباره‌ی عشق، پیچیده‌ترین و پرحاشیه‌ترین گونه‌ی عاطفه بشری یعنی عشق احساس‌مدار را برای شما به تصویر می‌کشد.

کتاب صوتی درباره‌ی عشق (On Love) از احساسی آتشین و یک‌ طرفه سخن می‌گوید و تحلیلی منطقی و آشکار را با ستایشی شورانگیز با یکدیگر ادغام می‌کند و به روایت آن می‌پردازد. این کتاب تلاش شگفت‌آور استاندال (Stendhal) برای تفسیر عشق است. او برای دسته‌بندی انواع مختلف عشق مانند عشق پرشور، عشق آتشین، عشق خودخواهانه و… 7 مرحله‌ را ارائه می‌کند که عاشقان در حین آن با جادوی احساس درگیر می‌شوند.

استاندال در این کتاب صوتی تئوری درخشان خود با نام «کریستال‌سازی» را بیان می‌کند که در ضمن آن کلیه‌ی مشخصه‌های مفهوم عاشقانگی در فکر عاشق تغییر می‌کند و با هزاران کریستال جدید تزیین می‌شود. پیش‌آگاهی این تئوری درباره‌ی مرحله روانشناختی عشق‌ورزی از زمان ایجادش بسیاری از علاقمندان را متحیر خویش کرده است. استاندال در این کتاب به روایت افکار خردمندانه‌ی فلسفی، تلاش بی‌تابانه و عاجزانه خود برای آرامش و تسکین عشق رنج‌دیده‌اش در دوران عاشقی‌ می‌پردازد.

زن، شیفتگی و قسمتی از تاریخ جامعه‌ی اروپا، سه موضوع مهم این کتاب صوتی است که با درکی خردمندانه و هوشمندانه نوشته شده و رمانتیسیسم موجود در آن طعمی از حقیقت و علم‌مداری قرن 18 میلادی را به همراه دارد. این کتاب روایت‌گر انسان‌هایی است که در عشق ناکام مانده‌اند و فقط می‌توانست توسط کسی به نگارش درآید که سخت مشتاق صرف وقت برای چنین مسئله حیرت‌آوری باشد و یا خود را غرقه در عشقی عمیقاً ناکام تصور کند، اگرچه کلیه شواهد درونی و بیرونی مبنی بر آن است که استاندال عاشق موضوع عشق بوده است.

استاندال را بیشتر بشناسیم:

استاندال با اسم حقیقی هنری ماری بیل در سال 1783 در گرینوبل چشم به جهان گشود و دوران کودکی سختی را سپری کرد. او در کشور ایتالیا و در جنگ شکست خورده‌ی روسیه خدمت کرده است. استاندال در سال 1821 عاشق زنی به نام کنتس کلمنتاین کوریال شد، این رابطه‌ی عاشقانه دلیل اصلی شروع نگارش این رمان جذاب بود. یکی از درخشان‌ترین کتاب‌های استاندال، سرخ و سیاه نام داشت که در سال 1831 به نگارش درآمد. رمانی پیچیده که جامعه‌ی فرانسه در اوایل قرن نوزدهم را به تصویر می‌کشد. سیاه سمبلی از کلیس و سرخ سمبل ارتش است. دومین کتاب مشهور او با عنوان صومعه‌ی پارم منتشر شد که به سرعت مورد تحسین فراوان بالزاک و افراد بسیاری قرار گرفت. استاندال در سال‌های پایانی عمرش بیمار شد و در سال 1842، دار فانی را وداع گفت.

در قسمتی از کتاب صوتی درباره‌ی عشق می‌شنویم:

یک زن قادر است عاشق شود و در طول یک سال تمام، بیش از ده دوازده کلمه با مردی که دوستش دارد سخن نگوید. اما در گوشه‌ای از قلب خود حساب تعداد دفعاتی که او را دیده است نگه می‌دارد: دوبار با او به دیدن نمایش رفته، دو بار با هم شام خورده‌اند، سه بار با همدیگر قدم زده‌اند؛ و یک بعدازظهر، در حین یک بازی مختصر، دست او را بوسیده است؛ جالب است که از آن زمان، بدون هیچ بهانه‌ای و با وجود آن که ممکن است عجیب جلوه کند، به کسی دیگر اجازه نمی‌دهد دستش را ببوسد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
29 دقیقه
پیشگفتار
33 دقیقه
بخش اول
31 دقیقه
بخش دوم
35 دقیقه
بخش سوم
20 دقیقه
بخش چهارم
32 دقیقه
بخش پنجم
29 دقیقه
بخش ششم
32 دقیقه
بخش هفتم
27 دقیقه
بخش هشتم
24 دقیقه
بخش نهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی درباره‌ی عشق
نویسنده
مترجمگلاره جمشیدی
گویندهکاوه یانقی
ناشر چاپینشر قطره
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه صوتی
34000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی درباره‌ی عشق

سینا خدابخشیان
۱۴۰۰/۹/۲۲
استاندال نویسنده بزرگ فرانسوی که ژان پل سارتر کتابهاش رو میخوند تو ایران هیچ شاهکاری از استاندال ترجمه نشده که کتاب راه واقعا کار بزرگی کرده ترجمه وصوتی این شاهکار ادبی رو در اختیار روشنفکران قرار داده. این کتاب کاملا فنی و فلسفی عشق رو جراحی میکنه استاندال در رده کامو و سارتر هستش صدای گوینده و و گوشنواز شمرده شمرده بیان میکنه کاملا در ذهن میمونه یک رمان فلسفی و کاملا آموزنده با ادبیاتی جادوکننده. مدیریت محترم کتابراه لطفا شاهکار دیگه استاندال به نام صومعه پارم. رو هم صوتی کنید سپاس.
علی رستمی ابیوردی
۱۴۰۰/۹/۲
کتاب خوبیه أصولاً استاندال خیلی زحمت کشید تا نویسنده‌ای در حد نویسندگان بزرگ دیگر شود در قرن نوزدهم
Masi Sdq
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
صدای گوینده خوبه ولی خیلییییی جمله هارو بد خوند.
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی درباره‌ی عشق

برای دریافت کتاب صوتی درباره‌ی عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.