معرفی و دانلود کتاب اصول موفقیت

عکس جلد کتاب اصول موفقیت
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اصول موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اصول موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول موفقیت

کتاب اصول موفقیت اثر برایان تریسی، به شما می‌آموزد که با سازماندهی مجدد زندگی‌تان از طریق شیوه‌هایی آسان می‌توانید با بالاترین کیفیت و کمیت، زندگی رضایتمندانه‌ای داشته باشید.

طبق یک نظریه‌ی روان‌شناسی، هشتاد و پنج درصد خوشبختی شما در زندگی از روابط فردی‌تان سرچشمه می‌گیرد. تعاملات شما و زمانی که با کسانی که برایتان مهم هستند صرف می‌کنید، منبع اصلی لذت، خوشی و رضایتی خواهد بود که هر روز نصیب شما می‌شود. پانزده درصد باقی‌مانده‌ی خوشبختی شما برآمده از دستاوردهایتان خواهد بود. متأسفانه خیلی‌ها از آنچه به‌ راستی مهم است غفلت می‌کنند و اجازه می‌دهند اوضاع وارونه شود. آن‌ها روابط خود را که منبع اصلی خوشبختی‌شان است قربانی می‌کنند تا در کار به چیزهای بیشتری برسند. اما کار، در بهترین حالت، می‌تواند فقط یک منبع جزیی و موقتی خوشبختی و رضایتی باشد که هر کس می‌خواهد.

این سؤال کلیدی که چگونه در زندگی‌مان به تعادل برسیم، جواب کاملی ندارد؛ ولی با راهکارهای کتاب اصول موفقیت (Principles of success) می‌توانید در حوزه‌هایی که برایتان اهمیت دارند، بیشتر حضور داشته باشید و کار کنید. این راهکارها اغلب مستلزم تغییرات در شیوه‌ی تفکر و استفاده از زمان‌ است، ولی هزینه‌ای که برای آن صرف می‌کنید ارزشش را دارد.

برایان تریسی (Brian Tracy)، در این کتاب درباره‌ی اهمیت خودشناسی و اینکه چه چیزی در زندگی برای‌ هر فرد مهم است به‌ طور جدی سخن می‌گوید. اساس همه‌ی موازنه‌ها و انتخاب‌ها، ارزش‌های شماست و همه‌ی تنش‌ها و فشارها و بدبختی‌ها ناشی از این است که به چیزی باور دارید و به آن اهمیت می‌دهید، ولی می‌بینید در عمل دارید کار دیگری انجام می‌دهید. تنها در صورتی احساس خوشبختی و شادی و آرامش خواهید کرد که ارزش‌ها و فعالیت‌هایتان با هم متناسب و هماهنگ باشند.

در بخشی از کتاب اصول موفقیت می‌خوانیم:

هدف برنامه‌ریزی راهبردی برای جلب همکاری، یافتن راه‌هایی برای سازماندهی کسب و کار به‌ منظور افزایش برگشت سود ویژه است. منظور از سود ویژه، برگشت سرمایه‌ای است که در هر زمینه سرمایه‌گذاری شده است. برگشت سود ویژه در کسب و کار می‌تواند با تغییر منابع از حوزه‌های کم‌ارزش‌تر به حوزه‌های دارای ارزش بالقوه‌ بالاتر افزایش یابد.

در برنامه‌ریزی راهبردی شخصی، هدف مشابهی دنبال می‌شود. در اینجا نیز هدف، افزایش برگشت سود ویژه است، ولی برگشت سود ویژه به معنای برگشت نیروست. هدف همه‌ی کارهایی که در زمینه‌ی رشد فردی، تعالی و تزکیه‌ی نفس، هدف‌گذاری و مدیریت زمان انجام می‌شود این است که به شما کمک کند برگشت نیرو‌ یا به قول دوستم کن بلانچارد، «برگشت زندگی‌تان» را افزایش دهید. شما همواره در حال سازماندهی و بازسازماندهی وقت‌ و منابع‌تان هستید تا بتوانید از وقت و نیرویی که صرف فعالیت‌های روزمره‌ می‌کنید بیشترین لذت، رضایت و پاداش را دریافت کنید.

شرکت‌ها سرمایه‌ی مالی دارند و شما سرمایه‌ی انسانی دارید. سرمایه‌ی انسانی شما از نیروی ذهنی، احساسی و جسمی‌تان تشکیل می‌شود. هر چه نیروی بیشتری برای سرمایه‌گذاری داشته باشید و هوشمندانه‌تر آن را سرمایه‌گذاری کنید، پاداش‌هایتان نیز بزرگ‌تر خواهد بود.

مقدار زمانی که صرف کار یا روابطتان می‌کنید مهم نیست، بلکه این مهم است که چه مقدار از خودتان را وارد گود کرده‌اید. برفرض اگر دیر به بستر بروید، زود از خواب بیدار شوید و خسته سر کار بروید، شاید هشت ساعت کار کنید ولی کیفیت و کمیت کاری که در این مدت می‌توانید انجام دهید افت می‌کند؛ در مقایسه با این‌که وقتی به‌ خوبی استراحت کرده باشید و سرشار از شور و شوق باشید، فقط به بخش اندکی از بهره‌وری بالقوه‌تان خواهید رسید.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: زندگی متعادل
فصل 2: صداقت
فصل 3: پرورش عزت‌نفس
فصل 4: قدرت بخشیدن به دیگران
فصل 5: همه فروشنده هستند
فصل 6: قرار گرفتن در معرض دید
فصل 7: نیرو افزایی
فصل 8: رهبری کردن و برانگیختن
فصل 9: کاری کنید که هر دقیقه به حساب آید
فصل 10: ایجاد بیشترین تغییر
فصل 11: مدیریت زمان
فصل 12: تعیین اولویت‌ها
فصل 13: قدرت نفوذ کلام
فصل 14: قدرت خودگویه‌ی مثبت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اصول موفقیت
نویسنده
مترجمابوذر کرمی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-388-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اصول موفقیت

كتاب كتاب
۱۳۹۷/۶/۹
اولین نظر رو بنده خدمتتون عرض میکنم
از مطالعه نسخه نمونه لذت بردم

و حتما نسخه کامل رو تهیه میکنم
و پس از مطالعه کامل کتاب نظرم رو خدمتت شما عزیزان بیان میکنم
با تشکر
فریبا نفریه
۱۳۹۹/۴/۱۳
بسیار عالی وتاثیر گذار بود ومن بعداز مطالعه نسخه نمونه آن تصمیم به خرید گرفتم وتوصیه میکنم بدون معطلی این کتاب را بخرید و مطالعه کنید
محمد جواد محسنی
۱۳۹۸/۸/۵
انسانها با خواندن این کتاب میتوانند خودرا بهتر بشناسند
زهرا علوی
۱۳۹۸/۵/۵
خیلی کتاب خوبه مخصوصا واسه اونایی که کسب و کار خودشونو دارن.
حسین ملک زاده
۱۳۹۸/۸/۱۹
نیاز به مقداری خلاصه نویسی دارد
Donya Gudarzi
۱۳۹۷/۷/۲
مثل تمام کتابهای برایان تریسی خوبه
mohamad majd
۱۳۹۷/۹/۲۱
فوق العاده بود
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب اصول موفقیت

برای دریافت کتاب اصول موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.