معرفی و دانلود کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی

عکس جلد کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی
قیمت:
26000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی

کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی اثری با موضوع راهکارهای افزایش میزان بهره‌وری در ابعاد گوناگون زندگی‌ست که به قلم راسل اچ. کانول به رشته‌ی تحریر درآمده. ترجمه‌ی این کتاب را نگین مفرحی بر عهده داشته و خوانش آن توسط محمدعلی دیباج صورت گرفته است.

درباره کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی:

راسل اچ. کانول (Russell Conwell) یکی از نخستین نویسندگان حوزه‌ی موفقیت و خودسازی بود. این دیپلمات و واعظ آمریکایی، زمانی که ژانر خودیاری هنوز پدید نیامده، و اثرات غیرقابل انکار نگرش مثبت بر زندگی و عملکرد افراد به اثبات نرسیده بود، اقدام به نوشتن مطالبی درباره‌ی این موارد کرد که امروزه نیز کماکان برای ما نو و بدیع می‌نماید. کتاب بهبود کارایی شخصی (Increasing Personal Efficiency) از این جهت یکی از بهترین آثار این نویسنده به شمار می‌رود.

کتاب مورد بحث به پنج فصل تقسیم شده است:

- فصل اول که سخنوری نام دارد به بحث در باب اثرات گسترده‌ی نحوه‌ی گفتار آدمی بر زندگی او می‌پردازد.
- فصل دوم که عنوان زنان را بر خود می‌بیند، درباره‌ی تفاوت الگوهای پیشرفت زنان در مقایسه با الگوهای پیشرفت مردان توضیحاتی ارائه می‌دهد.
- در فصل سوم کتاب، راجع به فرهنگ برآمده از موسیقی و جنبه‌های رهایی‌بخش این هنر صحبت شده است.
- فصل چهارم به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی سازوکارهای خودیاری و خودسازی اختصاص یافته است.
- و سرانجام در فصل پنجم، دسته‌ای از توصیه‌های گرانبها خطاب به مخاطبین جوان کتاب تقدیم شده است.

چنانچه شاهدیم، آموزه‌های راسل اچ. کانول در کتاب بهبود کارایی شخصی تماماً معطوف به زندگی روزمره‌ی ماست، و به همین جهت نیز فرا گرفتن آن‌ها و به کار بستن‌شان، فقط بر دانش ما نمی‌افزاید، بلکه کیفیت زیست فردی و اجتماعی‌مان را نیز ارتقا می‌بخشد.

راسل اچ. کانول در سال 1925 از دنیا رفت. و این یعنی فاصله‌ی ما با اغلب نوشته‌هایش بیش از یک قرن است. با این حال مطالبی که او در آثار خود، از جمله همین کتابی که در دست دارید و همچنین اثری با عنوان «نیروی اراده» بیان کرده، چنان ساده و سرراست و منطبق با عقل سلیم است که باعث می‌شود برای مخاطبینی از هر نسل آموزنده و پذیرفتنی باشد.

کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی موفقیت و خودسازی مخاطبین اصلی کتاب بهبود کارایی شخصی هستند.

با راسل اچ. کانول بیشتر آشنا شویم:

او وکیل، واعظ، مدرس و دیپلمات اهل آمریکا بود که در سال 1843 دیده به جهان گشود و به سال 1925 از دنیا رفت. کانول را بیش از هر چیز به عنوان بنیانگذار و کشیش معبد باپتیست، یکی از بزرگترین کلیساهای پروتستان در آمریکای قرن بیست می‌شناسند. سخنرانی معروف او با عنوان «هکتارها الماس»، به افراد فراوانی کمک کرد تا به معنای ثروت واقعی و چگونگی دستیابی به آن واقف شوند.

در بخشی از کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی می‌شنویم:

تعریف هیچ هنری به اندازه‌ی تعریف موسیقی دشوار نیست. هیچ دو نفری سر یه موسیقی به توافق نمی‌رسن. موسیقی‌ای که برای یک نفر فقط یک صدای خشنه، ممکنه برای یکی دیگه یه صدای بسیار دلنشین باشه. موسیقی زمانی می‌تونه برای بشر مفید باشه، که توسط کسانی ساخته بشه که از قدرت مشاهده‌ی خودشون استفاده بکنن. نیاز به موسیقی برای پیشرفت بشر، به قدری واضح و مسلمه که جایی برای بحث باقی نمی‌گذاره. از ساز یونانی با یک سیم گرفته، تا ارگ بادی حیرت‌آور، موسیقی به شدت دلربا بوده و به طرز اعجاب‌آوری کمک‌کننده به بشر.

امروزه هیچ هنر یا علمی بیش از هنر موسیقی نیاز به توسعه نداره. تأثیر موسیقی بر روح و جسم، توسط متفکران گذشته و حال، مورد توجه قرار گرفته. پس بحث در رابطه با نیاز به موسیقی حقیقی برای توازن بخشیدن به تحرکات و جنبش‌ها رو برای همیشه خاتمه داده.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
فصل اول: سخنوری
19 دقیقه
فصل دوم: زنان
14 دقیقه
فصل سوم: فرهنگ موسیقی
14 دقیقه
فصل چهارم: خودیاری
17 دقیقه
فصل پنجم: توصیه‌هایی به جوانان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهبود کارایی شخصی
نویسنده
مترجمنگین مفرحی
گویندهمحمدعلی دیباج
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
26000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی

مهناز کرامت
۱۴۰۱/۱/۴
برای بهبودی کارایی شخصی واقعا فن سخنوری جایگاه خیلی بالایی داره... ولی کتاب در حد آشنایی عوامل کارایی شخصی توضیح داده.... میتونیم خودمون تیترها رو دنبال کنیم وروی اونها عمیق بشیم
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی

برای دریافت کتاب صوتی بهبود کارایی شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.