معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون موفقیت

عکس جلد کتاب صوتی قانون موفقیت
قیمت:
۶۵۰۰۰ تومان - 11.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قانون موفقیت

موفقیت چگونه به دست می‌آید؟ رمز پیروزی افراد مشهور و موفق در چیست؟ آیا رسیدن به خواسته‌ها از اصول خاصی پیروی می‌کند؟ ناپلئون هیل در کتاب صوتی قانون موفقیت به این سوالات پاسخ می‌دهد و بهترین راهکارهای رسیدن به موفقیت را بیان می‌کند. اگر می‌خواهید طعم شیرین کامیابی را بچشید و به‌عنوان یک فرد موفق در همه‌ی عرصه‌ها حاضر شوید، با ناپلئون هیل و کتاب فوق‌العاده‌اش همراه شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی قانون موفقیت

همه‌ی آدم‌ها رسیدن به موفقیت و حرکت در مسیر پیشرفت را ستایش می‌کنند. بنابراین هر کسی در تلاش است که با یافتن بهترین راهکارها، به آنچه در ذهن خود می‌پروراند، نزدیک شود. ناپلئون هیل (Napoleon Hill) از نویسندگان چیره‌دست حوزه‌ی موفقیت و خودیاری در کتاب صوتی قانون موفقیت (The law of success) به بیان 15 قانون مهم و اثرگذار برای دست‌یابی به جایگاه بالای شغلی و شخصی می‌پردازد.

به کمک راهنمایی‌های هیل می‌توانید همه‌ی آنچه را برای دستیابی به موفقیت نیاز دارید بیاموزید و آن‌ها را به‌خوبی به کار بگیرید. هیل هدف خودش را از نگارش این اثر پرطرفدار در دو حوزه خلاصه می‌کند: اول اینکه به خوانندگان و مخاطبان خود کمک کند تا با نقاط ضعف خود آشنا شوند و آن‌ها را شناسایی کنند و دوم آنکه راه‌های قطعی را برای کمرنگ کردن یا از بین بردن نقطه ضعف‌هایشان به کار بگیرند. هیل بیان می‌کند که تقریبا همه‌ی زنان و مردان موفقی که در طول تاریخ حضور داشته‌اند و نامشان را شنیده‌اید،‌ پس از فائق آمدن بر مشکلاتشان به پیروزی دست یافته‌اند. بنابراین اولین قدم برای رسیدن به رویاها و چشم‌اندازهای آینده، شناسایی ضعف‌ها و اشتباهات است. با گوش سپردن به این کتاب صوتی شیوه‌ی صحیح اندیشیدن را می‌آموزید و ریزترین نکات را از نحوه‌ی برخورد با دشمنان تا نحوه‌ی لباس پوشیدن و تاثیری که روی افراد می‌گذارد، بیان می‌کند.

اصول و قواعدی که او مطرح می‌کند، شامل مواردی همچون اشتیاق،‌ ابتکار، خیال‌پردازی، خودکنترلی و... است. شنیدن کتاب صوتی قانون موفقیت شما را برای گام برداشتن در مسیر موفقیت شغلی و شخصی در زندگی آماده می‌کند و مانند یک نقشه‌ی راه، شما را به سمت جلو هدایت می‌‌کند. گفتنی است که او برای خلق این اثر،‌ از همکاری مستقیم و غیرمستقیم افراد موفق مانند توماس ادیسون، هنری فورد و... بهره گرفته است.

کتاب صوتی قانون موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب را به همه‌ی کسانی که دوست دارند در زمینه‌ی شغلی و حرفه‌ای خود تحول مثبتی را ایجاد کنند و به موفقیت در زندگی دست یابند،‌ پیشنهاد می‌کنیم.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم

یکی از برجسته‌ترین نویسندگان در حوزه‌ی موفقیت و خودیاری که کتاب‌های ارزنده‌ای را از خود بر جای گذاشته است، ناپلئون هیل نام دارد. او در سال 1883 در ویرجینیای آمریکا متولد شده و از آنجایی که خانواده‌ی فقیری داشته است، از کودکی به بازار کار و مسیر کسب درآمد وارد می‌شود. او در سن سیزده سالگی در روزنامه‌ها مشغول می‌شود و ‌عنوان گزارشگر کوهستان را برای خود انتخاب می‌کند. هیل با مقدار پولی که از کار کردن به دست آورده بود، وارد دانشگاه حقوق می‌شود و پس از مدتی به دلیل بالا بودن هزینه‌های تحصیل،‌ انصراف می‌دهد. او به دلیل استعداد بسیار خوبی که در نوشتن داشت، توانست پروژه‌ی مصاحبه با افراد مشهور را برعهده بگیرد و در نهایت موفق شد که همه‌ی این مصاحبه‌ها را در یک کتاب گردآوری کند. او همچنین در سمت مشاور فرانکلین رزولت فعالیت کرده است. از دیگر کتاب‌های اثرگذار این نویسنده‌ی مشهور می‌توان به «رهایی از ترس»، «بیندیشید و ثروتمند شوید» و «شاه کلید ثروت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قانون موفقیت می‌شنویم

کارفرماها همیشه به دنبال استخدام کسانی هستند که هر کاری را بهتر از دیگران انجام می‌دهند. حال این کار بسته‌بندی باشد یا نامه‌نگاری یا فروش،‌ فرقی نمی‌کند. تو هر چه بخواهی به دست می‌آوری،‌ فقط باور کن که می‌توانی. شخصیت جذاب یعنی چه؟ اولین پاسخی که به ذهن می‌رسد این است: «شخصیتی که دیگران را جذب می‌کند.» اما چگونه شخصیتی دیگران را جذب می‌کند؟ در ادامه متوجه خواهیم شد.

شخصیت شما مجموعه‌ای از همه‌ی ویژگی‌های روحی و ظاهری شماست که شما را از دیگران مجزا می‌کند. لباس‌هایی که می‌پوشید،‌ خطوط صورتتان، لحن صدایتان، افکار درون ذهنتان و هویتی که با آن در طول سال‌ها از خود ساخته‌اید، همه شخصیت شما را تشکیل می‌دهند. حال اینکه شخصیت شما جذاب باشد یا نه، موضوع دیگریست. مهم‌ترین بخش شخصیت شما را بخشی تشکیل می‌دهد که قابل دیدن نیست و بنابراین شامل مشخصات ظاهری شما نمی‌شود. البته نحوه‌ی لباس پوشیدن شما و تناسب آن، بی‌شک نقش تعیین‌کننده‌ای در شخصیت شما خواهد داشت. زیرا دیگران اولین تاثیری که از ما می‌گیرند، از ظاهر ماست. حتی نحوه‌ی سلام یا تعارف و دست دادن ما، نقش بسیار مهمی در جذب کردن دیگران خواهد داشت. اما نکته اینجاست که هنر جذب کردن را می‌توان تقویت کرد. حالت چشم‌های شما نیز می‌تواند تا حد زیادی گویای شخصیت شما باشد. زیرا افراد زیادی هستند که می‌توانند از چشم‌های شما رازهای قلبتان و افکارتان را بخوانند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۴ دقیقه
سخن نویسنده
۱۰۰ دقیقه
بخش اول
۸۸ دقیقه
بخش دوم
۸۹ دقیقه
بخش سوم
۹۳ دقیقه
بخش چهارم
۹۷ دقیقه
بخش پنجم
۱۰۸ دقیقه
بخش ششم
۹۵ دقیقه
بخش هفتم
۹۹ دقیقه
بخش هشتم
۸۹ دقیقه
بخش نهم
۷۹ دقیقه
بخش دهم
۱۰۷ دقیقه
بخش یازدهم
۸۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۹۵ دقیقه
بخش سیزدهم
۶۶ دقیقه
بخش چهاردهم
۵۰ دقیقه
بخش پانزدهم
۹۵ دقیقه
بخش شانزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قانون موفقیت
نویسنده
مترجمالهام شریف
گویندهگشتاسب امجدی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ ساعت و ۵۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰۰ ت - 11.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قانون موفقیت

زینب رزاقی
۱۴۰۱/۸/۶
این کتاب کاملترین و راهبردی‌ترین کتاب برای درک صحیح اصول و قوانینی که منجر به موفقیت می‌شوند هست. ضمن اینکه راهکارهایی کاملا عملی که مفصل توضیح داده شده است به بهره گیری کامل از این کتاب فوق‌العاده منجر می‌شود.
نویسنده اثر مشهور بیندیشید و ثروتمند شوید در این کتاب با ارائه شاهکاری دیگر به هر کمک
خواننده‌ای می‌کند تا به درک صحیح قوانین طبیعی موفقیت بپردازد.
از راوی محترم بابت کتاب‌خوانی عالی و همچنین ناشر بزرگوار بابت انتشار نسخه صوتی این کتاب ارزشمند و کتابراه عزیز بابت امکان دسترسی و استفاده آسان از این اثر فوق‌العاده سپاسگزارم.
عیسی براتی
۱۴۰۱/۸/۲۷
عالی عالی
هم از لحاظ فروش
هم از لحاظ خلقیات
و همه‌ی رفتار‌های روز مرگی رو دربر میگیره
واقعا زندگی آدمی رو تغییر میده
البته خود شخص بستگی داره
و بهتون پیشنهاد میکنم 👌😘
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قانون موفقیت

برای دریافت کتاب صوتی قانون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.