معرفی و دانلود کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید: تاثیرگذاری بزرگ‌ترین مهارتی است که باید یاد بگیرید

عکس جلد کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید: تاثیرگذاری بزرگ‌ترین مهارتی است که باید یاد بگیرید
قیمت:
26000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید: تاثیرگذاری بزرگ‌ترین مهارتی است که باید یاد بگیرید

جیم ران در کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید، از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مهارت انسان صحبت می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه روی دیگران تأثیر بگذارید و ارتباط خود را با اطرافیان‌تان بهبود ببخشید و در زندگی‌تان تغییر و تحول ایجاد کنید.

درباره کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید:

ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی به آرزوهایتان بسیار تأثیرگذار باشد. تنها یک ایده خوب می‌تواند شما را به اوج برساند و همین طور ایده‌های غلط می‌توانند سبب خارج شدن شما از مسیر موفقیت برای همیشه شوند.

اگر می‌خواهید زندگی‌تان را مدیریت کنید تا بیشترین استفاده را از آن بکنید، پس به کمک کتاب کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید (Take Charge of Your Life) به فرد مناسبی گوش می‌دهید که ایده‌هایش هم ایده‌آل است. جیم ران رازهای موفقیت را می‌داند؛ او زندگی‌اش را وقف مطالعه رفتار انسان و انگیزه دادن به خود کرده است و می‌تواند قدرت چشمگیری را برای موفقیت در شما به وجود بیاورد.

او با فلسفه و خرد و نبوغ و فکر منحصربه‌فردی که دارد اطلاعات کاربردی و انگیزه‌ زیادی در اختیارتان می‌گذارد که می‌توانید از آن سود ببرید. در این کتاب صوتی مهم‌ترین قطعه‌های پازل زندگی را کشف می‌کنید. دانش این کتاب کمک‌تان می‌کند به بزرگ‌ترین هدف‌هایتان برسید و رازهای یک ارتباط برقرارکننده تأثیرگذار را بشنوید.

به کمک این کتاب مهارت‌های رهبری‌ای را که برای پیشی گرفتن نیاز دارید یاد می‌گیرید. جیم ران براساس تجربه سخن می‌گوید. او به عنوان یک سخنران عمومی خوب و تأثیرگذار و به خاطر کارگاه‌هایی که در زمینه پیشرفت فردی در سراسر دنیا داشته است شهرت جهانی دارد.

یادتان نرود که مهم‌ترین مسئله در دنیا خود شما هستید! یکی از اساسی‌ترین عوامل تغییر دادن زندگی‌تان این است که بیشتر روی خودتان کار کنید و زمان بگذارید تا روی شغل‌تان. اگر دوست دارید بر روی دیگران تأثیر بگذارید و اگر می‌خواهید افراد خوبی کنارتان حضور داشته باشند نکته مهم این است که خود شما نیز فرد فوق‌العاده‌ای باشید. رمز اصلی موفقیت، انگیزه دادن به خودتان است.

همچنین در دنیای امروز رهبری و تأثیرگذاری بر روی افراد به مهم‌ترین چالش تبدیل شده است. رهبری یعنی بتوانید فردی را جذب کنید که با مهارت‌ها، توانایی‌ها و فرصت‌های مناسب کنارتان باشد. پس این فرصت را از دست ندهید و برای توسعه شخصی خود، این کتاب صوتی را گوش بدهید.

کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید به فردی تأثیرگذار تبدیل شوید و در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید این کتاب برای شماست.

با جیم ران بیشتر آشنا شویم:

جیم ران (Jim Rohn) در یک مزرعه در ایالت آیاهوی آمریکا متولد شد. تا سن 25 سالگی همچون تمامی افراد قشر متوسط مسیر بیراهه را پیش گرفت و نمی‌توانست راهی برای رسیدن به آرزوهایش پیدا کند. تا اینکه با کارآفرینی به نام جان ارل شف آشنا شد و شیفتۀ ثروت، فهم تجاری، جذبه و فلسفۀ زندگی او گشت. جیم ران به عضویت سازمان فروش مستقیم شف درآمد و فرایندی از رشد شخصی را شروع کرد که در نهایت به میلیونر شدن او در سن 31 سالگی انجامید. متأسفانه شف که آرزوی دیدن این لحظه را داشت، یک سال قبل از میلیونر شدن جیم ران از دنیا رفت.

با گذشت سال‌ها، جیم ران متوجه شد که اغلب مردم دوست دارند داستان از فرش به عرش رسیدن و فلسفۀ رشد شخصی او را بدانند. از این رو او تا زمان مرگ به مدت 40 سال تجربۀ خود را در سمینارهایش مطرح کرد. 4 میلیون نفر در سرتاسر دنیا در سمینارهایش شرکت کردند. او در سال 1985 میلادی جایزۀ CPAE را از انجمن سخنرانان ملی آمریکا دریافت کرد. ران همچنین نویسندۀ 17 کتاب و کتاب صوتی و برنامۀ ویدئویی است. در سال 2003 میلادی در جایگاه مربی و عضو افتخاری موزۀ رادیو و تلویزیون به برگزاری جلسه‌های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان پرداخت. او در 5 دسامبر سال 2009 در وست هیلز کالیفرنیا بعد از 18 ماه مبارزه با بیماری ریوی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید می‌شنویم:

تفاوت زیادی بین ارائه و متقاعد کردن وجود دارد. در ابتدا که وارد کار فروش شدم ارائه‌کننده خوبی بودم. از مردم می‌شنیدم که می‌گفتند «من به خیلی از فروشنده‌ها گوش دادم ولی تو یکی از بهترین‌هایی.» گفتم بله معلم خوب به من یاد داده است. یک نفر دیگر گفت «من در این کار بودم. به صحبت‌هایشان گوش دادم ولی تو بهتری. یکی از بهترین فروشنده‌هایی هستی که دیدم».

به خودم گفتم چه سریع همه چیز را یاد گرفتم. بعد یک روز یک سؤال ذهنم را مشغول کرد. گفتم صبر کن ببینم. یک مشکلی اینجاست. اگر من یکی از بهترین فروشنده‌های تاریخم، چرا مردم از من نمی‌خرند؟ این به ذهنم رسید که یک مهارت دیگر هم هست که باید یاد بگیرم. در ارائه خیلی خوب شده بودم ولی هنوز باید در متقاعد کردن مهارت پیدا می‌کردم.

دو سخنران بزرگ در تاریخ باستان وجود داشتند. یکی از آن‌ها دماسینی بود که اهل یونان بود. یکی دیگر سیسرو بود، او رومی بود و هر دو سخنرانان عالی‌ای بودند. ولی گفته می‌شود که وقتی سیسرو حرف می‌زد همه می‌گفتند چه سخنران خوبی! می‌گویند وقتی دماسینی حرف می‌زد می‌گفتند بیایید رژه برویم. این فرق بین ارائه و متقاعد کردن است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
مقدمه
29 دقیقه
فصل اول - فلسفه زندگی
35 دقیقه
فصل دوم - نگرش
45 دقیقه
فصل سوم - ارتباطات
32 دقیقه
فصل چهارم - تأثیرگذاری
29 دقیقه
فصل پنجم - هنر متقاعد کردن
56 دقیقه
فصل ششم - رهبری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید: تاثیرگذاری بزرگ‌ترین مهارتی است که باید یاد بگیرید
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهمحسن زرآبادی پور، مهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
26000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید

حمید مرشدیان
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
نمیدونم تا حالا آشپزی کردید یا نه. وقتی یه غذا رو درست میکنید اولش اون مواد غذایی کنار هم توی قابلمه یه شکل نامرتب داره و انگار هیچ ربطی بهم نداره. ولی وقتی غذا پخته شد متوجه میشید بودن تمام اون مواد لازم بوده برای درست شدن اون غذای خوشمزه.
این کتاب به نظر من همچین حسی داره. اولش انگار مطالب از و
هم جداست ذهن رو بهم میریزه. ولی وقتی چند بار گوش میکنید متوجه نقش مطالب میشید. در کل بعد از گوش دادن کامل انگار یاد میگیریم چطور چیزایی که میدونستیم و یا فکر میکردیم میدونیم میتونن به هم مرتبط باشن و چه نقش کلیدی تو زندگیمون دارن.
اگر خریدین و گوش دادین باید صبور باشین تا غذا پخته بشه. ممکنه بعداز گوش دادن حس کنید خوب نیست ولی نه من مطمئنم شعله شما کم بوده پس دوباره گوش بدین. البته ممکنه ذائقه شما این غذا رو نپسنده که خُب این ربطی به غذا نداره.
موفق باشید
علی اصغر نوری
۱۴۰۱/۷/۱۹
جیم ران است استاد استادان
صدای گوینده عالیه
ولی خوندن و تسلط به متن افتضاح است. هیچ کتاب صوتی بدون اشتباه تا حالا ندیدم. بخشش، لازم نیست اعدامش کنید رو میگن: بخشش لازم نیست! اعدامش کنید.
توی همین کتاب کلی اشتباه هست که معنی رو عوض می‌کنه یا متن رو نامفهوم و.... در هر حال بسیار متشکرم که همین هست. لطفاً برای کتاب صوتی هم ویراستار صوتی بگذارید
so. Ba
۱۴۰۱/۸/۲۹
سلام و درود
دوستان عزیز کتابراه
مطالعه این کتاب خالی از لطف نیست ولی اونقدرام که حس و حال متن و تیتر کتاب نشون میداد، نبود
بنظرم یه نتورکی خیلی پولدار نویسنده کتابه
که از دیدگاه خیلی بالا داره کاملا تخصصی حرف میزنه
من منظوره خیلی از حرفهاشو نمیفهمیدم
البته این نظر شخصی بنده ست
ممنونم از کتابراه
طاهری
۱۴۰۱/۴/۲۴
کتاب بسیار مفیدی هست خیلی از افراد گاهی دوست دارند کسی شخصیت خوب و بدشونو مثل یک آینه بیان کند و حتی راه حل مناسبی هم ارائه بده البته برای اینکه بدونه چه تصمیمی درسته، این کتاب با ارائه مثال با شفاف سازی مناسب مطالب و موضوعات باعث میشه راحت‌تر درک بشه و عملی تر بشه
نوین فارغ
۱۴۰۰/۵/۱
باسلام به خوانندگان کتابره اگر شماهم مثل من از خوانندگان قوی کتابره هستید این کتا ب فوق العاده
انگیزشی عالی برای موفقیت هست وبه دوستان به شدت پیشنهاد میکنم برای تمام دوستان کتابراهی آرزوی موفقیت میکنم
مجتبی بناخوانساری
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
سلام عزیزان کتاب ارزشمندیه وبرای شنیدن البته باصدای راوی که خیلی حرفه ای و دلنشینه دلچسب تر هم میشه... طرزفکر و نگرشتون به زندگی رو تغییر میده و خلاصه کتاب خوبیه توصیه میکنم گوش کنید. باتشکر......
سید جواد پارسائیان
۱۴۰۲/۱/۸
استاد جیم ران یکی از اساتید و معلمان مورد علاقه من است او با کلامی صریح و گویا حرف خود را به کرسی می‌نشاند. انسانی محبوب و دوست داشتنی از دیدگاه من..... ممنون از مجموعه بزرگ کتابراه
Leyla Ghorbani
۱۴۰۱/۴/۱۶
هر کسی دنبال موفقیت و پیشرفت در هر زمینه‌ای هست بهش پیشنهاد میکنم این کتاب صوتی شاهکارروتهیه کنید و لذتشو ببرید بی شک با گوش دادن به این کتاب کتابهای دیگه جیم ران رو از دست نخواهید داد.
sara bolukat2
۱۴۰۰/۵/۲۳
کتاب خوبیه، مخصوصا که صوتیه و‌ با صدا و لحنی بسیار خوب که در هر شرایطی هم میشه گوش کرد و‌ استفاده کرد. مختصر و مفید مسایل خوبیو عنوان میکنه. خوشحالم که گوش کردم.
حمید با
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
صدا و احساس آقای زر آبادی و متنی کاملا تخصصی و شاید سخت. من که سه مرتبه گوشش کردم و هر بار، جملاتی جدید به گوشم میرسه.
وبه شدت توصیه میکنم برای اهل پیشرفت.
Mehdi Jalalian
۱۴۰۱/۳/۱۷
کتابهای جیم ران با صدای محسن زر آبادی پور یه معجون جادوییه. ترجمه بسیار روان و گویندگی عالی. محتوا هم که متعلق به جیم رانه. مگه میشه این ترکیب خوب نباشه؟
سید مهرداد اکبری
۱۴۰۰/۵/۱
گفته‌های جیم ران مثل معزه می‌مونه و هر جملش باعث تفکر و تعمق درونی می‌شه. خیلی از کتابراه ممنونم که این کتاب رو با این کیفیت در اختیار ما قرار داده.
علی عالمیان
۱۴۰۱/۸/۹
کیفیت ادای جملات توسط مترجم عالی بود و محتوای این کتاب بی نظیر....
بینظیر... بیخود نیست که جیم ران استاد خیلی از اساتید این رشته هستند...
حسین ملاقلی
۱۴۰۱/۷/۴
سپاس فراوان بابت این کتاب و همینطور گوینده که اینقدر شیوا و روان صحبت میکنه که باعث میشه شنونده با جذابیت بیشتری مطالب رو دنبال کنه
sh Ny
۱۴۰۰/۷/۷
جناب جیم ران از سردمداران حوزه رشد فردی و بیزینس‌اند. این کتاب بسیار عالی به رشد و اهمیت ارتباطات و مدیریت در همه حوزه‌ها کمک میکنه.
مشاهده همه نظرات 56

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید

برای دریافت کتاب صوتی کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.