معرفی و دانلود کتاب صوتی عمارت آزادی

عکس جلد کتاب صوتی عمارت آزادی
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عمارت آزادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عمارت آزادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عمارت آزادی

کتاب صوتی عمارت آزادی مجموعه‌ای است از شش داستان کوتاه که همگی جزو آثار برتر ادبیات کلاسیک به شمار می‌آیند. زبان این داستان‌ها ساده و در عین حال جذاب است و هرکدام بهترین اثر هر نویسنده را شامل می‌شود.

درباره کتاب صوتی عمارت آزادی:

داستان‌هایی که در این مجموعه گردآوری شده‌اند، دارای بداعت و طنازی خاصی بوده و جزو بهترین داستان‌های جهان به شمار می‌آیند. نویسندگان مجموعه داستان عمارت آزادی (Short story masterpieces) با این که در ادبیات جهان شهرت و اعتبار زیادی دارند و آثارشان جزو ادبیات کلاسیک به شمار می‌رود، اکثر آن‌ها برای خوانندگان فارسی‌زبان کمتر شناخته‌شده هستند.

از جمله نویسندگانی که آثارشان در این مجموعه انتخاب شده است، می‌توان به ویلیام کارلوس ویلیامز، هکتور هیو مونرو، رینگ لاردنر، یودورا ولتی، کاترین منسفیلد و شروود اندرسون اشاره کرد. همچنین داستان «عمارت آزادی» که نام کتاب از آن گرفته شده، اثر رینگ لاردنر است.

کتاب صوتی عمارت آزادی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان کوتاه کلاسیک آمریکایی علاقه دارید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با نویسندگان کتاب صوتی عمارت آزادی بیشتر آشنا شویم:

ویلیام کارلوس ویلیامز (William Carlos Williams) شاعر آمریکایی در سال 1883 متولد شد. او سابقه طولانی در رشته پزشکی هم داشت و در این زمینه فعالیت می‌کرد. سبک شعری ویلیامز نوگرایی و تصویرگرایی است و احساسات عمیق انسانی را نشان می‌دهد.

هکتور هیو مونرو (Hector Hugh Munro) داستان نویس و روزنامه‌نگار بریتانیایی در سال 1870 به دنیا آمد. بیشتر آثار او درمورد وضعیت اجتماعی و فرهنگی دوران فرمانروایی ادوارد هفتم بود.

رینگ لاردنر (Ring Lardner) متولد سال 1885 در نایلز میشیگان، خبرنگار، روزنامه‌نگار و نویسنده مشهور آمریکایی است که بیشتر به خاطر نوشتن داستان‌های طنز و ورزشی شهرت دارد. بسیاری از نویسندگان مشهور مثل ارنست همینگوی و ویرجینیا وولف نوشته‌های او را تحسین می‌کردند.

یودورا آلیس ولتی (Eudora Alice Welty) نویسنده آمریکایی برنده جایزه پولیتزر، متولد 1909 تحصیلاتش را در رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه ویسکانسین و بعد از آن در رشته تبلیغات و بازاریابی در دانشگاه کلمبیا ادامه داد و در سال 1936 اولین اثر خود را در یک مجله ادبی به چاپ رساند.

کتلین مَنسفیلد مری (Kathleen Mansfield Murry) متخلص به کاترین منسفیلد (Katherine Mansfield) نویسنده نیوزلندی بود که داستان‌های کوتاه نوگرایی می‌نوشت. شهرت این نویسنده بیشتر بخاطر چهل و دو داستان کوتاه و مجموعه نقدها و سفرنامه‌هایش است.

شروود اندرسن (Sherwood Anderson) در سال 1876 به دنیا آمد و به خاطر آثار ماندگارش در ایالات متحده شهرت زیادی پیدا کرد. همچنین او به عنوان یکی از نویسنده‌های دوران طلایی داستان کوتاه در آمریکا محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی عمارت آزادی می‌شنویم:

پدرم بی‌شک به اقتضای طبیعتش مرد سرزنده و مهربانی بود. تا سی و چهار سالگی به عنوان کارگر کشاورزی برای مردی به نام «توماس باتر ورس» کار می‌کرد که مزرعه‌اش نزدیکی‌های شهر بید ول در ایالت اوهایو بود. آن وقت‌ها یک اسبی داشت پدرم که مال خودش بود و عصرهای شنبه سوارش می‌شد و می‌تاخت به شهر تا چند ساعتی را با کارگرهای دیگر معاشرت کند. در شهر چند گیلاس ماالشعیر می‌زد و اطراف سالن بن هد می‌پلکید که عصرهای شنبه مملو از مشتری‌های کارگر کشاورزی بود. آوازها سر داده می‌شد و گیلاس‌ها تاپ تاپ روی میز بار ری می‌گرفت. ساعت ده شب پدر در جاده روستایی پرتی سواره برمی‌گشت و اسبش را می‌گذاشت که شب استراحت کند و خودش هم می‌رفت بخوابد. یک سره خوشحال از اوضاع زندگی‌اش. آن وقت‌ها پدر هیچ تصوری از تلاش برای پیشرفت در عالم نداشت...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
پنجره‌ی باز
۲۹ دقیقه
عمارت آزادی
۳۱ دقیقه
چرا من در پُست‌خانه زندگی می‌کنم؟
۱۰ دقیقه
فایده زور
۲۸ دقیقه
ازدواج آلامد
۲۹ دقیقه
تخم‌مرغ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عمارت آزادی
نویسنده، ، ، ، ،
مترجمفرید قدمی
گویندههدی امین، تایماز امینی
ناشر چاپیانتشارات روزنه
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عمارت آزادی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عمارت آزادی

برای دریافت کتاب صوتی عمارت آزادی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.