معرفی و دانلود کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

عکس جلد کتاب صوتی موهبت کامل نبودن
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موهبت کامل نبودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موهبت کامل نبودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

برنه براون نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی موهبت کامل نبودن، با ارائه‌ی ده راهکار اساسی به شما آموزش می‌دهد که چگونه شجاعت، عزت نفس و مهربانی را در خود پرورش دهید و با شناخت و پذیرش نقص‌ها و کمبودهای خود، یک زندگی جدید و پرآرامش را تجربه کنید.

درباره کتاب صوتی موهبت کامل نبودن:

هر روز با انبوهی از تصاویر و اخبار مختلف از سوی جامعه و رسانه‌ها روبه‌رو می‌شوید که هرکدام به شما می‌گویند که باید چه کسی باشید و چگونه زندگی کنید. حتی به خاطر این فشارهای اجتماعی بسیاری از مردم به این باور رسیده‌اند که اگر می‌توانستند زندگی کاملی داشته باشند و تمامی کارها و انتظارات‌شان به بهترین شکل ممکن پیش می‌رفت، دیگر هیچگاه احساس ناکافی بودن را تجربه نمی‌کردند. کتاب صوتی موهبت کامل نبودن (The Gifts of Imperfection) با استفاده از ده راهنمای انگیزشی خود به شما کمک می‌کند که تعریف اصیل و واقعی از یک زندگی باکیفیت را یاد بگیرید و بدانید که همه انسان‌ها در عین ناقص بودن و داشتن محدودیت‌های فراوان لایق داشتن بهترین نعمت‌ها هستند.

درواقع اکنون بیش از هر زمان دیگری، باید احساس عزت نفس، اعتماد به نفس و همچنین پذیرش عشق را در خود پرورش دهید و در برابر انواع توهین‌ها، انتقادها و ترس‌ها انعطاف پذیرتر باشید. دکتر برنه براون در کتاب موهبت کامل بودن با زبانی صمیمانه و داستانی، روند رشد شخصی را به شما آموزش می‌دهد و برای فهم بیشتر موضوع مثال‌های فراوانی را نیز در لابه‌لای تعاریف می‌گنجاند.

نباید فراموش کنید که برای یافتن حقیقت و عشق در زندگی ممکن است بارها با دردها و رنج‌های فراوان روبه‌رو شوید و مدام به این فکر کنید که مردم درباره شکست من چه می‌گویند؟ اما در نهایت با شنیدن کتاب صوتی موهبت کامل نبودن، یاد می‌گیرید که نقص‌های شخصی خود را در آغوش بگیرید تا درنهایت به آرامش و سعادت بیشتری برسید.

کتاب صوتی موهبت کامل نبودن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر گاهی زندگی برای‌تان سخت می‌شود و نیاز دارید با مشکلات خود روبه‌رو شوید و برنامه‌ای برای رشد شخصی‌تان در نظر بگیرید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

برنه براون را بیشتر بشناسیم:

او استاد دانشگاه، سخنران، نویسنده و میزبان پادکست Unlocking Us و Dare to Lead Podcast است. برنه براون (Brené Brown) هم اکنون در دانشگاه هوستون به عنوان استاد پژوهش فعالیت می‌کند و همچنین استاد مهمان رشته مدیریت در دانشکده تجارت دانشگاه تگزاس است.

ویدئوی سخنرانی برنه براون در تد تاک (TED) با عنوان «قدرت آسیب پذیری» در سال 2010 با بیش از 38میلیون بازدید یکی از پنج ویدئوی پرطرفدار در دنیا به شمار می‌رود.

براون یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز محسوب می‌شود و از میان آثار او می‌توان به «جرأت بسیار، شهامت رهبری، اقتدار برخاستن و... » اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی موهبت کامل نبودن می‌شنویم:

قدرت تاب آوردن مشقت و سختی یکی از موضوعاتی‌ست که اوایل 1970 به بعد به شکل روزافزونی مورد مطالعه قرار گرفته. در این دنیای درگیر تنش و تقلا، همه افراد از روانپزشک‌ها، روانشناس‌ها و کارشناسان خدمات اجتماعی گرفته روحانیون و محققان حقوق کیفری مایل هستند بدانند چرا بعضی از مردم در تحمل سختی‌ها بهتر از مردم عمل می‌کنند؟

ما می‌خواهیم بدانیم چرا بعضی افراد قادر هستند با تنش و آسیب مقابله کنند و همچنان به پیشرفت در زندگی خود ادامه دهند و چرا افراد دیگر به ظاهر از این پدیده‌ها اثر می‌پذیرند و درجا می‌زنند؟

من در روند جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌های خود به این نتیجه رسیدم، بسیاری از مردمی که با ایشان مصاحبه کردم درواقع داستان تحمل و انعطاف را شرح می‌دادند؛ ماجرای مردمانی را شنیدم که با وجود سختی و مشقت موفق شدند زندگی صمیمانهای را برای خود پرورش دهند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
22 دقیقه
پیشگفتار
6 دقیقه
مقدمه
13 دقیقه
لحظه‌های تعیین کننده
42 دقیقه
شهامت، شفقت و پیوند
34 دقیقه
پیوند و رابطه
37 دقیقه
موانعی که در مسیر وجود دارد
37 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 1؛ ای محقق شرم در طلب شفای خود باش
24 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 2؛ پروراندن مهربانی با خویشتن
41 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 3؛ پروراندن روحیه انعطاف پذیر
28 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 4؛ پروراندن حق شناسی و سرور
16 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 5؛ پرورندان بصیرت و اعتماد به ایمان
15 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 6؛ پروراندن خلاقیت، رهایی از مقایسه
17 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 7؛ پروراندن بازی و استراحت
18 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 8؛ پروراندن آرامش و سکون
18 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 9؛ پروراندن تلاش هدفمند و معنی‌دار
24 دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 10؛ پروراندن خنده، آواز و رقص
7 دقیقه
کلام آخر
11 دقیقه
درباره فرآیند تحقیق
6 دقیقه
درباره نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موهبت کامل نبودن
نویسنده
مترجماحمد آل احمد
گویندهندا پوریان
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوچه
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

زهرا محمدی
۱۴۰۱/۳/۵
ما انسان‌ها از اینکه اشتباه می‌کنیم خودمون رو سرزنش می‌ کنیم در صورتی که ما هیچ کدام کامل به دنیا نیامدیم و باید یاد بگیریم و در این مسیر هم اشتباه وجود دارد. یک لحظه فکر کنید همه‌ی ما کامل به دنیا می‌آمدیم و به نهایت رشد رسیده بودیم. آنگاه زندگی چگونه بود؟ هیج وقت طمع شیرین یاد گیری را تجربه که به نمی‌کردیم.
نکته‌ی دیگه‌ای این کتاب من گوشزد کرد قدر دانستن لحظاتی است که الان به نظرم نمیاد یا برام شاید آزار دهنده هم باشد ولی بعدا حسرت این لحظات را می‌خورم. پس تصمیم‌گرفتم از لحظاتی که در ظاهر حتی برام مطلوب نیست هم لذت ببرم و قدرش را بدانم.
مجتبی فروتن
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
بسیار عالی و متفاوت با بقیه کتابها از جهت اینکه مفاهیم و واژه‌ها کامل و با مصداق تعریف شده و به نقطه‌ای می‌رسه که ممکنه خودمون هم متوجه شده باشیم ولی بهش توجه آگاهانه نمی‌کردیم و ازش استفاده نمی‌کردیم. شرم و احساس شرم که تحقیق نویسنده بوده و رابطه‌اش با بقیه مفاهیم یکی از اساسی‌ترین عوامل برای کامل بودن و اضطراب و استرس ناشی از رفتارها و روابط با دیگران هست. پیشنهاد می‌کنم بخوانید و یا گوش کنید.
Hedieh
۱۴۰۱/۷/۴
این کتاب فوق العاده ست. یه دیدگاه جدید بهت میده که تقریبا در مقابل دیدگاه کتابهای انگیزشیه
البته نمی‌گم کتاب‌های انگیزشی بدن ولی داشتن دو دیدگاه مختلف می‌تونه کاملا ذهن رو باز کنه
محسن کشاورزی
۱۴۰۱/۳/۲۲
مزخرف‌ترین کتابی که طی یک سال اخیر گوش دادم. اصلا معلوم نیست چی هست و چی میگه!!! به هیچ عنوان اون چیزی که از اسم این کتاب دنبالش هستین رو دریافت نمی‌کنید.
زهره محمدرحیمی
۱۴۰۰/۹/۲۰
آنچه که مهم است و دیده نشده را بیان می‌کند در حقیقت چشم را بر حقایقی باز می‌کند.
فاطمه جهانگیر
۱۴۰۱/۶/۶
ممنون از دکتر مجتبی شکوری که در پادکست رادیوراه این کتاب خوب را معرفی کرد
Sayna Parayandeh
۱۴۰۱/۴/۱۳
بیشتر کتاب‌های این نویسنده شبیه هم هستن خوندن یکی کافیه به نظر من
Shadi Asadi
۱۴۰۱/۴/۷
کتاب جالبیه ولی وسطاش یکم کسل شدم چیزی نبود که پیوسته دوست داشته باشم گوش بدم
Tina Pr
۱۴۰۰/۱۲/۱
جالب و پر باربود و برای مسئله راه حل داشت، فقط طرح مسئله نبود
فریبا عبداللهی
۱۴۰۰/۱۱/۲۸
بسیاری از جمله‌ها نامفهوم بود و اینکه همش به کتاب‌های دیگر ارجاع میداد.
Negar.rk
۱۴۰۲/۱/۱۵
خوندن این کتاب میتونه خود درونت رو پیدا کنه
الناز قانع
۱۴۰۱/۷/۱۷
کتابی که خواندن اون رو به همه پیشنهاد می‌کنم
سیدمجتبی خسروانی
۱۴۰۰/۸/۱۸
کتاب بسیار خوبی هستش، پیشنهاد میدم حتما بخونید
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

برای دریافت کتاب صوتی موهبت کامل نبودن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.