معرفی و دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

عکس جلد کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

چطور می‌توان به ثروت بیشتری دست یافت؟ موفقیت چطور حاصل می‌شود؟ آیا کار بیشتر، خوشبختی را به همراه دارد؟ پاسخ این سوالات را در کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر بیابید. این کتاب که جزو آثار پرفروش روانشناسی در دنیاست، زندگی شما را به شکل شگفت‌آوری تغییر می‌دهد!

درباره‌ی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

شما از آن دسته آدم‌‌هایی هستید که معتقدند همه‌ی افراد موفق در زندگی و شغل‌شان،‌ بسیار سخت کار می‌کنند یا از طرفداران تفکر شانس و بخت هستید؟! اگر تا دو دهه‌ی پیش،‌ راز کامیابی افراد موفق را از آن‌ها جویا می‌شدید،‌ این پاسخ را می‌شنیدید که «هر کس بیشتر تلاش و کار کند، موفق‌تر خواهد بود.» اما امروزه،‌ دیدگاه افراد در دنیای مدرن تغییر کرده است و موفقیت آدم‌ها با میزان هوش و ذکاوت آن‌ها سنجیده می‌شود. در حقیقت باید گفت در جهان مدرن تنها کسانی به موفقیت می‌رسند و پیشرفت می‌کنند که بدانند چه زمان و چگونه باید عمل کنند.

کتاب حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire) از جمله آثار پرفروش روانشناسی و نوشته‌ی مارک فیشر (Mark Fisher) است که با بیانی جذاب و صمیمی،‌ مسیر موفقیت را به شما نشان می‌دهد. در این کتاب روایت زندگی جوان سی‌ودو ساله‌ای‌ را می‌خوانید که در یک بنگاه تبلیغاتی فعالیت می‌کند و از شغل خود متنفر است. او که می‌خواهد به کامیابی دست یابد و درآمد بیشتری داشته باشد، با پیشنهاد عموی خود به دیدار پیرمرد ثروتمندی می‌رود که یک میلیونر خودخواسته است. داستان کتاب از این نقطه آغاز می‌شود و رهنمودها و نکاتی که پیرمرد به پسر جوان می‌گوید، زندگی او را متحول می‌کند.

این اثر نقشه‌ی مسیر موفقیت را در اختیارتان می‌گذارد و با شنیدن آن می‌آموزید که چگونه به خواسته‌های خود برسید و موفقیت را در زندگی شخصی و کاری خود تجربه کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

- شگفت‌انگیز... کتابی ساده و قانع‌کننده که مجموعه‌ای از پرسش‌های قدرتمند را برمی‌انگیزد. (مجله موفقیت)

- سرشار از توصیه‌های مخصوص که درهای موفقیت مالی و رفاه شخصی را به روی شما باز می‌کند. (مجله‌ی Stepping Up)

- میلیونر یک شبه، کتابی لذت‌بخش برای خواندن و بازخوانی، که بینشی جدید برای دستیابی شما به پتانسیل واقعی‌تان به همراه می‌آورد. (وس رابرتز، نویسنده کتاب اسرار رهبری آتیلا هو)

- چه کتاب ارزشمندی! این کتاب استراتژی‌های اساسی را نشان می‌دهد که برای همه بسیار آشناست. از جسارت و تیزبینی تا استفاده از قدرت بی‌حدوحصر افکارمان. (جان دیوید مان، نویسنده پرفروش)

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید موفقیت را تجربه کنید، در زندگی شخصی و کاری‌تان به سعادت دست یابید و با طرفیت‌های درونی خود برای انجام فعالیت‌ها، بیشتر آشنا شوید،‌ این کتاب را بخوانید.

با مارک فیشر بیشتر آشنا شویم

یکی از مشهورترین نویسندگان،‌ فیلسوفان و نظریه‌پردازان فرهنگی فرانسه که آثار زیادی از او به چاپ رسیده است،‌ مارک فیشر نام دارد. او مدرک تحصیلی خودش را از دانشکده بازرگانی وارتون پنسیلوانیا دریافت کرده و موفق به کسب مدرک BMA در رشته حسابداری شده است. از آنجایی که فیشر به فلسفه علاقه‌مند دارد،‌ بار دیگر به دانشگاه رفت و این بار موفق به دریافت لیسانس فلسفه از دانشگاه هال شد. در کارنامه کاری او،‌ یک مدرک دکترای افتخاری و سابقه تدریس در رشته‌ی فلسفه نیز به ثبت رسیده است.

در بخشی از کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی می‌شنویم

ثروتمند به جوان گفت: امروز چیزهای مهم بسیاری آموخته‌ای و امیدوارم آن‌ها را نه با مغزت که با دلت آموخته باشی. اکنون می‌دانی که چه بخواهیم و چه نخواهیم، کلام بر زندگی‌مان عمیقا تاثیر می‌گذارد. اندیشه،‌ حتی دروغ،‌ اگر معتقد باشیم که راست است،‌ می‌تواند بر ما اثر نهد. وقتی می‌آموزی ارزش فکر را تشخیص بدهی،‌ یعنی ارزشی را که تو به آن می‌دهی،‌ ذهنت می‌تواند آرامشش را باز یابد یا حفظ کند. ذهنت بود که به تهدید معنی داد. اگر به زبانی بیگانه نوشته می‌شد،‌ کمترین توجهی به آن نمی‌کردی. ثروتمند لحظه‌ای خاموش بود آنگاه ادامه داد، در آینده هرگاه با مشکلی مواجه می‌شوی و راه دولت آکنده از موانع است. این تهدید ویژه را به یاد بیاور. به خاطرت بیاور که مشکلی که با آن روبه‌رو هستی، همانقدر به تو نامربوط است که این تهدید! شاید این امر به نظرت غیرواقع‌بینانه بنماید. چون تویی که باید با مشکل دست‌وپنجه نرم کنی. اما لازم نیست که اضطراب حاصل از آن را بر شانه حمل کنی یا بگذاری مشکلی آنقدر برایت مهم شود که به تو ضربه بزند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۹ دقیقه
حکایت مشورت جوان با عموی ثروتمند
۱۱ دقیقه
حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند
۱۴ دقیقه
حکایت آموزش جوان برای غنیمت‌شمردن فرصت و خطر
۳ دقیقه
حکایت به‌حبس‌افتادن جوان
۵ دقیقه
حکایت آموزش ایمان
۸ دقیقه
حکایت آموزش تمرکز بر هدف
۱۲ دقیقه
حکایت ارزش تصویر از خود
۱۳ دقیقه
حکایت کشف نفوذ کلام
۳ دقیقه
حکایت نخستین آشنایی با دل گل سرخ
۸ دقیقه
حکایت تسلط بر ضمیر ناهشیار
۱۶ دقیقه
حکایت بحث در باب ارقام و قواعد
۱۸ دقیقه
حکایت یادگیری نیک‌بختی و زندگی
۸ دقیقه
حکایت یادگیری بیان خواسته‌ها در زندگی
۲۱ دقیقه
حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ
۵ دقیقه
حکایت لحظه‌ای که هر یک به راه خود می‌روند
۳ دقیقه
پیامد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی
نویسنده
مترجمبنفشه کاظمی
گویندهامیررضا علی زاده
ناشر چاپیانتشارات فرشته
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

mehdi askari
۱۴۰۱/۸/۲۲
کتاب حکایت دولت و فرزانگی در ‌واقعیت مروری بود بر کتاب راز و البته نکته‌هایی هم درونش افزوده بود که آن‌ها را هم میدانستم ولی برای مرور بد نبود. پیشنهاد میکنم
جابر دهقان
۱۴۰۱/۸/۲۰
ارزش وقت گذاشتن رو داشت. و از اینکه برای گوش دادنش وقت گذاشتم خُرسندم
سمیه شهسواری
۱۴۰۱/۷/۲۲
کتاب مفیدی است و میتونه چراغ راه خوبی باشه
محسن استوار
۱۴۰۱/۷/۲۱
خسته کننده هست و زیاد کاربردی نیست
mohammad raeisi
۱۴۰۱/۷/۳
عالی بود و خواندنی، ماشاالله
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

برای دریافت کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.