معرفی و دانلود کتاب صوتی جادوی باور

عکس جلد کتاب صوتی جادوی باور
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی باور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی باور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی باور

کلود مایرون بریستول در کتاب صوتی جادوی باور به شما نشان می‌دهد که باورها تا چه اندازه می‌توانند بر زندگی ‌اثرگذار باشند. با به‌کاربستن توصیه‌ها و پیشنهادات مطرح‌شده در این کتاب پرفروش به انسانی به مراتب موفق‌تر تبدیل خواهید شد و زندگی مطلوب‌تری را تجربه خواهید کرد.

درباره کتاب صوتی جادوی باور:

نیرویی وجود دارد که با به‌کاربستن آن می‌توانید بر مشکلات خود غلبه کنید و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. کلود مایرون بریستول (Claude Bristol) در کتاب صوتی جادوی باور (The Magic of Believing) به شرح ماهیت این نیرو پرداخته و از این طریق به شما کمک می‌کند تا به آنچه که طلب می‌کنید، دست یابید. اما این نیرو چیست؟ پاسخ در یک کلمه خلاصه شده: «باورهای هر شخص».

کتاب حاضر، اثری کلاسیک در حوزه‌ی کتاب‌های انگیزشی است که به شما نشان می‌دهد باورها تا چه اندازه قدرتمند هستند. هیچکس جز شما عهده‌دار بخت بد یا خوش شما نیست؛ بلکه، این شما هستید که با باورهایتان خوشبختی یا بدبختی را برای خود رقم می‌زنید. از این روی، اگر ذهنیت خود را تغییر دهید، می‌توانید زندگی بهتری را تجربه کنید. اثر حاضر به گواه بسیاری از خوانندگان تأثیری باورنکردنی بر آن‌ها داشته و الهام‌بخش آن‌ها در تغییر سبک زندگی‌شان بوده است.

به بیان دیگر سخت‌ترین کار جهان چیست؟‌ فکر کردن... این چیزی‌ست که کلود مایرون بریستول در این اثر شنیدنی به ما می‌گوید. بارها و بارها پیش آمده که تمام زندگی انسان با فکری که به ناگهان به ذهنش خطور کرده،‌ دگرگون شده است. سرتاسر تاریخ پر است از افرادی مصمم، با اراده‌هایی آهنین که به باورهای درونی خود پرداخته‌ و از این ‍طریق، تغییری شگرف رقم زده‌اند و تمام جریان رویدادهای انسانی را زیرورو ساخته‌اند.

با گوش سپردن به این اثر نگرشی صحیح و منطقی کسب خواهید کرد که به شما در تمامی مراحل زندگی کمک می‌کند. بنابراین، اگر می‌خواهید ذهنیت خود را تغییر دهید و باورهای منفی و افکار بازدارنده‌ی خود را کنار بگذارید، کتاب صوتی جادوی باور تمام چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

گفتنی‌ست مریم پورگلوی این اثر را به فارسی برگردانده و امیر فرحان‌نیا خوانش آن را برعهده داشته است. این کتاب صوتی تاکنون چندین زبان مختلف ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت به شمار می‌رود.

در نکوداشت کتاب صوتی جادوی باور:

- یکی از بزرگ‌ترین کتاب‌های انگیزیشی و الهام‌بخش که تاکنون نوشته شده است. (Norman Vincent Peale)

کتاب صوتی جادوی باور مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و خودسازی علاقه‌مند هستید‌، کتاب صوتی جادوی باور به شما پیشنهاد می‌شود.

با کلود مایرون بریستول بیشتر آشنا شویم:

کلود مایرون بریستول در سال 1891 به دنیا آمد. تحصیلاتش در زمینه‌ی حقوق بود و در حیطه‌ی روزنامه‌نگاری نیز فعالیت‌هایی جدی و مهم داشت. مهم‌ترین کتاب بریستول، جادوی ذهن است که در سال 1948 منتشر شد و بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید. از این اثر امروزه به عنوان کتابی کلاسیک در میان کتب انگیزشی و موفقیت یاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی باور می‌شنویم:

امروزه اکثراً معنای کلمات خود‌آگاه و ناخودآگاه را می‌دانند. علم نشان داده که همه ما دو ذهن داریم. هرکدام ویژگی‌ها و قدرت‌های جداگانه و مجزایی دارند و هر یک در شرایط خاص قادر به یک عملکرد مستقل هستند. درک این مسئله که ضمیر خودآگاه در مغز فعالیت می‌کند دشوار نیست، زیرا هر چقدر شما تفکر متمرکز داشته باشید، آن را در ذهنتان احساس می‌کنید.

گاهی اوقات این فکر چنان قوی و طولانی است که سردرد می‌گیرید یا چشمانتان خسته می‌شود، یا شقیقه‌هایتان می‌لرزد. همچنین به طور کلی می‌توانید منبع فکر را ردیابی کنید، که شاید متأثر از آنچه دیده‌اید یا شنیده‌اید یا خوانده‌اید باشد؛ شاید ایده جدیدی برای کسب و کار یا خانه شما باشد، شاید ادامه برخی از افکاری باشد که مدت‌هاست به آن اندیشیده‌اید. خلاصه این که می‌توانید آن را با چیزی که از قبل در ارتباط با آگاهی شما بوده، ربط دهید. گاهی فکرتان به تلاش برای حل یک مشکل دشوار مشغول می‌شود و شما چنان ناتوان و ناامید می‌شوید که نمی‌توانید به راه‌حلی برسید که آن را ترک کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵۸ دقیقه
فصل اول: چگونه به قدرت باور پی بردم
۶۳ دقیقه
فصل دوم: آزمایشات انجام شده روی خمیرمایۀ ذهن
۲۰ دقیقه
فصل سوم: واقعیت نا‌خودآگاه چیست؟
۶۶ دقیقه
فصل چهارم: قدرت تلقین
۷۷ دقیقه
فصل پنجم: هنر تصویرسازی ذهنی
۴۱ دقیقه
فصل ششم: تکنیک آینه برای فعال‌سازی ناخودآگاه
۷۳ دقیقه
فصل هفتم: چگونه افکارتان را به واقعیت تبدیل کنید
۷۷ دقیقه
فصل هشتم: زنان و علم باور
۴۰ دقیقه
فصل نهم: باور باعث رخ ‌دادن اتفاقات می‌شود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادوی باور
نویسنده
مترجممریم پورگلوی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جادوی باور

مجید وجدی
۱۴۰۱/۲/۲۹
کتابی عالیه صدای گوینده خوب و مطالب مفیده پیشنهاد میکنم حتما بخونید ارزش داره ممکنه سرنوشت شما را عوض کنه از کتابراه بینهایت سپاسگزارم این برنامه با ارئه کتابهای صوتی و متنی با قیمت مناسب کمک بزرگی به فرهنگ و ادب و گسترش کتابخوانی انجام داده
Nahid Rakhshani
۱۴۰۱/۳/۱۴
بیشتر به مثال زدن داستان افراد گذشت، خیلی جذاب نبود حتی این داستانها برای دنبال کردن وکمتر راه حل محور
فرید رزاقی
۱۴۰۱/۲/۳۱
کتاب خوبیه و برای هرکسی لازمه. مخصوصا فصل ماقبل آخر که عالی بود
سحر مهدوی
۱۴۰۱/۲/۲۷
این کتاب از شروع بسیار عالی بود، گوینده هم بسیار خوب کتاب را میخواند
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۳/۱۴
جادوی باور یعنی شما خود را لایق چه میدانید
Leyla Ghorbani
۱۴۰۱/۲/۲۳
کاربردی وبینظیره این کتاب
علی علی زاده
۱۴۰۱/۴/۲
کتاب بسیار خوبی است
معصومه منصورزاده
۱۴۰۱/۲/۲۱
بینظیره این کتاب
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادوی باور

برای دریافت کتاب صوتی جادوی باور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.