معرفی و دانلود کتاب صوتی موضوع پول نیست

عکس جلد کتاب صوتی موضوع پول نیست
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موضوع پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موضوع پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موضوع پول نیست

ثروتمندان نه با مهارتی خاص متولد شده‌اند و نه حس ششم دارند. تنها راز موفقیت آنان این است که آگاه‌تر از دیگران هستند. اما چطور می‌توان به این ویژگی دست پیدا کرد؟ باب پراکتور در کتاب صوتی موضوع پول نیست به شما نشان می‌دهد که با تغییر نگرش‌تان می‌توانید فراوانی را وارد زندگی خود کنید. پس وقت آن رسیده که از کلیشه‌های رایج درباره‌ی کسب ثروت دست بکشید و شیوه‌ی صحیح کسب درآمد را بیاموزید.

درباره کتاب صوتی موضوع پول نیست:

احتمالاً شما هم گزاره‌ی «پول خوشبختی نمی‌آورد» را شنیده‌اید. باید به شما بگوییم که این جمله یکی از اشتباه‌ترین جملاتی‌ست که ممکن است در طول زندگی خود بشنوید! ما نمی‌توانیم خوشبختی را با پول مبادله کنیم، اما برای این که یک زندگی باثبات و امن داشته باشیم، به ثروت نیاز داریم.

باب پراکتور (Bob Proctor) در کتاب صوتی موضوع پول نیست (It's Not About the Money) به شما می‌آموزد که با ایجاد تغییر در درون و در شیوه‌ی نگرش‌تان، می‌توانید در جهت بهبود زندگی شخصی، حرفه‌ای و اقتصادی خود گام بردارید و از پس چالش‌ها به خوبی برآیید. مهم‌ترین نکته‌ای که در این اثر با آن مواجه می‌شوید، این است که یاد می‌گیرید جریان ثروت‌اندوزی را به شیوه‌ای خودکار به راه بیندازید و این بهترین راه برای جذب سرمایه است. کتاب موضوع پول نیست به شما نشان می‌دهد که تنها طریقی که با استفاده از آن می‌توانید به پول برسید این است که از تلاش برای رسیدن به آن دست بکشید! گرچه این جمله ممکن است شما را دچار تعجب کند، اما پس از گوش سپردن به این کتاب صوتی، حق را به نویسنده خواهید داد...

بنابراین، اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که با وجود سال‌ها زحمت، کار و تلاش نتوانسته‌اید از لحاظ مالی به امنیت خاطر برسید و روی آینده‌ی خود سرمایه‌گذاری کنید، استراتژی‌های این کتاب حسابی برای شما کارساز خواهند بود. پس پیش از این تعلل نکنید و با غلبه بر الگوهای مخرب ذهنتان، راه را برای ورود ثروت به زندگی خود باز کنید.

نسخه‌ی چاپی این کتاب کاربردی اولین بار در سال 2008 منتشر شد و از آن زمان تاکنون یکی از بهترین آثار در زمینه‌ی کسب موفقیت و ثروت‌‌اندوزی به شمار می‌رود. بنابراین به یکی از بزرگ‌ترین مربیان و سخنرانان جهان اعتماد کنید و راز کسب ثروت را از او دریابید.

کتاب صوتی موضوع پول نیست مناسب چه کسانی است؟

افرادی که به کتاب‌های موفقیت و خودیاری علاقه‌مند هستند، می‌توانند از کتاب صوتی موضوع پول نیست بهره‌مند شوند.

با باب پراکتور بیشتر آشنا شویم:

این سخنران، مشاور، مربی و نویسنده‌ی برجسته اغلب با مستند «راز» و آثار محبوبی که در زمینه‌ی موفقیت تألیف کرده شناخته می‌شود. باب پراکتور یکی از قدیمی‌ترین نویسندگان در حوزه‌ی کتاب‌های خودیاری‌ست و با بسیاری از شرکت‌های کسب‌وکار در سراسر جهان همکاری داشته است. از میان آثار الهام‌بخش او می‌توان به کتاب «هفت درس از قانون جذب و سرنوشت خود را تغییر دهید» اشاره کرد. گفتنی‌ست که اغلب آثار باب پراکتور در زمره‌ی کتاب‌های پرفروش قرار می‌گیرند.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی موضوع پول نیست:

- پیشگیری بهترین راه اصلاح روابط است.
- ایجاد رابطه، کلید ثروت است.
- بخشش را تمرین کنید و احساسات منفی را آزاد نمایید.
- با گسترش دیدگاه خود مشکلات را کوچک کنید.
- شما کاملا آزاد هستید تا راه جدید و پر هیجان را برای خود رقم بزنید.

در بخشی از کتاب صوتی موضوع پول نیست می‌شنویم:

مردم، شور و اشتیاق را خیلی دوست دارند. امروزه جزئیات زندگی مردم نقل رسانه‌ها شده که بسیار عجیب و غریب به نظر می‌رسد. با این‌که افرادی که با این دیدگاه زندگی می‌کنند خود را از بین می‌برند، ولی میلیون‌ها انسان وجود دارد که دوست دارند مانند آن‌ها باشند. مردم با تقلید کورکورانه، دچار استرس و اضطراب می‌شوند.

اگر به دنبال ثروت واقعی در زندگیتان هستید باید نکته‌سنجی را یاد بگیرید. نکته‌سنجی شامل ارزیابی و شناسایی الگوها می‌شود. باید بدانید کدام الگو به کارتان می‌آید و کدام نه و منشاء آن‌ها را بیابید و بدانید چگونه باید تغییر کنید؟

ما همواره فکر می‌کنیم که تفکرات ما نتیجه‌ی ایده‌های ماست. خوب به این جمله توجه کنید: کیفیت زندگی ما به کیفیت افکارمان وابسته است. تفکر فقیرانه برایمان گران تمام می‌شود و ما باید تفکر عالی را بیاموزیم و در درونمان پرورش دهیم. نکته‌سنجی در ذات هیچ‌کس نیست. حتی افرادی که در دام افکار غیرمنطقی گیر می‌کنند نیز افکارگسیخته می‌شوند و این حالت بیش‌تر در مواقع حساس و به چالش کشیده شدن الگوها بیش‌تر به چشم می‌آید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
مقدمه و پیشگفتار
۶۵ دقیقه
فصل اول: همه چیز پول نیست
۴۵ دقیقه
فصل دوم: تناقض
۴۱ دقیقه
فصل سوم: سیاهی لشکر نباشید
۴۶ دقیقه
فصل چهارم: هدف، بینش، مقصد
۳۵ دقیقه
فصل پنجم: توهم بزرگ مدیریت زمان
۴۳ دقیقه
فصل ششم: الگوها، اجرا و سود
۳۸ دقیقه
فصل هفتم: فروپاشی روال زندگی
۲۶ دقیقه
فصل هشتم: شتاب و آرامش
۲۴ دقیقه
فصل نهم: عشق خود را تقویت کرده و واقعا زندگی کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موضوع پول نیست
نویسنده
مترجممینا تاجری نیکنام
گویندهمهدی صفری
ناشر چاپیانتشارات فرشته
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موضوع پول نیست

niloofar Islamnezhad
۱۴۰۱/۱/۱۰
در این کتاب نویسنده بیان می‌کند که پول چیزی است که اگر نداشته باشید، تلف می‌شوید. زیرا قیمت اکثر کالا‌ها و خدمات هر روز بیشتر می‌شود. و با بیان کردن جمله کلیشه‌ای که پول خوشبختی نمی‌اورد!! نداشتن ان را قطعا عامل بدبختی و مانعی برای خوشبختی می‌انگارد. نویسنده اشاره می‌کند که ثروت ناگهانی برای افراد خطری بزرگ محسوب می‌شود، باالخص اگر قبل از انکه طرز فکر ثروتمندانه را بدست اورید، به ثروت برسید، در خطر از دست دادن همیشگی ان ثروت خواهید بود. در این کتاب رابطه سازی را می‌اموزید، تمرین بخشش را فرا می‌گیربد و به شیوه‌ای هوشمندانه نکته سنج خواهید شد.
ابوذر نصیری
۱۴۰۱/۳/۲۷
واقعا مهم تر از پول هم هست و اون خود باوری و ضمیر ناخودآگاه میباشد چون انسان همیشه در جنگ با بیخیال شدن و هدفمند بودن هست ولی اصول و ریشه باور و خود شناسی هست
این کتاب راه رو درست و درمان و راهکار‌های اصولی رو معرفی میکنه....
حتما توصیه میکنم بخونین
با تشکر از عوامل کتابراه
رضا محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
به جرات می‌توانم بگم من الان بیش از ۶ سال است اخبار منفی گوش نمی‌دم و خدا را شکر کتاب‌های هم که می‌خوانم در جهت رفاه، سلامتی، موفقیت، روابط عالی است. ممنونم از کتاب راه، عالی است عالی است، عالی است
ایمان رضایی
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
زندگی خیلی از ما صرف چیزی میشه که نباید و این کتاب رو اگه خوب درک کنیم میفهمیم که چقدر عقبیم
Hesam Hesami
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
خیلی ریز بینامه به مسائل اشاره میکنه و من واقعا باهاش ارتباط برقرار کردم
یعقوب دهقانی
۱۴۰۰/۱۱/۵
کتاب کاملی است از دستش ندید و چند بار بخونید عالیییییی
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
دیدگاه‌های ایشان درباره‌ی اندیشه است نه پول
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موضوع پول نیست

برای دریافت کتاب صوتی موضوع پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.