معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه کار با آینه: زندگی خود را در 21 روز بهبود دهید

عکس جلد کتاب صوتی معجزه کار با آینه: زندگی خود را در 21 روز بهبود دهید
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه کار با آینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه کار با آینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه کار با آینه: زندگی خود را در 21 روز بهبود دهید

چگونه می‌توان به یک زندگی شاد و موفق دست یافت؟ لوئیز ال هی در کتاب صوتی معجزه کار با آینه به شما کمک می‌کند تا با استفاده از عبارات تاکیدی خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و جهان را به جایی امن و پر از عشق تبدیل کنید. با شنیدن این کتاب به این نکته پی می‌برید که همهٔ خودگویی‌های شما درواقع تاکیداتی هستند که به سمت شما جذب می‌شوند.

درباره کتاب صوتی معجزه کار با آینه:

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید آینه‌ها علاوه‌بر برگرداندن تصاویر، انرژی‌ها و احساسات را نیز منعکس می‌کنند؛ یعنی شما با هر حس و حالی که جلوی آینه بروید، همان احساسات را به سمت شما برمی‌گرداند. در این صورت متوجه می‌شوید که انرژی‌تان در کجا مسدود شده و کدام افکارتان نیاز به تغییر دارند.

لوئیز ال هی، مربی معنوی و نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز، روشی ابداع کرده که با انجام آن قادر خواهید بود خود را بیشتر از همیشه دوست داشته باشید. او در این روش به شما می‌گوید به صورتی عمیق به چشم‌های خود در آینه نگاه کنید و عبارات تاکیدی مثبتی را تکرار کنید. عبارات تاکیدی حکم پیام‌هایی را دارند که در ذهن نیمه هشیار شما ثبت می‌شوند و به افزایش یا کاهش اعتماد به نفس‌تان کمک می‌کنند.

اصل آینه بر این باور است که تجربه ما از زندگی، منعکس کننده رابطه ما با خودمان است. یعنی تا زمانی که خودمان را دوست داشتنی نبینیم، دنیا می‌تواند به مکانی تاریک برای ما تبدیل شود.

این نویسنده در کتاب معجزه کار با آینه (Mirror work: 21 days to heal your life) به شما می‌گوید که زمانی که جلوی آینه حرف می‌زنید، نسبت به حرف‌ها و کارهایتان آگاهی بیشتری کسب می‌کنید. در این صورت اگر ضعف یا آسیبی در خود مشاهده کردید، یاد می‌گیرید که بیشتر از پیش از خود مراقبت کنید. شاید برایتان سخت باشد که جلوی آینه مدتی طولانی بنشینید و با خودتان روبه‌رو شوید. اما کمی که به این کار ادامه دهید برایتان لذت‌بخش می‌شود.

شاید بعد از مدتی متوجه شوید آینه حکم همدمی را برایتان پیدا می‌کند که با نگاه کردن به آن احساس آرامش می‌کنید. این روش باعث می‌شود به شکلی کاملا عمیق‌تر با خودتان ارتباط برقرار کنید. کتاب صوتی معجزه کار با آینه طی یک برنامه بیست و یک روزه بذرهای تغییر را به آرامی در وجود شما می‌کارد. این بذرها با تکرار و تمرین به عادت‌های ذهنی سالم و ماندگار تبدیل می‌شوند که زندگی‌تان را برای همیشه متحول می‌سازد.

کتاب حاضر از دورهٔ ویدیویی موفق او به نام «خود را دوست بدارید» نوشته شده که شامل آموزه‌ها و تمرین‌هایی می‌شود و در خلال آن‌ها به شما کمک می‌کند تا زندگی شاد و رضایت‌بخشی داشته باشید. در هر یک از جلسات این دوره حول محور یک موضوع صحبت می‌شود؛ مثل نظارت بر صحبت با خود، غلبه بر ترس، رهایی از خشم، بهبود روابط، بخشش خود و دیگران و زندگی بدون استرس. برنامه‌های روزانه‌ای نیز که در کتاب ارائه شده‌اند شامل تمرین در مقابل آینه، عبارات تاکیدی، یادداشت‌های روزانه و مراقبه می‌شوند.

کتاب صوتی معجزه کار با آینه مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید خودتان را بیشتر بشناسید، به صلح درونی برسید و رابطه‌تان را با خودتان بهبود ببخشید، شنیدن این کتاب تاثیرگذار بسیار کمک کننده خواهد بود.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و مربی خودیاری در سال 1926 در لس‌آنجلس متولد شد. او زندگی پرفرازونشیب و عجیبی پشت سر گذاشت و تجربه‌های سختی را از سر گذراند. لوئیز ال. هی (Louise Lynn Hay) پس از مدتی وقتی کتاب‌های «فلورانس اسکاول شین» را مطالعه کرد فهمید که خوش‌بینی در شرایط سخت هم امکان‌پذیر است.

وی خیلی زود به یکی از مشهورترین نویسندگان در حوزهٔ خودشناسی تبدیل شد و آثار زیادی در این زمینه منتشر کرد که همه آن‌ها فروش خیلی زیادی داشتند. لوئیز هی چند سال پس از نوشتن کتاب شفای زندگی مؤسسه‌ای تأسیس کرد که در آن تمامی آموزه‌های خود را به گوش دیگران برساند. او نام این مؤسسه را خانهٔ هی (Hay House) گذاشت.

ازجمله آثار دیگر این نویسنده برجسته می‌توان به «شفای زندگی»، «شفای بدن»، «اندیشه‌های دل»، «معجزات قرن حاضر»، «شفای قلب‌های شکسته»، «زندگی تو را دوست دارد» و «خودتان را دوست بدارید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی معجزه کار با آینه می‌شنویم:

امروز شما روی خشم کار می‌کنید. یاد می‌گیرید چطور به آن توجه کنید و قبل از اینکه شما را بیمار کند رهایش سازید و چطور فضای درونتان را برای احساسات مثبت بیشتر خالی نمایید. اینکه هر روز با خودتان حرف بزنید و به خودتان بگویید که چقدر دوست داشتنی هستید چه احساسی در شما ایجاد می‌کند؟ در آینه‌تان نگاه کنید و چند دقیقه وقت صرف کنید تا به خودتان تبریک بگویید.

شما عمیقا به احساسات خود توجه و رها کردن گذشته را شروع کرده‌اید. حال در حال یادگیری هستید تا نوار عبارات تاکیدی مثبت را در ذهن خود پخش کنید. برای پیشرفتی که تاکنون داشته‌اید شادمان باشید. من شما و تعهدتان را برای انجام تمرینات کار با آینه تحسین می‌کنم. وقتی شما مشغول کندوکاو گذشته خود و رها کردن احساساتتان بودید، احتمالا به احساس‌های خشم از خودتان یا یک رویداد خاص برخورد کردید؛ بنابراین امروز من می‌خواهم به شما کمک کنم روی بخشیدن و رها کردن هر خشمی که ممکن است داشته باشید کار کنید تا بتوانید درمورد خودتان احساس خوبی پیدا کنید.

خشم یک احساس صادقانه است. اما وقتی در بیرون ابراز نمی‌شود یا به آن رسیدگی نمی‌کنند، در داخل بدن به آن پرداخته می‌شود و معمولا هم به شکل یک بیماری یا نوعی اختلال خود را نشان می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۵ دقیقه
خوش آمدید
۱۰ دقیقه
هفته اول / روز اول: خود را دوست بدارید
۱۱ دقیقه
روز دوم: آینه‌تان را دوست خود کنید
۱۱ دقیقه
روز سوم: مراقب خودگویی‌هایتان باشید
۱۱ دقیقه
روز چهارم: گذشته خود را رها کنید
۱۱ دقیقه
روز پنجم: عزت‌نفس خودتان را بسازید
۱۲ دقیقه
روز ششم: از سرزنش کردن خودتان دست بردارید
۱۰ دقیقه
روز هفتم: خودتان را دوست بدارید / مرور هفته اول شما
۱۰ دقیقه
هفته دوم / روز هشتم: کودک درون‌تان را دوست بدارید / قسمت اول
۱۵ دقیقه
روز نهم: کودک درون‌تان را دوست بدارید / قسمت دوم
۱۳ دقیقه
روز دهم: بدن‌تان را دوست بدارید
۱۲ دقیقه
روز یازدهم: حال خوب، رها کردن خشم است
۱۴ دقیقه
روز دوازدهم: بر ترس خود غلبه کنید
۱۲ دقیقه
روز سیزدهم: روزتان را با عشق شروع کنید
۱۰ دقیقه
روز چهاردهم: خودتان را دوست بدارید / مرور هفته دوم شما
۱۵ دقیقه
هفته سوم / روز پانزدهم: خود و کسانی را که موجب اذیت و آزار شما شده‌اند ببخشید
۱۱ دقیقه
روز شانزدهم: روابط خود را بهبود دهید
۱۲ دقیقه
روز هفدهم: بدون استرس زندگی کنید
۱۷ دقیقه
روز هجدهم: از سعادتی که به‌ سوی شما می‌آید استقبال کنید
۱۳ دقیقه
روز نوزدهم: به زندگی سپاس‌گزارانه نگاه کنید
۱۲ دقیقه
روز بیستم: کار کردن با آینه را به کودکان‌تان بیاموزید
۱۰ دقیقه
روز بیست‌ویکم: همین حالا خودتان را دوست بدارید
۷ دقیقه
مؤخره

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه کار با آینه: زندگی خود را در 21 روز بهبود دهید
نویسنده
مترجمشهره عبداللهی
گویندهسپیده سلیمیان
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه کار با آینه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه کار با آینه

برای دریافت کتاب صوتی معجزه کار با آینه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.