معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

عکس جلد کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید نوشته‌ی پاول مک کنا، به شما می‌آموزد که چگونه در مدت زمان کم و فقط در 7 روز زندگی‌تان را دگرگون کنید، آرزوهای خود را تحقق بخشید و به سوی موفقیت پیش روید.

کتاب صوتی زندگی خود را در 7 روز تغییر دهید (Change your life in 7 days: the worlds leading hypnotist shows you how)، دربردارنده‌ی راهکارها و شیوه‌های مفیدی است که در 7 فصل گنجانده شده و به شما می‌آموزد چگونه زندگی خود را دگرگون کنید، هفت درس کلیدی که شما را برای دستیابی به درخشان‌ترین، عمیق‌ترین و مهم‌ترین آرزوهایتان راهنمائی و هدایت می‌کند.

در حال حاضر در دوران هیجان‌انگیزی در تاریخ زندگی می‌کنیم. دنیای ما هر روز تغییر می‌کند و یا در حال تغییر است. دگرگونی‌ها و پیشرفت‌های فناوری و علمی که در اطراف ما در جریان هستند، به طور صعودی در حال افزایش است. ما انسان‌ها، با مکان‌ها و کشورهای بسیار دوری ارتباط برقرار کرده‌ایم و دنیای خود را تغییر داده‌ایم و به اکتشاف در آن پرداخته‌ایم. سفرهایی که در گذشته ماه‌ها و یا سال‌ها طول می‌کشید، در حال حاضر در عرض چند ساعت به انجام می‌رسند، محاسباتی که در گذشته ممکن نبود، اکنون در چند دقیقه انجام می‌شوند. زندگی شما با مرور زمان تغییر می‌کند، اما از خود بپرسید تغییر زندگی شما را به چه چیزی تبدیل می‌کند؟

افراد زیادی هستند که معتقدند، خوشبختی تصادفی یا شانسی است و فقط برای برخی اتفاق می‌افتد، اما در حقیقت خوشبختی، سعادت، آرامش و موفقیت در اثر تفکر درست و عمل آگاهانه به دست می‌آیند و فرجامی قابل پیش‌بینی هستند. اینکه موفقیت فقط به شانس بستگی دارد، یک دلیل و بهانه‌ی پوچ برای افرادی است که در زندگی خود شکست خورده‌اند.

فقط در مدت 7 روز شما در دسته‌ی انسان‌هایی قرار می‌گیرید که مسیری جز موفقیت در کارها و اهداف خود ندارند. شما می‌توانید با هر مشکل و چالشی روبه‌رو شوید و با آرامش و اطمینان کامل بر آن‌ها غلبه کنید. شما با کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید، می‌آموزید که در درون خود چه توانایی‌هایی دارید و چگونه به آن کسی که دلتان می‌خواهد، می‌توانید برسید.

پاول مک کنا کیست؟

پاول مک کنا (Paul McKenna) در سال 1963 در لندن به دنیا آمد، او سخنران، متخصص رفتارشناس و نویسنده کتاب‌های خودسازی و خودیاری است. مک کنا سخنران سمینارهای موفقیت، نویسنده کتاب‌هایی پرفروش درباره‌ی تولیدات رسانه‌ای و مجری برنامه توسعه و موفقیت شخصی به نام «Self-improvment» است.

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید می‌شنویم:

چند سال پیش با خبر شدم که پزشکی در نیویورک به معتادان مواد مخدر کمک می‌کند تا بر اعتیادشان غلبه کنند. او آن‌ها را به حالت خلسه فرو می‌برد و به بدن آن‌ها آموزش می‌داد تا واکنشی نسبت به داروی مخدر ایجاد کنند. هنگامی که آن‌ها این راه کار را یاد می‌گرفتند، قادر می‌شدند تا به طور طبیعی «نشئه» شوند. چون آن‌ها اکنون می‌فهمیدند که این مواد مخدر نیست که به انسان‌ها احساس لذت می‌دهد، بلکه بدن آن‌هاست که این کار را می‌کند، برای آن‌ها بطور فزاینده‌ای آسان‌تر می‌شد تا وابستگی شیمیایی را از سر خودشان بیندازند.

این راهکار اینگونه عمل می‌کند: هر ماده مخدری را که مصرف کنید، یک واکنش شیمیایی، عصبی در بدن شما ایجاد می‌کند. این واکنش منبع آن «نشئه‌گی» است. به عبارت دیگر، این موادمخدر نیست که باعث می‌شود شما به گونه خاصی احساس کنید، بلکه آنچه بدن شما در واکنش به آن ماده مخدر انجام می‌دهد به شما آن احساس را می‌دهد. در حالی که تحقیقی که در پس زمینه کار آن پزشک قرار داشت مرا سخت تحت تأثیر قرار می‌داد، آنچه بخصوص مرا علاقه‌مند می‌کرد ایده ایجاد خوشحالی ارادی بود، به این معنی که روند آموزش ذهن برای وادار کردن بدن تا موادشیمیایی را درون بدن ایجاد کند تا هر کجا و هر وقت که بخواهیم منجر به آن احساسات خوب شود.

به مدت چند دهه، محققان در تلاش بودند تا بفهمند چه چیزی به تریاک امکان می‌دهد تا اثرات وجد آمیز خود را داشته باشد. هنگامی که دکتر گنس پرت هنوز فقط یک دانشجوی کارشناسی ارشد بود، چیزی را کشف کرد که به نام گیرنده‌های «مواد مخدر تریاکی» معروف شد، نه تنها در مغز، بلکه در تک تک سلول‌های بدن او دریافت که این گیرنده‌ها بخصوص با یک نوع خاص از پیام آور شیمیایی به نام مرفین درون زاده یا با عنوان رایج‌تر، و اندورفین سازگاری دارد. اندورفین‌ها موادمخدر طبیعی بدن هستند، ناقلین عصبی که درد را کنترل کرده و ایجاد لذت می‌کنند. مواد شیمیایی شادی‌آور درون شما وجود دارند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
27 دقیقه
مقدمه
47 دقیقه
روز اول: شنبه: شما واقعا که هستید
62 دقیقه
روز دوم: یکشنبه: راهنمای کاربر برای مغز شما
57 دقیقه
روز سوم: دوشنبه: نیروی دیدگاه مثبت، هنر بازنگری
59 دقیقه
روز چهارم: سه شنبه: تشکیل رویا
58 دقیقه
روز پنجم: چهارشنبه: بنیادهای سالم، خلق و نگهداری بدن، ذهن سالم
71 دقیقه
روز ششم: پنج‌شنبه: پول‌آفرینی، کشف اسرار ذهن میلیونر
48 دقیقه
روز هفتم: جمعه: با خوشبختی تا ابد
13 دقیقه
نتیجه: تغییر زندگی شما هفته به هفته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید
نویسنده
مترجمداود نعمت اللهی
ناشر صوتیانتشارات معیار علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

sa za
۱۴۰۱/۸/۱۴
بعد از خوندن بیست کتاب این کتابو بعنوان شروع صبحم انتخاب کردم
علاوه بر اینکه به دانسته‌های من عمق بخشید
اونا رو ساده سازی هم کرد
برخلاف کتابایی که یکی از این مفاهیمو هیلی پر طمطراق و با اب و تاب و با رنگ و لعاب جلوه میدن در عین سادگی مطالبو همه فهم بیان کرده خدا حافظ ایشون باشه همانطور که در پایان همینو برای ما خواستن 🌸🌸🙏
Kian Afsari
۱۳۹۸/۹/۲۶
سلام یکی از بهترین کتابای برنامه ریزی هفتگی که تا الان استفاده کردم همین مورد بوده... به واسطه تمرین و تکرار اموزه‌های کتاب توانستم موفیقتهای چشم گیری رو تجربه کنم... اپلیکیشن کتابراه رو به دوستان هم گروهیم معرفی کردم همگی استقبال کردند و الان هم از کتابهای صوتی بسیاری دارند استفاده میکنند.
باتشکر از شما
کیان افسری
Ehsan Zohuri
۱۳۹۹/۲/۱
کتاب بسیار خسته کننده و نامفهوم. من که دو قسمت گوش دادم و بی‌خیالش شدم. یک سری چیزهای غیر کاربردی و نامفهوم میگه که ربطی هم به هم ندارن. بسیار ضعیف و اصلا توصیه نمی‌کنم. کتابهای خوب تو این زمینه خیلی زیاده وقتتون رو برا این تلف نکنید
حسین محبوب
۱۴۰۲/۳/۲۶
کتاب خوبی برای من نبود
و کارایی برام نداشت
فقط ترک سیگارش اونم ویدیوش برام عالی بود
بازم ممنونم از کتابراه
کتاب خوندن خیلی خوبه
رافی خاقانی
۱۴۰۰/۱/۱۳
سلام به همگی، من بعد از چندین بار گوش دادن، هنوز نتونستم اون خود واقعی‌ام را تجسم و یا پیدا کنم، کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون
سمیه موسوی قهفرخی
۱۴۰۱/۱۲/۹
عاااالی بود. اگر به هر جمله ش عمل کنیم حتما مثل نویسنده که تجربه کرده موفق میشیم.
زهرا فرجی
۱۴۰۱/۳/۱۲
پاول بسیار عالی تغییرات درس میده... توصیه می‌کنم حتما بخوانید
محمد بابایی
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
این کتاب دیدگاه جدید و متفاوتی در زندگی و کار شما میگذاره حتما بخونید
rahman kian
۱۳۹۸/۱۰/۱
این کتاب عالیه صدای گوینده فوق العادس ممنونم از کتابراهه عزیز هرچند که من نخوندم و نشنیدم اصلن
Azade Namvar
۱۴۰۰/۳/۳۱
خیلی کامل و راحت توضیح داده شده و عمل ب گفته هاش واقعا راحته
bahman namazi
۱۳۹۹/۷/۲۶
کاربردی و مفید، بخرید و از تکنیک‌های مکنا استفاده کنید....
سپیده سلجوقی
۱۳۹۹/۵/۲۳
کتاب خیلی خوبیه. و میشه با اون زندگی رو تغییر داد. ممنون از کتابراه
علی ادهمی
۱۴۰۱/۴/۳
بی نظیر بود فقط میتونم بگم شما هم گوش دهید
Mahan Samadani
۱۴۰۰/۸/۲۲
من واقعا توی هفت روز تونستم تغییر بدهم زندگیمو
علیرضا مردان
۱۳۹۹/۶/۲۷
بسیار کتاب مفید و عالی‌ای بود
مشاهده همه نظرات 28

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

برای دریافت کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.