معرفی و دانلود کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته

عکس جلد کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته
قیمت:
30000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته

کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته نوشته فرانک فیوم، داستانی الهام‌بخش از جست‌وجوی یک مرد برای رسیدن به هدف و معنای زندگی‌ست؛ جست‌وجویی نامحدود که نهایتاً به موفقیت فوق العاده در کسب‌وکار و رضایت فردی منجر می‌شود.

درباره کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته:

فرانک در محله‌ کوئینز نیویورک و در خانواده‌ای کارگر به‌دنیا آمد و در فضایی پرمحبت رشد کرد اما در اواسط دهه‌ 1970 این کودک 9 ساله شدیداً از طلاق پدر و مادرش آسیب دید. پس از آن مشکلات عاطفی و مالی فراوانی به وجود آمدند که در وجود فرانک عشقی سوزان نسبت به کشف مسیر در زندگی و میل رسیدن به ثبات و امنیت مالی را به‌وجود آورد.

در طول سال‌های دشوار مدرسه هنگامی که فرانک توسط معلمان دست کم گرفته شد، او به عشق خود به بیس‌بال پی برد، اما فقط به بازی کردن آن اکتفا نکرد، بلکه به یک طرفدار متعصب این بازی تبدیل گشت. این علاقه به یک وسواس همه جانبه بدل شد.

شما در این کتاب داستان فرانک را از روزهای اول بعد از دانشگاه دنبال می‌کنید که چه‌طور با ناراحتی در کار فروش تجهیزات پزشکی باقی مانده است و در ادامه می‌بینید که چگونه با حرکتی هوشمندانه لیگ سافت‌بال مردان را به راه می‌اندازد و با راهبردهای مؤثر رویایش را گسترش می‌دهد. در نهایت او شرکت «9 قدرت» را تأسیس می‌کند و به بزرگ‌ترین شرکت ورزشی حوزه‌ ورزش جوانان تبدیل می‌شود. اما سرانجام فرانک بعد از تقلای درونی بسیار، برای پیداکردن هدف واقعی خود در زندگی، بعد از لحظه‌ای الهام‌بخش و بیدارکننده، نهایتاً شرکت را می‌فروشد.

شما از خلال تمام این اتفاقات خواهید دید که هدف فرانک چه‌طور بارها و بارها پیش روی او قرار می‌گیرد. مجموعه‌ای از افراد خاص وارد زندگی او می‌شوند که یکی از آن‌ها مربی فوق‌العاده‌ای چون تونی رابینز است که تأثیری عمیق روی پیشرفت فردی فرانک گذاشته است. فرانک فیوم (Frank V. Fume) بی‌توجه به تمام موانع و مشکلاتی که سر راهش قرار می‌گرفتند، همیشه تمرکز خود را حفظ کرده و به‌طور هدفمند به مسیر خود ادامه داده است.

کتاب دویدن با چشمان بسته (Running with My Head Down) راهنمای رشد فردی و حرفه‌ای، سرشار از راهبردهای باارزش برای کارآفرینان و هر شخص دیگری است که می‌خواهد زندگی شادتری داشته باشد.

یادتان نرود که با تمام وجود به هدف خود باور داشته باشید و به سوی هدف‌تان در زندگی گام بردارید و در عین حال، به دیگران هم یاری برسانید تا به آرزویشان دست یابند، زیرا رضایت واقعی فقط از ایجاد سود و منفعت برای خودتان حاصل نمی‌شود، بلکه با کمک به موفقیت دیگران است که لذت واقعی در زندگی حاصل به دست می‌آید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته:

- فرانک در اولین کتاب خود، با موفقیت آغاز می‌کند و برای کارآفرینانی که می‌خواهند استقلال مالی و زندگی سعادتمندانه ایجاد کنند، درس‌های بی‌نظیری در تجارت ارائه می‌دهد. (Kevin Harrington)

- فرانک یک کارآفرین باهوش است! من عاشق این هستم که کارآفرینان از محدودیت‌های خود آگاه شوند و بفهمند چگونه می‌توانند از پس آن بربیایند. دویدن با چشمان بسته را بخوانید و من مطمئن هستم که شما یک نکته از ماجرای اشتیاق و استقامت فرانک را یاد خواهید گرفت! (Brian Scudamore)

- کتاب جدید فرانک شما را از ورزشگاه یانکی به ورزشگاه زندگی منتقل می‌کند! شما به زودی این داستان را در مورد جستجوی هدف و آنچه برای تحقق آن لازم است فراموش نخواهید کرد. (Glenn Plaskin)

- من از داستان باورنکردنی و الهام‌بخش فرانک فیوم بسیار تحت تأثیر قرار گرفته‌ام. من آن را به شدت برای هر کسی که آرزوهای بزرگی برای خود دارد توصیه می‌کنم. (Dr. Alan Shelton)

- داستان الهام‌بخش فرانک نشان می‌دهد چه اتفاقی می‌افتد وقتی با شعار "زندگی بدون پشیمانی" زندگی می‌کنید. من بسیار افتخار می‌کنم به آنچه که او به دست آورده و مهم‌تر از همه اینکه چگونه به زندگی دیگران کمک کرده است. این کتاب را حتماً باید بخوانید. (Ajay K. Gupta)

- این کتاب را بی‌اندازه دوست بدارید زیرا موفقیت واقعی با هدف و پشتکار برای رسیدن به خواسته‌ها تعریف می‌شود. فرانک به اندازه‌ای (در این کتاب) شفاف است که هر رهبر بتواند با آن ارتباط برقرار کند. (Christopher Salem)

کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته برای چه کسانی مناسب است؟

اگر برای ایجاد تغییر در زندگی شخصی و شغلی خود و شروع کسب‌وکارتان به انگیزه بیشتری نیاز دارید، این کتاب صوتی را گوش بدهید.

در بخشی از کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته می‌شنویم:

از سال 2000 که کارم را در فروش تجهیزات دارویی رها کردم، هیچ وقت سرعت خودم را کم نکردم. من بدون توقف کار کردم. من دائم سرشار از نگرانی‌های مختلف بودم و زندگی اجتماعی خودم را به طور کلی کنار گذاشتم و به نوعی زندگی می‌کردم که می‌توانم بگویم دائماً سرشار از استرس بودم.

من 12 تا 15 ساعت در روز پشت میز کارم می‌نشستم، غذاهای پرکالری می‌خوردم که اغلب یا فست‌فودهای ارزان‌قیمت بودند یا هله‌هوله‌هایی که فقط برای این می‌خوردم که من را تا پایان ساعت کار سرپا نگه دارند، فقط کالری پوچ و بی‌فایده، بریا اینکه شکمم را پر کند و بتوانم سرکار برگردم.

من از سال‌های نوجوانی اضافه وزن داشتم. در سال‌هایی که بزرگ می‌شدم به خاطر مشکلات مالی‌ای که داشتیم اغلب، غذاهایم را اغذیه‌های ناسالم و بدی تشکیل می‌داد که از دکه روبه‌روی خانه‌مان می‌خریدم. این باعث شد که عادت‌های غذایی من بسیار بد شوند و به اشتباه فکر کنم که با همین نوع غذا خوردن راحت هستم. تا آن زمان که من و نادین تصمیم بگیریم به فلوریدا برویم و زندگی خودمان را از اول شروع کنیم. من حدود 20 کیلو وزن کم کرده بودم و چندین سال وزنم را حفظ کردم. اما بعد از به دنیا آمدن پسرم و در مدتی که شرکت 9 قدرت را می‌ساختم، دوباره همه آن وزن از دست رفته برگشت. در همان حال که فشار کار در دفتر زیاد می‌شد وزن من هم بیشتر و بیشتر می‌شد.

من نه ورزش می‌کردم و نه حتی خودم را تکان می‌دادم. فقط صبح و ظهر و شب پشت یک میز و کامپیوتر می‌نشستم و بعد هم می‌رفتم خانه و روی یک مبل می‌نشستم و تکان هم نمی‌خوردم. تا سال 2006 وزنم به حالت انفجار رسیده بود. از 77 کیلو به 111 کیلو رسیدم. جالب اینجاست که خودم رئیس یک شرکت ورزشی بودم و همه آنچه که تبلیغ می‌کردیم به ورزش کردن و خوش‌اندام شدن ارتباط داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
مقدمه - جست‌وجوی هدف
22 دقیقه
بخش اول - فصل اول: دویدن با چشمان بسته
21 دقیقه
فصل دوم: افتادن و دوباره برخاستن
22 دقیقه
فصل سوم: دوراهی‌ها، مسیرهای اشتباه و گرفتار شدن در راه
32 دقیقه
فصل چهارم: به سوی آینده
35 دقیقه
بخش دوم - فصل پنجم: آماده امتحان کردن چیزی دیگر باشید
27 دقیقه
فصل ششم: کشتن مرغ تخم‌طلا
33 دقیقه
فصل هفتم: زندگی بدون حسرت گذشته
35 دقیقه
بخش سوم - فصل هشتم: زندگی در خط سرعت
20 دقیقه
فصل نهم: بالاترین حد موفقیت
14 دقیقه
فصل دهم: آنچه واقعاً اهمیت دارد
22 دقیقه
فصل یازدهم: تحت محاصره
30 دقیقه
بخش چهارم - فصل دوازدهم: زمانی که خود قله هم دیگر کافی نیست
19 دقیقه
فصل سیزدهم: تصمیم به فروش
15 دقیقه
فصل چهاردهم: گرفتن سهام
21 دقیقه
فصل پانزدهم: عشق ورزیدن و الهام بخشیدن
18 دقیقه
فصل شانزدهم: پایان جنگ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دویدن با چشمان بسته
نویسنده
مترجمفرزان حسنی
گویندهغلامرضا صادقی، محسن زرآبادی پور، فرزانه فائزی، معصومه عزیز محمدی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۳۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته

پیمان بازرگان
۱۴۰۱/۹/۱۷
هنوز تمومش نکردم ولی از سبک کتاب داستانی خوشم میاد کتاب خوبیه
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته

برای دریافت کتاب صوتی دویدن با چشمان بسته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.