معرفی و دانلود کتاب صوتی رهایی از افکار سمی: چگونه از منتقدان ذهنی خلاص شویم تا به صلح درونی دست یابیم

عکس جلد کتاب صوتی رهایی از افکار سمی: چگونه از منتقدان ذهنی خلاص شویم تا به صلح درونی دست یابیم
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهایی از افکار سمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهایی از افکار سمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رهایی از افکار سمی: چگونه از منتقدان ذهنی خلاص شویم تا به صلح درونی دست یابیم

آیا افکار منفی باعث شده از زندگی‌ مطلوبتان‌ باز بمانید؟ زویی مک کی در کتاب صوتی رهایی از افکار سمی به شما نشان می‌دهد اگر زندگیتان به یک دور باطل تبدیل شده، تنها راه نجات شما مرتب کردن و نظم‌بخشی به افکارتان است. رویاپردازی شما را به زندگی بهتر نمی‌رساند بلکه باید از شر افکار سمی رها شوید و این‌گونه سطح زندگی خود را ارتقاء ببخشید.

درباره کتاب صوتی رهایی از افکار سمی:

آیا علی‌رغم تمام برنامه‌ریزی‌های متعددی که انجام می‌دهید، از عملی کردن کارهایتان باز می‌مانید؟ کلید طلایی مشکل شما در دستان زویی مک کی (Zoe McKey) است... او در کتاب صوتی رهایی از افکار سمی (The Disciplined Mind) به شما نشان می‌دهد این که مسیر زندگیتان در پایان به کجا منتهی می‌شود، با میزان رنج‌ها و دردهایی که در زندگی تحمل می‌کنید رابطه‌ی مستقیم دارد. رسیدن به موفقیت‌های خارق‌العاده و داشتن یک زندگی ارزشمند چیزی نیست که از ابتدای تولد بتوانید به آن دست یابید. بلکه اراده،‌ تمرکز و عمل کردن است که شما را به اهدافتان می‌رساند.

هر کدام از ما مسئول افکارمان هستیم و یکی از مولفه‌های زندگی بزرگسالانه و بالغانه این است که این مسئولیت را برعهده بگیریم. گاهی افکار و احساسات منفی همچون ویروسی کشنده به جان لحظات انسان می‌افتند و برای مدتی مدید راه تنفس را بر ما می‌بندند. کتاب صوتی رهایی از افکار سمی راهکارهایی کاربردی را ارائه می‌کند که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید از این افکار رهایی یابید و انرژی روانی‌ خود را صرف امور مهم‌تر کنید. با به کار بستن راهکارهای ارائه شده در این اثر شنیدنی از قدرت آن موجودِ‌ غرغرو و منتقدی که در ذهنتان زندگی می‌کند بکاهید و زندگی متعادل‌تر و بدون استرسی را برای خود رقم بزنید.

با گوش سپردن به این اثر ارزشمند دروس منحصربه‌فردی را فرا خواهید گرفت که از طریق آن می‌توانید سریع‌تر و آسان‌تر به آنچه که می‌خواهید، دست یابید. با زویی مک کی همراه شوید، قدرت مغز خود را به حداکثر برسانید و کنترل زندگیتان را به دست بگیرید. کتاب صوتی رهایی از افکار سمی به شما کمک می‌کند حتی در روزهایی که اوضاع خوبی ندارید، کارهای خود را اولویت‌بندی کنید و به بهترین نتایج دست بیابید.

کتاب صوتی رهایی از افکار سمی مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودسازی و موفقیت علاقه دارید و افکار منفی زندگی شما را مختل کرده از مطالعه‌ی کتاب صوتی رهایی از افکار سمی غافل نشوید.

با زویی مک کی بیشتر آشنا شویم:

او را یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری و موفقیت می‌نامند. زویی مک کی به بیش از پنج زبان صحبت می‌کند و در رشته‌‌ی مطالعات بین‌الملل به تحصیل پرداخته است. از دیگر آثار او که به فارسی ترجمه شده می‌توان به کتاب «زندگی زیبا پیش روی شماست» و «از آنچه فکر می‌کنی شجاع‌تری» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی رهایی از افکار سمی می‌شنویم:

شما می‌توانید تنها چیزهایی را که تحت کنترلتان هستند، تغییر دهید. امروزه مردم می خواهند همه‌چیز را تحت کنترل خودشان داشته باشند و هنگامی که نمی توانند این کار را بکنند، ناامید می‌شوند. در چنین حالتی از ناامیدی، آنها از راه‌حل‌های دیگری که می‌تواند مشکلشان را حل کند، چشم‌پوشی می‌کنند. در وضعیتی که داشتم، می‌خواستم نظام آموزشی، ذهنیت همکلاسی‌هایم و هر چیز دیگری را تغییر دهم، پیش از این که به تغییر نگرش‌ها و باورهای خودم بیندیشم.

همانگونه که نیبور می گوید: «پروردگارا به من آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه را نمی‌توانم تغییر دهم، شجاعتی که تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۲ دقیقه
فصل اول: بپذیرید که در زندگی همه چیز نوعی مبادله است
۱۲ دقیقه
فصل دوم: مسئولیت‌پذیری
۹ دقیقه
فصل سوم: برای داشتن آرامش خاطر به مغزتان اعتماد نکنید
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: زبان بدن
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: یاد بگیرید بر استرس چیره شوید
۱۷ دقیقه
فصل ششم: با زندگی واقعی خود در صلح باشید
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: یک چیز را انتخاب کنید و درون آن شیرجه بزنید
۱۷ دقیقه
فصل هشتم: خودت را بشناس
۱۰ دقیقه
فصل نهم: جذب نکنید، عمل کنید
۱۱ دقیقه
فصل دهم: شکست و یادگیری
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم: تمرین، تمرین، تمرین
۷ دقیقه
فصل دوازدهم: سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رهایی از افکار سمی: چگونه از منتقدان ذهنی خلاص شویم تا به صلح درونی دست یابیم
نویسنده
مترجممنصوره شریفی، حمید نمازیها
گویندهسپیده مالمیر
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رهایی از افکار سمی

حسین زمانی
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
کتاب خوبی بود، پر از نکته‌های فوق العاده بودخیلی دوست داشتم این بود: از زبان کتاب (زمانی که ما بزرگ میشیم وقتی برمیگردیم و به دوسال قبل نگاه میکنم میگیم که عجب باورهایی داشتم چه فکر‌هایی میکردم، این کتاب به شما کمک میکنه با یکسری سوالی که بهتون میده میگه چه جوری خودتون باورهای اشتباهتون رو زیر سوال ببرید، چندتا سوال مطرح میکنه که با جواب دادن میتونید باورهای بهتری در ادامه‌ی راه زندگیتون بسازین) احساس میکنم باورهای درست خیلی میتونه تاثیر گذار باشه روی زندگی هامون، امیدوارم باورهای درستی داشته باشیم هممون، نکته دوم که داخل کتاب بود و خیلی موثر بود اینکه استرس چی هست و به چند دسته تقسیم میشه و راهکارهای خوبی که میتونه خیلی موثر باشه
Abol
۱۴۰۱/۳/۳
کتابی بسیار عالی و تاثیر گذار است خیلی خوب بود لذت بردم اتفاقا دوره‌ای هم برداشته‌ام که همین موضوعات در آن هست خیلی مطالب مفید داشت ممنون از آگاهی که در اختیار گذاشتید تاثیر گذار بود
موفق باشید 🌹❤️
مریم لیموچی
۱۴۰۱/۱/۲۷
گویندگی عالی، بطوری که من در یک روز کلشو گوش دادم، راه حل‌های رهایی از یکسری افکار پوچ که به ظاهر بی اثر هستن اما روی ضمیر ناخوداگاهمون تاثیر دارن، رو ارائه میده،
ممنون از کتابراه
تینا فاطمی
۱۴۰۱/۲/۲۳
عالی بود و پر محتوا, برای رهایی از افکار سمی که در وجود انسانها هست. رهایی بخش و صدای گوینده دلنشین است.
رضا عربگری
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
این کتاب شما را با افکار سمی ذهن‌تان آشنا می‌کند و کمک میکند چگونه جلوی آن‌ها را بگیرید
دریا قاضی زاده
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
ویژگی مثبت کتاب این بود کە اخر هر بخش چکیدە برای نظم دهی مطالب بیان شدە بود👌ممنون کتابراە
Davood Askarzadeh
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
واقعا جالبه من اگه اول وآخر کتاب وگوش بدم میتونم مطالب ودریافت کنم
Tina Pr
۱۴۰۰/۱۲/۱
شناخت افکار و کمی ضعیف توضیح داد. اما در کل کتاب جالب و پر نکته‌ای بود
مرجان الکائی
۱۴۰۰/۱۱/۳
خیلی خوب بود مستقیم میره سراغ مسائل و راهکارها بدون زیاده گویی، صدا هم خوب بود
اسماعیل محمودی
۱۴۰۰/۹/۲۴
بنظر من این کتاب برای کسانی خوبه که حداقل از راز اطلاعات داشته باشند
اقدس صوفی
۱۴۰۱/۲/۱۶
فوق العاده ست.
هر کسی باید این کتاب را بخواند.
محمد نترویی
۱۴۰۱/۲/۵
افکار سمی انسان را از خود غافل و به بیراهه میکشناد
Majid Uranus
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
کتاب جالبی بود راهکارهایش میتواند بهتر باشد
mehdi saraei
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
کتاب خوب و جامعی هست. دید آدمو باز میکنه
Meri Pr
۱۴۰۱/۱/۱۵
صدای گوینده دلنشین بود
مشاهده همه نظرات ۱۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رهایی از افکار سمی

برای دریافت کتاب صوتی رهایی از افکار سمی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.