معرفی و دانلود کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای: 25 عادت برای افزایش تمرکز و حذف حواس‌پرتی

عکس جلد کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای: 25 عادت برای افزایش تمرکز و حذف حواس‌پرتی
قیمت:
۳۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰ تومان ۴۰%
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای: 25 عادت برای افزایش تمرکز و حذف حواس‌پرتی

دنیل والتر در کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای بیست و پنج عادت برای افزایش تمرکز و حذف حواس پرتی را به شما آموزش می‌دهد. با یادگیری این عادات می‌توانید بیشترین بازدهی را در کار خود داشته باشید و از عوامل حواس پرتی به دور باشید.

درباره کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای:

آیا تا به حال حس کرده‌اید که کارهایتان مرتب به تأخیر می‌افتد؟ یا اینکه هرچه تلاش می‌کنید کار خود را با تمرکز انجام دهید نمی‌توانید؟

ایجاد تمرکز در محیط‌های کاری مدرن کاری است که نیاز به داشتن مهارت اساسی دارد. به‌خصوص اگر در زمینه‌های فناوری فعالیت می‌کنید، توانایی تمرکز بلیت طلایی شما برای رسیدن موفقیت است. بااین‌حال ساعت‌ها به‌سرعت می‌گذرند و کار شما ناتمام باقی می‌ماند. بسیاری از افراد همیشه بر روی یک پروژه مانده‌اند و برای انجام به‌موقع آن اضطراب دارند. ممکن است حتی در زمان کار روی آن ناامید شده و از نتیجه‌اش به‌کلی دلسرد شوند.

اکثر افراد آرزو می‌کنند که بتوانند به‌اندازه کافی تمرکز کنند تا ایده‌های خود را عملی سازند. دنیل والتر (Daniel Walter) در کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای (10minute Focus) شما را با 25 عادت عملی آشنا می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید در طول روز بدون حواس‌پرتی روی کار خود تمرکز کنید. با یادگیری این مهارت می‌توانید روز خود را طوری برنامه‌ریزی کنید که زمان کار مؤثرتان به حداکثر برسد و از ایجاد عوامل حواس‌پرتی جلوگیری کنید.

با شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید عوامل محرک حواس‌پرتی را درک کرده و آن‌ها را از بین ببرید. پس از آن دلیل آن‌همه تعلل را می‌فهمید و بر آن‌ها غلبه می‌کنید. همچنین با ایجاد تمرکز، استرس و اضطراب کمتری نیز خواهید داشت، زیرا از کار خود احساس غرور و رضایت بیشتری می‌کنید. اغلب تکنیک‌های معرفی شده در این کتاب نهایتاً ده دقیقه در روز و حتی گاهی کمتر از شما زمان می‌برند. با اختصاص دادن زمان خود به این ده دقیقه می‌توانید با سرعت بیشتری در حالت کار عمیق باقی بمانید.

کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید تمرکز خود را در زمان کار بالا ببرید، شنیدن این کتاب به شما کمک خواهد کرد. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های خودیاری و توسعه فردی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

جملات برگزیده کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای:

- بی‌نظمی تأثیر زیادی روی توانایی شما برای کارکردن دارد.
- برنامه روزانه‌تان شما را وامی‌دارد که اقدام بعدی را انجام دهید.
- ایجاد برنامهٔ روزانه برای انجام امور روزانه کمک بزرگی به شما می‌کند.
- افراد بهره‌ور از برنامهٔ روزانه پیروی می‌کنند و همان به آن‌ها کمک می‌کند که کارها را به انجام برسانند.
- وقتی شما بهره‌ور باشید نیاز نیست نگران این باشید که آیا انگیزه‌ای برای اقدام وجود دارد یا نه.
- مغزتان نیازمند این است که بتواند روی چیزی که بعداً قرار است اتفاق بیفتد تمرکز کند نه اینکه با احتمالات بی‌شمار برای حرکت بعدی‌تان گیج شود.

در بخشی از کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای می‌شنویم:

احتمالاً متوجه شده‌اید که سطح انرژی‌تان در طول روز نوسان دارد. وقت‌هایی هست که بهره‌وری عالی دارید و آماده‌اید برای انجام کارهای زیاد و وقت‌هایی هم هست که پنج فنجان قهوه می‌نوشید و بازهم قادر به تمرکز نیستید. در بازه‌ای که سطح انرژی‌تان بالا است، احتمال اینکه بهره‌وری و تمرکز بیشتری داشته باشید، بیشتر است. اما در بازه‌ای که انرژی کمی دارید، بیشتر مستعد حواس‌پرتی هستید. کلید دستیابی به تمرکز عالی این است که بفهمید بازه‌های پرانرژی و کم انرژی در چه ساعاتی قرار دارند و بعد روال کارتان را سازماندهی کنید تا بیشترین بهره را از آن ببرید. به یاد داشته باشید که این قضیه برای افراد مختلف تفاوت دارد.

برخی فکر می‌کنند ساعات اول صبح زمانی است که می‌توانند کلی کار انجام دهند. شاید این گروه مدت زیادی است که جزو سحرخیزها قرار دارند. آن‌ها تا رسیدن ساعت ناهار بخش اعظم کارهایشان را انجام داده‌اند. اما اگر نیاز باشد در بازه‌ای بعدازظهر کاری انجام دهند، کاملاً بی‌خاصیت هستند. برخی از افراد در بازهٔ بعدازظهر بیشترین بازدهی را دارند و برخی دیگر در شب.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
مقدمه
۵۳ دقیقه
بخش یک: درک اصول تمرکز / فصل یک: درک مفهوم تمرکز
۳۳ دقیقه
بخش دو: ایجاد محیط مناسب برای کار / فصل دو: تحت کنترل داشتن محیط
۵۱ دقیقه
فصل سه: برنامه‌ریزی برای غلبه بر پشت گوش اندازی
۴۰ دقیقه
فصل چهار: کارهایی که می‌توانید همین حالا در جهت تقویت تمرکزتان انجام دهید
۴۲ دقیقه
فصل پنج: مراقبت از سلامت جهت دستیابی به تمرکز عالی
۹ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای: 25 عادت برای افزایش تمرکز و حذف حواس‌پرتی
نویسنده
مترجمرضا اسکندری آذر
گویندهشرگان انورزاده
ناشر چاپینشر هیرمند
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های هوش و حافظه
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای

افسانه اقاعلی
۱۴۰۱/۶/۲۵
به نظرم گوش دادن به کتابهای اینجوری بهتر خواندن یکبار بهشون چون باعث میشه مطالب کتاب برات تکرار بشه وتکرارخودش باعث دذک بهتر وتمرکزرو قوی تر میکن که جملات بعدی ناخوادآگاه بیان تو ذهنت یک جور پرسش ازخودت خواندی چی فهمیدی؟ تکرارصداها عین تکرارتمرکز مجدد درشنوایی هست واین تجربه عالیه
حسین رضایی
۱۴۰۰/۱۱/۶
ببینید بهترین کتاب در مورد تمرکز از نظر من هست نخری ضرر کردی بخر ولی به مطالبش گوش بده و بنویس و عمل کن خیلی با ارزشه خیلی دنبال کتابی در مورد تمرکز گشتم این از بین کتاب‌های که گشتم بهترین بود امیدوارم که بخری و گوش بدی خودت ببینی چه تاثیری در تمرکزت می‌زاره
رضا مهدوی
۱۴۰۱/۴/۱۰
این کتاب تو عصر امروز که هیچ کس نمیتونه راحت و با تمرکز به کاراش برسه واقعا کتاب خوبیه‌. من توصیه میکنم شما هم مثل من خلاصه تیترهای مهم کتابو بنویسید و رو تمرکزتان کار کنید. خیلی به درد من خورد
رضوان ابطحی
۱۴۰۱/۵/۵
درسته که خیلی از مطالب گفته شده تو این کتاب برام آشنایی داشت ولی برای کساییکه تا به حال در این مورد کتابی رو نخوندند کتاب جامع و مفیدی هست. ✔️
Mahdi Borojerdi
۱۴۰۱/۵/۲۹
تمرکز مثل ذره بین که پرتوهای نور را جمع و آتش ایجاد می‌کند؛ نیرو و حواس را متمرکز و کانونی و ثروت و موفقیت می‌سازد.
محسن لشگری
۱۴۰۰/۱۲/۴
خوب و کار راه انداز بود ولی با جزئیات کامل همراه نبود و بیشتر به صورت کلی توضیح داده شده است
راضیه وکیلی
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
خیلی عالیه هم محتوا هم کیفیت صدا. ممنونم
Elias Mohammadi
۱۴۰۰/۶/۲۲
کتاب خوبیه نیاز به یاد داشت برداری و تمرین داره
علی اصغر نادعلی
۱۴۰۱/۵/۲۱
کتاب بسیار خوبیه.
ساده و کاربردی.
Amir amini
۱۴۰۱/۱/۱۸
بسیار موثر و عالی👌👌👌👌👌👌👌👌👌
مرجان کشاورز
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
خیلی زیاد حرف میزنه و اصل موضوع گم میشه
کرامت اله شرفی
۱۴۰۰/۶/۳
ارزش وقت گذاشتن دارد
علی یزدان پناه
۱۴۰۰/۵/۴
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم 🔆
ف غفاری
۱۴۰۰/۶/۷
مطلب جدیدی نداشت
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی تمرکز ده دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.