معرفی و دانلود کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول

عکس جلد کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول

تا به حال دلتان خواسته با یک غریبه‌ی امن آنقدر حرف بزنید که وجودتان از کلمه خالی شود؟ لوری گاتلیب در کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول شما را به اتاق درمان هدایت می‌کند و به روایت دشوارترین دوران زندگی‌اش می‌پردازد. این کتاب در فهرست پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز جای گرفته و ازجمله نامزدان جایزه‌ی گودریدز بوده است.

درباره‌ی کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول

تا حالا این تجربه را داشته‌اید که پس از قورت دادن قرص، میانه‌ی راه گلویتان را ببندد و در آن گیر کند؟ آنوقت نه می‌توانید آن را از گلویتان خارج کنید و نه می‌توانید به‌راحتی آن را قورت دهید و برای چند ساعتی کلافه و ناراحت در همان حالت باقی می‌مانید. راه‌حل چیست؟ اینکه یک بطری بزرگ آب بخورید تا قرص را با خودش پایین ببرد.

حال آدم‌ها پیش از حرف زدن و درد دل کردن در زندگی هم دقیقا مثل همین شرایطی است که تعریف کردیم. خیلی وقت‌ها حرف‌‌های ناگفته و دردل‌مانده مانند همان قرص، در گلو گیر می‌کنند و شاید سال‌ها، آزارمان دهند! چاره چیست؟ «حرف زدن، حرف زدن و حرف زدن...». به‌همین‌خاطر هم زمانی که حرف‌ها، دردها و ناراحتی‌مان روی هم تلنبار می‌شوند، دیگران پیشنهاد می‌دهند که به یک درمانگر و روانکاو مراجعه کنیم. چراکه قدم گذاشتن در یک اتاق امن و حرف زدن با یک غریبه درست شبیه به همان بطری آب بزرگ عمل می‌کند.

لوری گاتلیب (Lori Gottlieb) روانشناس باتجربه و مشهور آمریکایی در اثر محبوب خودش درباره‌ی دنیای نیمه‌تاریک آدم‌هایی صحبت می‌کند که به دلایل مختلف به روانکاری روی آورده‌اند. او تلاش کرده است که در کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول (Maybe you should talk to someone) با بیانی گرم و صمیمی و البته طنز، واقعیت‌هایی را بیان کند که بسیاری از افراد به‌شکل عمدی از آن فرار می‌کنند. او در این اثر ابتدا به بیان سرگذشت خودش می‌پردازد و سپس داستان زندگی کسانی را روایت می‌کند که طی سال‌ها به‌عنوان درمان‌جو به او مراجعه کرده‌اند. او برای خلق کتابش، از نظریه روانشناسان مطرح و برجسته‌ای مانند ارین یالوم، چیک سنت میهایی و زیگموند فروید بهره گرفته و اثری بی‌نظیر را خلق کرده است.

این نویسنده در تلاش است که به مخاطبان خود نشان دهد، روان‌درمانی قادر است زیست جدیدی را برای انسان ایجاد کند و این فرصت را در اختیارمان می‌گذارد که دوباره خودمان را بیابی. این کتاب به یک راهنمای ساده و بسیار صمیمی شباهت دارد که با دلسوزی نمایانی، تلاش می‌کند حال خوبی را برای دیگران ایجاد کند.

سریال اقتباس‌شده از کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی

از این کتاب بی‌نظیر یک سریال جذاب با بازی اِوا لونگوریا ساخته و از شبکه‌ی ان‌بی‌سی پخش شده است که تماشای آن برای شما لذت ‌بخش خواهد بود.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول

- کتاب هفته مجله People
- نامزد جایزه گودریدز در سال 2019
- یکی از 10 کتاب برتر آمازون در سال 2019
- کتاب برگزیده سال از سوی Chicago Tribune
- بهترین کتاب غیرداستانی مجله اپرا در سال 2019
- پرفروش‌ترین کتاب سال نیویورک‌ تایمز در سال 2019
- کتاب برگزیده مجله‌ی تایم برای فهرست کتاب‌هایی که باید بخوانید

نکوداشت‌های کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول

- یک اثر اعتیادآور که وضعیت انسان را روایت می‌کند. (Kirkus)
- کتابی که شما را به یک فضای جدید هدایت می‌کند و کاملا جذب‌کننده است. (کتی کوریک)
- کتابی صمیمی و خنده‌دار که حتماً باید آن را بخوانید! (سوزان کین، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)
- این اثر از گاتلیب بسیار جسورانه، لذت‌بخش و متحول‌کننده است. (آریانا هافینگتون، بنیانگذار هافینگتون پست)
- کتاب بهتره با یه نفر مشورت کنی پستی بلندی‌های زندگی را با لطافت و شوخ طبعی می‌کاود. (BookBub. com)
- لوری گاتلیب نویسنده‌ی پرفروش و روان درمانگر، در مشکلاتش تعمق می‌کند و در‌می‌یابد چقدر مشکلاتش شبیه مشکلات بیمارانش هستند. (Bustle)

کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب روایتی شنیدنی و تأمل‌برانگیز از انسان و شیوه‌ی زیست او است. لوری گاتلیب در این کتاب از زندگی، مرگ، عشق، شکست و... صحبت می‌کند. بنابراین این اثر برای همه‌ی کسانی که دوست دارند کیفیت زندگی خودشان را افزایش دهند و به آرامش برسند، بسیار کاربردی و لذت‌بخش خواهد بود.

با لوری گاتلیب بیشتر آشنا شویم

لوری گاتلیب که برخی او را با نام لوری گوتلیب هم می‌شناسند، از نویسندگان و درمانگران برجسته‌ی آمریکایی است. این نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز در لس‌آنجلس آمریکا متولد شده و مدارج تحصیلی خودش را در دانشگاه‌های ییل و استنفورد گذرانده است. او علاوه‌بر کار درمان و نوشتن، به فعالیت‌های دیگری از جمله صحبت در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، مقاله‌نویسی در مجلات معتبر همچون آتلانتیک، تایم، پیپل و ... نیز مشغول است. آثار گاتلیب بسیار پرطرفدارند و تاکنون به بیش از بیست زبان در سراسر دنیا چاپ و منتشر شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول می‌شنویم

در آستانه‌ی دفتر وندل ایستاده‌ام و سعی دارم که بفهمم کجا باید نشست. در طول کار حرفه‌ای‌ام، دفترکارهای زیادی را دیده‌ام. دفتر استادانم در طول دوره‌ی آموزشی و یا دفتر همکارانم. ولی هیچ‌کدام شبیه دفتر وندل نبوده‌اند. البته قاب‌های مدارک معمول روی دیوار نصب شده و کتاب‌های مرتبط با درمان در قفسه‌ها وجود دارد. اما به جای چیدمان استانداردی که باید صندلی درمانگر در وسط اتاق طوری قرار گیرد که پشتش به دیوار باشد، در دفتر او دو مبل بزرگ راحتی وجود دارد که به‌طور Lشکلی در کنار دیوارها چیده شده و یک میز کوچک بین آن‌ها قرار دارد و خبری از صندلی درمانگر نیست. به‌کلی گیج شده‌ام. وندل که بسیار لاغراندام و بلندقد است و سری بی‌مو دارد و قوز کمریکه مختص شغل ماست را پیدا کرده، در آنجا ایستاده و منتظر است که من جایی را برای نشستن انتخاب کنم. احتمالات را درنظر می‌گیرم، فرض می‌کنم قرار نیست روی یک مبل کنار هم بنشینیم. اما او معمولاً روی کدام‌یک از این مبل‌ها می‌نشیند؟!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
مقدمه
۲۶ دقیقه
بخش اول - احمق‌ها
۲۲ دقیقه
بخش دوم - اگر ملکه‌ها مرد بودند
۱۸ دقیقه
بخش سوم- به فاصله‌ی یک قدم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم - دختر زیبا یا دختر باهوش؟
۲۱ دقیقه
بخش پنجم - زنده‌باد خواب!
۲۵ دقیقه
بخش ششم - یافتن وندل
۲۷ دقیقه
بخش هفتم - شروع شناسایی
۲۳ دقیقه
بخش هشتم - رزی
۹ دقیقه
بخش نهم - عکس فوری از خودمان
۳۲ دقیقه
بخش دهم - آینده نیز مانند اکنون است
۲۰ دقیقه
بخش یازدهم - خداحافظ هالیوود
۲۶ دقیقه
بخش دوازدهم - به هلند خوش آمدید
۱۰ دقیقه
بخش سیزدهم - شیوه‌ی کنار آمدن کودکان با سوگ
۱۸ دقیقه
بخش چهاردهم - هارولد و مائود
۳۴ دقیقه
بخش پانزدهم - بدون مایونز
۲۳ دقیقه
بخش شانزدهم - بسته‌ی تمام عیار
۳۲ دقیقه
بخش هفدهم - بدون یادآوری یا جهت‌دهی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول
نویسنده
مترجمنوید پدرام، مهناز بدیعی، الهه شیروانیان
گویندهویکتوریا براری، معین وصال، حمیدرضا بصیری
ناشر چاپیانتشارات خانه‌ی رود
ناشر صوتیانتشارات ترانه پدرام
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول

برای دریافت کتاب صوتی بهتره با یه نفر مشورت کنی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.