معرفی و دانلود کتاب صوتی آرامش

عکس جلد کتاب صوتی آرامش
قیمت:
43000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آرامش

کتاب صوتی آرامش نوشته‌ی آلن دوباتن از مجموعه مدرسه زندگی، قرار است که به شما سرچشمه اضطراب‌ها و ترس‌هایتان را در زندگی روزمره نشان بدهد و راه رسیدن به قدرت آرامش را برایتان روشن کند. این کتاب مانند دیگر آثار دوباتن، ترکیبی از چالش‌های زندگی عادی، فلسفه و روانشناسی است.

درباره کتاب صوتی آرامش:

توانایی آرام ماندن از جمله مهارت‌های اساسی در زندگی به شمار می‌آید که بسیار نادیده گرفته می‌شود، اما قرار است که در کتاب صوتی آرامش (Calm) یاد بگیرید که درمورد این موضوع فکر کنید و روابط خود را براساس آن تنظیم کنید؛ چرا که بدترین تصمیمات را زمانی می‌گیرید که آرامش‌تان از دست رفته یا اضطراب و آشفتگی به سراغتان آمده است.

اما خوشبختانه می‌توان با تمرین و تمرکز به آرامش رسید و قدرت آن را درک کرد. شما باید بدانید که مجبور نیستید در جایی که هم اکنون قرار دارید، باقی بمانید و اگر بتوانید به چالش‌های روزمره زندگی پاسخ بدهید، وضعیت روحی شما به شدت تغییر خواهد کرد.

فکر نکنید که قرار است با خوردن دمنوش‌ یا چند نفس عمیق به قدرتی که مدنظر کتاب آرامش است برسید، بلکه تفکر رمز اصلی آن است. این کتاب با صبر و شکیبایی، علل بزرگترین فشارهای روانی شما را برایتان شرح خواهد داد و روش‌هایی را فرا می‌گیرید که بتواند برایتان قانع کننده و مفید باشد. پس از آن نوبت دفاع از خود دربرابر وحشت‌ها و ترس‌های زندگی روزمره است.

با آلن دوباتن بیشتر آشنا بشویم:

کمتر فیلسوفی را می‌شناسیم که بتوان فلسفه را به زندگی روزمره مردم پیوند بدهد و با زبانی ساده و باکیفیت، مفاهیم مهم انسانی همچون عشق، کار، هنر، سفر، دوستی و... را بیان کند. آلن دوباتن (Alain de Botton) نویسنده، تهیه کننده تلویزیون و فیلسوفی سوئیسی است که با 50 سال سن در لندن زندگی می‌کند.

او تجربه نوشتن کتاب‌های داستانی و غیرداستانی زیادی دارد، اما شهرت او به خاطر جستارنویسی‌ها و مقاله‌هایی است که ترکیبی از ایده‌های هنرمندان، فیلسوفان و دانشمندان با زندگی عادی مردم است. درواقع هدف این فیلسوف، بازگرداندن تفکر در مرکز زندگی است؛ یعنی جایی که به آن تعلق دارد.

آلن دوباتن با نوشتن کتاب جستارهایی در باب عشق و تسلی‌بخش‌های فلسفه در ایران و جهان مشهور شد. او در اولین کتاب خود یعنی جستارهایی در باب عشق، سبکی غیرمعمول را به کار گرفت و عناصر داستانی یک رمان را همراه با تاملات و تحلیل‌های غیر داستانی ترکیب کرد و باعث شد خوانندگان زیادی جذب آن بشوند.

آثار مهم و ترجمه شده این نویسنده سوئیسی شامل این موارد است: «دین برای خداناباوران، جستارهایی در باب عشق، تسلی‌بخشی‌های فلسفه، هنر سیر و سفر، پروست چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، هنر چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، خوشی‌ها و مصایب کار، سِیر عشق، در باب مشاهده و ادراک، یک هفته در فرودگاه، اضطراب منزلت(موقعیت) و مصیبت‌های شاغل بودن»

مدرسه زندگی را بهتر بشناسیم:

آلن دوباتن یکی از اعضای تیم نویسندگان و مربیان مدرسه زندگی (The School of Life Library) بود که در سال 2008 آن را پایه گذاری کردند؛ مدرسه‌ای که هم اکنون در بسیاری از شهرهای دنیا مانند لندن، پاریس، آمستردام، سئول، استانبول، برلین، ملبورن و... فعالیت می‌کند و موضوع اصلی آموزش‌ها درباره مسائل روزمره زندگی مانند روابط، کار، معاشرت، یافتن آرامش و ... است.

دوباتن درباره این مدرسه می‌گوید: ایده راه اندازی مدرسه زندگی به خاطر به چالش کشیدن دانشگاه‌های سنتی و آکادمیک بود. درواقع می‌خواستیم که دانش و فرهنگ را به گونه‌ای سازماندهی کنیم که به سمت زندگی عادی مردم بچرخد.

مدرسه زندگی یک برند جهانی به شمار می‌رود و با بیش از 5 میلیون مشترک در یوتیوب، 343 هزار دنبال کننده در فیس بوک، 183 هزار دنبال کننده در اینستاگرام و 160 هزار دنبال کننده در توییتر با سرعت بالایی در حال رشد است.

کتاب صوتی آرامش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

در دنیای مدرن امروز همه انسان‌ها با مشکلاتی رو به رو هستند که آرامش و روابط آن‌ها را دچار اختلال کرده است. پس اگر از دوست داران علم روانشناسی هستید، این کتاب جذاب و مفید به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آرامش می‌شنویم:

رویای موجود در پس تمام اختلافات و ناراحتی‌های روابط این است که کسی را بیابیم که بتوانیم با او شاد باشیم. باتوجه به چیزهایی که عموما اتفاق میفتد، این انتظار کم و بیش خنده‌دار به نظر برسد. رویای ما این است که کسی ما را درک کند و خواسته‌ها و رازهایمان را با او در میان بگذاریم، بتوانیم با او ضعیف، بازیگوش، آرام و کاملا خودمان باشیم و یکباره هراس آغاز می‌شود. آن هنگام که دندان‌هایمان را مسواک می‌زنیم و از پشت دیوار اتاق هتل، غیرمستقیم سر و صدای مشاجره زوج اتاق کناری را می‌شنویم. آن هنگام که زوجی اخمو را پشت میز بغلی در رستوران می‌بینیم و البته آن هنگام که جنجال به روابط‌مان هجوم می‌آورد. آنطور که در رابطه به شدت بدرفتاری می‌کنیم، در هیچ جای دیگر این رفتارها از ما سر نمی‌زند. ما در رابطه به افرادی تبدیل می‌شویم که دوستانمان حس می‌کنند تاکنون شناخت درستی از ما نداشتهاند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
روابط: انتظارات عاشقانه - بخش اول
22 دقیقه
روابط: انتظارات عاشقانه - بخش دوم / بی قدر بودن امور خانوادگی - بخش اول
11 دقیقه
روابط: بد قدر بودن امور خانوادگی - بخش دوم
17 دقیقه
روابط: آشفتگی‌های رابطه‌ی جنسی
12 دقیقه
روابط: ضعف قدرت
15 دقیقه
افراد دیگر: آسیب ناخواسته
17 دقیقه
افراد دیگر: در دفاع از آموزش
24 دقیقه
افراد دیگر: در دفاع از ادب / در باب تشریفات اداری
14 دقیقه
کار: سرمایه داری - بلند پروازی - بخش اول
21 دقیقه
کار: بلند پروازی - بخش دوم / شکیبایی
13 دقیقه
کار: همکاران
19 دقیقه
سرچشمه‌های آرامش: نگاه
17 دقیقه
سرچشمه‌های آرامش: صدا
19 دقیقه
سرچشمه‌های آرامش: مکان
13 دقیقه
سرچشمه‌های آرامش: زمان
12 دقیقه
سرچشمه‌های آرامش: لمس
14 دقیقه
نتیجه‌گیری: زندگی آرام - بخش اول
17 دقیقه
نتیجه‌گیری: زندگی آرام - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آرامش
نویسنده
مترجممحمد کریمی
گویندهکامبیز خلیلی
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
43000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آرامش

محمود یوسفی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
با سلام وخسته نباشید برا تمام دست اندرکاران کتابراه و عوامل ایجادکننده وگرداننده این برنامه‌ی به شدت مفید وموثر خودم اهل افغانستانم واز فارسی زبان بودنم بخاطر آشنایی با کتابراه و ترویج فرهنگ کتابخوانی که فقط دنبال بهانه میگرده که ازین رهگذر وکوره راه موجوده بتونه یه لیول بر دانش عامه مردم بیفزایه و به همه آزادی و آزادگی و استقلال فردیت روبیاموزانه به خودم می‌بالم توسط همین کتابراه بود که با خیلی عظیم اطلاعات ودانش وبینش درست مقبول جهانی آشنا شدم و علی الخصوص با شخصیت بارز و برجسته یی چون آلن دوباتن هر روز و هرشب و ثانیه به ثانیه‌ی عمرم رو با آلن دوباتن و اندیشه هایش همگرایی دارم واین هدیه‌ی شما با خوبیهای تمام دنیا در مقابل این کم ارزش تره
ممنون ازت کتابراه نمیدونم با چه لحنی ازشما تشکری کنم
امید صباغ رنجبر
۱۴۰۱/۱/۶
کتاب پر محتوا و ارزشمندی است. چکیده کتاب:
دو راه برای رسیدن به آرامش، فلسفه و هنر است.
راه مطلوب برای رسیدن به آرامش این نیست که ذهن خود را خالی کنیم بلکه باید به شکلی دقیق تر و آهسته تر به تجارب ناراحت کننده خود بنگریم با این هدف که نگرانی‌های بنیادین را کشف و روشن کنیم. ظرافت برخورد در مسائل
آسیب پذیر طرفین
روابط بخاطر مسائل بزرگ و درماتیک ساخته می‌شوند یا فرو می‌پاشد.
راه رسیدن به رابطه آرامش بخش تر لزوما حذف کردن نقاط اختلاف نظر و مشاجره‌ها نیست بلکه راهش این است که پیشاپیش بپذیریم مشکلات اتفاق می‌افتند و به ناچار نیازمند فکر و زمان بسیار زیادی برای رسیدگی به آن‌ها می‌باشد.
آموزش عملیات روانشناختی بنیادینی است که سلامت جامعه، روابط و خدمات وابسته به آن است. آموزش هنر پیچیده انتقال یک ایده، بینش، احساس و مهارت است از ذهن یک انسان به ذهن انسانی دیگر.
بلند پروازی یعنی برای اینکه بهترین استفاده از استعداد‌های خود بکنیم و سهمی در بهبودی زندگی دیگران باشیم.
رم یک شبه، رم نشده است. (شکیبایی)
همان قدر که نیاز داریم ذهنمان را با منطق آرامش بخش شست و شو دهیم نیاز داریم چشمان هراسان مان را با هنر آرامش بخش آشنا کنیم.
سرچشمه‌های آرامش بخش: نگاه، صدا، مکان، زمان، لمس
شناخت رویدادهای گذشته برایمان سودمند است.
آغوش تصدیق مثبت وابستگی و شکنندگی مان هست.
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۸/۲۰
کتاب هرچقدرهم که خوب باشه اگه ترجمه‌ای که ازاون ارائه میشه اشکالاتی به همراه داشته باشه لذت خواندنش رو کاهش میده وازمیزان کاربردی بودنش کم میکنه... این کتاب باوجود اینکه ترجمه قابل قبولی نداشت اماهمچنان برای من جذاب بود وبه نظرم ارزش خواندن داشت وحتى باوجود اشکالات ترجمه‌اش دوست دارم اون روبه بقیه معرفی کنم. کتاب طبقه بندی شده وابتدا درمورد چیزهایی صحبت میکنه که ممکنه آرامش آدم روتوی رابطه توی کار وبقیه چیزها بهم بریزه وبعدازاون شروع میکنه به تحلیل راه‌هایی که میشه ازاونا به آرامش نسبی رسید (که من این قسمت روخیلی دوست داشتم وبرام ازهمه‌ی بخش‌ها جذاب تر به نظر میرسید) ودر آخرهم توی همون چند صفحه پایانی درمورد خود تفکر درمورد رسیدن به آرامش صحبت میکنه واینکه خود فکر کردن زیاد برای رسیدن به آرامش میتونه یکی از راه‌های مخل آرامش یک فرد باشه. وقتی قسمت مربوط به عواملی که باعث به آرامش رسیدنمون رسیدم فقط دلم میخواست یک نفر این طور بامنطق واستدلال برامون یه سری مسائل رودرمورد خلقت، درمورداسلام تبیین میکرد. مثلا همین ساده‌ترین چیزهاکه باعث آرامش مون میشه وازهمین چیزهای به ظاهرساده است که میشه حکمت خدارودرک کرد.
سیدمهدی حسینی
۱۴۰۱/۶/۱۵
سلام کتاب در مجموع بنظرم خوبه اما یه نکته‌های ریزی داره که حائز اهمیته و تو منظور کتاب و نویسنده، مخاطب رو به اشتباه یا دچارمشکل میکند.
نقد: بنظرم فصل اول کتاب نباید رابطه میبود و وجود بخش اول رابطه یعنی انتظارات همسرها از یکدیگر، القای این رو میکنه که نویسنده مخاطبین خودش رو متاهلین درنظر و مجرد
گرفته... مخاطب دلیلی برای ادامه کتاب نمیبیند.
نقد: برای گفتن پدیده‌ها بعضا دو صفحه توضیح میده که طولانی شدن مطلب، از حواس مخاطب میکاهد و رشته کلام از ذهن مخاطب میرود.
نقد: تو سه فصل اول به بیان معضلات و مشکلات و انتظارات و ابهامات و پدیده‌ها میپردازه و تحلیل میکنه و راه حل و راهکار و پیشنهادشو میذاره برای فصل آخر (سرچشمه‌های آرامش)... انصافا بنظرتون بهتر نبود هر معضل و مشکلی که در هر فصلی بیان میشد راهکار و راه حل اون مشکل هم دراون فصل بیان میشد.
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۱/۵
درود
توصیه میکنم حتما کتاب را بشنوید، به این دلائل:
۱. سبک رئال کتاب، کاملا بروز و مفید است.
۲. نام کتاب را پسندیدم، ولی چون جنبه آموزشی دارد، مدرسه زندگی بهتر است.
۳. پرداخت کتاب، کاملا سنجیده است
۴. پایان بندی منطقی است
۵. مخاطب کتاب، از نظر من، جوانی است که میخواهد پایه‌های زندگی همراه
با احترام متقابل بسازد، و بزرگسالی که اشتباهات گذشته را جبران کند. نویسنده پایه نظرات خود را بر نوع تفکر غربی ساخته، احترام دو طرفه؟؟!!!!
۶. هدف: رسیدن به آرامش با مدیریت صحیح مشکلات
۷. نگاه کتاب: روانشناسی و موفقیت، نه از نوع تبلیعاتی،
۸. زاویه دید: تاثیر گذاری بر روابط انسانی
۹. محتوی: اجتماعی و فرهنگی. پیام اصلاح کاستی‌ها در روابط، برای رسیدن به تفاهم
۱۰. ترجمه و راوی فوق العاده
سوگند یونسی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
بسیار کتاب جذاب و عالی بود. خوانش کتاب هم بسیار روان، زیبا و با تسلط کامل بود.
در واقع به ما یادآوری میکند که کامل گرایی همیشه تاثیر مطلوبی در زندگی ندارد و باعث میشود فرصت لذت بردن از زندگی کامل (شامل نقص و قوت ها) را از دست دهیم و احساس گیجی وسرخوردگی کنیم... و یاد میدهد تا برای حفظ آرامش و احساس خوب در کنار جنبه‌های منفی بخش‌های مثبت را هم ببینیم.
ممنون از کتابراه💙
MoonRiver
۱۴۰۱/۱۲/۱۴
تا بحال ۳ کتاب از آلن دوباتن خوندم و با توجه به مطالعات‌ام و همچنین نظرات دیگران، باید بگم این نویسنده، سعی می‌کنه در آثارش دید واقع‌گرایانه‌ای رو به مخاطب ارائه کنه و آموزش بده. در این کتاب هم به‌ همچنین. دوباتن به جای این‌که به خواننده یک دید فانتزی بده (که خیلی از نویسنده‌ها بویژه نویسندگان آثار خودیاری این نوع نگاه رو به خواننده‌هاشون القا می‌کنن) یک جهان واقعی رو به تصویر می‌کشه و اتفاقا، مخاطب‌ش رو از فانتزی‌ای که در اون گیر کرده، نجات میده. فانتزی‌هایی که ناشی از توهماتی هستن که بدست رسانه‌ها و تبلیغات، ایجاد شدن و مسبب مشکلات و دغدغه‌هایی شدند که آرامش رو از ما سلب کردن.
پرواز حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
طبق برداشتم کتاب خوبی هستش البته فعلا بخش۱ رو
شنیدم و دقیقا واقعیت‌ها رو گفته بود و حالات من هم تقریبا هینطوره ک گفته شد. دوس داشتم راجب هر بخش نظر جداگانه بگم و احساسی ک از شنیدنش داشتم، خیلی ب من کمک کرد چون من همیشه از اینده‌ای ک قراره در کنار همسر اینده‌ام داشته باشم نگرانم و اینک همیشه ب این
فک میکنم ایا میتونم خوشبخت باشم نگرانی‌های من بیش از حد معقول هستش اونم ب خاطر زندگی‌های ناموفقی هستش ک همیشه شاهدشون بودم اما در کل حس خوبی از شنیدن این بخش داشتم.
مچکرم از وقت و انرژی ک برای ما میذارید و بستری
برای همه افراد فراهم کردین تا بتونن از کتاب‌های مفید استفاده کنن🙏🌸🌺🤍
ملیکا صدر
۱۴۰۱/۱۲/۲۳
انتظارت را از دیگران کم کن ما پر دنیای ایدال زندگی نمی‌کنیم توی دنیای واقعی ماشین‌ها تصادف می‌کنن کلید‌ها گم میشن و نمی‌شه همیشه اروم بود حتی اگر تمام عمرت سعی کنی ارامش داشته باشی یک موقع‌هایی تو زندگی هست که ارامشت رو از دست میدی در دنیای واقعی نمیشه همیشه اروم‌بود ولی می‌تونی با انتظار کم تر از دیگران بهتر بودن با همراهت (همسرت یا دوستت) یکم بهتر باشی می‌تونی با نفس عمیق یک لیوان اب یکم اروم باشی.
امیدوارم با خواندن این کتاب یه کم هم که شده اروم باشید. سپاس از کتاب راه.
مروارید صابریان
۱۴۰۱/۸/۲۸
سلام. به نظرم کتاب خوبیه اما ترجمش یا نوشتار اصلی اصلا جذاب نیست و گاها تو درک جملات دچار مشکل میشه و علاقه به ادامه کتاب رو دچار مشکل میکنه. نکات کلیدی رو بهش اشاره میکنه اما میتونست خیلی شیوا تر بیان بشه. اواسط کتاب یه کم خسته کننده بود اما فصلهای آخر بهتر شد. دسته بندی که برای عوامل تاثیر گذار و بر آرامش انجام داده بود رو قبول داشتم. در کل میگه هر چه بیشتر خودمون رو درگیر مسائل کنیم آرامشمون کم میشه و هرچه محیط و پیرامون و مشکلات و رو ساده تر کنیم خوب قطعا آرامش بیشتری خواهیم داشت.
Zinat karimi
۱۴۰۱/۳/۲۳
آلن دو باتن در کتاب آرامش به زبانی ساده و بدون حاشیه‌رفتن‌های خسته‌کننده، خوانندگان را درزمینه انواع اضطراب آگاه می‌کند. هدف اصلی او در این کتاب، تغییر شیوه نگرش در راستای غلبه بر اضطراب است. در کتاب آرامش، مانند سایر آثار دو باتن و مدرسه نویسندگی، ترکیبی هیجان‌انگیز از فلسفه، روانشناسی، هنر و و را مثال‌های تاریخی به‌جا مناسب می‌بینیم که همگی به‌اندازه استفاده شده‌اند و ما را به آرامش دعوت می‌کنند.
نویسنده در این کتاب بر این باور است که برای رسیدن به آرامش دو راه وجود دارد: فلسفه و هنر
آمین داد
۱۴۰۱/۳/۵
بسیار عالی 💜چندین بار گوش دادم و باز هم تا رسیدن به آرامش مدنظر و دور کردن مزاحمت‌های افکار منفی و تعدیل کامل گراییم ادامه میدم. توصیه می‌کنم حتما گوش کنید. در کل نویسنده متعادل کردن انتظارات از خود و طرف مقابل (همسر، والدین، همکاران، جامعه) و درک بجا و استفاده درست از فناوری و لزوم تربیت درست و و فرزندان بازنگری افکار رو با ظرافت
مطرح در پایان به تفکر و آرامش ختم کرده... اجرای گوینده خوب و مسلط بود. خواندن دیگر آثار این نویسنده رو در نظر دارم. سپاس کتابراه عزیز
زینب رامی
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
سلام. امیدوارم همگی در آرامش باشید. به نظر من خلاصه این کتاب چیزی نیست جز این ک به دنبال آرامش نباشید زندگی در لحظه پر از چالش و استرس هست در کمال ثروتمند بودن شما بازم به دنبال چیز فراتری هستی. هر لحظه در هر زمان و مکانی ک زندگی بکنی حتی وقتی در یک خانه زیبا کنار ساحل دریا باشی و به نظر همه چیز نا روییایی باشه بازم بادی ملایم ممکنه باعث آزارت بشه از همینی ک هستی لذت ببر بی خودی تو این دنیا دنبال آرامش نباش 😆😅آرامش خیلی نسبی و زودگذر😉
r. Karimiyan
۱۴۰۱/۵/۱
کتاب مفیدی است و به این موضوع میپردازد که آرامش امری اکتسابی است و عواملی را بیان میکند که باعث از بین رفتن یا ایجاد آرامش در زندگی میشوند. قطعا آرامش داشتن این نیست که وضعیت همیشه بر وفق مراد، جالب و قابل پذیرش است و اینکه از کوره در رفتن باعث اضافه شدن بر مشکلات می‌شود و در عین حال به جایی هم و و نخواهیم رسید. پذیرش مسائل مشکلات تلاش برای بهبود شرایط در رسیدن به آرامش اهمیت زیادی دارد. کتاب را بخوانید و از خواندن آن لذت ببرید.
Muzzammil Abbasi
۱۴۰۱/۹/۲۹
دقت کردی خیلی زندگی پراسترس داریم
همیشه از همه چیز شکایت داریم
از همه چیز گله داریم
اگه بخواهی به ریشه تمام گلایه‌ها و شکایت‌هایی که داری پی‌ببری
اگه میخواهی بفهمی چرا آرامش ندارم
اگه بخواهی بفهمی چه چیزی آرامش مارو از ما می‌گیره و چطور ما میتونیم به ساحل آرامش برسیم این کتاب رو از دست ندین
توی این روزهای پرتلاطم و پر استرس این کتاب شما رو خیلی کمک میکنه تا زندگی آرام تری داشته باشید.
مشاهده همه نظرات 337

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آرامش

برای دریافت کتاب صوتی آرامش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.