معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت خودباوری

عکس جلد کتاب صوتی قدرت خودباوری
قیمت:
27000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت خودباوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت خودباوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت خودباوری

کتاب صوتی قدرت خودباوری نوشتۀ ناتانیل براندن، به کشف شیوه‌هایی می‌پردازد که شما را راهنمایی کند تا خود را بیشتر باور کنید و به سمت موفقیت پیش روید.

کتاب صوتی قدرت خودباوری (The power of self-esteem) به شما راهکارهایی در حیطه‌ی خودباوری از قبیل موارد موثر در خودباوری، خودباوری و موفقیت، قدرت خودباوری در محل کار و چرا ما به خودباوری نیاز داریم؟، می‌پردازد.

باور داشتن به استعدادهای درونی و وجود خود، نیروی خارق‌العاده‌ای در درون هر یک از انسان‌هاست. تاثیر خودباوری چیزی بیشتر از ارزش ذاتی‌ای است که هر یک از ما در هنگام آمدن به این جهان دربرداشتیم. خودباوری جرقه‌ای است که ما مربیان و روان‌درمانگران در مراجعین خود روشن می‌کنیم. خودباوری آن چیزی است که برای ادامه زندگی به آن نیاز داریم. در واقع خودباوری حقیقی، به واسطه باور درونی ما به ارزشمند بودن و لیاقت خوشبختی داشتن است که شکل می‌گیرد.

دکتر ناتانیل براندن (Nathaniel Branden) نویسنده‌ای کانادایی و آمریکایی و روان‌درمانگری حرفه‌ای بود که شهرت بسیاری به دلیل کار بر روی روانشناسی حرمت نفس پیدا کرد. او بیشتر از هر کس دیگر در هوشیار کردن جامعه آمریکا بر روی ارزش خودباوری سعی کرده و کتاب‌های بسیاری در مورد خودباوری نوشته است.

کتاب حاضر فقط به شرح خودباوری می‌پردازد و ما را با آن آشنا می‌کند، زیرا اغلب انسان‌ها در درک و معنای خودباوری سالم دچار اشتباه می‌شوند.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت خودباوری می‌شنویم:

اگر خودباوری مساوی باشد با موفقیتی که خود فرد ادعا می‌کند پس خود‌باوری می‌تواند به وسیله ارتقاء موفقیت‌های فردی بهبود یابد یا به وسیله ادعای یک فرد کاهش یابد. این بدین معناست که کسی که هیچ بلند پروازی‌ و آرزویی نه در حد کارش و نه در شخصیتش ندارد و به همان مقداری که می‌خواهد هم می‌رسد با یک فرد با فضیلت و کمال که شخصیت بالایی دارد در خود‌باوری یکسان هستند.

من این موضوع را باور ندارم و این عقیده من چیزی است که هر کسی با کمی دقت کردن به جهان واقعی به آن دست می‌یابد. افراد با بلند پروازی کم در حدی که کمتر از حد ذهنی و موفقیت‌هایشان باشد از لحاظ روانشناسی نمی‌توانند سلامت باشند. چه خوب است که ما می‌توانیم بالاتر از سطح استاندارد‌ها و ارزش‌های خود زندگی کنیم (همان چیزیی که James متأسفانه آن را تظاهر می‌نامد).

این امر به وضوح می‌تواند باعث خودباوری ما شود. گفته James این است که به این اصل توجه کنیم. اما این حقیقتی است که به درستی نمی‌شود در یک خلاء آن را درک کرد اگر استانداردها و ارز‌ش‌های ما بالاتر از چیزی که در حقیقت وجود دارد نباشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
42 دقیقه
بخش اول
40 دقیقه
بخش دوم
43 دقیقه
بخش سوم
59 دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت خودباوری
نویسنده
مترجمبهاره دادرس
گویندهنازنین آذرسا
ناشر صوتی آذرسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
27000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت خودباوری

پروفسور سهیل تخصصی دانشجو
۱۴۰۲/۷/۳
از هر لحاظ خوب هست و از لحاظ محتوا مفید و کاربردی!
خوب هست که این کتاب رو بخونیم بررسی کنیم و از محتواش به صورت درست استفاده کنیم ولی توی محدودیت‌ها و توی اون چیزایی که فقط این کتاب گفته گیر نکنیم و فراتر از اون‌ها بریم و خودمون رو واقعاً رشد بدیم و از درون بزرگ بشیم تا در دنیای بیرون هم واقعاً و
بزرگ باشیم.
بحث اول درباره خودمون هست اون چیزی که خودمون درباره خودمون میگیم و می‌دونیم مثل اینکه ما یک شخص دیگه‌ای هستیم و روح ما داره ما رو می‌بینه.
Sadegh Goljoee
۱۴۰۰/۱/۱۱
در ابتدا باید بگویم ترجمه کتاب خوب صورت گرفته و ذهنیت نویسنده توسط مترجم به خوبی به مخاطب منتقل میشود. این کتاب با نگارش بسیار عالی نویسنده به مطالعه‌ای عمیق در مورد خودباوری پرداخته و انسان را به تعمق و اندیشه بیشتر در مورد خودش وا می‌دارد و در حین مطالعه کتاب متوجه مسائل و نکات بسیاری می‌شوید و با بکار بستن آن‌ها مطمئنا خود باوری شما به مسیری صحیح و سالم هدایت می‌شود.
زهرا جون
۱۴۰۱/۸/۲۸
خیلی ممنونم از نویسنده محترم و خواننده این کتاب ارزشمند، مرسی که زحمت میکشین و صداگذاری میکنین، یه انتقاد کوچولو دارم که امیدوارم ازش استفاده کنین، روی لحن صدا کار کنین و ارامتر بخونین...
کسانی که این کتاب رو میخونین، قسمتی که تایمر رو‌نشون میده سرعت خواندن رو کم کنین اینطوری قابل تحمل تر میشه💚💚💚
محسن محمدی
۱۴۰۰/۳/۷
محتوای این کتاب با ارزشه و واجب برای هر انسان که عزت نفس و اعتماد بنفس رو بشناسه تا بر اساس ارزش‌های خودش زندگیش رو بسازه
این کتاب با توجه به اینکه نیاز به تعمل و تفکر داره باید با مکث و حوصله و گاها برخی جمله‌ها چندین بار خونده بشه به همین علت پیشنهاد میکنم کتاب متنی اون رو تهیه کنید
Shahin Gh
۱۳۹۹/۵/۱۱
هرچقد تلاش کردم به گوینده توجه نکنم و تمرکز کنم رو جملات نشد. گوینده خیلی افتضاح و رو اعصابه. لطفا نسخه نوشتاری این کتاب رو اضافه کنین
معصومه کوثری
۱۴۰۲/۳/۲۳
کتاب خیلی خوب و مفیدی هست. متن کتاب کمی سنگین هست و من برای فهم مطلب بارها به عقب برگشتم و چندین بار هر مطلب را گوش می‌دادم. ولی به همه توصیه می‌کنم که گوش کنند. البته فکر میکنم اگر مطالب کتاب با مثالهای ملموس همراه می‌شد، خیلی بهتر می‌فهمیدم و کاربردی تر بود
مریم شمس ابادی
۱۴۰۰/۳/۱۹
راوی بسیار افتضاح روایت میکنه.....
هرکی بخره متوجه اشتباهش میشه.....
به قدری بد روایت میکنه که کلا حواست به سمت گوینده منحرف میشه تا عمق مطلب....
سمیه سلیمان زاده
۱۴۰۰/۲/۲۴
کتاب خوبی بود چون قبلا استاد هروی از کتابش تعریف کرده بود کنجکاو شدم تا گوش بدم‌ای کاش اول از گوینده هاتون تست صدا بگیرید ببینید صداشون برای یه همچین کتابی خوبه بعد ضبط کنید
maysam dadgostar
۱۴۰۰/۸/۲۹
کتاب شاهکاره، ترجمه عالیه، بنظر من شک نکنین گوش کنین، صدای خواننده کمی رو مخه، پیشنهاد میکنم سرعت و رو ۱. ۲ یا بیشتر بزارین حل میشه، اصل ماجرا خود کتابه که عالیه، هر فصل و چندین بار تکرار میکنم
Meysam Bazgir
۱۳۹۸/۷/۵
کتاب خوب و بدرد بخوری است ولی گوینده بسیار افتضاح است لطفا دیگه کتاب نخون اه اه
نیلوفر نوروزاده
۱۳۹۸/۷/۱
کتاب خیلی خوبیه متاسفانه گوینده خیلی بد میخونه
Kazhal Amini
۱۳۹۸/۶/۲۹
کتاب بسیار خوبیه. ناتانیل براندن بدون شک یکی از معتبرترین پژوهشگران حوزه‌ی عزت نفسه. به همه دوستان توصیه میکنم کتاب حرمت نفس ایشون رو هم حتما مطالعه کنن
aria ariayi
۱۳۹۹/۴/۱۴
گوینده به شکل عجیبی اعصاب ادم رو خورد میکنه حیف این کتاب.
shafagh shariat panahi
۱۴۰۰/۲/۲۱
متاسفانه صدای گوینده روی اعصابه و نمی‌شه به محتوای کتاب توجه کرد کاش یکم آرام و طبیعی حرف می‌زد. لطفا گوینده رو عوض کنید.
مختار حسینی
۱۳۹۹/۴/۱۳
والا گوینده تن صداش بد نیست اما شیوه بیانش اینقد بده که آزار دهنده س
مشاهده همه نظرات 60

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت خودباوری

برای دریافت کتاب صوتی قدرت خودباوری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.