معرفی و دانلود کتاب صوتی زنان توانمند: راهنمای همه زنان به سوی زندگی موفق

عکس جلد کتاب صوتی زنان توانمند: راهنمای همه زنان به سوی زندگی موفق
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنان توانمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنان توانمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زنان توانمند: راهنمای همه زنان به سوی زندگی موفق

لوئیز ال هی در کتاب صوتی زنان توانمند با ارائه راهکارهایی سودمند، به‌تمامی زنان یاد می‌دهد که در زندگی خود به نحوی تأثیرگذار باشند تا بتوانند در زمینه‌های مختلف به اهداف خود دست پیدا کنند و شکوفاتر و قدرتمندتر از همیشه به راهشان ادامه دهند.

درباره کتاب صوتی زنان توانمند:

از زمان‌های قدیم زنان تحت سلطهٔ و تأثیر مردان بوده‌اند و برایشان مقدر شده بود که از آن‌ها اطاعت کنند. سال‌های زیادی زنان زورگویی‌های مردها را طاقت آوردند و عزت‌نفس خود را از دست دادند. لوئیز ال هی عقیده دارد بسیاری از باورهای اشتباه در زن‌ها نهادینه شده‌اند که باعث می‌شوند نسبت به توانمندی‌هایشان شک کنند.

این نویسنده در کتاب زنان توانمند (Empowering Women) روش‌هایی پیش رویتان گذاشته که تمامی زنان با کمک آن‌ها قادر خواهند بود احساس ارزشمند بودن و عزت‌نفس خود را تقویت کنند. او درمورد تمامی وجوه زندگی زنان صحبت کرده و مواردی مثل عقاید و باورها، روابط با خود و دیگران، مادر شدن و فرزندپروری، سلامتی جسمی و روحی، تجربه آزارهای جنسی، میان‌سالی و کهن‌سالی و مسائل مالی را مطرح کرده است.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که تغییرات واقعی از درون حاصل می‌شوند. تمامی زنان در جهان باید دوست داشتن خود، احساس ارزشمندی و عزت‌نفس را در زندگی تجربه کنند. در هر سنی که باشید قادر خواهید بود سال‌های پیش رویتان را به سازنده‌ترین، رضایت‌بخش‌ترین و ارزشمندترین سال‌های عمرتان تبدیل کنید. اگر این کیفیت در زندگی‌تان موجود نیست باید بتوانید آن را ایجاد کنید.

کتاب صوتی زنان توانمند این پیام مهم را به شما می‌رساند که زمانی که حس لیاقت و شایستگی را در خود تقویت کنید، دیگر احساس حقارت را تجربه نخواهید کرد. دیگر حس نمی‌کنید کسی از شما سوءاستفاده کرده یا تسلیم سلطه‌جویی‌های بقیه نمی‌شوید. همچنین به این نکته پی می‌برید که مهم‌ترین کار در این کره خاکی توانمند کردن زنان است.

دنیا با زنان سرکوب شده و ضعیف به جایی ویران تبدیل می‌شود و تنها زمانی این ویرانی آباد می‌شود که زن‌ها حس برنده بودن کنند. تنها کافی است خودتان مشتاق تحولی درونی باشید و این تغییر را در سطحی گسترده‌تر در زندگی خود اعمال کنید. هدف نهایی تجربه حس ارزشمندی، عزت‌نفس و قدرتمندی همه زنان در جامعه است.

کتاب صوتی زنان توانمند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به‌تمامی زنان و مردانی که دوست دارند جهان را به جایی بهتر و ارزشمندتر تبدیل کنند، پیشنهاد می‌شود. همچنین کسانی که به شنیدن کتاب‌های توسعه فردی و موفقیت علاقه دارند از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و مربی خودیاری در سال 1926 در لس‌آنجلس به دنیا آمد. او زندگی پرفرازونشیب و عجیبی را تجربه کرد و اتفاقات سختی را از سر گذراند. لوئیز ال. هی (Louise Lynn Hay) بعد از مدتی وقتی با کتاب‌های «فلورانس اسکاول شین» آشنا شد، متوجه شد که خوش‌بینی در شرایط سخت هم امکان‌پذیر است.

وی خیلی زود به یکی از مشهورترین نویسندگان در حوزهٔ خودشناسی تبدیل شد و آثار زیادی در این زمینه منتشر کرد که همه آن‌ها فروش خیلی زیادی داشتند. هی چند سال بعد از نوشتن کتاب شفای زندگی مؤسسه‌ای تأسیس کرد که در آن تمامی آموزه‌های خود را به گوش دیگران برساند. او نام این مؤسسه را خانهٔ هی (Hay House) گذاشت.

ازجمله آثار دیگر این نویسنده برجسته می‌توان به «شفای زندگی»، «شفای بدن»، «اندیشه‌های دل»، «معجزات قرن حاضر»، «شفای قلب‌های شکسته»، «زندگی تو را دوست دارد» و «خودتان را دوست بدارید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی زنان توانمند می‌شنویم:

مایلم کمی درباره فرزندان و فرزندپروری صحبت کنم. می‌دانم که من به طور تمثیلی فرزندان زیادی داشته‌ام. اما درواقع فرزندی ندارم. عالم هستی زندگی مرا با تجربه‌های غنی و سرشار پر کرده است. من مادر میلیون‌ها انسان هستم. لطفاً نپذیرید که اگر زنی فرزند نداشته باشد ناموفق است. ممکن است درمورد بسیاری از زنان این‌گونه باشد. اما در مورد همه صدق نمی‌کند.

جامعه اصرار دارد که همهٔ زنان صاحب اولاد شوند. چون اقدام مناسبی است. برای این که زنان در جای خود قرار بگیرند. من همیشه بر این باور هستم که برای هر مسئله‌ای دلیل خوبی وجود دارد. اگر صاحب فرزند نیستید، شاید قرار است کار دیگری در زندگی بکنید. اگر خواهان فرزند هستید و حالا نداشتن فرزند را فقدان می‌دانید، برایش سوگواری کنید و بعد به راهتان ادامه دهید.

تا ابد ننشینید و ماتم بگیرید. می‌توانید از این عبارت تأکیدی استفاده کنید: «می‌دانم هر اتفاقی که در زندگی‌ام می‌افتد، به سود من است. من به‌راستی موفق هستم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
فصل یک: نقطه شروع: کارهای زیادی برای انجام دادن و مطالب فراوانی برای یاد گرفتن داریم
۷ دقیقه
فصل دو: تبلیغات: هدف‌گیری عزت‌نفس زنان
۲۸ دقیقه
فصل سه: انتخاب اندیشه‌ها و باورهای مثبت
۲۲ دقیقه
فصل سه / بخش دو: عبارات تاکیدی: تدارک مسیری جدید در زندگی
۹ دقیقه
فصل چهار: رابطه شما با خودتان
۱۵ دقیقه
فصل پنج: فرزندان، فرزندپروری و عزت‌نفس
۲۹ دقیقه
فصل شش: سلامتی را برای خود به ارمغان آورید
۲ دقیقه
فصل هفت: بررسی جنسیت
۱۱ دقیقه
فصل هشت: آزار جنسی و اقرار به آن
۲۹ دقیقه
فصل نه: پیرتر شدن: بهبود کیفیت زندگی شما
۱۰ دقیقه
فصل ده: آینده مالی امیدبخش
۹ دقیقه
فصل یازده: حمایت زنان از زنان
۶ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زنان توانمند: راهنمای همه زنان به سوی زندگی موفق
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهنوتاش نیک نژاد
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زنان توانمند

Z zarezadeh
۱۴۰۱/۲/۲۴
باسلام واقعا از شنیدن کتاب بسیار لذت بردم آنقدر پر از نکات کاربردی وعملی است که واقعا شنیدن این کتاب رو به همه مخصوصا همه خانمها درهمه سنین پیشنهاد می‌کنم. واقعا عالی خیلی انرژی گرفتم.
ممنون از کتابراه.
شبنم آرا
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
بسیار عالی و آموزنده، به نظرمن این کتاب ناب؛ ذهن خانمهارو باز میکنه و قدرت و شهامت از دست رفتشون‌رو دوباره بهشون برمیگردونه و عالیه☑️
fatemeh ziaei
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
کتاب فوق‌العاده‌ای بود سپاسگزارم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زنان توانمند

برای دریافت کتاب صوتی زنان توانمند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.