معرفی و دانلود کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

عکس جلد کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

داستانی تریلر و جنایی از زن و شوهری که قتل را برای گذراندن اوقات فراغتشان انتخاب می‌کنند! کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من از سامانتا داونینگ، نامزد جایزه ادگار در سال 2020 بوده و با قصه مخوف خود لرزه به جانتان می‌اندازد. پس اگر در جستجویی رمانی هیجان‌انگیز، شوکه‌کننده و معمایی هستید این کتاب پرفروش را از دست ندهید.

درباره کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

این کتاب یک داستان عاشقانه است، زندگی زن و شوهری معمولی که با درآمد بالا و دو بچه دوست‌داشتنی، روزهای شادی را می‌گذرانند. آن‌ها همدیگر را با عشق انتخاب کردند،‌ بعد بچه‌دار شدند، با همدیگر دعوا و سپس آشتی کردند، تاریک‌ترین رازها و بزرگترین رویاهایشان را به همدیگر گفتند و بعد، خیلی ساده خسته شدند! البته این روایتی آشنا و تکراری است، اما کتاب همسر دوست داشتنی من (My Lovely Wife) از سامانتا داونینگ برگ برنده‌اش را درست در همین نقطه رو می‌کند، جایی که این دو نفر برای حل مسائلشان نه به صحبت یا مشاور ازدواج، بلکه به یکی از فجیع‌ترین اعمال دنیا متوسل می‌شوند: قتل!

داستان از زبان مرد قصه روایت می‌شود که ما تا پایان، نام حقیقی او را کشف نمی‌کنیم. تماشای این تفریح بیمارگونه از نگاه فردی که مرتکب آن می‌شود شوکه‌کننده است، اما به درک درست مخاطب از ماهیت مشکلات روانی شخصیت‌ها کمک شایانی می‌کند. همچنین فلش‌بک‌هایی که راوی به دوران آشنایی با همسرش می‌زند باعث می‌شود همسرش ملیسنت را از چشم او ببینیم و گاهی مرعوب قدرت، جذابیت مرگبار و سلطه بی‌چون‌وچرای او شویم.

در فصل های ابتدای داستان، دلایلی که این زن و شوهر را از زندگی سالم و طبیعی دور کرده برای ما گنگ و مبهمند. اما با پیشرفت کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من، هربار تکه‌ای از گذشته آن‌ها را به دست می‌آوریم که فرایند شنیدن رمان را به حل معمایی هیجان‌انگیز تبدیل می‌کند. زوج جوان و عاشق قصه چگونه به اینجا رسیدند؟ چه اتفاقی برای خانواده‌های آن‌ها افتاده؟ جنایات مشترک این زن و شوهر چه تاثیری بر فرزندان آن‌ها می‌گذارد؟ آیا دختر و پسر نوجوان این دو نیز بی‌رحمی و شقاوت پدر و مادرشان را به ارث برده‌اند؟

کتاب صوتی همسر دوست‌داشتنی من به لطف ماجرای متفاوت و روایت جذاب نویسنده این احساس را به شما می‌دهد که مانند کارآگاهی هوشیار، درحال بررسی یک پرونده قتل هستید و سعی دارید مدرکی برای اثبات جرم و در نهایت محکوم کردن متهم پیدا کنید. سامانتا داونینگ نیز با افشای سرنخ‌هایی در طول داستان کمک می‌کند تا پاسخ سوالات را پیدا کنید، اما هوشیار باشید، چون هیچ معمایی بدون یافتن آخرین قطعه کاملا حل نمی‌شود!

اقتباس‌های سینمایی از کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

این رمان موفق و پرفروش که در سال 2019 منتشر شد، طرفداران بسیاری پیدا کرد و سبب مطرح شدن سامانتا داونینگ (Samantha Downing) به عنوان یک چهره موفق داستان‌نویسی در سال‌های اخیر گشت؛ تمام این موفقیت‌ها انگیزه‌ای شد تا نیکول کیدمن با همکاری استودیوی آمازون، فیلمی را به صورت مشترک بر اساس این کتاب تدوین نمایند. این اثر سینمایی که انتظار می‌رود همچون کتاب مرجع، فیلم‌نامه‌اش موفق باشد، این روزها در دست ساخت است.

افتخارات کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

- نامزد جایزه ادبی ادگار سال 2020
- نامزد جایزه گودریدز در بخش رمان معمایی سال 2019
- حضور در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های یو اس ای تودی و نیویورک تایمز
- نامزد جایزه ITW برای اولین اثر نویسنده در ژانر جنایی

نکوداشت‌های کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

- حتی حرفه‌ای‌ترین خوانندگان رمان‌های جنایی و معمایی را شوکه خواهد کرد! (Real Simple)
- احتمالا در تمام طول روز شما نمی‌توانید دست از مطالعه این کتاب بردارید. (نشریه Woman's Day)
- اکتشافی تاریک و نگران‌کننده از فروپاشی یک خانواده. (واشنگتن پست)

خواندن کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر در جستجوی رمانی هستید که مبهوت‌تان کند، این کتاب برای شماست! تمامی علاقمندان رمان‌های معمایی خارجی که از خواندن روایت‌های کلیشه‌ای قتل و جنایت خسته شده‌اند، کتاب حاضر شگفت‌زده‌شان خواهد کرد.

در بخشی از کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من می‌شنویم

هنوز باور دارم که همه چیز از اول بد نبود. سه سال پیش، عصر شنبه در ماه اکتر با روری و جنا در حیاط جلویی بودم. هنوز آن قدر بچه بودند که بدون هیچ خجالتی می‌توانستند کنارم باشند. هر سه داشتیم خانه را برای هالووین تزئین می‌کردیم. هالووین تقریبا از جشن‌های مورد علاقه‌شان بود، اولین جشن مورد علاقه‌شان کریسمس بود. هر سال خانه را با دکور تار عنکبوت، عنکبوت، اسکلت و جادوگرهای ترسناک تزئین می‌کردیم. اگر توانایی تهیه روبات‌های عروسکی را داشتیم از آن‌ها هم حتما استفاده می‌کردیم.

ملیسنت از سرکار به خانه آمد. لباس محل کارش تنش بود، در راهروی جلویی ایستاد و خندان، از کارمان برای دکور خانه تعریف می‌کرد. بچه‌ها گفتند گرسنه‌اند، ملیسنت چشم غره‌ای الکی به بچه‌ها رفت و با لبخند گفت چند ساندویچ درست می‌کند.

فکر کنم آن روز همگی لبخند به لب داشتیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۰ دقیقه
بخش اول
۸۵ دقیقه
بخش دوم
۸۷ دقیقه
بخش سوم
۹۰ دقیقه
بخش چهارم
۸۹ دقیقه
بخش پنجم
۷۸ دقیقه
بخش ششم
۸۶ دقیقه
بخش هفتم
۷۶ دقیقه
بخش هشتم
۸۵ دقیقه
بخش نهم
۸۵ دقیقه
بخش دهم
۹۴ دقیقه
بخش یازدهم
۷۶ دقیقه
بخش دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی همسر دوست داشتنی من
نویسنده
مترجمزهرا ظریفکار
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپینشر البرز
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

بهناز زیورعالم
۱۴۰۱/۵/۴
خوانش آقای تایماز رضوانی شنیدن داستان رو چند صد برابر لذت بخش تر میکنه...
جمله آخر داستان واقعا آدم رو شوکه میکنه و به فکر فرو میبره.... شاید میخواسته شخصیت جدیدی برای خودش درست کنه در حالی که تو این شخصیت بخشی از ملیسنت هم باشه...
شاید به این کار عادت کرده؛ اما دلم نمیخواد این رو باور کنم چون
به نظرم در حالی که یک زندگی جدید در جایی جدید و زیر نظر روانکاو شروع کردن رو نمیشه راحت خراب کرد... هر چند که این احتمال رو میشه داد که نویسنده میخواهد این رو بفهمونه که زندگی در کنار یک فرد روانی، روان آدم رو واقعا از بین میبره......
عسل ر
۱۴۰۱/۵/۱۰
داستانی جنایی با انتهایی غیر قابل باور و غیر قابل پیش بینی...
با خواندن کتاب پی به این می‌بریم که نباید به هر کسی اعتماد کرد چون ممکن است شخص مقابل ظاهرا مهربان و عالی باشد اما در نهان روحی درنده خو داشته باشد. چقدر ترسناک است وقتی این بعد وجودی انسان طغیان کند از حیوان وحشی تر میشود
زاها م
۱۴۰۱/۵/۱۸
در طول داستان ماجرا خیلی خوب آدم رو با خودش همراه میکنه و روند داستان عالیه ولی پایانش خیلی یهویی و عجله‌ای جمع میشه و البته غیرواقعی از نظر عاقبت پدر خانواده. بیشتر نمیشه توصیح داد چون داستان لو میره. درکل خوندنش رو پیشنهاد میکنم.
سحر مهرجویی
۱۴۰۱/۵/۹
کتاب هیجان انگیزی بود و تا اخر داستان نمی‌تونی حدس بزنی چه اتفاقی می‌افته و حتی اخر داستان هم نمی‌دونی به چیزی که شنیدی اطمینان کنی یا نه اگر دنبال کتاب جنایی و هیجانی هستید حتما گوش کنید البته یکمم اعصاب خرد کن
Nahid Ghovanloo
۱۴۰۱/۴/۲۲
یک داستان فوق‌العاده جذاب و گیرا، تا انتهای داستان با لذت همراه قصه میشوید و پایان رضایت بخش همراه با شوک جمله‌ی آخر، عالی بود
کتابخوان بینظیر، روان و حرفه‌ای
به شدت پیشنهاد میکنم
ممنون
مهرناز مخلصین
۱۴۰۱/۵/۱۱
روابط خانوادگی و نگرانی هاشون برای بچه‌ها، در کنار جنایاتی که مرتکب میشدن تضاد جالبی بود که جذابیت داستان رو بیشتر میکرد. بسیار پر کشش بود و دوست داشتم سریعتر رازهای داستان رو کشف کنم
ساناز قره قوشلو
۱۴۰۱/۵/۲۰
کتاب پر کشش که دوست داشتم یک روزه تمامش کنم
کتاب حول شخصیت مرد داستان پیش میرود
از اخرش راضی نبودم (به عنوان یک فمینیست) دلم میخواست هر دوشون مجازات میشدن
خطر اسپویل
Sanaz Nasiri
۱۴۰۱/۵/۹
بی نظیر بود، صدای راوی عالی
اوایل کتاب کمی حوصله سر بر ولی باز تاثیر دوران کودکی و ذات انسانها که تا اخر عمر در تمام احظه‌ها تاثیر گذار است خوندش وااقعا ارزش داشت.
رویا +
۱۴۰۱/۴/۲۸
جالب بود، حالا هر چی بنویسم داستان را لو می‌ده، اما ارزش شنیدن داشت. راوی هم بسیار خوب داستان را روایت کرد.
مینا احمدی
۱۴۰۱/۵/۱۱
سیستم قضایی برام عجیب بود که با وجود این همه مشارکت طرف تبرئه میشه، در کل کتاب جذابی بود
کیوان پیشکاری
۱۴۰۱/۵/۱۰
داستان بینظیر، وجذاب در روند داستان اصلا نمیتوان حدس زد که همچین پایانی داشته باشد
پریسا فروغی
۱۴۰۱/۵/۱۴
جذاب وهیجان انگیز که خواننده راتا پایان داستان بدنبال خود می‌کشد.
فرناز عزیز جنتی
۱۴۰۱/۴/۲۹
واقعا جالبه که دو قاتل میتونن پدر مادر نگرانی باشم برای فرزندانشون کتاب جالبیه
Sanaz Darbandi
۱۴۰۱/۴/۲۵
واقعا توصیه میکنم بسیار جالب و معمایی تا اخرین لحظه هبچ حدسی نمیشه زد
مریم رهی
۱۴۰۱/۵/۱۴
من که خیلی خوشم و اومد حسابی تونست ذهنمو درگیر خودش کنه 👍
مشاهده همه نظرات ۱۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من

برای دریافت کتاب صوتی همسر دوست داشتنی من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.