معرفی و دانلود کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

عکس جلد کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن
قیمت:
50000 تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

آلن پیز و باربارا پیز در کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن، تجربیات و دانش خود را در زمینه علوم مختلف به کار گرفته تا عملکرد مغز و چگونگی تاثیر آن را بر روی زبان بدن توضیح دهند. این کتاب پرفروش استراتژی‌های ساده و کاربردی را به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید احساسات و رفتارهای مردم را به خوبی درک کنید و ارتباطات باکیفیت‌تری داشته باشید.

درباره کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن:

یکی از عواملی که بر روابط امروزی تاثیر بسیار مهمی دارد و شاید کمتر به آن توجه شود، زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی‌ست. کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن (The Definitive Book of Body Language) یکی از کتاب‌ها در این زمینه به شمار می‌رود که به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بالا و کنترل رفتار و حرکات در عرصه‌های شخصی و شغلی خود بدرخشید و بتوانید اسرار زبان بدن دیگران را نیز کشف کنید.

درواقع این یک واقعیت علمی‌ست که حرکات مردم اهداف و نیت‌های واقعی آن‌ها را نشان می‌دهد، با این حال بیشتر انسان‌ها نمی‌دانند که چگونه باید زبان بدن را رمزگشایی کنند و حتی در مورد حالات و رفتارهای شخصی خود نیز اطلاعات چندانی ندارند. پس اگر می‌خواهید در این زمینه به دانشی جامع و کامل برسید، برجسته‌ترین متخصصان ارتباطات غیرکلامی در جهان تکنیک‌هایی را به شما آموزش می‌دهند تا برای دستیابی به موفقیت در هر زمینه‌ای از این عوامل یاری بگیرید.

کتاب جامع اسرار زبان بدن براساس جدیدترین تحقیقات پیشرفته در این زمینه نوشته شده و از علومی نظیر زیست‌شناسی، روانشناسی و پزشکی کمک گرفته است تا عملکرد مغز را تحلیل و بررسی کند.

کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به مباحث زبان بدن و ارتباطات انسانی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید راز حرکات بدن را کشف کنید، این کتاب جذاب به شما پیشنهاد می‌شود.

باربارا پیز و آلن پیز را بیشتر بشناسیم:

آلن پیز (Allan Pease) متخصص زبان بدن و نویسنده پرفروش یازده کتاب در زمینه ارتباطات انسانی است. آلن و همسرش باربارا پیز (Barbara Pease) تاکنون در 70 کشور دنیا سمینارهای مختلف برگزار کرده‌اند و کتاب‌هایشان در بیش از 100 کشور دنیا حدود 27 میلیون نسخه فروش داشته است.

آن‌ها به طور منظم در رسانه‌های سراسر جهان حضور دارند و نوشته‌هایشان تاکنون موضوع یازده مجموعه تلویزیونی، چهار نمایش صحنه‌ای و یک فیلم بوده که بیش از 100 میلیون مخاطب را به خود جلب کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن می‌شنویم:

خندیدن همانند لبخند زدن بخش ماندگار و دائمی هویت شما خواهد شد، دوستان را جذب می‌کند، سلامت را افزایش می‌دهد، طول عمر را زیاد می‌کند. هنگامی که می‌خندیم هر عضوی از اندام بدن ما به شیوه‌ای مثبت تحت تاثیر قرار می‌گیرد؛ تنفس‌مان سریع می‌شود و همین بر دیافراگم، گردن، صورت، معده و شانه‌ها اثر مثبت می‌گذارد.

خنده میزان اکسیژن موجود در خون را افزایش می‌دهد و این نه تنها به درمان کمک می‌کند و گردش خون را بهبود می‌بخشد بلکه مویرگ‌های خونی سطح پوست را نیز منبسط می‌کند. به همین علت است که وقتی مردم می‌خندند صورت‌شان قرمز می‌شود؛ از طرف دیگر این کار می‌تواند تپش قلب را کاهش دهد، شریان‌ها را گشاد کند، اشتها را برانگیزد و کالری‌ها را بسوزاند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
مقدمه
29 دقیقه
فصل اول: درک مبانی و اصول پایه‌ای - بخش یک
26 دقیقه
فصل اول: درک مبانی و اصول پایه‌ای - بخش دو
22 دقیقه
فصل دوم: قدرت در دستان شماست - بخش یک
23 دقیقه
فصل دوم: قدرت در دستان شماست - بخش دو
17 دقیقه
فصل دوم: قدرت در دستان شماست - بخش سه
23 دقیقه
فصل سوم: جادوی خنده و لبخند - بخش یک
22 دقیقه
فصل سوم: جادوی خنده و لبخند - بخش دو
34 دقیقه
فصل چهارم: علائم مربوط به دست و بازو
35 دقیقه
فصل پنجم: تفاوت‌های فرهنگی
31 دقیقه
فصل ششم: ایماها و اشاره‌های ویژه‌ی شست و دست
31 دقیقه
فصل هفتم: نشانه‌های مربوط به ارزیابی و تقلب - بخش یک
17 دقیقه
فصل هفتم: نشانه‌های مربوط به ارزیابی و تقلب - بخش دو
29 دقیقه
فصل هشتم: علائم مربوط به چشم - بخش یک
24 دقیقه
فصل هشتم: علائم مربوط به چشم - بخش دو
35 دقیقه
فصل نهم: کسانی که به حریم و فضای شخصی و خصوصی دیگران تجاوز می‌کنند
34 دقیقه
فصل دهم: پاها چگونه مکنونات ذهنی افراد را آشکار می‌کنند؟
37 دقیقه
فصل یازدهم: سیزده حرکت معمول که روزانه شاهد آن هستید
25 دقیقه
فصل دوازدهم: تقلید کردن - ما چگونه رابطه ایجاد می‌کنیم؟
30 دقیقه
فصل سیزدهم: نشانه‌های پنهان در پس حرکت سیگار کشیدن، عینک زدن و آرایش کردن
11 دقیقه
فصل چهاردهم: چگونه بدن به‌سوی محلی که ذهن قصد رفتن به آن را دارد اشاره می‌کند
43 دقیقه
فصل پانزدهم: طلب همسری و ابراز شیفتگی
26 دقیقه
فصل شانزدهم: ایما و اشاره‌های مربوط به نشان دادن مالکیت، حدود قلمرو و علائم مربوط به بلندی قامت
39 دقیقه
فصل هفدهم: ترتیب نشستن – کجا بنشینیم و چرا
38 دقیقه
فصل هجدهم: مصاحبه‌ها، قدرت‌نمایی‌ها و سیاست‌های دفتری و اداری
29 دقیقه
فصل نوزدهم: جمع‌بندی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن
نویسنده،
مترجمسعید گل محمدی، گیتی شهیدی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
50000 ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

امیر شیری
۱۴۰۱/۵/۱۹
کتاب  بیشتر نشانه‌های غیرکلامی خودتان را نشان می‌دهد چگونه از آن‌ها برای برقراری ارتباط مؤثر استفاده کنید و به واکنش‌های دلخواه خود دست یابید.
مهم این است که آنچه که می‌خواهید بگویید را به بهترین روش بیان کنید. بی‌شک ارتباطات غیر کلامی به خصوص زبان بدن تاثیر بسیار ویژه‌ای در ارتباطات امروز زندگی
شخصی و کاری هر انسانی داراست.
این کتاب هر قسمت از زبان بدن و اشاره را جداگانه بررسی می‌کند و آن را برای شما به صورت اصطلاحات ساده و قابل دسترس درمی‌آورد. بعضی از اشارات جدا از بقیه ساخته می‌شوند.
همیشه کسانی هستند که از ترس تسلیم می‌شوند و ادعا می‌کنند مطالعه کردن زبان بدن فقط و فقط ابزار دیگری است که به فرد مسلط بر آن، اجازه می‌دهد با خواندن اسرار یا افکار آنان از آن برای بهره‌برداری یا تسلط بر دیگران استفاده کند.
amir kazemisarcheshme
۱۴۰۰/۱/۱۹
کتاب زبان بدن کتابی کاربردی است. متاسفانه کمتر کسی علاقمند خواندن چنین کتاب‌های ست، در صورتی که در زندگی روزمره و ارتباطات و شناخت، یا معامله‌ها و... بسیار بسیار مفید واقع خواهد شد.
man manam
۱۴۰۱/۲/۲۱
خیلی فوق العاده بود این کتاب خیلی رو گفتم تا درک کنید چقدر، تک تک فصل هاش پربار و مفید بودن در واقع من با رعایت بخشی از نکات این کتاب توی زندگی روز مره خودم توی اجتماع، متوجه تغییرات رفتاری و برخورد بقیه با خودم بشم.
این حس خیلی خوبیه:)
تقاضا دارم بازهم از این قبیل کتابها قرار بدید
ارش جعفری
۱۴۰۱/۹/۲۸
این کتاب واقعا عالی بخصوص برای کسی که تو کار تجارت هستن یا خانوم مورد علاقش که میخواد امتحان کنن از هر زاویه ببینی خیلی کتاب خوب و کمک کننده در هر کاری که بخوای کمکت میکنه مثلا خانومی که به علاقه داره یا همکاری که از شما خوشش بیاد یا بدش میاد هر چی بگم کم واقعا عالیه هستش
زهرا میرجلیلی
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
کتابی بود که ارزش خوندن و وقت گذاشتن داره کتاب شامل نکات جالب و کاربردی هست که میتونه در ارتباطات روزانه و مصاحبه‌های شغلی خیلی کمک کننده باشه. فقط در نسخه چاپی یه سری تصویر برای درک راحت تر وجود داره که نمیشه در نسخه صوتی افزود. صدای گوینده عالی بود!
Ali
۱۴۰۰/۲/۷
چقدر خوب بود این کتاب
گویندگی فوق‌العاده جذاب و با جزییات فراوان خیلی کمک کرد به درک بهتر
در کل یکی از بهترین کتابهایی بود که گوش دادم
سعید
۱۴۰۲/۶/۱۹
کتاب خیلی خوبی هستش. من کتاب صوتی گوش دادم هم نگارش هم راوی برای مشخص بودن زبان‌های بدن مورد بحث از روش خوبی استفاده کرده و قابل درک بوده. اما زبان بدن آموزشی که نیازمند همه افراد هستش تا در زندگی برای بهتر شدم روابط از آن استفاده کنند
Pantea
۱۴۰۲/۱/۱۳
کتاب بسیار خوبی بود، من با اینکه قبلا یه کتاب درباره‌ی زبان بدن خونده بودم ولی این نکاتی رو میگفت که داخل اون کتاب نبود، فقط بدیش اینه که صوتیه و شاید بعضی جاها سخت باشه تصور کنید منظورش چیه ولی در کل پیشنهاد میکنم.
رضا توحیدی
۱۴۰۱/۱۲/۱۰
کتاب خوبیه
اما اگر خلاصه تر بود بهتر بود
و من صدای گوینده رو نپسندیدم صدا طوری نبود که جذب بشم به نظر من گوینده کتاب باید طوریه صحبت کنه که شنونده چاره‌ای جز شنیدن نداشته باشه و با صد در صد تمرکز گوش بده
علی عینی
۱۴۰۰/۱۱/۴
نقطه قوت اینکه واقعا کتاب جامعی بود
اما نقطه ضعفش اینکه ۱_خیلییی طولانی بود و این خسته کننده میکردش۲_بعضا نیاز به توضیح تصویری بود ک داخل نسخه صوتی این کتاب میسرنبود
S K
۱۴۰۱/۸/۲۷
کتاب بسیار خوب و آموزنده‌ای هست. به نظرم برای درک کامل نیاز به تصویر است. البته می‌توان حرکاتی که در کتاب بیان شده را به صورت ذهنی تصویر سازی کرد. صدای راوی را هم دوست داشتم. ممنون از کتابراه
Hamid 3D
۱۴۰۱/۷/۵
هرچه بیشتر روی مباحث این کتاب دقت کنیم بهتر می‌توانیم از مطالب آن استفاده‌ی عملی کنیم زبان بدن انسان اولین نحوه‌ی ارتباط گیری انسان می‌باشد که رفته رفته با پیدایش زبان و خط بسیار ظریف تر شده است.
Masoud Eidipour
۱۴۰۲/۱/۹
این کتابو خواندم و باید دقت داشته باشبد که خیلی چیزها دست به دست هم میدن تا یک تحلیل کامل از زبان بدن داشته باشیم، تحلیل اشتباه و تک بعدی باعث نابودی میشود
Mahdiye Rezai
۱۴۰۱/۶/۲۷
کتاب خوبیه خودم به شخصه تا حالا هر قسمت و چند بار گوش دادم اینجوری راحتر میتونی با افرادی که باهاشون برخورد میکنی روبرو بشید
لیلا کریم زاده
۱۴۰۰/۱۰/۱
گوش کردن به این کتاب از یک رمان لذت بخش تر بود البته باید بگم کسانی که چگونگی روابط با دیگران براشون مهمه حتما باید این کتابو گوش بدن
مشاهده همه نظرات 92

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن

برای دریافت کتاب صوتی کتاب جامع اسرار زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.