معرفی و دانلود کتاب صوتی عجیب‌ترین راز

عکس جلد کتاب صوتی عجیب‌ترین راز
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عجیب‌ترین راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عجیب‌ترین راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عجیب‌ترین راز

کتاب صوتی عجیب‌ترین راز نوشته ارل نایتینگل، از شگفت‌انگیزترین اسرار دستیابی به موفقیت پرده برمی‌دارد و به شما کمک می‌کند با انجام چالشی هیجان‌انگیز به موفقیت‌های شخصی و شغلی دست یابید، از شکست نترسید و ناامیدی را به خود راه ندهید.

درباره کتاب صوتی عجیب‌ترین راز:

ارل نایتینگل (Earl Nightingale) مردی سرشار از استعداد و اشتیاق بود. این اشتیاق، او را بر آن داشت تا به دنبال فرمول اسرارآمیزی برای موفقیت باشد. بر همین اساس، او عمر خود را صرف مطالعه بر روی افکار و عادات معدود افرادی در تاریخ نمود که موفق شدند به بیشترین ثروت و موفقیت برسند؛ به این امید که بتواند تفاوت بین آن‌هایی را که به سطوح بالای شخصیتی، شغلی و موفقیت مالی رسیده‌اند و آن‌ها که نرسیده‌اند، درک کند.

او با خواندن جمله «ما تبدیل به چیزی می‌شویم که به آن فکر می‌کنیم» در کتاب کلاسیک و ارزشمند «فکر کنید و ثروتمند شوید» اثر ناپلئون هیل حلقه مفقوده خود را یافت. این کشف او مبنی بر اینکه افکار ما کارساز هستند و تأثیرات بسیار واقعی دارند و اینکه داشتن یک هدف در ذهن، آن را برای ما دست‌یافتنی می‌کند، کلید موفقیت او بود و وی را قادر ساخت تا در سن سی و پنج سالگی، استقال مالی پیدا کند.

او به تحقیقات خود در مورد قوانین موفقیت ادامه داد و با کمک آن‌ها، به سخنرانی‌های هفتگی انگیزه‌بخش برای گروه فروش خود پرداخت. یکی از سخنرانی‌های او هم‌زمان با مسافرتش به خارج از شهر شده بود، بنابراین صدای سخنرانی خود را ضبط کرد تا در زمان غیبتش پخش شود. این سخنرانی که در سال 1956 ضبط شده، یکی از الهام‌بخش‌ترین سخنرانی‌های تمام دوران است و اولین پیام صوتی‌ای بود که با دستیابی به رکورد بیش از یک میلیون فروش، برنده رکورد طلایی شد.

نایتینگل در سخنرانی مشهورش که عنوان عجیب‌ترین راز (The strangest secret) را به خود گرفت، چکیده پژوهش‌های اعجاب‌انگیزش را در قالب یک فرمول راحت برای موفقیت مطرح کرده است که برای عموم افراد، جدا از شرایط‌شان قابلیت اجرا دارد. به باور نویسنده اغلب مردم آگاهی چندانی از میزان اهمیت این راز عجیب ندارند و در عوض، بسیار منفعل و بدون هیچ گونه عملی به سر می‌برند، این افراد از خود راضی نیستند و هیچ هدفی را دنبال نمی‌کنند و معنای زندگی را از یاد برده‌اند. این سخنرانی به شما یاد می‌دهد که چطور ذهنیت‌تان را به گونه‌ای دگرگون سازید که بتوانید در حوزه کاری خود در فهرست پنج درصد افراد موفق قرار بگیرید.

نویسنده در پایان سخنرانی‌اش، یک چالش به مدت 30 روز و با هدف اجرای عجیب‌ترین راز ارائه می‌دهد. این آزمون برای ایجاد عادات تازه و سالم شکل گرفته و تأکید آن‌ها، بر دست یافتن به اهداف، با کمک غلبه بر چرخه مسموم افکار منفی است. شک به خود، ترس، نگرانی و احساسات منفی دیگر، بدون تردید شما را از زندگی عقب می‌اندازد.

همان طور که قانون کاشتن و درو کردن می‌گوید، اگر این احساسات منفی را در خاک ذهن‌تان بکارید، خرمنی از ترس و اضطراب و شکست را برداشت خواهید کرد. ذهن شما و فراتر از آن، کائنات درکی از تفاوت میان محصول مثبت و منفی ندارند؛ چه سم بکارید چه امید، مطابق با آنچه کاشته‌اید درو می‌کنید.

کتاب صوتی عجیب‌ترین راز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید در کسب‌وکار و شغل خود به موفقیت برسید، این کتاب برای شماست.

با ارل نایتینگل بیشتر آشنا شویم:

سخنران، نویسنده و مجری رادیوهای آمریکایی، ارل نایتینگل در سال 1921 در کالیفرنیا به دنیا آمد. پدرش در سال 1933، او و مادر و دو برادرش را رها کرد. این ماجرا زمانی روی داد که رکود شدیدی سراسر آمریکا را دربر گرفته بود و میلیون‌ها انسان بیکار بودند. مادر او در یک کارخانه خیاطی مشغول به کار شد تا بتواند هزینه خانواده کوچک خود را تأمین کند.

نایتینگل از همان کودکی دوست داشت بداند چرا فقیر هستند، در حالی که به نظرش تعداد زیادی از افراد ثروت فراوانی دارند. چرا برخی شاد و برخی بسیار بدبخت هستند. او برای پیدا کردن پاسخ این پرسش‌ها از همان دوران نوجوانی به مطالعه پرداخت.

وی در دوران جوانی، زمانی که به خدمت سپاه دریایی کشورش درآمده بود به شکل داوطلبانه به فعالیت در رادیو محلی مشغول شد. اما بعد از 5 سال از این کار کناره گرفت و همراه همسرش به شیکاگو رفت. او پس از مدتی توانست قرارداد خوبی با رادیو WGN ببندد و این سکوی پرتاب مناسبی برای دستیابی به اهدافش محسوب می‌شد.

در سال 1960 ارل پیشنهادی را از لید کانانت، مؤسس یک شرکت کوچک سفارش پستی، قبول کرد و آن‌ها با همراهی یکدیگر شرکتی بزرگ را تأسیس کردند و جزء اولین‌های صنعت توسعه شخصی به شمار رفتند.

در این زمان او دیگر به پاسخ پرسش دیرینه خود دست یافته و فهمیده بود که چگونه افراد زندگی‌شان را از صفر شروع می‌کنند و تمام مسیری که طی کرده بود، آغازی برای نگارش کتاب عجیب‌ترین راز شد. این نویسنده حوزه موفقیت سرانجام در سال 1989 درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی عجیب‌ترین راز می‌شنویم:

بیایید صد شخصی را در نظر بگیریم که همگی در سن بیست و پنج سالگی، کار و فعالیت خود را شروع می‌کنند. آیا شما هیچ ایده‌ای در مورد اینکه وضعیت آن‌ها در سن شصت و پنج سالگی چگونه خواهد بود دارید؟ این صد نفر همگی بر این باورند که در آینده، افراد موفقی خواهند شد. اگر از هر یک از آن‌ها بپرسید که آیا دوست دارند فرد موفقی شوند، به شما پاسخ مثبت خواهند داد. می‌توانید اشتیاقشان به زندگی را در برق چشمانشان و قامت افراشته آن‌ها ببینید. زندگی برای آن‌ها مثل یک ماجراجویی هیجان‌انگیز است.

اما زمانی که به سن شصت و پنج سالگی می‌رسند، یکی از آن‌ها ثروتمند می‌شود، چهار نفر از آن‌ها استقلال مالی خواهند داشت، پنج نفر همچنان در حال کار هستند و پنجاه و چهار نفر شکست خورده‌اند. حالا لحظه‌ای به این موضوع فکر کنید که از میان صد نفر انسان، فقط پنج نفر به جایی رسیده‌اند.

انقدر شکست برای چیست؟ چه بر سر آن امید و اشتیاق بیست و پنج سالگی آمد؟ رویاها، امیدها، برنامه‌ها تبدیل به چه شدند؟ چنین اختلاف بزرگی بین آنچه که این افراد قصد داشتند انجام دهند و آنچه واقعاً به آن دست یافتند برای چیست؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
پیشگفتار
۴۱ دقیقه
عجیب‌ترین راز
۱۸ دقیقه
چالش 30 روزۀ ارل نایتینگل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عجیب‌ترین راز
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عجیب‌ترین راز

ناصر عسسی
۱۴۰۱/۴/۲۳
از اونجاییکه قبلأ این کتاب رو مطالعه کرده بودم باید بگم بسیار کتاب خوبیه و پیشنهاد میکنم حتما دوستان مطالعه کنند ولی در مورد کتاب صوتی این اثر و شاهکار فکر کنم خیلی خلاصه شده و میتونست بیشتر از اینا باشه... ولی در کل مطلب رو میرسونه و خواننده میتونه درک کنه
فردین کاظمی زاده
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
بادرود برهمه عزیزان کتابراه با خواندن وگوش دادن به این کتاب مقدس می‌توانید تمام مشکلات خود را به مسله تبدیل کرد وبر طرف کرد که هر مسله یک راحل برایش پیدا می‌کنی که فقر بی کاری که ۹۰درصد مسله مردم ایران است بر طرف می‌شود به امید آن روز
شیده صبری
۱۴۰۱/۲/۸
بی نظیره این کتاب انقد نکات آموزنده داره که با هر دفعه گوش کردن به یک نکته جدید پی میبری و در عین حال بسیار شیوا و روان هست.
گوینده کتاب بسیار مسلط و زیبا جملات نویسنده رو بیان میکنه
ممنون از کتابراه عزیز.
سید احمد عالمی
۱۴۰۱/۳/۱۸
به جرعت میتونم بگم نظیر این کتاب نیست کل کتاب یک ساعت وقت میگیره گوش کنید ولی اندازه ۱۰ کتاب محتوا مفید و کار آمد داره و میتونه زندگی آدم متحول کنه از گوش کردن به این کتاب اصلا خسته نشدم
Zahra Azarpira
۱۴۰۱/۳/۱۲
کتاب پر باری بود واقعا ما تبدیل به آنچه که فکر میکنیم می‌شویم و چقدر خوبه برای یک بار هم شده باورها و عقاید و افکار خودمان را حلاجی و از نو بسازیم هر چند کار سختیه اما شدنیه
amir azimmehr
۱۴۰۰/۱۲/۲۴
فوق العاده بود.
صدای گوینده بسیاز جذاب و گیرا بود.
همینطورم محتوای کتاب، چون بر اساس اصول منطبق بر واقعیت‌های غیر قابل دیدنی نوشته شده که نمیبینمشون ولی وجود دارن.
علی لطفی
۱۴۰۰/۷/۲۹
من که ده بارهم خوندم متوجه نشدم بایدانقدرگوش بدم تابدونم منظورش چیه. البته من آی کیوم همیشه ازبقیه افرادکمتره شایدبقیه توهمون مطالعه اول متوجه بشن قضیه چیه😁
مریم بیاتى
۱۴۰۱/۷/۲۳
خلاصه مطالب یک سمینار هست. اگر اهل مطالعه این سبک کتابها (موفقیت) باشید قطعا قبلا این نکات رو مکررا شنیده اید و نکته خاصى برای ارئه نداره.
سپیده سلجوقی
۱۴۰۱/۲/۲۲
این کتاب رو سه بار در یوتیوب گوش دادم. بسیار عالیست. و میخوام در کتابخانه‌ی خودم در کتابراه برای همیشه داشته باشم. ممنون از کتابراه
محمد کاظمی نژاد
۱۴۰۰/۱۱/۳
سلام کتابی بسیار شیوا است لذا باتوجه به مدت زمان کم برای گوش‌دادن دارای نکاتی کلیدی است و انسان به فکر فرو می‌برد که چگونه به هدف خود برسد
Azade Namvar
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
هم در شغل و هم در زندگی شخصی به موفقیت و رسیدن به خواستها کمک میکنه و روحیه جنگنده رو با مطالعه مداوم این کتاب همیشه میشه حفظ کرد
parinaz
۱۴۰۰/۸/۱۱
کتابی مختصر و مفید و نیاز مند به چندین بار تکرار دارد و اگر به تمریناتش عمل بشه حتما نتیجه بخش خواهد بود
امیر نورالدینی
۱۴۰۱/۳/۱۶
مختصر و مفید
خلاصه‌ای فشرده از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
دم آقای صادقی گرم که همیشه فوق العاده عمل می‌کنه
A B
۱۴۰۰/۹/۲۱
کتاب خوبی بود ولی‌ای کاش بیشتر بود.
باید از قبل چندتا کتاب در این زمینه بخونی تا کامل متوجهش بشی.
آیلار محمدی
۱۴۰۰/۳/۱۴
درود
ارل نایتبنگل شخصیتی تاثیر گذار در دنیای ثروت از نگاه استاد کوین ترودو👌
مشاهده همه نظرات ۳۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عجیب‌ترین راز

برای دریافت کتاب صوتی عجیب‌ترین راز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.