معرفی و دانلود کتاب صوتی زبان بدن

عکس جلد کتاب صوتی زبان بدن
قیمت:
75000 تومان - 13.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زبان بدن

کتاب صوتی زبان بدن نوشته الیزابت کونکه، روش‌های تشخیص و شناخت رفتارها و حالات خاص را هم به صورت کلامی و هم به طور غیرکلامی شرح و توضیح می‌دهد. شما می‌توانید با بهره‌مندی از این اثر هنگام گفت‌وگو کردن حالات بدن فرد مقابل خود را شناسایی کنید.

الیزابت کونکه (Elizabeth Kuhnke) در این اثر به شما نشان می‌دهد که بدن چگونه می‌تواند منظور واقعی افراد را فاش کند و همچنین می‌آموزد چگونه از بدن و حالات صورت خود برای بهتر کردن تصویرتان در نظر دیگران بهره ببرید.

کتاب صوتی زبان بدن (Body language) بیان می‌کند چرا هر کدام از شما پیام‌های خاص و متفاوتی را به اطرافیان‌تان انتقال می‌دهید و چگونه می‌توانید معمولی‌ترین حالات چهره را در افراد تحلیل کنید. با یادگیری زبان بدن در روابط و گفت‌وگوهای خود موفق‌تر عمل می‌کنید. حرکات و حالات چهره هر فرد بسیار رساتر و واضح‌تر از واژگان سخن می‌گویند.

بدون حتی ادای یک کلمه، شما می‌توانید افکار، احساسات و نیات خود را به وسیله زبان بدنتان منتقل کنید. هنگامی که کلمات و واژگانی که بیان می‌کنید اطلاعاتی مثل اعمال و داده‌ها را انتقال می‌دهند، بدن شما اطلاعات مکمل دیگری از جمله نگرش، نیات و حالات عمومی‌تان را روشن می‌سازد. به همین دلیل هیچ بعید نیست هنگام دروغ گفتن، بدنتان شما را لو بدهد!

در این کتاب صوتی شما معانی‌ای که در ورای اشارات، حرکات و حالات چهره‌ قرار دارند را خواهید شناخت و می‌آموزید که چگونه دروغ‌ها را کشف و رفتارهای دلسوزانه را ثابت کنید و همچنین یاد می‌گیرید پیام خود را به طور واضح و روشن بگویید و آنچه را که نمی‌خواهید دیگران متوجه شوند از آن‌ها پنهان کنید.

با الیزابت کونکه بیشتر آشنا شویم:

کونکه یک کارشناس متخصص و همچنین نویسنده کتاب‌های پرفروش در حوزه ارتباطات و رفتارهای غیرکلامی است. او همچنین یک مربی اجرایی است که در حیطه تأثیر نفوذ شخصی فعالیت می‌کند. الیزابت با رهبران بلندپایه و ستارگان مشهور در سازمان‌های مختلف جهانی همکاری و به آن‌ها کمک کرده که خود را در بهترین حالت شخصی با اعتماد به نفس و متعهد نشان دهند.

کتاب صوتی زبان بدن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید حالات مختلف بدن دیگران را بشناسید و دروغ‌ها را کشف کنید، این کتاب صوتی را گوش دهید.

در بخشی از کتاب صوتی زبان بدن می‌شنویم:

گاهی در زندگی باید موضع خاصی اتخاذ کنید و تصمیم قاطعی بگیرید. احتمالاً پاهایتان را محکم و قاطع بر روی زمین می‌گذارید و کاری را که باید انجام می‌دهید. زمانی دیگر ممکن است مسئله را راحت‌تر بگیرید و دچار مخمصه و سردرگمی شوید. مسلماً تا به حال پاهای خود را خشمگینانه به زمین کوبیده‌اید یا شخصی را دیده‌اید که این کار را کرده است. قوزک پایتان را به قوزک پای دیگرتان مالیده‌اید یا به گونه‌ای ایستاده‌اید که وزنتان به دلیل کسالت بر یک پا افتاده باشد و یا برعکس از شدت هیجان بر روی نوک پای خود از جایی به جایی پریده‌اید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
مقدمه
32 دقیقه
فصل یک - تعریف و توضیح زبان بدن - بخش اول
38 دقیقه
فصل یک - بخش دوم
31 دقیقه
فصل دو - نگاهی دقیق‌تر به حرکات غیرکلامی
40 دقیقه
فصل سه - پیش به سوی اصل ماجرا
30 دقیقه
فصل چهار - حالات چهره
20 دقیقه
فصل پنج - چشم‌ها همه چیز را می‌گویند - بخش اول
27 دقیقه
فصل پنج - بخش دوم
42 دقیقه
فصل شش - ارزیابی حالات بدن
43 دقیقه
فصل هفت - خود را مجهز کنید
26 دقیقه
فصل هشت - حقایقی در کف دستان شما - بخش اول
38 دقیقه
فصل هشت - بخش دوم
30 دقیقه
فصل نه - نحوه‌ی ایستادن
21 دقیقه
فصل ده - حقوق و قوانین قلمروی شخصی - بخش اول
31 دقیقه
فصل ده - بخش دوم
28 دقیقه
فصل یازده - گذر از مرزهای فرهنگی
21 دقیقه
فصل دوازده - ده روش برای درک افراد بدون پرسیدن
19 دقیقه
فصل سیزده - ده روش برای بهبود رابطه‌ی غیرکلامی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زبان بدن
نویسنده
مترجممریم هدایتی
گویندهدانیال معنوی
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
75000 ت - 13.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زبان بدن

Rf Sanandaj
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
وقتی که کتاب رو کامل می‌خونی وبعد باحالات بدنت ونحوه حرف زدنت دربین مردم یک مقایسه کامل وبه دقت می‌کنی اون وقت بودفهمیدم که۱۸۰درجه برعکس کتاب عمل میکردم درکل کتاب باعث ایجادیاتقویت ارتباط اجتماعی در افراد ضعیف یاحتی حفظ ارتباط اجتماعی در افرادی که ارتباط اجتماعی قوی دارندمیشه امانبایدانتظار داشت که تنهاهمین کتاب کل نتایجی رو که میخواهیم حاصل کنه بلکه مشکل اینه شخصیت آدم چند بعدی وپیچیده است وهرکس یک نوع مشکل به خصوص به خودراداردوبایدخیلی جنبه هارابرطرف کردمثلااعتمادبه نفس وپشتکاروصبروبه دست آوردن ثروت وموفقیت وجایگاه اجتماعی ‌وخجالتی‌نبودن و..... که متاسفانه درهرفرد‌یک نقص وجودداره و همین حرف زدن وارتباط اجتماعی روکمی ضعیف ترمیکنه ولی اگه کتاب رو فقط ازلحاظ حالات بدن درزمان حرف زدن یاسکوت یا احساسی شدن و واکنش نشان دادن بخوانیم خیلی کامل بودممنون.
Amirtaher Shahri
۱۴۰۲/۱/۲۳
احتمالا همه دوستان اصطلاح mimic را شنیده اید و حالت‌های صورت که تقلیدی و علامتی از حالت‌های روحی بدن مانند خوشحالی ناراحتی هیجان ترس عصبانیت و بیشمار حالت دیگر را بیام میکنند. تصور کنید اگر فردی کامل و جامع به این علایم واقف باشد چقدر راحت می‌تواند بدون اینکه نیازی به اثبات حرف طرف مقابل داشته باشد به طور واقعی و دقیق از احساسات و حالت‌های روحی آن با خبر شود و بسیار سخت هست کسی بتواند برخلاف احساسات واقعی خود حرکات و میمیک متفاوتی بروز دهدمگر اینکه افراد بسیار خاص و دوره دیده که در پستهای حفاظتی و اطلاعاتی کشوری کار میکنندوگرنهددر حالت عادی استفاده ازاین حالت‌ها دررسیدن ما به احساس واقعی افراد و برای مثال رضایت یا عدم رضایت آن‌ها از چیزی یا کسی بدون آنکه چیزی بگویند و بدون آنکه نیازی باشد گفته‌های آن‌ها را قبول کنیم، به واقعیت دست خواهیم یافت و این امری بسیار مهم در تمام ابعاد زندگی همه انسان‌ها میباشد. در این کتاب بطور جامع صحبت دراین رابطه بصورت تفضیلی تحت عنوان زبان بدن پرداخته شده است و هر انسانی روزی برای تشکیل خانواده برای انتخاب شغل و تجارت و مسایل مهم زیادی نیازمند افراددیگر خواهد بود و انسان ذاتا موجودی اجتماعی هست پس دانستندو پی بردن به احساس‌ها و برداشت‌های واقعی افراد در موفقیت ما و نتیجه بخش بودن انتخابهای ما بدون شک نقش اساسی و بنیادی داشته و دانستن این احساسات به ضرس قاطع نیازمند شناخت ما ار حالت‌های روحی همنوعان خود بوده و اینکه چگونه بتوانیم آن‌ها را ترجمه و تفسیر درست بکنیم.
این اثر را چه به افراد علاقه مند به کتاب یا غیرعلاقه مند چه باسواد و بیسواد چه پیر چه جوان چه مرد چه زن و هر مورد دیگر نباید دسته بندی کرد باید همه افراد مطالعه کنند.
با تشکر از کتابراه🌹
رضا میری
۱۴۰۲/۳/۲۷
با سلام و درود و تشکر ویژه از کتابراه بابت ارائه این اثر گرانقدر. قبلاً کتاب‌های دیگری هم از زبان بدن مطالعه کرده بودم اما به نظرم کتاب فوق از خیلی جهات کامل تر و بهتر بود کما اینکه در هر فصل با ذکر داستان‌ها و نمونه‌های واقعی به تفهیم هرچه بیشتر مطالب کمک میکرد، همچنین لحن و بیان زیبای گوینده هم و به شیرینی جذابیت شنیدن آن کمک شایانی می‌کند. در کل به نظر می‌رسد این کتاب برای تمامی سنین مفید واقع گردد و با دانستن آن می‌توان زندگی شخصی و کاری بهتری از خود را به نمایش گذاشت و تا حدی به شناخت ما از افراد مختلف هم کمک مؤثری می‌کند. از جهت دیگر در میان مطالب گوناگون مطرح شده در لابلای آن به فرهنگ‌ها و آداب سایر کشورها و مناطق گوناگون نیز اشاره شده که می‌تواند به افرادی که به واسطه موقعیت شغلی یا اقامتی خود مجبور به سفر به کشورهای مختلف هستند کمک خوبی باشد. با سپاس فراوان و آرزوی سلامتی و سربلندی برای همه‌ی عزیزان.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۳/۳
با درود فراوان خدمت کتاب دوستان گرامی. کتاب خوب و جامعی به نظر می‌رسه و نیاز داره که با دقت گوش کنید و یا مطالعه شود که بتوان به راحتی تحلیل کرد رفتارها و حرکات اطرافیان و چه بسا خودمان را در مواقع و شرایط گوناگون اجتماعی. در اینجا نویسنده با توانایی و اطلاعات خوبی بیانگر حرکات بدن می‌باشد که با بر تکیه علم روانشناختی و تجربیات متعدد از کشورهای دیگر به صورت کلی و در قالب کتابی موثر مخصوصا برای این زمانه که ارتباطات حرف اول را می‌زند به خواننده منتقل می‌کنه مفاهیمی را که برای زندگی شخصی بسیار کاربردی خواهد بود. اشاره کردم که نیاز به تامل و دید باز داره مطالعه این کتاب که از ترجمه‌ی بسیار خوبی برخورد داره و خوانش بسیار مطلوب که تجربه‌ی شنیدن خوبی از این اثر را به شنونده القا می‌کنه. سپاس از تیم خوب کتابراه برای این کتاب خوب.
Behruz guy
۱۴۰۲/۱/۱۸
سلام، به نظر من کتاب صوتی "زبان بدن" نوشته الیزابت کونکه، یک کتاب جالب و مفید است که به ما کمک می‌کند تا با استفاده از زبان بدن، بهترین شکل ممکن با افراد ارتباط برقرار کنیم. در این کتاب، نویسنده با بهره گیری از مطالعات روان‌شناسی و رفتار شناسی، راهکارهایی را برای بهبود ارتباطات انسانی ارائه مانند و می‌دهد.
مفاهیمی برقراری ارتباط چشمی، حرکات دست صداقت در بیان، توسط نویسنده بررسی شده و به صورت جذاب و قابل فهمی به ما توضیح داده می‌شوند. به نظر من این کتاب برای همه‌ی افرادی که به دنبال بهبود ارتباطات خود هستند، بسیار مفید است. به راحتی قابل فهم و قابل دسترسی است و برای شنیدن به صورت صوتی نیز موجود می‌باشد. به طور کلی، توصیه می‌کنم که این کتاب را گوش کنید و از محتوایش بهره‌مند شوید.
پرویز معین
۱۴۰۲/۱/۱۳
نویسنده درباره‌ی اهمیت و تأثیر زبان بدن بر روی ارتباطات انسانی میگوید و کتاب با بیان مثال‌هایی ساده و قابل درک، به خواننده‌ی خود کمک می‌کند تا به درک بهتری از نحوه‌ی استفاده از زبان بدن در روابط انسانی برسد. از مهمترین مباحثی که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته، می‌توان به تأثیرات مثبت و منفی حرکات بدنی و ارتباط آن‌ها با احساسات، پوزیشن‌های مختلف بدن و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها در ارتباط با دیگران و همچنین نکاتی برای پیدا کردن شغل و موفقیت در مصاحبه‌های شغلی اشاره کرد. این کتاب مخاطبان مختلفی مانند دانشجویان، افراد علاقه‌مند به روانشناسی، کارآفرینان و افرادی که در زمینه‌ی فروش، بازاریابی و مذاکره فعالیت می‌کنند، را به خود جذب می‌کند.
ALI REZAEI
۱۴۰۲/۱/۶
کتاب خوبی بود به موضوع جالب و جدیدی پرداخت که اغلب زیاد بهش توجه نمیشه...
نویسنده به خوبی از پس نگارش کتاب برامد و توانست اطلاعات خوبی از این مطلب بدهد
با مثال‌های کاربردی و مفیدی که ارائه شد توانست فهم و درک کتاب اسون تر شد و مخاطب بهتر این مطالب را بفهمد
این کتاب به جای ارائه مطالب زرد خوبی
مطالب رو ارائه کرد و میشد گفت که اطلاعات کاربردی در دسترس گذاشت و همچنین برنامه‌های عملی خوبی داشت برای اجرای آموزه‌های کتاب
درکل کتاب خوبی بود و مهمتر از همه میتوان به راوی اشاره کرد که به شدت خوب گویندگی کرد
محمد پوران دوست
۱۴۰۲/۱/۹
با سلام. کتاب خوبی هست. نکات درست و دقیقی رو بیان کرده و به ریز مطالب پرداخته. از تفاوت کشور‌ها و فرهنگ‌ها و تاثیر آن‌ها بر زبان بدن گفته. زبان ساده بیان در کتاب و البته ترجمه خوب تاثیر زیادی برای خوانده یا شنونده داره.
نکته جالب درون کتاب برای من تفاوت زیاد مردم ژاپن با دیگر کشور‌ها بود که چند و
بار بهش اشاره شده بود
در کل دانستن زبان بدن برای افراد چیزه خوبیه کاربرد‌های زیادی در زندگی شخصی هر فرد میتونه داشته باشه. این کتابو به دوستداران کتاب، نویسنده‌ها، دوستداران تئاتر و سینما و بازیگران و البته به اشخاص مافیا باز توصیه میکنم
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۱۴
من از این کتاب واقعا لذت بردم، حقیقتا من احساس خوبی بعد از گوش دادن به این کتاب صوتی داشتم، نگاه من به صورت فردی به اشخاص جامعه بعد خوندن این کتاب تغییر کرد، احساس میکنم بعد از متوجه شدن خیلی از حرکات افراد، کمی نسبتا آرامش و تسلط بیشتر به خود دارم، امروزه برای کسب و کار و روابط اجتماعی داشتن مهارت زبان بدن واقعاً کاربرد زیادی برای رشد فردی داره، واقعاً نکات مفید و عالی داشت، سپاسگزارم کتابراه ❤🌷😘🙏
Ehsan Abazadeh
۱۴۰۲/۵/۱۶
کتاب معمولی بود ولی‌ای کاش متنی بود چون شرح زبان بدن نیازمند تصویره تا بتونه مطلب رو برسونه. زبان بدن مقوله‌ای واقعا پیچیده است و یک مجموعه رو در بر میگیره نه یک فعل مشخص مثلا نمیشه صرفا با دیدن دست به سینه بودن فرد به این رسید که فرد مخالفه. کتاب کاملی به همین نام یعنی زبان بدن نوشته آلن پیز وجود داره که خیلی خوب توضیح داده و دارای تصاویر هم هست در کتابراه هم موجوده توصیه میکنم این کتاب رو دریافت و مطالعه کنید و واقعا جذابه
Nasir jadgal
۱۴۰۲/۱/۱۴
کتاب در نوع خود، کتاب خوبی بود نقاط قوت و البته ضعفی هم داشت. از نقاط قوت ش میشه به دسته بندی مطالب، بیان حکایت و فعالیت در هر موضوع اشاره کرد و چیزی که به نظرم میشه به عنوان ضعف البته در این نسخه صوتی ازش یاد کرد مصور نبودن اون بود که مخاطب نمیتونه حرکت بدنی مورد اشاره گوینده رو در ذهنش ترسیم کنه چه بسا ممکنه تفسیر اشتباهی هم از طرف مخاطب به دنبال داشته باشد.
با این وجود شنیدن کتاب رو توصیه می‌کنم.
Pary.poory
۱۴۰۲/۱/۸
دوست داشتم برای من که اصلا اطلاعاتی در مورد زبان بدن نداشتم در همان ابتدای خواندن نکات و راههای بسیار روشنی رو به روی من باز کرد مثال زبان بدن ما اصلا تطابق با آنچه مامیخوایم نداره، در حالیکه ۵۵درصد ارتباط ما رو با دیگران تشکیل میده و اثر مفید وبسیاااار زیادی از همان ابتدای مطالعه بر زندگی خصوصا خونوادگی من داشت... و به نطر من آگاهی و کشف وتجربه‌ی زبان بدن واجب و اجتناب ناپذیراست،
علی حقگو
۱۴۰۲/۳/۹
من کتاب‌های زیادی در زمینه روانشناسی و حوزه زبان بدن خوندم و گوش دادم. ولی به جرأت میتونم بگم که این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که در این زمینه شنیدم. در کل انتشارات دامیز، کتاب‌های خوبی رو ارائه میده. این کتاب با شرح تمامی جزئیات زبان بدن و حالات چهره در موقعیت‌های مختلف اجتماعی و برخورد با دیگران ارائه میده و همچنین یاد میده که چطور زبان بدن بقیه رو متوجه بشیم.
جواد محمدی
۱۴۰۲/۱/۸
درسته که الان خیلی‌ها در مورد زبان بدن چیزهایی خوندن و شنیدن و شاید خیلی نشه توی سطوح بالای مدیریتی و مذاکره‌ای بهش اعتماد کرد، ولی بازم مطالعه و گوش کردن به این کتاب رو به همه بسیار زیاد توصیه میکنم چون اصولی رو آموزش میده که به هرحال شما باید بدونید و ندونستنش خیلی میتونه به ضررتون تموم بشه مخصوصا اگه در زمینه مذاکره یا تدریس یا موقعیت‌های مدیریتی مشغول به کار هستید
بهنام هادی
۱۴۰۲/۱/۷
کتاب، نشان دهنده ابرازاحساسات توام با تفکر انتزاعی یادرلحظه هست که بصورت نمادین ازاحساس مانسبت بتفکردرونی یا واکنشی یا حضور تازه یاسفری به گذشته هامی باشد. ومی توان تقریبا بعضی ازحرکات بدن، یاهمان زبان بدن رانشان کدام حالات روحی هست یک تفسیر بداهه داشت. ولی میتوان اززبان بدن برای ابراز هدف گفتاری کلامی وبی کلامی استفاده کرد. وازنشانه هاپی به چالش فردی وارتباطی برد. وبه اصلاح خودپرداخت.
مشاهده همه نظرات 264

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زبان بدن

برای دریافت کتاب صوتی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.