معرفی و دانلود کتاب صوتی زبان بدن

عکس جلد کتاب صوتی زبان بدن
قیمت:
۶۲۰۰۰ تومان - 11.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زبان بدن

کتاب صوتی زبان بدن نوشته الیزابت کونکه، روش‌های تشخیص و شناخت رفتارها و حالات خاص را هم به صورت کلامی و هم به طور غیرکلامی شرح و توضیح می‌دهد. شما می‌توانید با بهره‌مندی از این اثر هنگام گفت‌وگو کردن حالات بدن فرد مقابل خود را شناسایی کنید.

الیزابت کونکه (Elizabeth Kuhnke) در این اثر به شما نشان می‌دهد که بدن چگونه می‌تواند منظور واقعی افراد را فاش کند و همچنین می‌آموزد چگونه از بدن و حالات صورت خود برای بهتر کردن تصویرتان در نظر دیگران بهره ببرید.

کتاب صوتی زبان بدن (Body language) بیان می‌کند چرا هر کدام از شما پیام‌های خاص و متفاوتی را به اطرافیان‌تان انتقال می‌دهید و چگونه می‌توانید معمولی‌ترین حالات چهره را در افراد تحلیل کنید. با یادگیری زبان بدن در روابط و گفت‌وگوهای خود موفق‌تر عمل می‌کنید. حرکات و حالات چهره هر فرد بسیار رساتر و واضح‌تر از واژگان سخن می‌گویند.

بدون حتی ادای یک کلمه، شما می‌توانید افکار، احساسات و نیات خود را به وسیله زبان بدنتان منتقل کنید. هنگامی که کلمات و واژگانی که بیان می‌کنید اطلاعاتی مثل اعمال و داده‌ها را انتقال می‌دهند، بدن شما اطلاعات مکمل دیگری از جمله نگرش، نیات و حالات عمومی‌تان را روشن می‌سازد. به همین دلیل هیچ بعید نیست هنگام دروغ گفتن، بدنتان شما را لو بدهد!

در این کتاب صوتی شما معانی‌ای که در ورای اشارات، حرکات و حالات چهره‌ قرار دارند را خواهید شناخت و می‌آموزید که چگونه دروغ‌ها را کشف و رفتارهای دلسوزانه را ثابت کنید و همچنین یاد می‌گیرید پیام خود را به طور واضح و روشن بگویید و آنچه را که نمی‌خواهید دیگران متوجه شوند از آن‌ها پنهان کنید.

با الیزابت کونکه بیشتر آشنا شویم:

کونکه یک کارشناس متخصص و همچنین نویسنده کتاب‌های پرفروش در حوزه ارتباطات و رفتارهای غیرکلامی است. او همچنین یک مربی اجرایی است که در حیطه تأثیر نفوذ شخصی فعالیت می‌کند. الیزابت با رهبران بلندپایه و ستارگان مشهور در سازمان‌های مختلف جهانی همکاری و به آن‌ها کمک کرده که خود را در بهترین حالت شخصی با اعتماد به نفس و متعهد نشان دهند.

کتاب صوتی زبان بدن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید حالات مختلف بدن دیگران را بشناسید و دروغ‌ها را کشف کنید، این کتاب صوتی را گوش دهید.

در بخشی از کتاب صوتی زبان بدن می‌شنویم:

گاهی در زندگی باید موضع خاصی اتخاذ کنید و تصمیم قاطعی بگیرید. احتمالاً پاهایتان را محکم و قاطع بر روی زمین می‌گذارید و کاری را که باید انجام می‌دهید. زمانی دیگر ممکن است مسئله را راحت‌تر بگیرید و دچار مخمصه و سردرگمی شوید. مسلماً تا به حال پاهای خود را خشمگینانه به زمین کوبیده‌اید یا شخصی را دیده‌اید که این کار را کرده است. قوزک پایتان را به قوزک پای دیگرتان مالیده‌اید یا به گونه‌ای ایستاده‌اید که وزنتان به دلیل کسالت بر یک پا افتاده باشد و یا برعکس از شدت هیجان بر روی نوک پای خود از جایی به جایی پریده‌اید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
مقدمه
۳۲ دقیقه
فصل یک - تعریف و توضیح زبان بدن - بخش اول
۳۸ دقیقه
فصل یک - بخش دوم
۳۱ دقیقه
فصل دو - نگاهی دقیق‌تر به حرکات غیرکلامی
۴۰ دقیقه
فصل سه - پیش به سوی اصل ماجرا
۳۰ دقیقه
فصل چهار - حالات چهره
۲۰ دقیقه
فصل پنج - چشم‌ها همه چیز را می‌گویند - بخش اول
۲۷ دقیقه
فصل پنج - بخش دوم
۴۲ دقیقه
فصل شش - ارزیابی حالات بدن
۴۳ دقیقه
فصل هفت - خود را مجهز کنید
۲۶ دقیقه
فصل هشت - حقایقی در کف دستان شما - بخش اول
۳۸ دقیقه
فصل هشت - بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل نه - نحوه‌ی ایستادن
۲۱ دقیقه
فصل ده - حقوق و قوانین قلمروی شخصی - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل ده - بخش دوم
۲۸ دقیقه
فصل یازده - گذر از مرزهای فرهنگی
۲۱ دقیقه
فصل دوازده - ده روش برای درک افراد بدون پرسیدن
۱۹ دقیقه
فصل سیزده - ده روش برای بهبود رابطه‌ی غیرکلامی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زبان بدن
نویسنده
مترجممریم هدایتی
گویندهدانیال معنوی
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۶۲۰۰۰ ت - 11.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زبان بدن

Rf Sanandaj
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
وقتی که کتاب رو کامل می‌خونی وبعد باحالات بدنت ونحوه حرف زدنت دربین مردم یک مقایسه کامل وبه دقت می‌کنی اون وقت بودفهمیدم که۱۸۰درجه برعکس کتاب عمل میکردم درکل کتاب باعث ایجادیاتقویت ارتباط اجتماعی در افراد ضعیف یاحتی حفظ ارتباط اجتماعی در افرادی که ارتباط اجتماعی قوی دارندمیشه امانبایدانتظار داشت که تنهاهمین کتاب کل نتایجی رو که میخواهیم حاصل کنه بلکه مشکل اینه شخصیت آدم چند بعدی وپیچیده است وهرکس یک نوع مشکل به خصوص به خودراداردوبایدخیلی جنبه هارابرطرف کردمثلااعتمادبه نفس وپشتکاروصبروبه دست آوردن ثروت وموفقیت وجایگاه اجتماعی ‌وخجالتی‌نبودن و..... که متاسفانه درهرفرد‌یک نقص وجودداره و همین حرف زدن وارتباط اجتماعی روکمی ضعیف ترمیکنه ولی اگه کتاب رو فقط ازلحاظ حالات بدن درزمان حرف زدن یاسکوت یا احساسی شدن و واکنش نشان دادن بخوانیم خیلی کامل بودممنون.
hamidreza ghorbani
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کتاب بسیار مفیدی است و با خواندن و عمل کردن به آن می‌توان کوچکترین روابط مثل خرید از سوپر مارکت یا سلام کردن به همسایه و رد شدن تا بزرگترین و مهمترین روابط مثل راضی کردن شخصی مهم برای قراردادهای کاری بزرگ و. ‌.. را کنترل کرد!
عای تبریزی
۱۳۹۸/۱۲/۲۹
کتاب خیلی خوبیه، من تازه شروع کردم و در همین چند بخش، شاید بگیم بعضی چیزارو خودمون میدونیم، ولی این نحوه صحیحش رو بهمون میگه... حتما به دوستام پیشنهاد میکنم
سینا خدابخشیان
۱۴۰۰/۹/۲۲
کتاب کاملا کاربردیه از زمانی که این کتاب رو خوندم خیلی حواسم به حرکات بدنم هستش چون هرکدوم یک تاثیر عمیق در روح و روان آدم میذاره. صدای کتابخوان قابل قبول و مناسب این کتاب هستش
علی غلامی
۱۴۰۰/۱/۲
کتاب کاربردی و خوبی راجع به زبان بدن که به ما یاد میده که معنی زبان بدن کسانی که باهاشون در ارتباط هستیم رو بهتر درک و خودمون هم به درستی و درجای مناسب ازشون استفاده کنیم
Eli Khazraei
۱۳۹۹/۱۲/۸
بسیار عالی با زبان بدن اشنا میشین و اینکه حتی یه مواقع خیلی از ماها زبان بدنمون اشتباهه و این کتاب باعث تغییرش میشه، ممنون از کتابراه عزیز
موسی سلمانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
من مطالعه این کتاب رو به همه همکارام پیشنهاد کردم، واقعا عالی و جزو محدود کتاب‌های زبان بدن هست که خیلی خوب نگارش شده. ممنونم از کتابراه
محمد رحمانی
۱۳۹۹/۱/۱۷
بسیار بدرد کسانی میخوره که مشاغل ارتباطی مانند بازاریابی یا شبیه به اون دارند
آرش شاهدی
۱۳۹۹/۱/۱۳
کامل‌ترین کتاب در این زمینه است حتما به دوستان پیشنهاد میکنم
حسین عباسی
۱۴۰۰/۱۲/۸
با سلام
این کتاب با اینکه صوتی هست اما به خوبی حالت بدن رو با گفتار ترسیم میکنه
Moeen Alinejad
۱۳۹۹/۶/۳۱
وقتی اسم کتاب زبان بدنه، باید تصویر هم موجود باشه که بهتر متوجه بشیم.
حسین امینی
۱۴۰۰/۱۱/۲۴
کتاب خوبی هست و برای روابط عمومی بالا و حرفه‌ای اطلاعاتش کاربردی هستن
Hadis Tahan
۱۴۰۰/۹/۸
فصلهای اول وقت رو تلف میکننه انتظار بیشتری داشتم در کل بد نیست
. .
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
خیلی جالبه. ولی بعضی حرکات برای فرهنگ ما نیست
فرزاد سبزلون
۱۳۹۹/۱/۲۸
خیلی عالی بود لازمه یک ارتباط موثر هست
مشاهده همه نظرات ۲۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زبان بدن

برای دریافت کتاب صوتی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.