معرفی و دانلود کتاب صوتی روزی که رهایم کردی

عکس جلد کتاب صوتی روزی که رهایم کردی
قیمت:
68000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روزی که رهایم کردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روزی که رهایم کردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روزی که رهایم کردی

کتاب صوتی روزی که رهایم کردی نوشته‌ی النا فرانته، به روایت لحظات زیبا و حیرت‌آور رابطه‌ای عاشقانه همراه با فراز و نشیب‌های آن می‌پردازد. این اثر برای مدت طولانی در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفته و یکی از نامزدهای جایزه‌ی ویارجو بوده است.

درباره‌ی کتاب صوتی روزی که رهایم کردی:

کتاب روزی که رهایم کردی (The Days of Abandonment)، رمانی پراحساس و حیرت‌آور به قلم النا فرانته (Elena Ferrante) است که نخستین‌بار در سال 2002 منتشر شد و در مدت زمان کمی به فروش بسیار بالایی دست یافت و خوانندگان خود را با داستان شوک‌آور و جذاب خود محسور کرد. هم‌چنین فیلمی براساس این کتاب در سال 2005 ساخته شد.

خلاصه‌ی کتاب صوتی روزی که رهایم کردی:

اولگا شخصیت اصلی این رمان درخشان در کمال ناباوری و حیرت می‌فهمد که شوهرش پس از 15 سال زندگی مشترک می‌خواهد او و فرزندانش را ترک کند. این موضوع موجب دگرگونی اولگا می‌شود و او را به منجلاب نابودی می‌کشاند. اولگا که تا قبل از این رویداد خود را زنی روشن‌فکر، به‌روز و مدرن می‌دانست پس از این اتفاق که ضربه‌ی روحی و عاطفی بسیاری به او وارد کرد، در می‌یابد که تا چه حد به زن همسایه‌ی قدیمی خود در دوران کودکی شبیه شده است.

او تصمیم می‌گیرد به یاری یک دوست در این مسیر دشوار، تار و پود درونی خود را کنکاش کند و در این راستا به روایت سیر زندگی خود بپردازد. در حقیقت این کتاب صوتی روایتی عاطفی و عاشقانه است که چهره‌های دیگری از عشق را برای شما شرح می‌دهد.

النا فرانته را بیشتر بشناسیم:

النا فرانته نویسنده‌ای ناشناس است که نام حقیقی خود را پنهان کرده و نام اصلی او برای هیچ کسی مشخص نیست، به همین دلیل او را نویسنده‌ای مرموز می‌نامند. او با آثارش بازار کتاب را در دست گرفت و کتاب‌هایش به صورت میلیونی به فروش رفته و به زبان‌های گوناگونی ترجمه شده است. فرانته با کتاب‌های بی‌نظیرش توانسته نام خود را در بین 100 شخصیت برجسته‌ی جهان در سال 2016 در نشریه تایم قرار دهد. او همچنین نامزد جایزه‌ی بوکر و برنده‌ی مدال طلای جایزه‌ی ناشر مستقل نیز شده است. از دیگر آثار فرانته می‌توان به کودک گمشده، روزهای رهایی، آزار عشق و دختر گمشده اشاره کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی روزی که رهایم کردی می‌شنویم:

به خودم گفتم درد بس است. می‌بایست انتقامم را بدوزم به لب‌های شادی شبانه‌شان. من زنی نبودم که زیر ضربه‌های وانهادگی و غیبت بشکند، تا دیوانه شود، تا بمیرد. فقط چند تراشه ازم کنده شده. به‌جز آن، خوب بودم. کامل بودم، کامل باقی می‌ماندم. با کسی که بهم بدی کرده همان کار را می‌کنم. من هشت شمشیرم، من زنبوری‌ام که نیش می‌زند، من مار سیاهم. من آن حیوان رویین‌تنم که از آتش گذشت و نسوخت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
نمونه 4
31 دقیقه
قسمت اول
24 دقیقه
قسمت دوم
24 دقیقه
قسمت سوم
36 دقیقه
قسمت چهارم
23 دقیقه
قسمت پنجم
28 دقیقه
قسمت ششم
27 دقیقه
قسمت هفتم
22 دقیقه
قسمت هشتم
33 دقیقه
قسمت نهم
22 دقیقه
قسمت دهم
22 دقیقه
قسمت یازدهم
25 دقیقه
قسمت دوازدهم
31 دقیقه
قسمت سیزدهم
26 دقیقه
قسمت چهاردهم
24 دقیقه
قسمت پانزدهم
23 دقیقه
قسمت شانزدهم
19 دقیقه
قسمت هفدهم
25 دقیقه
قسمت هجدهم
17 دقیقه
قسمت نوزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روزی که رهایم کردی
نویسنده
مترجمشیرین معتمدی
گویندهماهتینار احمدی
ناشر چاپینشر نون
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
68000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روزی که رهایم کردی

سولماز بویری
۱۳۹۹/۴/۱۵
واقعا همیشه در تعجبم که چرا تو کتابراه نظرات اینقدر دور از واقعیته... این کتاب و خیلی راحت با یک کلمه میتونم توصیف کنم "نق نق" یه زن که شوهرش رهاش کرده و به نهایت قدرت یک کتاب نق میزنه😳 هر چی گوش کردم تمام نشد نق‌ها خدا حلال کنه شاید ۳ فصل آخر دیگه یکم بهتر شد. اگه حالتون خوبه و دوست ندارید حالتون خوب باشه این کتاب و گوش کنید یا بخونیدبهتون قول میدم حاتون و بد میکنه😁
سارا قربانی
۱۴۰۰/۱/۲۶
این کتاب پلات و خط داستانی خاصی نداره. شما تو ذهن یه زن ترک شده هستین، و به احساساتش راجع به زندگی بعد از ترک شدگیش گوش میدید. راستش رو بخواین گاهی حوصله‌ام سر می‌رفت. اما دلم می‌خواست ببینم آخر این همه اندوه و غصه چیه. کتاب بدی نیست، اما نمی‌تونه گزینه‌ی خوبی براتون باشه اما دنبال یه کتاب ماجراجویی و پر‌اتفاق هستین.
.M.R.G.P
۱۳۹۹/۶/۹
صدای راوی بی نقص است و حرفه ای.
اگر کتاب برای سرگرمی و لذت و... انتخاب میشود، به نظرم محتوای متناسبی نخواهد بود و حال خوشی به شنونده نخواهد داد. اما اگر برای درک درونی‌ترین افکار ممکن در یک انسان مستاصل و متصور به جاماندگی دنبال منبع میگردید، یقینا یکی از بهترینهاست
S H
۱۳۹۹/۵/۲۹
به نظرم این کتاب و در کل کتابای این نویسنده برای افرادی که دوست دارن نوشتن رو یاد بگیرن خوبه و البته وقت گذرونی خوبی هم هست برای افرادی مثل من که فقط مَی خوان زمان بگذره اما دست آخر تاثیر خاصی نمی‌گیرین در کل یکبار رو به همه توصیه مَی کنم.
شقایق عطایی
۱۴۰۰/۵/۱۹
مطمئنا کتابها سلیقه‌ای هستن و ممکنه یکی خوشش بیاد یکی نه... این داستان از نظر من به شدت راکده و اصلا پیش نمیره. هی دور خودش میچرخه و بر میگرده سر جای اول. واقعا برای من خسته کننده بود.
سوفیا کسرا
۱۳۹۹/۵/۱۴
کتاب قلم فرسایی زیبایی داشت ولی اغراق هم در چند بخش باعث خسته شدن و واماندگی خود شنونده میشد وزن واماندگی با وزن انگیزشی زن همخوانی نداشت ولی درنهایت شنونده رو مشتاق به شنیدن تا پایان میکرد
ماندانا گرد
۱۴۰۱/۷/۱۳
داستانی از رنج و درد جدایی
زنی که به ناگهان شوهرش او را ترک میکنداحساس زن و عکس العملهای زن تصاویر که در ذهن اوست بسیار ملموس و واقعی هستن انگار که برای خود ما اتفاق افتاده
سیما عراقی
۱۴۰۱/۱/۱
احساسات اغراق آمیز زنانه، احساس شکست، نا توانی، غروری که به بازی گرفته سده و تحقیر، هیچ جاز داطتان منطق را در وجود زن نمی‌یابید که کمی آزار دهنده است
Maryam Akbari
۱۳۹۹/۱۲/۱۴
مواجهه با خیانت سخت‌ترین کار زندگی است
تا با تجربه‌اش برخورد نکنیم درکش نمی‌کنیم
تمام مراحل احساسی کاراکتر داستان دقیقا منطبق بر واقعیت هست
ش فراهانی
۱۳۹۹/۳/۲۸
نویسنده بطور افراطی زن رو درمانده وبی دست وپا نشان داده اینو زیاد دوست نداشتم اما در کل نکات جالبی داشت
رابعه نظرپور همدانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
نمیدانم اگر من جای قهرمان بودم همینطور خسته و ناتوان و گیج بودم یا نه؟ هیچکس از قبل نمیتواند بگوید که در برابر خیانت چه واکنشی نشان میدهد
Par
۱۴۰۱/۸/۴
واقعا خسته کننده ست و وقت حروم کردن یه غررررر زدن طولانیه از زبون یه زن طرد شده
ارزش شنیدن نداره و خسته کننده
اکرم اسماعیل لو
۱۴۰۰/۱۲/۴
اگر تجربه جدایی داشته باشید، این کتاب کمکتان می‌ کند تا مراحل بعد از جدایی را راحت تر پشت سر بگذارید.
Rahil najafi
۱۴۰۰/۲/۱۳
ما زنها باید قوی باشیم و به کسی که رفت فرصت باز گشت ندهیم دوستش داشتم با ذره ذره وجودم همزاد پنداری کردم
نرگس مشایخی
۱۳۹۹/۳/۲۴
سلام ممنون از کتابراه این سبک رمان رو خیلی دوست دارم صدای روای فوق العاده است ممنونم
مشاهده همه نظرات 23

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روزی که رهایم کردی

برای دریافت کتاب صوتی روزی که رهایم کردی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.