معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت: راهبردی عملیاتی جهت تحقق رویاها

عکس جلد کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت: راهبردی عملیاتی جهت تحقق رویاها
قیمت:
26000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت: راهبردی عملیاتی جهت تحقق رویاها

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت نخستین بار در سال 1994 به انتشار رسید و یک سال بعد بدل به پرفروش‌ترین اثر نیویورک تایمز گردید. دیپاک چوپرا در این کتاب که مطالب موجود در آن هرگز با گذر سالیان رنگ کهنگی به خود نگرفته و نخواهد گرفت، مخاطبینی را که عزمی جزم برای رسیدن به کامیابی در زندگی دارند، با توصیه‌های پرثمر خود راهنمایی کرده است.

درباره کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت:

کتابی که در دست دارید بی‌اغراق یکی از برترین آثار حوزه‌ی خودیاری و خودسازی‌ست. اثبات این گفته به هیچ وجه دشوار نیست: فقط کافی است به این نکته توجه کنیم که از زمان نگارش و انتشار هفت قانون معنوی موفقیت (The seven spiritual laws of success) در سال 1994 تا امروز، بی‌شمار کتاب با موضوعی مشابه موضوع اثر دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) نوشته و منتشر شده‌اند، اما هیچ‌کدام در نظر مخاطبین ارج و منزلت کتاب حاضر را به دست نیاورده‌اند. کتاب هفت قانون معنوی موفقیت حتی در میان آثار خود نویسنده نیز یک استثنای بی‌بدیل است؛ اثری شگفت‌انگیز که در عین سادگی، حاوی مطالبی عمیق و اثرگذار است.

آنچه دیپاک چوپرا در کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت مطرح ساخته برآمده از نگاه معنوی او به جهان است. بینش وی اساساً متأثر از ادیان شرقی است، و شاید به همین جهت نیز این‌چنین برای غربی‌ها، و البته برای بسیاری از ما فارسی‌زبانان، بدیع و نو می‌نماید. با این حال، این بینش در نهایت برای ما آشنا و پذیرفتنی می‌گردد. برای تحقق این منظور، کافی‌ست به روی آموزه‌های چوپرا گشوده باشیم و بدون پیش‌داوری با عقاید وی برخورد کنیم. آنگاه خواهیم دید که توصیه‌های او از چه قدرت خارق‌العاده‌ و تغییرآفرینی سرشارند!

هفت قانونی که در کتاب پیش رو به عنوان قوانین معنوی موفقیت ارائه شده، به تعبیر خود نویسنده، می‌تواند «هفت قانون زندگی» نیز نامیده شود. این قوانین علی رغم رنگ و بوی شرقی‌ای که دارند، اساساً جهان‌شمول و عمومی‌اند؛ به این معنی که در مورد تمام افراد بشر به یک اندازه صادق، و برای همگان به یک میزان کاربردی‌اند.

کتاب هفت قانون معنوی موفقیت تاکنون به زبان‌های گوناگونی ترجمه شده و فروشی فوق‌العاده در سطح جهانی داشته است. در زبان فارسی نیز ترجمه‌های بسیاری از این اثر موجود است. خوشحالیم که هم‌اینک ترجمه‌ی تازه‌ای از این کتاب را در قالب نسخه‌ای صوتی (با صدای غلامرضا صادقی) تقدیم حضورتان می‌کنیم. امید داریم با گوش سپردن به اثری که در دست دارید حرکت در مسیر کسب موفقیت‌های روزافزون را از همین امروز شروع کنید...

نکوداشت‌های کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت:

- حاوی مطالبی مفید و کاربردی برای ساختن زندگی‌ای موفق. (Tony Robbins)
- ایده‌های چوپرا را می‌توان در تمام جنبه‌های زندگی به کار بست. (Midwest Book Review)
- راهنمایی شگفت‌انگیز برای افرادی که خواهان برخورداری از یک زندگی‌ پویا و سرشارند. (Ken Blanchard)

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت مناسب چه کسانی است؟

اگر خواهان سرعت بخشیدن به روند موفقیت‌های خود در زندگی هستید، راهنمایی بهتر از دیپاک چوپرا و کتابی کاربردی‌تر از هفت قانون معنوی موفقیت نخواهید یافت.

با دیپاک چوپرا بیشتر آشنا شویم:

او پزشک و نویسنده‌ای مشهور است که آثار پرشمارش در حوزه‌ی خودیاری و خودشناسی تاکنون فروشی بالغ بر 10 میلیون نسخه در سراسر جهان داشته‌اند. چوپرا متولد سال 1946 و اهل کشور هند است. وی، به گواه مجله‌ی تایم، یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های جهان امروز به شمار می‌رود.

از میان آثار پرشمار این نویسنده‌ی پرطرفدار، می‌توان به عناوین پیش رو اشاره داشت: «اکسیر»، «بازتاب سایه»، «جاده‌ی عشق»، «چگونه خدا را بشناسیم» و «جوان‌تر شوید و عمر طولانی‌تری داشته باشید».

در بخشی از کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت می‌شنویم:

بخشیدن و گرفتن جنبه‌های مختلف جریان انرژی در جهانَن و ما با تمایل به بخشیدن چیزی که دنبالشیم، فراوانی جهانی رو که در زندگیمون در گردشه نگه می‌داریم. دومین قانون معنوی موفقیت قانون بخشیدنه. این قانون می‌تونه قانون بخشیدن و دریافت کردن هم نامیده بشه. چون جهان از راه مبادله‌ی پویا عمل می‌کنه. هیچ چیز ساکن نیست. بدن شما در تبادل پویا و دائمی با بدن جهانه. ذهن شما با ذهن کیهان تعامل پویایی داره. جریان زندگی چیزی نیست جز تعامل هماهنگ تمام عناصر و نیروهایی که میدان وجود رو تشکیل می‌دن. این تعامل هماهنگ عناصر و نیروها در زندگیتون با عنوان قانون بخشیدن عمل می‌کنه. از اونجا که بدن و ذهن شما و جهان در تعامل پویا و ثابت هستن، توقف گردش انرژی مثل توقف جریان خونه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
فصل اول: قانون استعداد خالص
10 دقیقه
فصل دوم: قانون بخشیدن
12 دقیقه
فصل سوم: قانون کارما
12 دقیقه
فصل چهارم: قانون حداقل تلاش
15 دقیقه
فصل پنجم: قانون نیت و خواسته
11 دقیقه
فصل ششم: قانون کناره‌گیری
17 دقیقه
فصل هفتم: قانون دارما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت: راهبردی عملیاتی جهت تحقق رویاها
نویسنده
مترجمسامیه سلاخ
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
26000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

Neda Esmaeili
۱۴۰۲/۳/۹
سلام به دوستان و گروه شادان پژواک
دیپاک چاپرا از افراد بسیار موفقی است که قلم شیوایی دارد.
هفت قانون عبارتند از استعداد خالص، بخشیدن، کارما، حداقل تلاش، نیت و خواسته، کناره گیری و دارما
قانون دارما کاملا برایم جدبد بود که به معنای هدف در زندگی هست. همه ما برای تحقق هدفی به شکل فیزیکی ظهور بر
کرده ایم. اساس این قانون هر فردی با استعدادی منحصر بفرد و راهی منحصر بفرد پا به این دنیا می‌گذارد و اوج این قانون در خدمت به خلق خلاصه می‌شود که بهترین خوشی‌ها رو به همراه می‌آورد.
shahla moradi
۱۴۰۲/۱/۸
بسیار عالی بخصوص با صدای گرم و پر انرژی آقای صادقی ممنون از گروه شادن پژواک و درود به همه کسانی که همواره درتلاش برای بالا بردن سطح آگاهی خود وسایر انسانها هستند وبی شک این کتاب نتیجه یکی از این تلاشها میباشد
مجید م
۱۴۰۱/۹/۱۹
کتاب فوق العاده با مفاهیم سطح بالا ولی با بیانی ساده و کاربردی
اگاهی‌هایی بسیار ناب و پیشرفته
دوستان من برای نتیجه گرفتن به مطالب عمل کنید و پیشنهاد میکنم این کتاب و بقیه کتابها را طوری مطالعه کنید که انگار قراره از شما امتحان گرفته بشه
نشمین باقری
۱۴۰۱/۹/۱۲
دیپاک چوپرا نویسنده‌ای که من عقاید و باورهاش رو با تمام وجود میفهمم ‌ و برام پذیرفته شده و دلنشین هست و از تردیدهایی که جامعه و محیط برام ایجاد میکنه به باور مجدد میرسم؛ صدای گوینده و تسلط شون بر متن عالی و میشه گفت بی نقص
صدیقه فتحی
۱۴۰۱/۷/۱۴
کتاب عالی هست
قوانینی که مطرح شده مطمئنا عمل به آن‌ها مفید خواهد بود.
شاید در ابتدای شروع شنیدن کمی برای ذهن قابل قبول نباشند ولی بعد از حل کردن و خاموش کردن ذهن قابل دستیابی و عمل هستند
Raziyeh Rahmani
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
کتاب با محتوای بسیار قوی، ساده، روان بود.
صدای گوینده بسیار عالی تاثیر گذار بود
از گروه ماه آوا به خاطر این حسن انتخاب ممنونم، امیدوارم که همیشه موفق باشید 💯💯💯
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۷/۲۷
کتابی فوق العاده ساده و روان در عین حال قوی و پر محتوا. ترجمه‌ی فوق العاده با خوانشی دلنشین. حتما توصیه می‌کنم دوستان خوانده و یا شنیده شود. ممنونم از کتابراه
محمد امیری
۱۴۰۱/۱/۱۱
متفاوت از دیگر نوشته‌ها و شنیده‌ها در مورد موفقیت. با زبان ساده بدون پیچیدگی‌های نوشتاری بعضی نویسنده ها... وصدای خیلی زیبا.
هدیه 🪴
۱۴۰۱/۱۲/۲۵
کلمه به کلمه‌ی این کتاب تزریق به روحم شد واقعا عالی بود و‌ خوشحالم امروز این کتاب ارزشمند هدیه گرفتم و گوش‌کردم متشکرم
Sadegh najjar
۱۴۰۲/۲/۱۶
کتاب حاوی مطالب مفیدی و ارزش گوش دادن دارد و وقت خود را تلف نکردین
Katty Vishnesky
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
ساده و عالی بود من خیلی یاد گرفتم. با صدای شما گوینده خوش صدا. متشکرم ۱🙏🏻🌺
امیرفریدون نصرتی
۱۴۰۲/۲/۸
کتاب‌های دکتر دیپاک چوپرا فوق العاده هستند
مریم زاهدی
۱۴۰۱/۷/۲۲
بسیار کاربردی و بسیار برای موفقیت کد میده
محمدرضا تاجیک
۱۴۰۱/۴/۱۵
یکی از بهترین کتابهایی که در زندگیم گوش کردم
هومن محبی
۱۴۰۱/۱۰/۸
بسیار عالی. واقعا فلسفی وکاربردی بود
مشاهده همه نظرات 15

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

برای دریافت کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.