معرفی و دانلود کتاب صوتی هشت ستون کامیابی

عکس جلد کتاب صوتی هشت ستون کامیابی
قیمت:
۳۲۰۰۰ ۱۶۰۰۰ تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هشت ستون کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هشت ستون کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هشت ستون کامیابی

به نظر شما برای رسیدن به موفقیت دائمی چه ویژگی‌هایی باید داشت؟ جیمز آلن در کتاب صوتی هشت ستون کامیابی با معرفی اصول رسیدن به موفقیت به شما کمک می‌کند تا با استفاده از آن‌ها بتوانید زندگی معنادارتر و پربارتری داشته باشید.

درباره کتاب صوتی هشت ستون کامیابی:

اگر برایتان این سؤال پیش‌آمده که عامل اصلی موفقیت و سعادتمندی هر انسانی چیست، باید بدانید داشتن فضائل اخلاقی تنها چیزی است که به آن نیاز دارید. جیمز آلن، عقیده دارد بنیان و پایهٔ کامیابی، فضائل اخلاقی هستند؛ چراکه تا ابد پایدارند و انسان می‌تواند تمام کارهایی را که نیاز به دوام دارد، باتکیه‌بر این فضائل انجام دهد.

بدون فضائل اخلاقی، مفاهیمی مثل قدرت و پایداری معنی خود را از دست می‌دهند و تمامی چیزها در زندگی تنها رؤیاهایی زودگذر به نظر می‌آیند. آلن در کتاب هشت ستون کامیابی (Eight Pillars of Prosperity) به شما اصول اخلاقی را معرفی می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید به کامیابی، سعادت و حقیقت دست پیدا کنید و همچون فردی قوی، شجاع و آزاد به زندگی‌تان ادامه دهید.

کتاب حاضر با جملات الهام‌بخش و دلنشینی که دارد، همهٔ رازهای دستیابی به موفقیت را برایتان فاش می‌کند. این نویسنده که در کتاب «آنسان که انسان می‌اندیشد» درمورد تأثیر افکار و رؤیاهای ما در نوع شخصیتمان صحبت کرد، حالا در کتاب صوتی هشت ستون کامیابی ویژگی‌های لازم برای دست‌یافتن به موفقیتی پایدار را برایتان آشکار کرده است.

چهار ستون اصلی موفقیت که شامل انرژی، صرفه‌جویی، درست‌کاری و نظم می‌شوند، به‌تنهایی برای استحکام معبد اخلاقی انسان کافی هستند. چهار ستون دیگر آن نیز همدردی، بی‌ریایی، بی‌طرفی و اتکابه‌نفس نامیده می‌شوند که به ستون‌های اول استحکام بیشتری می‌بخشند. با شنیدن این کتاب با ویژگی‌های دقیق برای رسیدن به موفقیت دائمی آشنا می‌شوید و سعادت پایدار نصیبتان خواهد شد.

کتاب صوتی هشت ستون کامیابی مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید با اصول کلی موفقیت آشنا شوید، شنیدن کتاب صوتی هشت ستون کامیابی را از دست ندهید.

با جیمز آلن بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده برجسته در سال 1865 در شهر لستر انگلستان به دنیا آمد. او در خانوادهٔ فقیری بزرگ شد و در پانزده سالگی پدرش را از دست داد. جیمز آلن (James Allen) بعد از فوت پدرش مجبور شد برای تأمین مخارج خانواده تحصیلات خود را رها کند. وی تا سال 1902 در مؤسسات تولیدی و تجاری مختلف به کار منشی‌گری مشغول بود.

آلن در 38 سالگی نویسندگی را آغاز کرد و 9 سال بعد توانست 19 عنوان کتاب به چاپ برساند. این نویسنده برجسته به همراه همسرش مجلهٔ فلسفی به نام «پرتو خرد» را نیز به چاپ رساند. محتوای اصلی بیشتر آثار جیمز آلن بهره‌گیری از نیروی فکر برای توسعهٔ شخصیت و بهبود شرایط زندگی است. از دیگر آثار او می‌توان به «تو همانی هستی که می‌اندیشی»، «آنسان که انسان می‌اندیشد» و «ارباب سرنوشت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی هشت ستون کامیابی می‌شنویم:

نظام اصلی از نظمه که به وسیلهٔ اون سردرگمی و اختشاش غیرممکن میشه. در نظم طبیعی و جهانی همه چیز در جای خودش قرار داره. به همین دلیل، جهان پهناور کامل‌تر از کامل‌ترین دستگاه‌ها عمل می‌کنه. بی‌نظمی در فضا به معنای نابودی جهانه. و بی‌نظمی فرد در امور مربوط به خودش کار و کامیابیش رو از بین می‌بره. همهٔ سازمان‌های پیچیده بر پایهٔ یک نظام شکل گرفتند.

هیچ کسب‌وکار یا جامعه‌ای نمی‌تونه بدون نظام به ابعاد بالاتری برسه و این اصل به ویژه ابزار بازرگان‌ها، تاجرها و سازمان‌دهنده‌های موسساته. بخش‌های متعددی هست که انسان بی‌نظم می‌تونه در اونا به موفقیت برسه. با اینکه توجه به نظم درصد موفقیتشو بیشتر میکنه، در کسب‌وکار موفق نمیشه، مگه اینکه کسب‌وکار خودشو کاملا در دست مدیری نظام‌مند قرار بده تا با این کار ایراداتشو رفع کنه.

همهٔ دغدغه‌های کسب‌وکارهای بزرگ همسو با خطوط واضح نظام‌مندی به تکامل رسیدن که تخطی از هر کدوم برای کارایی و رفاه کسب‌وکار فاجعه‌باره. سازمان‌های کاری پیچیده، یا سازمان‌های دیگه مثل اجسام پیچیده در طبیعت، یعنی با توجه دقیق به جزئیات ساخته شدن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
پیشگفتار
۱۹ دقیقه
هشت ستون
۲۴ دقیقه
ستون اول: انرژی
۲۹ دقیقه
ستون دوم: صرفه‌جویی
۱۸ دقیقه
ستون سوم: درستکاری
۲۰ دقیقه
ستون چهارم: نظام
۲۱ دقیقه
ستون پنجم: همدردی
۲۰ دقیقه
ستون ششم: بی‌ریایی
۲۳ دقیقه
ستون هفتم: بی‌طرفی
۲۱ دقیقه
ستون هشتم: اتکا به نفس
۱۵ دقیقه
ستون نهم: معبد کامیابی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هشت ستون کامیابی
نویسنده
مترجمزهرا میالی
گویندهغلامرضا صادقی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ۱۶۰۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هشت ستون کامیابی

برای دریافت کتاب صوتی هشت ستون کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.