معرفی و دانلود کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها

عکس جلد کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها
قیمت:
45000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها

چگونه می‌توان عشق واقعی را یافت و آن را برای همیشه نزد خود نگه داشت؟ گری چاپمن در کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها به شما یاد می‌دهد تا عاشق شوید و احساستان را به طرف مقابل ابراز کنید. افراد مجرد با شنیدن این کتاب می‌توانند راهکارهایی یاد بگیرند که با کمک آن به طرز صحیحی دوست داشته باشند و دوست داشته شوند.

درباره کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها:

هیچ حسی بهتر از این نیست که کسی که دوستش داری، به همان اندازه تو را دوست داشته باشد. اما چگونه می‌توان به این موهبت دست یافت؟ گری چاپمن با استفاده از تجربهٔ صدها نفر از افراد مجردی که داستان خود را با او در میان گذاشتند، کتاب پنج زبان عشق مجردها (The Five Love Languages for Singles) نوشت و از این طریق به بقیه کمک کرد تا روابط خود را بهبود بخشند.

همه انسان‌ها، چه متاهل‌ها و چه مجردها نیاز دارند که عمیق‌ترین احساسات خود را با کسی در میان بگذارند و توسط دیگران دوست داشته شوند. به طور کلی می‌توان گفت ماهیت بشر به این شکل است که وقتی متوجه می‌شود توسط دیگران پذیرفته نمی‌شود تلاش خود را می‌کند تا خود را مطرح سازد. کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا بتوانید به طرز صحیحی به دیگران عشق بورزید و از آن‌ها عشقی را نیز که لایقش هستید، دریافت کنید.

این کتاب در بخش‌های نخست به تعریف ویژگی‌های افراد مجرد پرداخته و پاسخ این سوال مهم را می‌دهد که چرا عشق کلید مهمی در هر رابطه‌ای است. در بخش‌های دیگر نیز یاد می‌گیرید که چگونه به دیگران عشق بورزید و با عشق مخصوص هرکسی با او ارتباط عمیقی برقرار کنید. شاید با یادگیری این مفهوم به ظاهر ساده در همهٔ روابط شما تحولی عظیم ایجاد گردد.

لازم به ذکر است که کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها جزو مجموعه پنج زبان عشق است که توانست بیش از ده میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برسد. این کتاب در ابتدا برای مخاطبین متاهل نوشته شده بود. اما کتاب‌های دیگر این مجموعه برای افراد دیگری که دوست دارند با والدین، فرزندان، دوستان یا همکاران خود ارتباط بهتری برقرار کنند نیز مناسب است.

کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید در روابط خود عشق بیشتری دریافت کنید و شیوهٔ صحیح عشق ورزیدن را نیز یاد بگیرید، این کتاب می‌تواند به شما کمک زیادی کند.

گری چاپمن را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و کشیش مشهور در سال 1938 و در کارولینای شمالی متولد شد. او مدرک لیسانس خود را در رشته هنر و در موسسه کتاب مقدس مودی و مدرک کارشناسی ارشدش را در رشته انسان‌شناسی از کالج ویتون دانشگاه ویک فارست دریافت کرد. گری چاپمن (Gary Chapman) نخستین کتاب خود به نام «پنج زبان عشق» را برای اولین بار در سال 1992 به انتشار رساند که بیش از 11 میلیون نسخه فروش رفت.

این کتاب همچنین به طور مداوم در 5 کتاب برتر نیویورک تایمز قرار می‌گیرد و در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد. از جمله کتاب‌های دیگر وی می‌توان به «پنج زبان عشق همسران»، «5 زبان عشق برای نوجوانان»، «پنج زبان عشق کودکان»، «راه حل برد - برد برای اختلافات زناشویی» و «کاش پیش از طلاق می‌دانستم» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها می‌شنویم:

وقتی ما بچه هستیم، پیش از آنکه بتوانیم چهار دست و پا راه برویم یا غذای جامد بخوریم، با عشق زنده‌ایم. طرح‌های تحقیقاتی متعدد در حوزهٔ رشد کودک همگی به یک نتیجه رسیده‌اند. نوزادانی که در آغوش گرفته می‌شوند، بوسیده می‌شوند و با ملایمت لمس می‌شوند، زندگی عاطفی سالم‌تری نسبت به نوزادانی خواهند داشت که مدت‌های مدید بدون هیچ تماس فیزیکی به حال خود رها می‌شوند.

همین امر درمورد بزرگسالان نیز صادق است. اگر از خانه‌های سالمندان این کشور دیدن کنید، درخواهید یافت که سالمندانی که از سوی دیگران لمس و نوازش می‌شوند، روحیهٔ مثبت‌تری داشته و به طور کلی زندگی بهتری نسبت به سالمندانی دارند که بغل نمی‌شوند. تماس فیزیکی مثبت و ملایم، یکی از زبان‌های اساسی عشق است.

آنچه که درمورد نوزاد و سالمند صادق است، درمورد بزرگسالان مجرد نیز در هر سن و سالی که باشند صدق می‌کند. بانوی مجردی می‌گفت: «جالبه که هیچ کس در نوازش کردن یه نوزاد یا نوازش کردن و بغل کردن یه سگ غریبه تردید نمیکنه. اما من گاهی تو حسرت یه نوازش ساده می‌سوزم و می‌بینم که هیچ‌کسی اینکارو نمیکنه.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
7 دقیقه
قدردانی
13 دقیقه
فصل اول: مجردها: مهم و رو به رشد
23 دقیقه
فصل دوم: کلید روابط
24 دقیقه
فصل سوم: زبان اول عشق؛ کلام تایید آمیز
23 دقیقه
فصل سوم / بخش دو: نقطهٔ آغاز
34 دقیقه
فصل چهارم: زبان دوم عشق؛ هدایا
27 دقیقه
فصل پنجم: خدمت کردن
28 دقیقه
فصل ششم: زبان چهارم عشق؛ وقت گذراندن با یکدیگر
38 دقیقه
فصل هفتم: زبان پنجم عشق؛ تماس فیزیکی
27 دقیقه
فصل هشتم: کشف زبان اصلی عشق خودتان
37 دقیقه
فصل نهم: برقراری تماس خانوادگی
34 دقیقه
فصل دهم: زبان‌های عشق و قرار ملاقات‌ها
43 دقیقه
فصل یازدهم: آیا عشق باید به ازدواج بی‌انجامد؟
35 دقیقه
فصل دوازدهم: هم اتاقی‌ها، همکلاسی‌ها و همکاران
29 دقیقه
فصل سیزدهم: زبان‌های عشق و تک والدها
22 دقیقه
فصل چهاردهم: راه خود به سوی کامیابی را دوست بدارید
16 دقیقه
پرسشنامهٔ پنج زبان عشق

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها
نویسنده
مترجمسیمین موحد
گویندهگشتاسب امجدی
ناشر چاپینشر ویدا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
45000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها

mohamad s
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
ابن نویسنده یه کتاب دیگه داره که خیلی معروفه که اگر اشتباه نکنم اسم اون کتاب پنج زبان عشق هستش (بدون پیشوند و پسوند) دلیل انتخوابمم همین موضوع‌ بود ولی با چیزی که انتظار داشتم خیلی فاصله داشت. به نظرم این جور موضوع‌ها به فرهنگ جامعه‌ای که ادم توش زندگی میکنه خیلی ارتباط داره شاید دلیل این که من نتونستم با کتاب ارتباط برقرار کنم همین دلیله
مهدی صالحی
۱۴۰۱/۳/۱۷
معرکست
عالیه
هرچی بگم کمه
ببینید شما چه کتاب معروفتر (۵ زبان عشق، رازهایی برای داشتن عشقی پایدار) چه این کتاب رو بخونید خیلی فرقی نداره.
اصول ۵ زبان عشق یکیه. فقط مثال‌ها و داستان‌ها کمی فرق می‌کنند.
این کتاب عالیه
شهنام گرجی
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
سلام
آموزنده و تحول آفرین
کاش همه مه در ابتدای جوانی این کتاب را بخوانیم
من سفارش می‌کنم به دختر و پسری جوانی وقت گذاشته و با دقت این کتاب را بخواند
هادی بیات
۱۴۰۱/۸/۲۳
بسیار عالی، واقعا باید چند بار شتیده بشه تا با گوشت و پوست و استخونمون درکش کنیم و زبان بروز احساسات محبت آمیز رو استفاده کنیم.
مروارید نظری
۱۴۰۲/۲/۱۶
محتوای کتاب عالی ولی صدای گوینده افتضاح، کسی که راوی کتاب هستش نباید دهنش اینقدر صدا بده
مرجان رحمت اللهی
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
باید برای احترام گذاشتن به روابطمون حتما همگی این کتاب رو بخونیم.
نرگس برزگر
۱۴۰۱/۶/۵
بی نهایت مفید و کاربردی
برای بهبود روابط تون حتما ازش استفاده کنین
علی صانعی
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
صدای ملچ ملوچ خیلی رو مخه.
Sara Rezai
۱۴۰۱/۳/۶
بسیار کاربردی است.
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها

برای دریافت کتاب صوتی پنج زبان عشق مجردها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.