معرفی و دانلود کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول

عکس جلد کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول
قیمت:
۳۳۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول

ساکارینا، دختر کوچولوی کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول نوشته‌ی اسا لیند تک‌وتنهاست. او همبازی و دوستی ندارد. تا این که یک روز به ساحل می‌رود و آن جا با یک گرگ ماسه‌ای آشنا می‌شود. اما گرگ ماسه‌ای دیگر چه‌جور جانوری‌ست؟ یک چیزی شبیه روباه قصه‌ی شازده کوچولو؟ شما چه فکر می‌کنید؟ راستی این کتاب جوایز ارزشمندی مانند جایزه‌ی نیلز هولگرسون-پلاکتن را از آن خود کرده است!

درباره‌ی کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول

ساکارینا، دختر کوچولوی داستان گرگ ماسه‌ای گرگ ماسه‌ای: تابستان اول (Sandvargen) نوشته‌ی اسا لیند (Åsa Lind) حسابی دلش می‌خواهد بازی کند. او از مادرش می‌خواهد که با هم قایم‌موشک بازی کنند. اما مادرش سرشلوغ‌تر از این حرف‌هاست. ساکارینا از پدرش می‌خواهد با هم به ماهیگیری بروند. اما پدرش بی‌حوصله‌تر از این حرف‌هاست. مادر و پدر ساکارینا برای او هم‌بازی‌های پایه‌ای نیستند. ساکارینا تنهایی با عصبانیت به ساحل می‌رود و به‌جای پدر و مادرش با گرگ ماسه‌ای صحبت می‌کند. برعکس پدر و مادر ساکارینا، گرگ ماسه‌ای همیشه برای او وقت دارد که با هم کارهای بامزه انجام بدهند و گفت‌وگوهای شگفت‌انگیز داشته باشند.

گرگ ماسه‌ای پوستی براق و زرد رنگ دارد. او همیشه وجود داشته است و همواره چیزهای خوبی برای گفتن دارد. گرگ ماسه‌ای هیچ‌وقت توی عمرش کار خسته‌کننده انجام نداده است. مسائلی که توضیح می‌دهد گاهی آنقدر پیچیده‌اند که ساکارینا ازشان سر درنمی‌آورد. گرگ ماسه‌ای جواب سؤال‌های کوچک و بزرگ ساکارینا را می‌داند. آن‌ها درباره‌ی فلسفه و معنای زندگی با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند. گرگ ماسه‌ای می‌گوید کبودی‌های روی بدن در حقیقت مدال‌هایی هستند که وقتی کار شجاعانه‌ای انجام می‌دهیم، به دست می‌آوریم. او همچنین خوب بلد است ساکارینا را قانع کند که چیزهایی مثل هیولاها و تاریکی ترس ندارند.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول

  • برنده جایزه‌ی Nils Holgersson-plaketten در سال 2003
  • برنده جایزه‌ی Hea Lasteraamat در سال 2017

کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان‌های تخیلی کودکانه علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با اسا لیند بیشتر آشنا شویم

این نویسنده‌ی کتاب‌های کودکان و نوجوانان در سال 1958 در سوئد متولد شد و اکنون در استکهلم، پایتخت این کشور زندگی می‌کند. او قبلاً به‌عنوان روزنامه‌نگار مشغول به کار بود و برای مدتی هم در یک رستوران کار می‌کرد. اما حالا اسا لیند یک نویسنده‌ی تمام‌وقت است. او در سال 2003 لوح افتخار نیلز هولگرسون را دریافت کرد و در سال 2014 نیز موفق به کسب جایزه‌ی کولا-گولا شد. همچنین لیند یکی از اعضای آکادمی کتاب کودک سوئد است.

در بخشی از کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول می‌شنویم

همه فقط کار می‌کنند و کار می‌کنند. در خانه‌ی کنار دریا صبح بود. ساکارینا در آشپزخانه نشسته بود و با مادرش صبحانه می‌خورد. او یواش‌یواش، اما مادرش تندتند می‌خورد. مادرش حلیم را دولپی می‌خورد؛ چون برای سرکار رفتن عجله داشت. ساکارینا گفت: «مامان! قایم‌موشک بازی کنیم؟» مادر ساکارینا گفت: «نه! نمی‌رسم. اتوبوس الان می‌آد.» و بعد خداحافظ و قربانت بروم و عصر همدیگر را می‌بینیم. او راه افتاد که برود سر کار و غیب شد.

ساکارینا رفت پیش بابا. او در اتاق کارش کنار میز تحریر نشسته بود. جلویش دسته‌های کاغذ و کتاب‌های ضخیم روی هم انبار شده بود. ساکارینا گفت: «بابا! امروز بریم ماهیگیری؟ فقط خودم و خودت.» بابا گفت: «ساکارینا جان عزیزم، الان نمی‌شه. باید کار کنم. می‌دونی که؛ کار مهمی دارم.» ساکارینا گفت: «خب ماهیگیری هم مهمه.» بابا گفت: «آره خب. اما الان نه. برو بیرون بازی کن.» ساکارینای عصبانی پایش ر ابه زمین کوبید: «کار! کار! کار! همیشه همین‌جوری بود. فقط کار و کار.» و همین‌طور پاکوبان رفت بیرون و وارد حیاط شد. اما زیر درخت سیب ناگهان فکری به نظرش رسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
یک حیوان عجیب و کمیاب
۹ دقیقه
همه فقط کار می‌کنند و کار می‌کنند
۹ دقیقه
عکس دوچرخه‌سواری
۸ دقیقه
نشان‌های شجاعت
۱۰ دقیقه
خانه‌ی گرگ ماسه‌ای
۷ دقیقه
زبان ساکارینایی
۷ دقیقه
آرام مثل بادام
۹ دقیقه
نق و نوق
۸ دقیقه
سوسیس بی‌انتها
۸ دقیقه
خجالتی، خجالتی‌تر، خجالتی‌ترین
۸ دقیقه
چه کسی به ساکارینا احتیاج دارد؟
۷ دقیقه
نام حک‌شده در سنگ
۷ دقیقه
پرستار بچه
۹ دقیقه
شهاب و فضانورد
۶ دقیقه
ساکارینا و تاریکی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول
نویسنده
مترجمنامدار ناصرقصری
گویندهمتین بختی
ناشر چاپیانتشارات پریان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول

برای دریافت کتاب صوتی گرگ ماسه‌ای: تابستان اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.