معرفی و دانلود کتاب صوتی گرگ در لباس میش: درک افراد دغل‌باز و برخورد با آن‌ها

عکس جلد کتاب صوتی گرگ در لباس میش: درک افراد دغل‌باز و برخورد با آن‌ها
قیمت:
58000 تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگ در لباس میش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگ در لباس میش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گرگ در لباس میش: درک افراد دغل‌باز و برخورد با آن‌ها

کتاب صوتی گرگ در لباس میش نوشته‌ی جرج سایمون، راهکارهایی را برای درک افراد دغل‌باز ارائه می‌دهد تا نحوه درست برخورد با آن‌ها را بیاموزید. با شنیدن این کتاب می‌توانید افراد فریب‌کار ظاهرا مهربان و خوشرو را شناخته و خود را از زیر سلطه آن‌ها خارج کنید.

درباره کتاب صوتی گرگ در لباس میش:

شاید شما هم با این تجربه مواجه شده‌اید که رئیستان در محل کار راه‌های ترفیع و پیشرفت شما را مسدود می‌کند و ادعا دارد قصدش حمایت از شما است یا همکاری داشته‌اید که با بدگویی از شما پیش دیگران بخواهد محبوبیت بیشتری در محیط کار کسب کند و یا حتی همسری که زندگی شما را تحت سلطه و کنترل خود درآورده ولی ادعای عشق و علاقه دارد و...

درواقع به این افراد به اصطلاح «دغل‌باز» می‌گویند. این افراد دو هدف دارند؛ بهترین بودن و پیروز میدان شدن. دغل‌بازان را در همه جا می‌توانید ببینید. حتما در طول زندگی با یکی از آن‌ها برخورد داشته‌اید یا شاید درحال حاضر با یکی از آن‌ها زندگی می‌کنید. در این صورت حتما می‌دانید خصوصیات آن‌ها چیست. آن‌ها ظاهری خوب و مهربان دارند و در عین حال کار خودشان را با حیله‌گری و سواستفاده پیش می‌برند و برای رسیدن به خواسته‌هایشان ممکن است دست به هرکاری بزنند. اما چگونه می‌توان از آسیب آن‌ها در امان ماند؟

تمرکز اصلی کتاب صوتی گرگ در لباس میش (In Sheep's Clothing) بر روی آدم‌های دغل‌باز و هدف آن تحلیل همه جانبه این افراد است. این کتاب با استفاده از نمونه‌های زیاد و گوناگون سعی در شناساندن افراد دغل‌باز به شما دارد و از این راه به شما کمک می‌کند تا فریب گرگ‌های در لباس میش را نخورید و تا جای ممکن از آسیب‌های احتمالی دربرابر این افراد دور بمانید.

جرج سایمون در این کتاب به شما کمک می‌کند تا ابتدا ویژگی‌های شخصیتی این افراد را بشناسید و در مرحله بعد آن‌ها را درک کنید و بهترین رفتار را با آن‌ها در پیش بگیرید.

شنیدن کتاب صوتی گرگ در لباس میش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای همه افراد مناسب است؛ زیرا هیچ کس دوست ندارد با افراد دورو و دغل‌باز روبه‌رو شود.

جرج سایمون را بیشتر بشناسیم:

او در سال 1948 به دنیا آمد و مدرک دکترای روانشناسی بالینی خود را از دانشگاه فناوری تگزاس دریافت کرد و در طی 25 سال گذشته زمان خود را بر روی انجام تحقیقات درمورد شخصیت‌های دچار اختلال و قربانیان آن‌ها صرف کرده است. دکتر جرج سایمون (George Simon) همچنین سمینارهای آموزشی و سخنرانی‌های زیادی در سراسر آمریکا برگزار کرده و افراد زیادی در آن‌ها شرکت کرده‌اند.

این نویسنده به سازمان‌ها و موسسات تجاری و غیرتجاری زیادی مشاوره می‌دهد تا بتوانند با شخصیت‌های دچار اختلال برخورد موثرتری داشته باشند. سامون به نویسندگان زیادی که در حوزه پرخاشگری فعالیت می‌کردند مشاوره داده و در شبکه‌های مختلف تلویزیونی آمریکا مثل سی‌ان‌ان و شبکه‌ی خبری فاکس دعوت شده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی گرگ در لباس میش:

- داشتن همکاری که پرخاشگر نهفته است، استرس کاری زیادی ایجاد می‌کند.

- بعضی از پرخاشگران نهفته تا حدی روان نژند هستند و در نتیجه تمایل دارند خودشان را فریب دهند تا نیت‌های پرخاشگرانه‌شان را باور نکنند.

- افرادی که در رابطه‌ی خشونت‌آمیز با پرخاشگران نهفته هستند، اغلب اول فریب چرب زبانی و جذابیت‌های ظاهری آن‌ها را می‌خورند. وقتی متوجه تنش واقعی طرفشان می‌شوند که سرمایه‌گذاری عاطفی قابل توجهی کرده باشند.

- عده‌ای می‌گویند دنیای تجارت بی‌رحمانه و بسیار رقابتی است و پیشرفت در این دنیا خیلی سخت است. اما رقابت عادلانه‌ای که باعث می‌شود افراد بیشترین تلاش خود را بکنند، با کارهای فریب‌کارانه و پنهانی که گاهی در محل کار دردسرساز می‌شود تفاوت دارد.

در بخشی از کتاب صوتی گرگ در لباس میش می‌شنویم:

شخصیت‌های پرخاشگر دوست ندارند کسی وادارشان کند کاری را که نمی‌خواهند انجام دهند. یا از کاری که دوست دارند دست بردارند. هرگز حاضر نیستند جواب نه بشنوند؛ چون کاملا فعالانه در برابر هر محدودیتی که برای رفتارها یا خواسته‌هایشان تعیین می‌شود مقاومت می‌کنند، وجدان سالمی در نهادشان شکل نمی‌گیرد. وجدان را می‌توان مانعی دربرابر خود فرد در برابر پیگیری افراطی اهداف شخصی تعریف کرد. وجدان ترمز درونی فرد است. شخصیت‌های پرخاشگر در برابر تکلیف نصب این ترمزها از سوی جامعه مقاومت می‌کنند. از سن کم با روابط اجتماعی می‌جنگند. اگر کاملا مستعد نباشند و اگر محدود کردن خود را مفید قلمداد کنند، شاید بعضی از این خودداری‌ها در آن‌ها نهادینه شود. اما در کل هرگونه وجدانی هم که در آن‌ها شکل بگیرد، بسیار ضعیف است.

مهم‌ترین عامل در شکل‌گیری وجدان از این قرار است؛ نهادینه شدن ممنوعیت اجتماعی، قطعا عملی مطیعانه است. از آن جا که همه‌ی شخصیت‌های پرخاشگر از فرمانبرداری بیزارند و در برابر آن مقاومت می‌کنند، ناگزیر وجدانشان ضعیف است. وجدان پرخاشگران نهفته از چند لحاظ ضعف‌های خاصی دارد. با خودداری از نشان دادن رفتارهای خصومت‌آمیز در قبال دیگران خودشان و دیگران را متقاعد می‌کنند که ظالم نیستند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
پیشگفتار
26 دقیقه
بخش اول: درک شخصیت‌های دغل باز / مقدمه
54 دقیقه
فصل اول: شخصیت‌های پرخاشگر و پرخاشگر نهفته
15 دقیقه
فصل دوم: مصمم برای پیروزی
14 دقیقه
فصل سوم: تلاش تحمل‌ناپذیر برای رسیدن به قدرت
10 دقیقه
فصل چهارم: گرایش به دروغ‌گویی و فریب‌کاری
15 دقیقه
فصل پنجم: جدال کثیف
14 دقیقه
فصل ششم: وجدان ضعیف
21 دقیقه
فصل هفتم: رابطه‌های دغل‌بازانه و مبتنی بر سوءاستفاده
21 دقیقه
فصل هشتم: کودک دغل‌باز
54 دقیقه
بخش دوم: برخورد موثر با افراد دغل‌باز / فصل نهم: تشخیص تاکتیک‌های دغل بازی و کنترل
50 دقیقه
فصل دهم: تعریف جدیدی از شرایط رابطه
23 دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گرگ در لباس میش: درک افراد دغل‌باز و برخورد با آن‌ها
نویسنده
مترجمصدف حکیمی زاده
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپینشر آموخته
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
58000 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گرگ در لباس میش

کاربر ع
۱۴۰۰/۵/۲
بسیار عالی. من پاسخ بسیاری از سوالاتم رو گرفتم و تونستم پیرامونم رو بسیار بهتر تجزیه و تحلیل کنم خصوصا توی محیط کار و در برخورد با دوستان، همکاران و خانواده ام. از خریدش پشیمون نمیشید. قویا مطالعه این کتاب رو به همه دوستان فهیمم پیشنهاد می‌کنم.
اتوسا اکبر
۱۴۰۰/۸/۱
خیلی چرت بود. فقط بحث روانشناسی کرده و مطلب مفیدی برای شناسایی افراد سوء استفاده گر و مقابله با ان‌ها ننوشته👎
حیف پولی ک به این کتاب مزخرف دادم
ساحل
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
باخوندن این کتابه چشم و گوش ادم بازمیشه وبه هرکسی اعتمادنمیکنه
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گرگ در لباس میش

برای دریافت کتاب صوتی گرگ در لباس میش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.