معرفی و دانلود کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو

عکس جلد کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو
قیمت:
34000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو

متنی داستانی و خیال‌انگیز از عشق. مهدی سجودی مقدم در کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو عمیق‌ترین عواطف آدمی را به تصویر می‌کشد و ماجرای عشق مردی جوان را روایت می‌کند... .

درباره‌ی کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو

روایتی از شوریدگی و شیدایی. کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو قصه‌ای لطیف درباره‌ی عشقی غیرمنتظره است که به تجربه‌ای شگرف تبدیل می‌شود. این اثر متنی ادبی به همراه شعر است که احساسات عاشقانه را به زیبایی توصیف می‌کند. نوشته‌ی مهدی سجودی مقدم نه یک داستان به معنای رایج آن، بلکه راز و نیازی از جنس تمناست که عاشق آن‌ها را در جایی جز خلوت خویش به زبان نمی‌آورد. دل مرد جوان لبالب از حرف‌های نگفته است اما معشوق که مانند خورشید برای آفتابگردان روشنی‌بخش زندگی اوست می‌تواند آن‌ها را از چشمانش بخواند و با نگاه، به راز درونی او پی ببرد... .

کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به نثر عاشقانه‌ی فارسی مخاطب این اثر هستند.

در بخشی از کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو می‌شنویم

مانده بودم حیران و سرگردان... چند قدم آمدم، و بعد ماندم... باز هم آمدم، و باز هم ماندم... چیزی غریب از نوک انگشت‌های پایم می‌جنبید، می‌آمد بالا توی دلم و همانجا چنبره می‌زد. سخت بود خیلی، اما باید چیزی می‌گفتم. بالاخره از موهایت گفتم. اولش یک جور بامزه‌ای اخم کردی، بعد لبخند زدی. جنس حرفم مثل آب‌ها آن دور دورهای دریا آبی آبی بود. و لحظه‌ای بعد باز هم رفتی.... دلم می‌خواست همین طور نروی. کمی جلوتر آهسته برگشتی. آفتاب نگاهت همه‌ی وجودم را آب کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
قسمت اول
16 دقیقه
قسمت دوم
19 دقیقه
قسمت سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو
نویسنده
گویندهمهدی سجودی مقدم
ناشر چاپیانتشارات مهر اندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های ادبیات پارسی
قیمت نسخه صوتی
34000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو

سارا ترکی
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
با سلام. این کتاب از نظر من کتاب خوبی بود کسانی که دوستدار ادبیات و متنهای ادبی هستن این کتاب بهشون کمکم میکنه که دایره‌ی واژگانشان افزایش پیدا کنه من خودم فصل اول و دوم رو خیلی بیشتر از سایر فصلها دوست داشتم.
محمد فروهر
۱۴۰۱/۵/۱۹
می‌توانیم باشنیدن این کتاب‌ها دایره کلمات را درذهن مان
افزایش بدیم واگردوست داشته‌ باشیم به عزیزمان ابرازش ومحبت کنیم،،،،،
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو

برای دریافت کتاب صوتی یک عالمه حرف برای تو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.