معرفی و دانلود PDF کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ

عکس جلد کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ
قیمت:
14000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ

کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ نوشته‌ی کارما ویلسون از مجموعه‌ی خرسی و دوستانش، با داستانی کودکانه و شعرهایی آهنگین قصه‌ی خرسی را به تصویر می‌کشد که همراه با یک موش در جنگل، نام رنگ‌های مختلف را یاد می‌گیرد.

موضوع کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ (Bear Sees Colors) چیست؟

روزی خرسی و موش با همدیگر در جنگل راه می‌رفتند که به آب، میوه‌ها، گیاهان و خوراکی‌هایی که رنگ‌های گوناگونی داشتند برخوردند و با شعرهایی دوست داشتنی نام هر کدام از آن‌ها را یاد گرفتند.

درباره‌ی مجموعه خرسی و دوستانش:

هر جلد از این مجموعه، داستانی آموزنده و زیبا را در قالب شعرهایی دلنشین به تصویر می‌کشد. این داستان‌ها کودکان را با مسئله و موقعیتی جدید رو‌به‌رو می‌کنند و با بیانی ساده آن‌ها را با این موضوع که ممکن است در هر شرایطی اتفاقی جدید برایشان بیفتد، آشنا می‌کند. در این مجموعه کودکان یاد می‌گیرند که نحوه‌ی رو‌به‌رو شدن با مسائل و تفکر و تلاش اهمیت دارد و آن‌ها باید متناسب با هر شرایطی خودشان را تغییر دهند و تصمیم درست بگیرند.

با خواندن اشعار شیرین مجموعه خرسی و دوستانش برای کودکان، می‌توانید آن‌ها را تشویق به حفظ کردن اشعار کتاب کرده و خلاقیت و حافظه‌ی آن‌ها را تقویت نمایید. هر کدام از این کتاب‌ها، کودکان را با انواعی از حیوانات آشنا کرده و آن‌ها را علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی می‌کند.

کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ مناسب چه کسانی است؟

کارما ویلسون (Karma Wilson) قصه‌ی دوست داشتنی این کتاب را همراه با تصاویری زیبا، برای کودکان 3 تا 7 سال نوشته است و در قالب شعرهایی سرگرم‌کننده آن‌ها را با رنگ‌های مختلف آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ می‌خوانیم:

شکوفه‌ها چه قرمزه
غنچه‌ی گل‌ها قرمزه
آلبالوها و گیلاس‌ها
تمشک زیبا قرمزه
هر چیزی اینجا قرمزه
چیزهای زیبا قرمزه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ
نویسنده
مترجمفیروزه کاتب، مریم اسلامی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات28
زبانفارسی
شابک978-600-462-621-7
موضوع کتابکتاب شعر کودک
قیمت نسخه الکترونیک
14000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ

نادیا علیجانپور
۱۴۰۰/۳/۱۲
عالیه شعرهاشم کوتاه هست حو۱له سر بر نیست
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ

برای دریافت کتاب خرسی و رنگ‌های قشنگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.