معرفی و دانلود کتاب هفت کلید موفقیت: از مقصد زندگی خود آگاه شوید

عکس جلد کتاب هفت کلید موفقیت: از مقصد زندگی خود آگاه شوید
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هفت کلید موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هفت کلید موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هفت کلید موفقیت: از مقصد زندگی خود آگاه شوید

زمان آن رسیده است که از خواب غفلت بیدار شوید و مقصد زندگی‌تان را بیابید. ویل ادواردز در کتاب هفت کلید موفقیت که تا کنون دو میلیون نسخه از آن به فروش رسیده، ما را تشویق می‌کند تا هدف منحصربه‌فرد خود را در زندگی بیابیم و با اهداف خُرد، در مسیر دستیابی به رؤیایمان پیش برویم.

درباره‌ی کتاب هفت کلید موفقیت:

زمان آن فرا رسیده تا طور دیگری به زندگی‌تان نگاه کنید و رؤیاهای خود را تحقق بخشید. کتاب هفت کلید موفقیت (The 7 Keys to Success) به ما نشان می‌دهد که دلیل وجود ما بر روی کره‌ی زمین همین است؛ اینکه رشد کنیم و تبدیل به فردی شویم که باید باشیم.

ویل ادواردز (Will Edwards) خود می‌گوید که ایده‌ی هفت کلید موفقیت زمانی شکل گرفت که یکی از همکارانش ویدئوی کوتاه و الهام‌بخشی را برایش فرستاد که در آن از هفت اصل موفقیت سخن می‌گفت. ادواردز که از این ویدئو بسیار لذت برده بود، تصمیم گرفت این کتاب را بنویسد و داستان‌ها و تجربه‌های شخصی‌اش را وارد آن کند.

در کتاب حاضر، ادواردز اصول عملی و آزمون‌شده‌ای را به ما نشان خواهد داد که اگر به کارشان ببندیم، موفقیتی بی‌چون‌وچرا نصیبمان خواهد شد. این اصول برای همه‌ی انسان‌ها در هر زمان و مکانی کاربرد خواهند داشت و خوشبختی را برای آن‌ها به ارمغان خواهند آورد.

این کتاب از زمان انتشار اولیه مورد استقبال مردم قرار گرفته است و بسیاری اذعان کرده‌اند که "7 کلید موفقیت" کمکشان کرده تا شجاعت لازم را برای تغییر در زندگی پیدا کنند.

کتاب هفت کلید موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر نیاز به تغییری در زندگی خود دارید و دوست دارید با روش‌هایی کاربردی این تغییر را ایجاد کنید، این کتاب را از دست ندهید.

با ویل ادواردز بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری اذعان می‌کند که «رشد شخصی اشتیاق مرا برمی‌انگیزد. من اعتقاد دارم که زندگی برای هر کسی هدف خاصی دارد و مهم‌ترین کاری که می‌توان انجام داد این است که... آن هدف را پیدا کرد.»

از ویل ادواردز اغلب با عنوان «الهام‌بخش» نام برده می‌شود و بسیاری از کتاب‌هایی که منتشر کرده به فارسی نیز برگردانده شده‌اند، از جمله: قدرت سپاس‌گزاری، راز بزرگ ناپلئون هیل و ...

جملات برگزیده‌ی کتاب هفت کلید موفقیت:

- من موفقیتم را از این می‌دانم: هرگز بهانه نیاوردم.
- بسیاری از شکست‌های زندگی درست زمانی اتفاق می‌افتد که افراد نمی‌دانند زمان تسلیم شدن چقدر به موفقیت نزدیک بودند.
- برای موفقیت، مجبور نیستی یک نابغه یا خیال‌پرداز باشی و یا حتی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده باشی، فقط به یک چارچوب و رؤیا نیاز داری.

در بخشی از کتاب هفت کلید موفقیت می‌خوانیم:

شما یک فرد واقعاً منحصربه‌فرد هستید: می‌توانید با لحظه‌ای نگاه کردن به اثر انگشت خود به این موضوع پی ببرید. همین الان این کار را انجام دهید یالا، به خاطر من! به اثر انگشت خود نگاهی بیندازید و این را بدانید: شما تنها فرد زنده‌ی روی زمین هستید که این اثر انگشت را دارد! شگفت‌انگیز نیست؟ در واقع، حتی جالب‌تر از این هم هست، چون مشخص شده که شما تنها فردی هم خواهید بود که تا ابد این اثر انگشت را خواهد داشت.

بنابراین، شما اکنون در اعماق قلبتان می‌دانید که منحصربه‌فرد هستید. حتی اگر این‌گونه فکر نکنید، نه تنها منحصربه‌فرد بلکه بااستعداد هم هستید. حداقل یک استعداد دارید که شما را در آن زمینه از دیگران متمایز می‌سازد. می‌دانم که پذیرفتن این موضوع حداقل اوایل برایتان سخت است، مخصوصاً اگر استعدادتان را کشف نکرده باشید.

اما حقیقت دارد: شما دارای استعداد و موهبتی منحصربه‌فرد و یا بیان بی‌نظیری از یک استعداد خاص هستید، چیزی که شما را قادر می‌سازد تا نقش مهمی در دنیا ایفا کنید. به کسانی که غیر از این را به شما می‌گویند کوچک‌ترین توجهی نکنید.

فهرست مطالب کتاب

لزوم بیداری شما
فصل اول - تعهد
فصل دوم - یک ذهن آزاد و پذیرا
فصل سوم - سماجت و پافشاری
فصل چهارم - انعطاف‌پذیری
فصل پنجم - ایمان
فصل ششم - شکرگزاری
فصل هفتم - اشتیاق و آرزوی قلبی
فصل هشتم - هیچ شکستی وجود ندارد
فصل نهم - مسیر موفقیت
فصل دهم - اصول معنوی
فصل یازدهم - اصول جهان‌شمول
فصل دوازدهم - بقیه‌ی زندگی شما
فصل سیزدهم - تغییر دنیا
پیوست اول
پیوست دوم
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هفت کلید موفقیت: از مقصد زندگی خود آگاه شوید
نویسنده
مترجمثریا رضایی
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۹
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هفت کلید موفقیت

آریا سعادت
۱۴۰۰/۹/۱۳
اولین نفری هستم که این کتاب رو میخرم امیدوارم عالی باشه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب هفت کلید موفقیت

برای دریافت کتاب هفت کلید موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.