معرفی و دانلود کتاب صوتی پنج زبان عشق: چگونه به او بگویم دوستت دارم

عکس جلد کتاب صوتی پنج زبان عشق: چگونه به او بگویم دوستت دارم
قیمت:
45000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج زبان عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج زبان عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پنج زبان عشق: چگونه به او بگویم دوستت دارم

عاشق شدن آسان است اما حفظ یک رابطه و عاشق ماندن چطور؟ کتاب صوتی پنج زبان عشق نوشته‌ی گری چاپمن، به عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، پنج روش کلی را برای محبت کردن و ابراز علاقه به شما معرفی می‌کند که معمولا زوجین این الگوهای عاطفی را به کار می‌گیرند و شناخت آن‌ها باعث بهبود کیفیت ازدواج و روابط‌تان می‌شود.

درباره کتاب صوتی پنج زبان عشق:

هر فردی شیوه‌ای برای ابراز کردن عشق و محبت خود دارد. گاهی نیز بسیاری از مردم درک و شناختی از رفتار و گفتارهای خود ندارند اما می‌دانند که با شیوه‌هایی خاص می‌توانند علاقه خود را به اعضای خانواده و به خصوص همسر خود نشان دهند. کتاب پنج زبان عشق (The 5 Love Languages) پنج روش اصلی به شما معرفی می‌کند که افراد در روابط عاطفی خود آن را به کار می‌گیرند.

زبان‌های عشقی که گری چاپمن به شما معرفی می‌کند شامل: «کلام تایید آمیز، وقت گذاشتن برای یکدیگر، دریافت هدایا، خدمت به یکدیگر و تماس فیزیکی» می‌شود. شما با شناخت هر یک از آن‌ها می‌توانید رابطه‌ی رو به نابودی خود را نجات دهید یا اگر در ابتدای مسیر هستید، با شیوه محبت ورزیدن خود و شریک عاطفی‌تان بیشتر آشنا می‌شوید.

همانطور که می‌دانید یکی از چالش‌های اساسی عشق و ازدواج، حفظ یک رابطه در طول زمان است و در این مسیر امکان دارد بارها مشکلات عدیده‌ای به وجود بیاید و زندگی تکراری و بی‌حوصلگی‌های هر روزه، توان عاطفی شما را کاهش دهد. پس راه‌حل اصلی برای حل این مسائل چیست؟ چگونه صمیمیت در رابطه همچنان می‌تواند عمیق باقی بماند و روز به روز شکوفاتر نیز شود؟

کتاب پنج زبان عشق به شما توصیه می‌کند که زبان عشق همسر و شریک عاطفی‌تان را کشف کنید و بدانید که باتوجه به روحیات و شخصیتش چگونه ابراز عشق می‌کند و توقع شما هم نسبت به این موضوع چیست. در این صورت درک و توجه طرفین نسبت به همدیگر بالاتر می‌رود و بسیاری از سوتفاهم‌ها و ناراحتی‌ها رفع می‌شود.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی پنج زبان عشق:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز برای یک دهه
- فروشی بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان

کتاب صوتی پنج زبان عشق برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی زنان و مردانی که می‌خواهند کیفیت زندگی زناشویی خود را بالا ببرند و درک بیشتری نسبت به یکدیگر پیدا کنند، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهند.

گری چاپمن را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده، سخنران، مشاور و کشیش ارشد در کلیسای باپتیست کالواری در شهر وینستون-سیلم است. گری چاپمن (Gary Chapman) به خاطر نوشتن مجموعه پنج زبان عشق موفق شد یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز شود. او در تمام سال‌های فعالیت خود، سمینارهای مختلفی در سرتاسر جهان برگزار کرده و درخصوص ازدواج و زندگی زناشویی مشاوره می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی پنج زبان عشق می‌شنویم:

زمانیکه من در شیکاگو بودم، انسان شناسی می‌خواندم. من از طریق مطالعه مفصل ویژگی‌های قومی و فرهنگی با ملت‌ها و اقوام شگفت‌انگیز سرتاسر جهان آشنا شدم. به آمریکای مرکزی رفتم و فرهنگ‌های پیشرفته اقوام مایا و آزتک را مطالعه کردم. از اقیانوس آرام گذشتم و اقوام ملانزی و پلی نزی را مورد بررسی قرار دادم. درباره اسکیموهای فلات شمال و قوم آینوس شمال مطالعه کردم.

من الگوهای فرهنگی مربوط به عشق و ازدواج را در هر یک از این فرهنگ‌ها مورد بررسی قرار دادم و دریافتم که در هر فرهنگی هدیه دادن بخشی از روند عشق و ازدواج است. انسان‌شناسان شیفته الگوهای فرهنگی هستند که تفاوت‌های فرهنگی را زیرپا می‌گذارند. من نیز چنین بودم و می‌پرسیدم: آیا هدیه دادن نوعی ابراز عشق بنیادین است که از موانع و مرزهای فرهنگی فراتر می‌رود؟ آیا نگرش عشق همواره با مفهوم دادن همراه است؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
فصل اول: پس از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید؟
13 دقیقه
فصل دوم: پر نگه داشتن مخزن عشق
26 دقیقه
فصل سوم: عاشق شدن
35 دقیقه
فصل چهارم: زبان اول عشق؛ کلام تاییدآمیز
40 دقیقه
فصل پنجم: زبان دوم عشق؛ وقت گذاشتن برای یکدیگر
30 دقیقه
فصل ششم: زبان سوم عشق؛ دریافت هدایا
32 دقیقه
فصل هفتم: زبان چهارم عشق؛ خدمت به یکدیگر
33 دقیقه
فصل هشتم: زبان پنجم عشق؛ تماس فیزیکی
18 دقیقه
فصل نهم: کشف زبان اصلی عشق خودتان
18 دقیقه
فصل دهم: عشق یک انتخاب است
15 دقیقه
فصل یازدهم: عشق اساسی است
31 دقیقه
فصل دوازدهم: مهر ورزیدن به آن‌هایی که دوست‌شان نداریم
19 دقیقه
فصل سیزدهم: کودکان و زبان‌های عشق
7 دقیقه
فصل چهاردهم: کلام شخصی
45 دقیقه
راهنمای مطالعاتی برای زوج‌ها و بحث گروهی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پنج زبان عشق: چگونه به او بگویم دوستت دارم
نویسنده
مترجمسیمین موحد
گویندهگشتاسب امجدی
ناشر چاپینشر ویدا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
45000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پنج زبان عشق

حسین سپهوند
۱۴۰۱/۵/۲
کتاب واقعا جالب و آموزنده‌ای هست.
به بیان ساده میگه:
اولا، درواقع عدم درک ما از زبان‌های گوناگون عشق هست که ما رو از درک عشق دیگران به خودمون ناتوان میکنه و یا اجازه نمیده دیگران عشقی که بهشون ابراز میکنیم رو درک کنن. میگه باید زبان عشق خودتون و دیگران رو بشناسید و به زبان عشق دیگران بهشون عشق
رو ابراز کنید.
ثانیا، هر انسانی مخزنی از عشق داره که در صورت خالی شدن مخزن عشقش، انرژی روحانیش بشدت کاهش پیدا میکنه و می‌بایست اون مخزن پر شه که بتونه خیلی از کارهایی که نیاز به انرژی زیادی دارن رو انجام بده. میگه اگه مخزن عشق طرف مقابلتون خالی باشه، تاب آوریش بشدت کاهش پیدا میکنه و نمیتونه اونطوری که باید با شما خوش رفتار باشه، فلذا اول باید مخزن عشق رو پر کنید و در ادامه مشکلات بینتون به آسانی حل میشن.
تهمینه ترابی
۱۴۰۱/۸/۸
مدت هابود به پیشنهاد یکی از دوستانم این کتاب رو تهیه کرده بودم و قرار بود در کلاسی آموزشی با محوریت همین کتاب شرکت کنیم که کرونا برنامه ریزی هامون رو بهم ریخت و قسمت نشد. خیلی دوست داشتم مطالعه ش کنم و فرصت نمیکردم. ممنون از کتاب راه که امکان شنیدن این کتاب مفید رو فراهم کرد. کتاب خوبی بود و که من خوشحالم و همسرم که خوشبختانه زندگی موفقی بعد از ۱۸ سال داریم تمام زبان‌های عشق را یک به یک از ابتدای ازدواج اجرا میکردیم و بهترین نتایج رو هم به دنبال داشته. امیدوارم همه زوجین زبان عشق خودشون رو پیدا کرده و در کنار هم لذت ببرند.
Zahraakbari
۱۴۰۱/۷/۲۸
این کتاب خیلی اموزنده بود و درعین حال جذابیت کار هم حفظ شده بود
زمانی که کتاب رو میخونید مثل این میمونه که در جلسات مشاوره حضور دارید و با مطالعه‌ی این کتاب یک دوره‌ی مشاوره رو پشت سر میزارید که کاملا تاثیرگذار هستش
برای زوجین به شدت مفیده
و بنظرم برای همه مفیده چون که همه‌ی ما به حفظ روابط به شکل درست نیاز داریم
صدای گوینده هم کاملا رسا و مناسب این کتاب بود
maryam mafakheri
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
گری چاپمن نویسنده و روان‌شناس آمریکایی است او در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هنر، هم تحصیل کرده و همچنین در رشته‌ آموزش مذهبی تا مقطع کارشناسی ارشد و فلسفه تا مقطع دکترا و چه خوب از این تنوع مطالعاتی در نوشتن این کتاب خوب و کاربردی استفاده کرده شنیدن آن را به همه توصیه می‌کنم از خانم راضیه هاشمی رئیس موسسه فرهنگی ماه آوا و همکاران شان هم تشکر می‌کنم.
شیما فرح
۱۴۰۱/۹/۲۷
عالی بود قبلا خونده بودمش اما صوتیش و حس می‌کنم بهتر درک کردم بعضی فصل هاش مثلا چند بار گوش میدادم
به نظر من نه تنها برای یک ازدواج موفق بلکه برای رابطه‌های عاطفی و ارتباط شما که دوستان و خانواده و هر آنکه دوستش دارید و براتون از اهمیتی برخورداره هم می‌تونه راهنمای خوبی برای ایجاد حال بهتر شما باشه
ممنون از کتاب راه
Rasool yosefi
۱۴۰۱/۹/۴
سلام
کتاب بسیار عالی وجالبی هست، خیلی اموزنده من که دوست نداشتم کتاب تمام بشه انقدر که با کتاب انس گرفته بودم عالی بود ارزش چند بار گوش کردن هم داره، از راوی کتاب هم ممنونم که انقدر زیبا کتاب را روایت کردن واز اهنگهای متن که حواس رو پرت نمیکرد
م.عالینژادیان
۱۴۰۱/۷/۲۹
باسلام
کتاب بسیار مفید و جذابیه خواندنش برای هرشخصی در هررده سنی واقعااا لازمه
با خوندن این کتاب دید واقعی نسبت به افراد پیرامونت پیدا میکنی و تعاملاتت با آن‌ها راحت و شیرین میشه وقتی واقعیت زبان عشق شونو میفهمی با سپاس از همه🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
نازگل زینعلی
۱۴۰۱/۲/۱۸
عالیههه، هر کسی باید تک تک این تمرینات و این آگاهی رو حتما در مورد خودش و دیگران حتی بتونه، نه تنها همسر و پارتنرش، برای روابط اجتماعی خانوادگی کاری و... همه جوره شدیدا نیازه دونستن و بلد بودن اینها، شدیدا پیشنهاد میکنم بخونید یا گوش کنید این کتاب رو
امین غضنفری
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
این کتاب دیدتون رو به مسائل بین زن و شوهر باز میکنه, و صدرصد بهتون کمک میکنه تا چطوری زندگی شیرینتری رو تجربه کنید و بهتر همدیگر رو درک کنید و عشق بدید بهم. فوق العاده هست این کتاب.
سپاسگزارم از همه کسانی که تلاش کردند برای این کتاب مفید.
Hussein Heidari
۱۴۰۱/۱۱/۱۳
هنوز ازدواج نکردم (: ولى این کتاب رو خوندم چون کنجکاو بودم بدونم، احتمال چ اتفاقهایى هست در بعد ازدواج. چند تا از داستانهایه زوجین تو این کتاب، مشکلاتشون مشابه زندگى واقعیه نزدیکانم بود. فک میکنم این کتاب با راه حل هایى ک گذاشته کمک میکنه.
باران ملکوتی
۱۴۰۱/۷/۱۰
اگر میخواید همو بیشتر درک کنید و مشاور روابط خودتون باشین و بالغانه و در عین حال عاشقانه برخورد کنید حتما گوش بدین و کتاب کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید هم پیشنهاد میکنم ممنون از ماه آوا و کتابراه عزیز
الى بخ
۱۴۰۲/۱/۳
یه بخشایی از این کتاب و قبلا خونده بودم و خیلی ذهنمو باز کرد چیزاییو میگه که لازم داشتیم بدونیم ولی هیچکسی بهمون نگفته و به مرور با کلی تجربه یه بخشاییشو‌ فهمیدیم بشددت پیشنهاد میکنم
شهناز کرمی فر
۱۴۰۱/۸/۱۶
این کتاب به نظر من عالیه به بهبود روابط خیلی کمک میکنه مخصوصا اگه دو طرف رابطه کتاب رو مطالعه کنند صدای روای هم خوبه
برای رابطه والدین و فرزندان هم خیلی خوبه به شرط عمل به راهکارها
زهرا نورائی
۱۴۰۱/۷/۲۵
من این کتاب رو به همه زوج‌ها و حتی مجردهایی ک قصد ازدواج دارن پیشنهاد میکنم. خیلی عالیییییه
واقعا ما هیچی از درک زبان عشق نمیدونیم و یاد نگرفتیم بخاطر همینه که خیلی به مشکل میخوریم.
Mitra Fakhra
۱۴۰۱/۷/۱۴
این کتاب بسیار عالی است و راهنمایی‌های خیلی خوبی دارد. در زمانه‌ای که همه به دنبال تمام کردن روابط هستند این کتاب راهکارهای خوبی یاد می‌دهد که بسیار کاربردی است. از شنیدن آن لذت بردم. سپاسگزارم
مشاهده همه نظرات 52

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پنج زبان عشق

برای دریافت کتاب صوتی پنج زبان عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.