معرفی و دانلود کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

عکس جلد کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید نوشته‌ی میچ آلبوم، دنباله‌‌ی رمان مشهور پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، است؛ داستانی زیبا و تاثیرگذار که به اهمیت زندگی و جهان پس از مرگ می‌پردازد و نشان می‌دهد که هر پایانی، آغازی دوباره به شمار می‌رود. این کتاب توانست در سال 2018 یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

پانزده سال پیش رمان پرفروش پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید به چاپ رسید و هیچکس فکرش را نمی‌کرد که میچ آلبوم زندگی شخصیت‌هایش را ادامه بدهد. حالا کتاب جدید به دیدار «ادی» مکانیک و سرباز کهنه کار جنگ با دختر جوانی به نام «آنی» می‌پردازد که زندگی او را در داستان قبلی نجات داده بود اما خودش نتوانسته بود از چنگال مرگ فرار کند.

در کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید (The next person you meet in Heaven)، شما داستانی عجیب، تاثیرگذار و زیبا را خواهید شنید؛ آنی دختر بچه‌ای که در شهربازی جان سالم به در برد، مانند ادی به بهشت می‌رود و با مردی ملاقات می‌کند که روزی جانش را به خاطر او فدا کرده بود.

درواقع پس از مرگ ادی، زندگی این دختر بچه کاملا متفاوت می‌شود و علاوه بر زخم‌های جسمی، روحش نیز آسیب دیده باقی می‌ماند. پس از سال‌ها و در گذر عمر آنی که حالا جوان شده، در بیمارستانی نزدیک محل سکونتش به عنوان پرستار مشغول به کار می‌شود اما در همان بیمارستان است که از این دنیا می‌رود؛ آن هم پس از یک تصادف دلخراش و کمتر از یک ماه مانده به تولد سی و یک سالگی‌اش. پس از سانحه، ماجرای رمان نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید به اوج خود می‌رسد و شما وارد یک سفر آسمانی و ملکوتی می‌شوید.

همانطور که گفته شد؛ رمان پیشین با نام پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، روایتگر زندگی مردی است که درست در روز تولدش با از خود گذشتگی بسیار جان دختر بچه‌ی کوچکی را نجات می‌دهد. اما خودش می‌میرد و در بهشت با پنج نفر که در مرگ و زندگی او تاثیرگذار بوده‌اند دیدار می‌کند. همین اتفاق سبب می‌شود تا او به زندگی‌اش از زاویه‌‌ای دیگر بنگرد. حال کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز روایتگر ادامه‌ی این داستان است.

میچ آلبوم را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز میچ آلبوم (Mitch Albom) نام دارد که موفق شده به طور متوالی در پنج شماره نخست فهرست این سایت قرار بگیرد. او در سال 1958 میلادی در پاسائیک نیوجرسی در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد و تاکنون شغل‌های مختلفی را تجربه کرده است؛ از فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی گرفته تا روزنامه نگاری در حوزه ورزشی.

او با نوشتن کتاب پرفروش و مشهور سه‌شنبه‌ها با موری به شهرت رسید؛ کتابی که چهار سال متوالی در رتبه‌های نخستین لیست نیویورک تایمز قرار داشت. تمامی آثار این نویسنده آمریکایی تاکنون به بیش از چهل و دو زبان دنیا ترجمه شده و بیش از سی و سه میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

میچ آلبوم علاوه بر نویسندگی یک موسسه خیریه در شهر دیترویت ایالت میشیگان تاسیس کرده و یک کلینیک پزشکی بیست و چهار ساعته برای کودکان بی خانمان نیز دایر کرده است.

مهم‌ترین آثار این نویسنده مشهور آمریکایی عبارتند از: «ارباب زمان، در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند، سه‌‌شنبه‌­ها با موری، کمی ایمان داشته باش، اولین تماس تلفنی از بهشت، یک روز دیگر و سیم‌های جادویی فرانکی پرستو»

نظر میچ آلبوم در درباره‌ی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

هر آدمی در افکار خود ذهنیتی خاص از بهشت و دنیای بعد از مرگ دارد؛ پس باید ما همانند عقاید مذهبی به افکار افراد نیز احترام بگذاریم. طرز تفکری که در این کتاب برای شما ارائه شده صرفا یک حدس و گمان و یا یک آرزو محسوب می‌شود. به ویژه برای مردمانی که خود را به درد نخور و بی‌فایده می‌دانند اما با مطالعه این کتاب متوجه می‌شوند که تا چه حد تاثیرگذار هستند.

رمان پیش رو در رابطه با اتفاقات احتمالی و شگفت‌انگیز بعد از مرگ است. چیزی که همه‌ی ما از ابتدای زندگی بار‌ها به آن اندیشیدیم و ذهنمان را با پرسش‌های نظیر اینکه بعد از ما چه خواهد شد؟ دنیای بعد از مرگ چگونه است؟ و صدها سوال دیگری که ممکن است از تیر راس افکار ما عبور کند، درگیر کرده‌ایم.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

- رمان آلبوم پر از پیچ و تاب‌های غیرمنتظره و هوشمندانه است که طرفداران پرشور او را خوشحال و راضی نگه خواهد داشت. (AARP Magazine)

- این کتاب داستانی پر از شادی، محبت و خرد است و به ما یادآوری می‌کند که کسانی را که دوست داریم، گرامی بداریم. (Woman’s World Magazine)

کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید روایتی تاثیرگذار و احساسی بشنوید که شما را ساعت‌ها در فکر فرو ببرد، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌شنویم:

خبر سقوط بالون به سرعت در سرتاسر ایالت پخش شد و حتی به دورترین نقاط دنیا نیز رسید. مردم عکس‌ها را به اشتراک گذاشتند و بر نااستواری زندگی نظر دادند.

داستان نقل شده از زوج تازه عروس و داماد، بالون‌بَر‌ بی‌تجربه، و پایانی خوش یمن برای دو نفر از سه مسافر. خلبانی که بالون را به سیم برق زد، با پریدن از سبد جان به در برد. عروس با جان‌فشانی همسر شجاعش نجات یافت، که بعد پایین پرید و، باوجود جراحات زیاد، پس از دریافت ریه از همسرش، برای ساعاتی زنده ماند، اما در اتاق عمل در لحظه‌ای که همسرش بر اثر پیچیدگی‌های پیوند به کما رفت، جان داد.

چیزی که عده‌ای بسیار کمی از آن اطلاع داشتند این بود که پزشکان، به طور کوتاه، آنی را نیز از دست دادند. او در وضعیت اغما باقی ماند، پیش از آنکه توسط تیم پزشکی از جمله دایی‌اش دنیس، احیا شود، وقتی دوباره قلبش به تپیدن گرفت، اشک از چشمانش جاری شد.

«حالت خوبه، آنی. خوب میشی. »

لبخندی زورکی زد: «ما رو ترسوندی. »

آنی پلک زد.

برای اولین بار در زندگی، ابدا احساس ترس نکرد.

زمان گذشت، مثل تکان دادن دانه‌های برف گوی برفی، زندگی آن‌هایی که شامل این تراژدی می‌شد به آرامی بر زمین نشست، نه بر محل همیشگی اما در آرامش. تدی به ایالت دیگری رفت، به کلیسا پیوست، و بیشتر وقتش را به بحث درباره شانس‌های دوباره گذراند. تالبرت کسب و کارش را بست و زمین را فروخت. پنج ماه با خود کلنجار رفت تا به عروس بیوه شده نامه بنویسد. یک هفته بعد، جواب نامه را دریافت کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
45 دقیقه
بخش اول
33 دقیقه
بخش دوم
42 دقیقه
بخش سوم
28 دقیقه
بخش چهارم
34 دقیقه
بخش پنجم
31 دقیقه
بخش ششم
25 دقیقه
بخش هفتم
25 دقیقه
بخش هشتم
29 دقیقه
بخش نهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید
نویسنده
مترجمراضیه عبدلی
گویندهعمار تفتی
ناشر چاپینشر روزگار
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

میترا برتون
۱۴۰۰/۱/۲۵
کتاب خوب و آموزنده اییه، من قلم این نویسنده رو بسیار دوست دارم ولی اجرا به شدت ضعیف و بی‌کیفیته👎👎👎بسیار تعجب کردم، از همچین اجرایی 😳راوی خوش صداست ولی اجرای خوبی نداره، تپق‌های زیاد و لحن نامناسب خیلی جاها به چشم میاد. همچین اشتباهاتی رو تو هیچ کتابی ندیده بودم. 👎👎👎👎
زهرا طاهری
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
کتاب عالیه
صدای راوی بد نیست
ولی اجرای راوی راضی کننده نیست
دانیال معدنچیان
۱۴۰۱/۱۲/۵
قابل توضیح نیست
فقط از این کتاب رد نشین
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

برای دریافت کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.