معرفی و دانلود کتاب اثر مرکب

عکس جلد کتاب اثر مرکب
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب، دستور کار رسیدن به موفقیت است. می‌خواهید بدانید چه نکاتی دارد؟ دوست دارید بدانید چه باید بکنید؟ دارن هاردی در این اثر پرفروش نیویورک‌تایمز و آمازون کمک‌تان می‌کند تا برنده‌ی رقابت باشید و زندگی‌‌ای را برای خود بسازید که شایستگی آن را دارید.

درباره‌ی کتاب اثر مرکب:

شاید در نگاه اول با خودتان بگویید که کتاب اثر مرکب (The Compound effect) نیز همچون کتاب‌های دیگر موفقیت و روانشناسی است، با این حال این اثر تفاوت‌های بسیاری با آن‌ها دارد. فرق اصلی و نقطه قوت آن در این است که برشما تأثیر بسیاری می‌گذارد و در راه دستیابی به موفقیت با شما همراه خواهد بود و با مثال‌ها و راه‌حل‌هایی کاربردی، شما را در مسیر رسیدن به هدف یاری می‌رساند.

همان گونه که آگاهید موفق شدن در زندگی به آسانی صورت نمی‌گیرد. هیچ کتابی بدون شما قادر نیست معنای عملی موفقیت را به واقعیت تبدیل کند و هیچ رژیم غذایی بدون خواسته و اراده‌ی شما نمی‌تواند باعث کاهش وزن‌تان شود. هیچ گاه در یک شبانه‌روز به فردی میلیاردر تبدیل نمی‌شوید و هرگز بدون شناخت، تمرین و اشتیاق، زندگی منحصربه‌فرد خود را به دست نمی‌آورید! اما اعتقاد به این عبارات نقطه‌ای برای شروع است. برای یک ثانیه از همه‌ی فضای پیرامون خود جدا شوید و بدون بحث و جدل به این سؤال جواب دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟

در کتاب اثر مرکب، اصول رسیدن به موفقیت و ادامه‌دار شدن آن را می‌آموزید. در حقیقت همچون یک راهنمای عملی به شما می‌گوید که چطور تصمیم‌های کوچک و به ظاهر بی‌ارزش افراد در طی سال‌ها، با جمع شدن بر روی هم، زندگی‌شان را متحول می‌کند.

کتاب پیش رو، یک راهکار فوق‌العاده است برای دستیابی به آنچه که رویایش را دارید؛ در واقع می‌توان این گونه خیال کرد که در اثر مرکب راهی برای همه‌ی امیال و آرزوها وجود دارد. خواندن این کتاب را در برنامه‌‌ی خود قرار دهید و بگذارید دنیای‌تان تغییر کند.

افتخارات کتاب اثر مرکب:

- حضور در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز
- حضور در فهرست پرفروش‌ترین‌های آمازون
- جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران
- حضور در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد

نکوداشت‌های کتاب اثر مرکب:

- دارن هاردی کتاب مقدس جدیدی را در حوزه خودسازی نوشته است. اگر می‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند و رویاهای شما به واقعیت تبدیل شود، اثر مرکب این کار را برایتان انجام خواهد داد. (دیوید باخ، کارشناس مالی و نویسنده پرفروش کتاب میلیونر اتوماتیک)

- ساده، مستقیم و اثرگذار! این کتاب راه موفقیت و خوشبختی بیشتر را به شما نشان می‌دهد. (دونی دویچ، تاجر و مدیر شرکت دویچ)

- یک گنجینه پر از ایده و راهکار برای دستیابی به موفقیتی بزرگ که فکرش را هم نمی‌کنید. (برایان تریسی، سخنران و نویسنده پرفروش)

- این اثر نشان می‌دهد که چگونه از طریق توجه کردن به کوچک‌ترین تصمیمات می‌توانیم تغییراتی پایدار ایجاد کنیم. (Blinkist)

- پیوسته مردم در پی امکان این هستند که از جایگاه فعلی خود به جایگاه رویایی خود برسند. این کتاب همان امکان است و اینک نوبت شماست. نوشته‌ای شگفت‌انگیز از یک راهنمای خیرخواه. (رابین شارما)

کتاب اثر مرکب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و روانشناسی هستید و می‌خواهید مسیر موفقیت برایتان هموار شود، این کتاب فوق‌العاده را از دست ندهید.

با دارن هاردی بیشتر آشنا شویم:

او برجسته‌ترین مربی موفقیت سال‌های اخیر محسوب می‌شود که بیش از 20 سال در صنعت رشد و موفقیت شخصی در جایگاه یک سخنران انگیزشی کار کرده است. دارن هاردی (Darren Hardy) از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.

هاردی هدایت سه شبکه موفق تلویزیونی را در کارنامه کاری خود دارد که بیش از 1000 نمایش تلویزیونی با تأثیرگذاری بالا تولید کرده و به مدت هشت سال یعنی تا سال 2015 ناشر و سردبیر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است.

کار کردن، نوشتن، مصاحبه و گزارش برای این مجله باعث شد که با کارآفرینان و مدیران برجسته دنیا از جمله استیو جابز، مارک زاکربرگ، ایلان ماسک و... نشست و برخاست داشته باشد و همین امر راه را برای ورود او به دنیای موفقیت باز کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب اثر مرکب:

- ریشه‌کن کردن عادت‌های ریشه دوانده همچون درخت کاجی تنومند، کاری سخت و مشقت‌بار خواهد بود.

- هرگز از کسی که حاضر نیستید به جای او باشید، نصیحت نخواهید!

- قدرت کم‌رنگ‌ترین جوهر از قوی‌ترین ذهن‌ها بیشتر است.

- همان طرز فکری که شما را به شرایط فعلی‌تان رسانده است، ممکن نیست شما را به‌سوی شرایط دلخواهتان هدایت کند.

- بزرگ‌ترین خطری که در اطراف شما بیشتر پَرسه می‌زند، رویاپردازی‌های بزرگی نیست که توانایی دست یافتن به آن‌ها را ندارید، بلکه رویاپردازی‌های کوچکی است که موفق به کسب آن‌ها می‌شوید!

در بخشی از کتاب اثر مرکب می‌خوانیم:

من مخالف نظرات عمومی عمل می‌کنم. فقط کافی است تا به من بگویید که بقیه چه‌کاری را انجام می‌دهند، چه چیزی در انظار عمومی به توافق رسیده و عُرف شده است، چه چیزی در حال حاضر شهرت دارد تا من دقیقاً برعکس آن را انجام دهم. اگر همه در حال راه رفتن به‌شکل زیگ باشند من به‌صورت زاگ راه می‌روم. (زیگ زاگ) هر چیز دارای شهرت از نظر من معمولی است؛ این یعنی عادی بودن. کارهای معمولی، نتایج معمولی هم در پی خواهد داشت. معروف‌ترین رستوران، مک دونالدز، مشهورترین نوشیدنی کوکاکولا، مشهورترین آبجو بادوایزر و مشهورترین مشروب فران زیا است. (بله، همان‌هایی که به‌شکل جعبه‌ای خریده می‌شود!) اگر این چیزهای «محبوب» را صرف کنید، به بخشی از عامۀ مردم یعنی طبقۀ متوسط بدل می‌شوید، ولی این کاری عادی است! عادی بودن هیچ مشکلی ندارد، ولی من ترجیح می‌دهم هدفم فوق‌العاده بودن باشد.

برای مثال، هم برای سال نو و هم برای کریسمس کارت‌پستال می‌فرستند، به عقیدۀ من، چون همه این کار را انجام می‌دهند، پس در حقیقت اثر عاطفی و حسی چندانی ندارد؛ بنابراین در عوض آن، من در عید شکرگزاری کارت تبریک می‌فرستم؛ مگر شما چند کارت تبریک عید شکرگزاری دریافت می‌کنید؟!

دقیقاً به همین علت این کار را انجام می‌دهم. این کارت خودش به‌تنهایی ماهیت خودش را نشان می‌دهد و ابراز علاقه می‌کند. به جای استفاده از کارت‌هایی با شعار کلیشه‌ای «با آرزوی بهترین‌ها» که توسط رایانه طراحی‌شده و به تعداد بیشماری به چاپ رسیده است، با دستخط خودم در یک جملۀ حسی شکرگزاری‌ام را به دلیل ارتباط با آن‌ها و اینکه چقدر برایم ارزشمند هستند، می‌نویسم. در حقیقت همان تلاش را ولی با تأثیری بسیار بیشتر انجام می‌دهم.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار مترجم
فصل اول: اثر مرکب در عمل
فصل دوم: انتخاب‌ها
فصل سوم: عادت‌ها
فصل چهارم: تکانش
فصل پنجم: تأثیرات
فصل ششم: شتاب
نتیجه‌گیری
پیوست‌ها
دربارۀ دارن هاردی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اثر مرکب
نویسنده
مترجممعصومه تاجمیری
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-7369-17-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اثر مرکب

یونس عشایری
۱۴۰۱/۳/۱۱
درمورد اثر مرکب توی یوتیوب و اینستاگرام یه چیزهایی شنیده بودم و فکر میکردم کاملش رو میدونم و چیز یاده ایه ولی با خوندن این کتاب دیدم نه اصلا همچین چیزی نیست و من فقط یه قطره از این دریا رو میدونستم 😁 خلاصه با کتاب اثر مرکب به درک عمیقی از این قانون طبیعت رسیدم و توی زندگیم و حتی توی خود طبیعت مثال‌های بی شماری رو تونستم از این قانون درک کنم
tahereh mahyaee
۱۴۰۱/۴/۹
اگه تمایل دارین زندگیتون رو تغییر بدین حتما پیشنهاد مى کنم این کتابو بخونین، کمکتون میکنه با قدم هاى ساده و کوچیک روزانه به همه خواسته هاى بزرگ تون به راحتى برسین.
آزین
۱۴۰۱/۲/۲۵
کتاب این نکته رو گوشزد می‌کنه که عادت‌های کوچک مثبت رو تو زندگی انقدر باید عملی و مرتب تکرار کنی که به تکانش برسی
محمد صدیقی
۱۴۰۱/۴/۵
عالی و قابل فهم چون هر حرفی و داستانی از این کتاب نکات کلیدی هم داشت🌷
سیناگودرزی
۱۴۰۱/۳/۱۴
بی نظیر بود بهتون توصیه میکنم اینو حتما بخونید تاثیرشو ت زندگیتون میبینید
الهه حبیب زاده
۱۴۰۱/۱/۱۲
هر چی بگم کم گفتم عالیه عالیه حتما تا آخر بخونید دیدگاه ادمو خیلی عوض میکنه
سجاد بختیاری
۱۴۰۱/۲/۱۹
کتاب واقعا تاثیر گذار و تغییر دهنده سبک زندگی
رضا سعادتی نیا
۱۴۰۱/۱/۵
واقعا این کتاب بینظیر هستش👍
حتما حتما مطالعش کنید.
hamidreza hasanpor
۱۴۰۱/۳/۱۴
فوق العاده کاربردی 👌
سیدمحمدجواد ملک جعفریان
۱۴۰۱/۲/۱
بسیار عالی و‌ کاربردی بود
دانیال قاسمی
۱۴۰۱/۱/۱۲
تاثیرگزار و لازم برای هر انسان
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب اثر مرکب

برای دریافت کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.