معرفی و دانلود کتاب تله پاتی: ‏‫افشای اسرار ارسال پیام‌های تله پاتی و رشد روانی

عکس جلد کتاب تله پاتی: ‏‫افشای اسرار ارسال پیام‌های تله پاتی و رشد روانی
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تله پاتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تله پاتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تله پاتی: ‏‫افشای اسرار ارسال پیام‌های تله پاتی و رشد روانی

توانایی تله‌پاتی یا دورآگاهی در درون همه به صورت بالقوه وجود دارد. توصیه‌های کاربردی ماری سیلوا در کتاب تله پاتی به شما کمک می‌کند این قدرت را به فعلیت برسانید، توانایی‌های روانی خود را کشف کنید و آن‌ها را ارتقاء دهید. تعلل نکنید؛ اکنون وقت آن رسیده که «دورآگاهی» را یک بار دیگر در زندگی خود متجلی کنید.

درباره کتاب تله پاتی:

احتمالاً‌ شما هم جمله‌ی «دل به دل راه دارد» را شنیده‌اید. یا ممکن است اطلاعاتی درباره‌ی «تله‌پاتی» یا «حس ششم» داشته باشید. شایسته است که قبل از پرداختن به کتاب برجسته‌ی تله پاتی (Telepathy) کمی به معنا و مفهوم این کلمه بپردازیم. تله پاتی مشتق از دو کلمه‌ی تله (به معنای دور) و پاتی (به معنای احساس) است و آن را احساس کردن چیزی می‌نامند که از شما کاملاً‌ دور است. اغلب انسان‌ها، چه خود متوجه این موضوع باشند و چه از آن آگاه نباشند، دارای این ویژگی هستند.

قابل درک است که بسیاری از انسان‌ها تله‌پاتی را غیر واقعی بنامند و آن را باور نکنند. گرچه افرادی که در این حوزه به دروغ و کلاهبرداری پرداخته‌اند کم نیست، با این حال حتی اگر تله‌پاتی در جامعه‌ی علمی مقبول نیفتد، باز هم نمی‌توان ادعا کرد غیر واقعی است. حقیقت این است که انسان‌ها از قدیم در جست‌وجوی این قدرت بوده‌اند و برای به فعلیت رساندن آن تلاش کرده‌اند. شواهدی در افسانه‌های نوشتاری و شفاهی مردم باستان وجود دارد که گواهی بر این سخن است و نشان می‌دهد این مردمان از موهبت تله پاتی برخوردار بوده‌اند.

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، این ویژگی در اغلب ما انسان‌ها وجود دارد تنها برای این که بتوانیم از این قدرت استفاده کنیم، باید آموزش ببینیم. ماری سیلوا (Mari Silva) در کتاب شگفت‌انگیز خود تکنیک‌هایی را به شما می‌آموزد که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید با دیگران از راه دور ارتباط برقرار کنید و بر عقاید و افکار آن‌ها تأثیر بگذارید. از این طریق دورآگاهی به توانایی مدیریت و کنترل ذهن نزدیک می‌شود.

چه اطلاعات گسترده‌ای درباره‌ی علوم فراروانی داشته باشید و چه در این حوزه تازه‌کار محسوب شوید، این کتاب برای شما کاربردی خواهد بود. با نثر ساده و بیان شیوای نویسنده هر آن چیزی را که درباره‌ی تله‌پاتی نیاز است، فرا خواهید گرفت. با توجه به حجم اطلاعات موجود در کتاب تله پاتی ، پس از مطالعه‌ی آن از سایر آثار مربوط به تله‌پاتی بی‌نیاز خواهید شد.

کتاب تله پاتی مناسب چه کسانی است؟

اگر علاقه دارید توانایی تله‌پاتی را در خود تقویت کنید، از این کتاب غافل نشوید.

در بخشی از کتاب تله پاتی می‌خوانیم:

ذهن دریچه‌ای برای تله‌پاتی و سایر مواهب روانی است. من همیشه ذهن را به خانه‌ای بزرگ تشبیه می‌کنم که درها و پنجره‌هایش کاملاً باز است. همه‌چیز بدون فیلتر یا کنترل وارد و خارج می‌شود. هر فکر، ایده، احساس، میل، نیاز و غیره می‌تواند وارد آن‌جا شود، فضا را اشغال کند و حتی باعث اختلال شود. در این مورد، هیچ‌کس آنچه را که در خانه ذهن می‌گذرد کنترل نمی‌کند. در چنین شرایطی، ذهن هیچ مانعی برای محافظت از آن در برابر همه افکار، کلمات، پیشنهادها و ایده‌ها ندارد. همه آن‌ها هر طور که می‌خواهند می‌آیند و می‌روند. اغلب، این مورد برای ذهن اکثر مردم است. این حالت پیش فرض چیزها است. از طرف دیگر، شما نباید اجازه دهید ذهن شما این‌گونه عمل کند. اگر یاد نگیرید که با باز کردن چشم سوم، آنچه را که وارد و خارج از درگاه روانی شما می‌شود کنترل کنید، هر روز خود را در معرض بمباران هزاران بیت از اطلاعات مرتبط و نامربوط خواهید دید.

بهترین راه برای محافظت از خود در حالی که حواس روانی و چاکرای چشم سوم خود را باز نگه دارید این است که یاد بگیرید چگونه در و پنجره ذهن خود را ببندید. انجام این کار شما را از بمباران افکار مضر، بی‌فایده و غیرضروری که می‌توانند سلامت و نشاط ذهن شما را سلب کنند، جلوگیری می‌کند. تله‌پاتی از طریق تبادل انرژی اتفاق می‌افتد.

بنابراین، هر بخش از اطلاعاتی که از طریق تله‌پاتی به آن دسترسی پیدا می‌کنید، مقداری از منبع انرژی شما را می‌گیرد. بسته به نوع و اندازه اطلاعات، برخی از آن‌ها بخش زیادی از انرژی شما را وارد می‌کنند. به همین دلیل، باید ذهن خود را طوری تربیت کنید که فقط اطلاعات یا پیام‌های مرتبط را دریافت کند. با یادگیری بستن درگاه تله‌پاتیک، می‌توانید ذهنتان را از افکار، ایده‌ها و احساسات غیرضروری منع کنید. شما می‌توانید انتخاب کنید که چه چیزی را دریافت کنید و چه چیزی را دریافت نکنید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل یک: تله‌پاتی چیست؟
فصل دوم: انواع تله‌پاتی
فصل سوم: مزایای استفاده از تله‌پاتی
فصل چهارم: ده نشانه که شما این موهبت را دارید 
فصل پنجم: افزایش سطح انرژی معنوی
فصل ششم: استفاده از مراقبه برای فعال کردن
فصل هفتم: باز کردن چشم سوم 
فصل هشتم: ارسال پیام به دیگران
فصل نهم: تله‌پاتی دوقلوها
فصل دهم: بستن دریچه تله‌پاتیک
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تله پاتی: ‏‫افشای اسرار ارسال پیام‌های تله پاتی و رشد روانی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۷
زبانفارسی
شابک978-964-233-369-1
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تله پاتی

مرضیه
۱۴۰۱/۱/۴
عالی بود، کتاب خیلی خوب مطالب و توضیح داده و ابتدا تعریف‌ها را بیان کرده تا خواننده با فرایند تله پاتی از نظر علمی و عملی آشنا بشه و بعد تمرینات رو آموزش داده زبان ساده و روانی دارد و به خوبی مفاهیم و هنگام خوندن متوجه میشیم
علیرضا عروه
۱۴۰۰/۱۱/۳
اطلاعاتش مفید است. ابتدای کتاب تعریفات را ارائه میده و در پایان کتاب تمرینات عملی دارد. هر کتاب و دانشی خواننده و جوینده خودش رو‌می خواد. برای من تازگی داشت و مفید بود.
حسین احمد کلهری
۱۴۰۱/۴/۱۸
با سلام، کتابی بسیار عالی ایست و توصیه می‌کنم برای بالا بردن سطح آگاهی خود حتما آن را مطالعه کنید.
کتابراه، کمال امتنان و قدردانی بنده را پذیرا باشید
مرضیه دیدار
۱۴۰۱/۱/۱۳
تمرین وفقط تمرین انسان را به اوج میرساند و همه چیز ممکن است تجربیات ارزشمندی از مطالعه این کتاب بدست آوردم.
مرضیه نصیر
۱۴۰۰/۱۱/۴
سلام
من تا به حال با علوم معنوی سر کار نداشتم. تجربه معنوی و ذهن مناسبی برای زندگی هست.
سجاد فلاح
۱۴۰۱/۸/۳۰
نپسندیدم چون نمیشه همچنین کاری انجام داد
rominna ice queen
۱۴۰۱/۸/۲۵
من تا حدودی تجربش کردم باید وقت زیادی بذارید برای تمرین
موسی هاشمی
۱۴۰۰/۹/۲۶
قدرت تفکر و روحی را می‌ازماید
زهرا کردی
۱۴۰۱/۸/۱۴
کتاب خوب با متن متفاوت
Shiva Aghajani
۱۴۰۱/۷/۱۹
کتاب جالبی بود دوستش داشتم
پوریا پارسا
۱۴۰۱/۶/۱۸
بسیار عالی و کامل بود خیلی جذاب بود
میترا صفری
۱۴۰۱/۳/۳
باز این مطالب را میتونستن از گوگل هم رایگان پیدا کنم
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب تله پاتی

برای دریافت کتاب تله پاتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.