معرفی و دانلود کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند

عکس جلد کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند

میزان موفقیت، به نحوه‌ی عملکرد ما در مقابل سختی‌ها و مشکلات زندگی برمی‌گردد. رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی در کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند، به شما یادآور می‌شوند که فرار از مشکلات راه‌حل نیست؛ بلکه موضوع مهم، حل کردن آن‌هاست.

درباره‌ی کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند

تاکنون چقدر پیش آمده است که از مشکلات خود فرار کنید و مواجهه با آن‌ها را به تعویق بندازید؟ در طرف مقابل، چند بار تاکنون در مقابل مسائل و مصایب زندگی ایستادگی کرده و برای رفع آن‌ها کوشیده‌اید؟ بسیاری از ما، مورد اول را بسیار بیشتر از مورد دوم انجام داده‌ایم؛ اما به نظر شما، دلیل آن چیست؟

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) و کیم کیوساکی (Kim Kiyosaki) در کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند، به ما نشان می‌دهند که بسیاری به‌خاطر ترس و بسیاری به این دلیل که فکر می‌کنند زرنگی کرده‌اند، از زیر بار مشکلات شانه خالی می‌کنند. اگر به زندگی این افراد بنگیریم، متوجه می‌شویم که پیشرفت خاصی در زندگی آن‌ها رخ نداده است و مدام یک مسیر را طی کرده‌اند. با این حال، کسانی که به نبرد سختی‌های زندگی رفتند و به حل کردن آن‌ها اندیشیده‌اند، همیشه پیشرفت‌های چشمگیری در زندگی خویش داشته‌اند.

کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند به این موضوع می‌پردازد که افراد دست‌به‌گریبان با چالش‌های زندگی، افراد پخته‌تر و ریسک‌پذیرتری به‌شمار می‌روند. این افراد با عبرت گرفتن از شکست‌های خود در گذشته، مسیری را طراحی می‌کنند که به بهترین نحو، آن‌ها را به دریای موفقیت و ثروت می‌رساند؛ پس تعجب‌آور نیست که ببینیم این افراد، همیشه، پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می‌کنند.

تغییر زندگی، در گرو اعمالی است که شما در هر لحظه مرتکب می‌شوید. اعمال امروز شما نیز ریشه در زندگی گذشته دارند؛ بنابراین از این غافل نشوید که اگر مانند فردی مستحکم و چالش‌پذیر بارآمده و رشد کرده‌اید، اکنون به راحتی می‌توانید ثروت و موفقیت را از آن خود کنید. مصداق این سخن نیز خود رابرت و کیم کیوساکی هستند؛ یعنی کسانی که توانستند در مسیر پرفراز.نشیب زندگی، از پس مشکلات بربیایند و به افرادی موفق و مشهور بدل شوند.

این کتاب ارزشمند، در عین اینکه به شما مبانی اقتصاد و سرمایه‌گذاری را می‌آموزد، اصول خودسازی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد و به همین دلیل نیز، منبعی مهم و ضروری برای رسیدن شما به ثروت و موفقیت به‌شمار می‌رود.

کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کسانی که به دنبال موفقیت در زندگی شخصی و شغلی خود هستند، کتابی مفید به‌شمار می‌رود.

با رابرت کیوساکی و کیم کیوساکی بیشتر آشنا شویم

رابرت و کیم کیوساکی، زوج مشهور و ثروتمندی هستند که با کتاب‌های خود در زمینه‌ی خودسازی و بازاریابی، در حوزه‌ی نویسندگی به شهرت رسیدند. رابرت و کیم کیوساکی با نوشتن کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» مورد استقبال بسیاری از مردم در سراسر دنیا قرار گرفتند. از دیگر آثار آن‌ها می‌توان به کتاب‌های «هزینه‌ها را درز نگیرید»، «رازهای غلبه بر باورهای محدودکننده»، «شاهراه کارآفرینی» و «کسب‌وکار در قرن بیست و یکم» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند می‌خوانیم

موسسه Urban می‌نویسد: «برای خرید چیزهای کوچک کارت نکشید. وقتی زیر 20 دلار است از پول نقد استفاده کنید.»

شگفت‌انگیز است که چقدر سریع همه خریدهای کوچک ما تلنبار می‌شوند. چیزهایی مانند قهوه روزانه یا یک میان وعده از بازار بیش از آنچه تصور می‌کنید برای شما هزینه دارد. توجیه همه آن خریدهای کوچک در آن زمان آسان است. فقط 3 دلار برای یک بطری آب معدنی؟ مشکلی نیست! اما در پایان ماه، این خریدها جمع می‌شوند.

وقتی از پول کاغذی فیزیکی استفاده می‌کنید، می‌تواند به شما کمک کند تا از میزان هزینه‌های خود آگاه شوید. حتی ممکن است باعث شود زمانی که متوجه شدید پول نقد به سرعت تمام می‌شود، در خریدهای کوچک تجدیدنظر کنید.

بنابراین در آینده، هنگام خرید چیزهای زیر 20 دلار، سعی کنید به جای آن از پول نقد استفاده کنید و ببینید که چگونه عادات خرج کردن شما تغییر می‌کند.

قانون سرانگشتی بعدی می‌گوید: «اعتبار همچنان شارژ می‌شود. تقریباً 20 درصد به کل اضافه می‌شود.» سود کارت اعتباری همیشه در حال افزایش است و با گذشت زمان به سرعت اضافه می‌شود.

فرض کنید 100 دلار بدهی دارید و هر ماه 20 درصد سود تعلق می‌گیرد. در ماه اول، 20 دلار از شما دریافت می‌شود که به بدهی اصلی شما اضافه می‌شود. ماه بعد، دوباره 20 درصد از شما دریافت می‌شود که اکنون به 24 دلار می‌رسد؛ بنابراین پس از گذشت تنها دو ماه، بدهی شما از 100 دلار به 144 دلار افزایش یافته است.

این سود مرکب علیه شما کار می‌کند، زیرا سعی می‌کنید بدهی کارت اعتباری خود را بپردازید. برخی از شرکت‌های کارت اعتباری حتی با نرخ روزانه و نه ماهانه ترکیب می‌شوند، بنابراین آگاهی از نحوه رشد بدهی‌ها می‌تواند به شما کمک کند از مشکلات دور بمانید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
دورۀ آموزشی میلیاردرها
بازنشستگی را چگونه تعریف می‌کنید؟
سه الگوی جریان نقدی شخصی
مهم‌ترین مهارت‌های موفقیت در کارآفرینی
پسران بد، پسران خوب و آدم‌های بی‌روح
چرا ورزشکاران پردرآمد شکست می‌خورند؟
داشتن پول- مشکلات بیشتر
اجتناب از بدهی بد
4 نکتۀ سادۀ پول درآوردن برای زوج‌ها
سه چیز که نیاز به تغییر دارند...
اگر می‌خواهید تغییر دهید
مزیت فروش آنلاین محصولات فیزیکی
توهم نجات‌دهندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند
نویسنده،
مترجمابوالفضل طاهریان ریزی
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-284-249-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند

برای دریافت کتاب آدم‌های بزرگ از مشکلات بزرگ ساخته می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.