معرفی و دانلود کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟: دو مرد یک پیام

عکس جلد کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟: دو مرد یک پیام
قیمت:
۴۹۹۰۰ تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟: دو مرد یک پیام

کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ اثر مشترکی‌ از دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی است. بی‌هیچ اغراقی می‌توان این کتاب را از بهترین آثار در زمینه‌ی ثروت و موفقیت نامید. در این اثر می‌آموزید که برای ثروتمند شدن، قبل از هر چیز لازم است که مانند ثروتمندان فکر کنید....

درباره کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

بازار کتاب مملو از آثاری است که به شما وعده‌ی آموزش راه‌های ثروتمند شدن را می‌دهند؛ اما اگر سر و کارتان با این دسته از کتاب‌ها افتاده باشد، می‌دانید که بسیاری از این وعده‌ها پوچ و توخالی‌اند. تعداد معدودی کتاب وجود دارند که به راستی راهکارهایی سودمند و عملی در جهت کسب موفقیت‌های اقتصادی به خوانندگان خود می‌دهند. کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ یکی از همین معدود کتاب‌هاست.

در این اثر، آموزه‌های دو تن از برجسته‌ترین مردان اقتصاد جهان را مرور می‌کنید. ترامپ (Donald John Trump) و رابرت کیوساکی (Robert Toru Kiyosaki) که هر دو صاحب کتاب‌هایی پرفروش و خواندنی در زمینه‌ی دستیابی به ثروت و موفقیت هستند، این بار تصمیم گرفته‌اند تا در اثری مشترک، به توضیح کامل تجارب خود و ارائه‌ی مطالبی عملی و راهگشا در جهت کسب ثروت بپردازند.

ایده‌ی اصلی کتاب این است که ثروتمندتر شدن غالب افراد، رخدادی‌ست که در نهایت به سود تمام مردمان یک جامعه است. دولتمردان باید به خوبی بدانند که رشد بی‌رویه‌ی فقر و اضافه شدن بر تعداد افراد متعلق به طبقه‌ی ضعیف، خطری بزرگ برای حیات سیاسی و اجتماعی‌ست. بنابراین همه باید در جهت ثروتمند شدن خود و دیگران بکوشند.

اما این امر چگونه امکان‌پذیر است؟ در کتاب می‌خوانید که قبل از هر چیز، باید مانند ثروتمندان فکر کنید؛ از چالش‌ها نترسید و با روی باز به استقبال آن‌ها بروید. زیر و بم‌های زیادی وجود دارد که ذهنیت یک انسان موفق را می‌سازد. ترامپ و کیوساکی این زیر و بم‌ها را به شما خواهند آموخت.

این اثر به شما وعده‌های بیهوده نمی‌دهد؛ این کتاب ادعا نمی‌کند که به شما راه‌های دقیق سرمایه‌گذاری را خواهد آموخت. کتاب حاضر در پی فریب خوانندگان خود نیست. بلکه، به سادگی و در نهایت صداقت، ایده‌ای را در ذهن شما خواهد کاشت که بذر تمام موفقیت‌های بزرگ است؛ کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ (Why We Want You to Be Rich) شما را به افرادی با ذهن بلندپرواز و جسور بدل می‌کند.

در نکوداشت کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

به زودی یا فقیر خواهید شد، یا ثروتمند؛ کیوساکی و ترامپ می‌خواهند که شما ثروتمند شوید! (amazon)

با دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی بیشتر آشنا شوید:

این دو تن از مشهورترین نویسندگان کتاب‌ در حوزه‌های موفقیت و ثروتند. کیوساکی که خود میلیونری بزرگ است، بیشتر با کتاب پدر پولدار، پدر فقیر شناخته می‌شود. از او همچنین کتاب‌هایی با این عناوین به چاپ رسیده است: 110 راز رابرت کیوساکی برای موفقیت، چهار راه پول‌سازی.

دونالد ترامپ نیز که پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به شهرت جهانی رسید، مدت‌ها پیش از ورود به عرصه‌ی سیاست، در زمینه‌ی اقتصاد و تجرات فعالیت داشت، و نام خود را به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد جامعه‌ی آمریکا به گوش بسیاری رسانده بود. عنوان برخی از کتاب‌هایی که از دونالد ترامپ منتشر شده، به شرح زیر است:

- چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید
- 4 فرمان ترامپ

فهرست مطالب کتاب

بخش اول. هدف دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی از نوشتن این کتاب
فصل اول. آشنایی میلیونر و میلیاردر
فصل دوم. دغدغه‌های مشترک ما
فصل سوم. طبقه‌ی متوسط رو به زوال
فصل چهارم. چگونه ثروتمند شوید
فصل پنجم. چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید
بخش دوم. رویکردهای مختلف مردم به سرمایه‌گذاری
فصل ششم. سرمایه‌گذاری برای دستیابی به پول بیشتر
فصل هفتم. مبارزه‌ی زندگی‌تان و میدان این مبارزه را تعیین کنید
فصل هشتم. پس‌اندازکننده‌ها با سرمایه‌گذارها تفاوت دارند
فصل نهم. دو چیز که آن‌ها را سرمایه‌گذاری می‌کنیم
فصل دهم. برنده‌ها اختیار همه‌چیز را در دست می‌گیرند
فصل یازدهم. خلاقیت نیمه‌ی راست و نیمه‌ی چپ مغز
فصل دوازدهم. افکار بلندپروازانه داشته باشید
فصل سیزدهم. دستیابی به ثروت کلان، قابل پیش‌بینی است؛ نه پر‌مخاطره
بخش سوم. لحظات سرنوشت‌ساز: فراسوی مرزهای برد و باخت
فصل چهاردهم. از پدرتان چه آموخته‌اید؟
فصل پانزدهم. از مادرتان چه درس‌هایی فرا گرفته‌اید؟
فصل شانزدهم. در مدرسه چه آموختید؟
فصل هفدهم. دانشکده‌ی نظامی چه تأثیری بر زندگی‌تان داشته است؟
فصل هجدهم. از فعالیت‌های ورزشی‌تان چه درس‌هایی فراگرفته‌اید؟
فصل نوزدهم. از کسب‌و‌کارتان چه درس‌هایی فراگرفتید؟
فصل بیستم. در رابطه با خدا، دین و پول به چه اصولی اعتقاد دارید؟
بخش چهارم. اگر شما جای من بودید، چه می‌کردید؟
فصل بیست و یکم. من هنوز محصل هستم، باید چکار کنم؟
فصل بیست‌ودوم. من فرد بالغی هستم با سرمایه‌ای اندک؛ چه باید بکنم؟
فصل بیست‌وسوم. من متولد دوره‌ی انفجار جمعیت هستم، وضعیت مالی خوبی هم ندارم؛ چه باید بکنم؟
فصل بیست‌وچهارم. اگر همین الان هم ثروتمند باشم، چه؟ چه توصیه‌هایی برای من دارید؟
فصل بیست‌وپنجم. علت ناکامی برخی در دستیابی به ثروت چیست؟
بخش پنجم. دست‌به‌کار شوید!
فصل بیست‌وششم. چرا در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری می‌کنید؟
فصل بیست‌وهفتم. چرا بازاریابی شبکه‌ای را توصیه می‌کنید؟
فصل بیست‌وهشتم. چرا توصیه می‌کنید کسب‌وکار مستقل راه‌اندازی کنیم؟
فصل بیست‌ونهم. رهبران ”چگونه دیدن“ را به دیگران می‌آموزند
سخن پایانی. خودتان را ارزیابی کنید
قدردانی دونالد
قدردانی رابرت
درباره‌ی دونالد جی. ترامپ
درباره‌ی رابرت تی. کیوساکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟: دو مرد یک پیام
نویسنده،
مترجمرامین بختیاری، فرح انگیز دستگیری
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۰۴
زبانفارسی
شابک978-964-236-666-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۹۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

قاسم اسرافیلی
۱۴۰۱/۴/۷
کتاب خوبیه، و در کل سبک زندگی افراد ثروتمند رو نشون میده. حجم مطلب بسیار بالایی داره و بیشترش شامل خاطرات نویسنده هاست و این که خیلی از خودشون تعریف کردن که ممکنه حوصلتون رو سر ببره. ترجمه بسیار روان و خوبی داره. رابرت کیوساکی همون مطالب کتاب پدر پولدار پدر فقیر رو یکم با چاشنی خاطراتش بسط داده. هم ترامپ فقط تاییدی بر مطالب کیوساکی نوشته. به قدری روده درازی انجام شده که میشه گفت حجم مطلب اصلی دو تا سه برابر شده
فاطمه قمری
۱۳۹۶/۳/۱۱
سلام به دوستان. فوق العاده است. یعنی انگار داری تمام زندگی و بزنگاه‌هایی که روی زندگی این دو نفر تاثیر گذاشته رو مرور می‌کنی. عالی اصلا فکرشم نمی‌کردم این کتاب این قدر عالی باشه. بی‌خود نیست هر دوشون موفقن توی کار خودشون. ضمنا من معلم هستم و علاوه بر علم موفقیت به عنوان یک معلم هم دارم متن رو می‌خونم. جدا بهتون توصیه می‌کنم بخونید غیر قابل خلاصه کردنه... مخصوصا از فصل ششم به بعدش
سعید افشار
۱۳۹۶/۵/۲۵
زیبا و جذاب!شاید از نظر خیلی دوستان بیشتر روش موفقیت در جامعه امریکارو نشون میده ودر ایران اجرایی نیست!ولی به نظر من عالیه که طرز فکر دو فرد معروف و تاثیر گزار رو بدونم و راهی که اومدن تا به این حد برسن رو متوجه بشم!دو سال پیش نسخه چاپی این کتاب رو گرفتم و تجربه جدیدی بود.
آزاد پاشازاده
۱۳۹۹/۱۱/۶
کتاب خوبیه
آدم با دیدگاه بسیار باز تری نسبت به مسائل مالی میتونه نگاه کنه، خصوصا دیدگاه ترامپ‌رو داشتن یعنی از دیدگاه قوی نگاه کردن.
کاری با ریاست جمهویش ندارم. ولی از لحاظ اقتصادی فردی هست که میتونه الگوی خیلی خوبی باشه برای کارآفرینان و اقتصاد دان ها
امیرمحمد فرجی
۱۳۹۵/۱۲/۴
کتاب خیلی پر محتوایی است. تو هر پاراگرافش میشه یک نکته مهم برداشت کرد. تنها عیب کتاب اینکه هر دو نویسنده فقط همدیگرو مثال میزنند. رابرت همش کار‌های دونالدو تایید میکنه دونالد هم کتاب‌های رابرتو تحسین میکنه. اما در کل کتابی هست که ارزش مطالعه رو داره
حسین دهقان
۱۳۹۷/۳/۱۸
نرم افزار خوبیه. اگر در هنگام مطالعه کتاب, امکان نشان دار کردن صفحات مختلف و اضافه کردن توضیحات خواننده وجود داشته باشد بهتر میشود.
بخش کتابهای صوتی هم خیلی خوبه. ممنون از تلاشتون
مرتضی نصرتی
۱۳۹۸/۷/۲۹
خوندن سالها تجربیات انسان‌های موفق با هزینه‌ای اندک همیشه برای من خوشاینده. مخصوصا وقتی قرار باشه اون شخص میلیاردر مشهوری مثل رئیس جمهور فعلی اقتصاد اول دنیا باشه
hossein safari
۱۳۹۵/۹/۱۸
سلام کتابهای که در زمینه مدیریت و اموزشهای مالی است انگیزی است برای بهتر شدن زندگی و دانش مغزی خوب برای ادراه منابع مالی مخصوصا که از نویسندگان بنامی باشد
موسی رضایی
۱۴۰۰/۸/۱۵
کتب عالی هست فقط کاش بیشتر توضیح میدادن که نیاز به کتابای دیگه پیدا نکنی همین الانم جزوه پولدارترین مرد‌ها هستند می‌تونند خیلی بیشتر توضیح بدن
حمید سعیدی
۱۳۹۹/۱/۳۰
با کتاب‌های مالی و اقتصادی دیگه که خوندم متفاوت بود یعنی تکراری نبود و خسته کننده. ولی حواشی زیاد داشت. بعضی جاهاش حذف هم بشه تاثیری در درک خواننده و مخاطب نداره.
امیر موسوی
۱۳۹۷/۸/۳
من بدم نیومد اما اگه بیشتر می‌خواید بخونید، برید کتاب " روشهای سرمایه گذاری پدر پولدار "رو بخونید.
شهرام هرمزدی
۱۳۹۷/۱/۹
کتاب جالبی نیست. من نسخه چاپی این کتاب رو خریداری کردم. تنها بخشهای مربوط به کیوساکی ارزش خواندن دارند که اونها هم در سایر کتاب‌های این نویسنده با تفضیل بهتری آمده‌اند.
Mehdi Gh
۱۳۹۵/۱۲/۳۰
کل این کتاب 500 صفحه‌ای اگه بخواین مطالب به درد بخورشو در بیارین شاید به 50 صفحه هم نرسه بقیش داستان و تعریف زیاد برام نسبت به وقتی که گذاشتم جالب نبود
Yahya J.k
۱۳۹۵/۱۲/۲۷
کتابهایی از این نوع برای تغییر سبک زندگی ورضایت از زندگی بسیار عالی هستند حالا باید ببینیم ترامپ در جایگاه رییس جمهوری چه دیدگاهی واهدافی دارد؟
محمد قهرمان
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
این کتاب از زمره کتابهایی اقتصادی است که دیدگاه خواننده را نسبت به بسیاری از مسائل، شفاف میکند.
خواندن این کتاب خالی از لطف نیست.
مشاهده همه نظرات ۸۷

راهنمای مطالعه کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

برای دریافت کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.