معرفی و دانلود کتاب هنر در لحظه زندگی کردن

عکس جلد کتاب هنر در لحظه زندگی کردن
قیمت:
39000 تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هنر در لحظه زندگی کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنر در لحظه زندگی کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر در لحظه زندگی کردن

کتاب هنر در لحظه زندگی کردن نوشته‌‌ی شانا نیکوئیست، شما را با خود به سفری درونی می‌برد تا خود حقیقی‌تان را بهتر بشناسید. مطالعه‌ی این کتاب تجربه‌ای عمیق و تأثیرگذار است و زندگی شما را متحول خواهد کرد و برایتان آرامشی ماندگار به ارمغان می‌آورد.

حتماً شما هم این جمله را بارها در زندگی شنیده‌اید که می‌گویند در لحظه زندگی کن! بسیاری هم توصیه می‌کنند که نگرانی‌ها و اضطراب‌های خود را کنار بگذارید و به دنبال زندگی آسوده بروید. این توصیه‌ها زیبا و حتی درست هستید اما هیچکس برایتان توضیح نمی‌دهد که چگونه این کار را بکنید چرا که تاکنون کسی به شما این آموزش را نداده است.

در چنین شرایطی شانا نیکوئست (Shauna Niequist)، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز، تلاش می‌کند در کتاب هنر در لحظه زندگی کردن (Present over perfect) با ارائه‌ی داستانی جالب و خواندنی به شما بیاموزد تا چگونه خود را از مشکلات روزمره‌ی زندگی آزاد کنید و با روشی ساده‌، زندگی سالم‌تری داشته باشید. شاید در نگاه نخست روش‌های ارائه شده به نظر ساده بیایند اما از یاد نبرید که همین روش‌ها کلید رهایی شما از وضعیت موجود هستند و مطمئن باشید که مطالعه‌ی کتاب حاضر تحولی عظیم در زندگی شما ایجاد می‌کند و مسیر شما را برای همیشه تغییر می‌دهد.

کتاب جذاب و خواندنی هنر در لحظه زندگی کردن مانند سفری است که تجربیات بزرگی را برایتان به ارمغان می‌آورد و به شما کمک می‌کند تا به خود اصلی‌تان بازگردید.

مطالعه‌ی کتاب هنر در لحظه زندگی کردن به چه کسانی توصیه می‌شود:

کتاب هنر در لحظه زندگی کردن از جمله آثاری است که خواندن آن برای همه سودمند خواهد بود اما اگر فکر می‌کنید به دلیل داشتن زندگی در عصر حاضر و نگرانی‌ها و مشغله‌های آن از نظر روانی در شرایط دشواری قرار دارید، بدون معطلی به سراغ این کتاب بروید؛ چراکه شانا نیکوئیست بسیار دلسوزانه شما را از تمامی این دغدغه‌ها نجات می‌دهد.

نکوداشت‌های کتاب هنر در لحظه زندگی کردن:

- یک سال پیش، درحالی‌که هنوز این کتاب کامل نشده بود، برای خواندن دست‌نوشته‌اش به شانا التماس کردم. وقتی بالاخره کتاب به دستم رسید، تمامش را یک‌باره و از اول تا آخر خواندم. سپس پشت لپ‌تاپم نشستم، چهار ایمیل نوشتم و از قول‌ و قرارهایی که دیگر به دردم نمی‌خوردند خارج شدم. دو تماس تلفنیِ خیلی سخت گرفتم و به دو تعهد دیگر پایان دادم. کتاب هنر در لحظه زندگی کردن به من شهامت، تمامیت و مجوزی را که منتظرش بودم داد. تا آخرین لحظه‌ی عمر بابت این پیام سپاسگزار خواهم بود. این کتاب زندگی‌ام را تغییر داد. (جنیفر هتمیکر، نویسنده‌ی کتاب عشق و شماره‌ی هفت)

- بیشتر معلمانی که داشتم خودشان خبر نداشتند که به من چیزی یاد می‌دهند. آن‌ها خیال می‌کردند ما فقط با هم دوستیم. شانا از آن مدل دوست‌ها و این کتاب از آن مدل کتاب‌هاست. وقتی این صفحات را ورق می‌زنید، آنچه دوست داشته‌اید آن جا که شادمانیِ خود را یافته‌اید و آنچه را شاید در میانه‌ی راه گم کرده‌اید به ‌خاطر می‌آورید. بیش از همه، به گفت‌وگویی صادقانه درمورد ایمانِ خود و راهی که می‌خواهید به همراه آن بروید هدایت می‌شوید. (باب گوف، نویسنده‌ی کتاب کاری که عشق می‌کند)

- درحالی‌که کتاب را با ذوق‌ و شوق می‌خواندم، اشک رهایی و آرامش می‌ریختم؛ چراکه کاملاً فراموش کرده‌ بودم مجبور نیستم ارزش و لیاقت را به دست بیاورم، برای عشق شتاب داشته باشم، یا برای اینکه به جایی یا کسی تعلق داشته باشم بجنگم. جملات شانا که به طور یکسانی زیبا و ضروری‌اند، من را دعوت کردند به ‌یاد بیاورم که ارزشمند بودن، تعلق‌ داشتن و دوست داشته شدن حق ذاتیِ من است. دعوتی مهم‌تر و ضروری‌تر از این به ذهنم نمی‌رسد. (گلنن دویل ملتن، نویسنده‌ی جنگجوی عشق و نویسنده‌ی پرفروش روزنامه‌ی نیویورک‌تایمز برای کتاب‌های ادامه بده جنگجو)

- من شانا را تماشا کرده‌ام که این سفر را از آزمودن و سنجیدن آغاز کرده و به هم‌بستگی و برکت رسیده، و من به‌عنوان یک دوست به او افتخار می‌کنم. به‌عنوان خواننده، بابت داشتن این کتاب به‌عنوان منبع الهام و راهنما شکرگزارم. این کتابی است برای همه‌ی ما که آرزوی داشتنِ زندگی‌ای معنادار و پیوسته را داریم، اما گاهی خودمان را وقف مشغولیات می‌کنیم؛ جملات او همان انگیزه‌ای‌اند که ما منتظرش بودیم. (دونالد میلر، نویسنده‌ی پرفروش روزنامه‌ی نیویورک‌تایمز برای کتاب‌های ترسناک نزدیک و آبی مثل جاز)

- شانا اشتیاق ما برای از دست‌ ندادنِ زندگی‌مان را بیدار می‌کند. از آنجا که این خواسته به‌ بهای کنار گذاشتن عادات حواس‌پرت‌کنمان تمام می‌شود، ما به انگیزه‌ای فراتر از اصول و مقررات نیاز داریم. ما باید بخواهیم واقعاً زندگی کنیم و با مردم باشیم و از این نعمتِ زندگی که خدا بهمان داده بهره‌مند شویم. زندگیِ شانا وادارم می‌کند زندگیِ خودم را از دست ندهم و حرف‌هایش در این کتاب باعث می‌شوند شما هم نخواهید زندگی‌تان را از دست بدهید. (جنی آلن، نویسنده‌ی کتاب‌های هرچیزی و بی‌قرار)

- ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که اگر مراقب نباشیم، به‌راحتی قادر است ما را به دویدنِ دایره‌وار دچار کند. این اتفاق باعث می‌شود زندگی‌مان مملو از چیزهایی شود که درواقع هرگز به دنبالشان نبوده‌ایم. شانا به ما کمک می‌کند یک قدم به عقب برگردیم و ذهن و روحمان را ازنو بسازیم. در صفحات این کتاب خرد و دلگرمیِ لازم برای دیدن موفقیت‌های موقتِ گذشته را به دست می‌آوریم و ترغیب می‌شویم زندگیِ عمیق‌تر، یکپارچه‌تر و لذت‌بخش‌تری را تجربه کنیم. گذشته از تمام این‌ها، قدرت ارتباط با دیگران است که به‌معنای واقعیِ کلمه به ما در پیشرفت کمک می‌کند. (دکتر هنری کلود، نویسنده‌ی پرفروش روزنامه‌ی نیویورک‌تایمز برای کتاب‌های حدود و قدرت دیگری)

- من این کتاب را تا الان هفت بار خوانده‌ام. این کتاب درمورد در لحظه زندگی کردن است که راهنمایی فوق‌العاده و کتابی تقریباً کامل است. شانا دقیقاً درباره‌ی شرایط من حرف می‌زند. (لارن وینر)

- شانا با اعتراف موقرانه‌اش یادبودی از قلب خود ساخته است؛ قلبی شکسته و متلاشی‌ شده که درحال تبدیل‌شدن به قلبی خرسند، عاشق و آماده است. خواندن این کتاب درمورد او، خانواده، کلیسا و هم‌نسلانش به من قوتِ قلب بخشید. شانا ما را فرامی‌خواند تا دربرابرِ کشیده‌ شدن به درون کورانِ «بله‌گفتن» مقاومت کنیم و راه بهتری پیش‌رویمان می‌گذارد، راهی برای بودن و حضور، راهی برای «نه‌گفتن». اما این «نه» بله‌ای است به چیزی خیلی بهتر. (اسکات مکنایت، نویسنده‌ی کتاب‌های یکی از یاران متفاوت و طوطی کوچک دم‌دراز آبی)

جملات برگزیده کتاب هنر در لحظه زندگی کردن:

- مشغله نوعی بیماریِ روحی‌ روانی است.
- امیدوارم طوری زندگی کنید که همیشه به آن افتخار کنید. اگر این‌طور نشد، امیدوارم قدرتِ این ‌را داشته باشید که همه‌چیز را دوباره از نو شروع کنید.
- همیشه از این ترس داشته‌ام که مورد تحسین غریبه‌ها باشم و بعد درنهایت تنها شوم. من فقط یک آواز خواندم؛ شاید اشتباه می‌کردم.

در بخشی از کتاب هنر در لحظه زندگی کردن می‌خوانیم:

سه‌شنبه عصر بود که تلفن زنگ خورد. تلألؤ نور خورشید از پنجره می‌تابید. لباس‌هایم را روی تخت گذاشتم. نور خورشید به پتوهای نقره‌ای و پارچه‌ی مخملیِ سفید درخششِ بیشتری می‌داد و من تَلِ کوچک شلوارهای مک و پیراهن‌های هِنری را مرتب می‌کردم.

اگر پنج سال پیش یا حتی پنج ماه پیش به من می‌گفتند چنین فرصتی برایم پیش خواهد آمد، هرگز باور نمی‌کردم. پشت تلفن خیلی خوش‌حال و ذوق زده شده بودم. جوابم مثبت بود؛ اما طبق تشریفات گفتم باید با همسر و مشاورم صحبت کنم. تلفن را قطع کردم و به‌جای اینکه شگفت‌زده شوم و آدرنالین خونم زیاد شود، نگران بودم. عصبی بودم و می‌ترسیدم؛ انگار می‌خواستم قایم شوم. چند دقیقه در خانه قدم زدم و سعی کردم افکارم را حلاجی کنم. خودکار و کاغذ برداشتم و شروع کردم به نوشتن.

اغلب در زندگی احساساتِ منفی احاطه‌ام می‌کنند و من سرگردان به‌دنبال نقطه‌ی مثبت می‌گردم. به واکنش‌های بدنم توجهی نمی‌کنم، شاید دلم قهوه می‌خواهد، یا شاید هوای تازه. می‌نشینم و به پیام‌هایی که از درونم دریافت می‌کنم گوش می‌دهم. اگر گوش کنیم می‌فهمیم بدنمان با ما صحبت می‌کند: این حالت را تنها من تجربه نکرده‌ام. چندین سال است که احساساتم را پشت‌سرم جا گذاشته‌ام؛ غیراز همین چند وقت پیش که نشستم و از جایم تکان نخوردم.

اما عصر یک سه‌شنبه‌ی آفتابی این کار را کردم و همان‌طورکه نشستم، چیزی که متوجه شدم ترس و اضطراب بود. چیزی که باید خوش‌حالم می‌کرد نگرانم کرده بود. من می‌دانم که کلمه‌ی «باید» علامتِ خطرِ من است؛ به جای اینکه حواسم به احساسی باشد که واقعاً دارم، مرتب به این توجه می‌کنم که چه احساسی «باید» داشته باشم.

وقتی آرون به خانه آمد، درباره‌ی این موضوع با او صحبت کردم. کسی که همیشه من را تشویق می‌کرد، با کلی اغراق گفت این فرصت برای خانواده‌مان خیلی گران تمام می‌شود. او گفت فکر کردم وضع فرق کرده، فکر کردم دیوانه‌بازی‌ها تمام شده است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار: برنه براون
غاز‌های وحشی
ماری الیور
مقدمه: کشتی درهم‌شکسته
بخش اول: تحولی عمیق
تحولی عمیق
بریده‌ام!
کارکرد مداوم و دایره‌وار
بت‌شکنی
خودتان صندلی‌ها را قرار می‌دهید
کلمه‌ای که همه‌چیز را تغییر داد
ناامید‌کردن دیگران
آنچه دریاچه می‌آموزد
بخش دوم: تونل‌ها
تونل‌ها
سرکه و روغن
فضایی گسترده و مقدس
دختر (بودن)
آسمان گرفته
در سکون
ستاره‌ها
بخش سوم: میراث
استقلال عمل
میراث
همه‌چیز اینجا روبه‌راه است
مردی در لباس مخصوص مهمانی رسمی
پرش به‌سمت حلقه‌ی بسکتبال
وقتی شجاعت کسل‌کننده به‌ نظر می‌رسد
هنر در لحظه زندگی کردن
بخش چهارم: راه‌رفتن روی آب
راه‌رفتن روی آب
غسل تعمید
باید خیلی خوب باشد
مشکل تو مشکل من هم هست
محدودیت
ثمره‌ی خوب
درباره‌ی عیسای مسیح
بخش پنجم: زندگی در لحظه
سروسامان‌دادن
یادگیری بازی
صبح و غروب
سادگی
محیط شاد
درباره‌ی برف
بخش ششم: پرت‌کردن آب‌نبات
پرت‌کردن آب‌نبات
خودِ ذاتی
قلب و بله
قفل‌های بالارد
سوخت جدید
و روح ارزشش را احساس کرد
عشق را وارد کنید
سفر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنر در لحظه زندگی کردن
نویسنده
مترجممعصومه محمودی، آرزو مومیوند
ناشر چاپینشر میلکان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات198
زبانفارسی
شابک978-600-8812-86-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
39000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنر در لحظه زندگی کردن

Z K
۱۴۰۰/۱/۵
هنوز کتاب را کامل مطالعه نکرده‌ام؛ تا صفحات ۷۰ توضیحات و تکرار زیاد هست و گاهی کسل کننده تا حدی که وسوسه می‌شوی از خواندن دست بکشی اما اگر مثل من فردی که حس‌هایی مثل نویسنده را تجربه کرده باشی و دنبال رهایی از آشفتگی و نخوت و حس بی ارزشی که الان دارم، باشی، ترغیب میشوی به خواندن ادامه دهی
بخشهایی
از کتاب برای افراد غیر مسیحی کمی نامفهوم هست ولی به هر حال برای مذهبشان قابل لمس
از صفحه ۱۰۰ به بعد مطالب پر مغزتر نوشته شده هر چند میتوانست روش بازیابی وجود خود را بهتر توصیف کند البته شاید در ادامه صفحاتی باشد که هنوز نخوانده‌ام
نویسندگان کتابهای مفید و در دسترس بهتر از گردانندگان کلاسهای میلیونی میتوانند ادعای دوست داشتن بشریت و تمایل به ایجاد تغییر بهتر برای افراد را داشته باشند
محسن اوصیاء
۱۴۰۰/۷/۲۷
این کتاب بسیار ضعیف و نویسنده‌ای با ذهن سطحی و مسخره‌ای داره باخوندنش چیزی از حال و اکنون دستگیرتون نمیشه که هیچ چه بسا برای افرادی که ذهنشون رو بر اساس کتاب‌ها هارمونی میبخشن میتونه خیلی پرخطر باشه... بهرحال لایه‌های پنهان اعتقادی پشت این کتاب و افکار سمی نویسنده کاملا مشهوده...
کسی که این کتاب
رو تبلیغ و ترویج میکنه خیلی عیان داره به جامعه و انسان‌ها خیانت میکنه و اونها رو دچار سردرگمی میکنه... چون وفتی سوابق و گذشته‌ی نویسنده رو از منبع اصلی پیدا و مطالعه کنید میبینید که این آدم مشکل روانی داشته و اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد، اگرهم تجربه و درس سازنده‌ای رو از زندگی داشته باشن هیچوقت اونو بهتون درست انتقال نمیدن، ذاتشون گواه براین سخنم هست
مرضیه کردبچه
۱۴۰۰/۳/۷
کتاب فوق العاده‌ای بود که در هر سنی که باشی خوندنش برات مفیده، نویسنده خیلی با خودش روراسته و از بیان خطاها و اشتباهاتش در حالیکه میدونه مورد نقد بسیاری از خوانندگانش هست ابایی نداره، کتاب ارزشی بود که تلنگرهای زیادی در وجه‌های مختلف زندگی به ارمغان داشت و با ظرافت و هنرمندی و با حوصله و تامل نوشته شده بود، برای کسانی که به دنبال تغییر و خودسازی هستند عمیقا توصیه میشه در ضمن با توجه به اینکه نویسنده در حال گذار از شرایطی هستش که بابتش کتاب نوشته شده یعنی هنر در لحظه زندگی کردن بنابراین با توجه به تجربیات جدید تکانه‌هایی در کتاب به چشم میخوره که همین هم جذابه؛ از کتابراه سپاسگذارم.
Amir King
۱۴۰۰/۲/۷
کتاب رو به دقت تا انتها مطالعه کردم، بنظرم کتاب خوبی بود ولی پُر از تکرار مکررات و جملات سطحی و سطح وسیعی از تبلیغ مسیحیت بود به غیر از این مواردی که گفتم کتاب خوبی بود و میتونست خیلی کمتر از این باشه و بنظرم مقصد کلام رو در اول کتاب بیان کرده و نیازی نیست تا انتها بخونید. صفحه اینستاگرام نویسنده و رو بررسی کنید میبینید حرفاش همه از سر شکم سیری هست آرون که شوهرشه انقدر پولدار هست که خانم نویسنده انقدر راحت از مادیات میگذره، اینو مطلب رو قابل توجه افرادی گفتم که با خوندن یک کتاب سریع جوگیر میشن! در نهایت از کتابراه متشکرم بخاطر خدماتی که به ما ارائه میده
ترکان شایان
۱۴۰۰/۱/۵
بسیار بسیار زیبا😍دوستانی که میگن این کتاب بده باید بهشون بگم که این کتاب مطالب مفیدش رو (بر اساس نظر من) میتونیم از صفحه۹۹ به بعد به طور آشکارا ببینیم و بخونیم و از مطالب استفاده کنیم من این کتاب و به همه پیشنهاد میکنم و اینکه این کتاب باعث شد من آرامشی رو احساس کنم که تا حالا نکردم اینم بگم که من ۱۴ سالمه و این کتاب به درد همه‌ی سنین میخوره با تشکر از کتابراه و گروه فنی این برنامه که واقعا من اونا رو رفیق خودم میدونم🤩😁😁🤩🤩🤩🤩😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
fatmeh j
۱۴۰۰/۶/۲۶
از نظر من این کتاب بیشتر به بیان روزمرگی‌های نویسنده پرداخته، اما هنگامیکه به شیوه جدیدی سعی کردم به کتاب نگاه کنم، متوجه شدم که زندگی نویسنده از نظرم بسیار خفن و جذابه درحالیکه بسیار به زندگی من و اطرافیانم شبیه است... اما ما هیچ کدوم زندگیهامون رو جذاب نمیبینیم... تا حد زیادی این نکته تونست رو به دیدگاهم نسبت خیلی از مسائل تحت تاثیر قرار بده
اگر کتابهای روانشناسی زیادی مطالعه کرده اید، پیشنهاد نمیکنم اما اگه اول راه هستید میتونه نکات مفیدی براتون داشته باشه...
ممنون از کتابراه
م م
۱۳۹۹/۵/۸
چند صفحه‌ی اول کتاب بسیار جذاب بود، اما بعد از اون، تا حدود یک چهارم کتاب، یه مقدار حوصله سر بر شد. اما بعدش دیگه تا آخرِ کتاب، مطالب خیلی مفیدی خوندم مطالعه‌ی کتاب برام تا آخرش جذاب موند. از اون کتاب‌هایی هست که از خوندنش نباید ناامید شد و کنار گذاشتش و باید با صبر به خوندنش ادامه داد، تا به جمله‌های خیلی مفیدش برسیم.
آمین داد
۱۴۰۱/۱۰/۱۸
دوبار کتاب رو مطالعه کردم، اولین مرتبه چیزی به دستم نیامد گفتم شاید پراکنده و بی دقت خوندم... شروع خوبی داشت شانا بعد از یک اتفاق و تصمیم به تغییر در روش زندگی به کند کردن و تامل و تفکر در همه امورش میپردازه و به نقطه خوبی هم میرسه؛ خدا، مسیح، عشق، خانواده و فرزندان و آهنگ کند زندگی به دور از مدرن شتابزدگی دنیای غرب و لذت بردن از زندگی و در حال و در لحظه بودن
سبک خاطره نویسی انسجام متن رو کم کرده، اما بهر حال حرف دلش رو گفته و به آرامش رسیده، توصیه می‌کنم بخونید ایده‌هایی به دست میده.
رضوان ابطحی
۱۴۰۱/۶/۱۳
نویسنده سعی کرده با پیش کشیدن زندگی خود اهمیت داشتن لحظه‌هایی آرام در زندگی شتاب زده را به ما یاد آور شود لحظه‌هایی که در سکون سپری میشود. و فکر میکنم یکم هم سبک کتاب معنوی هست مثل کتاب‌های جول اوستین ولی به نظر من کتاب میتونست خلاصه تر از این باشد چون نویسنده جزئیات زیادی از زندگی شخصی خود را من و ارائه میدهد بطوریکه خودم حوصله‌ام سر میرفت.
من به شخصه خوندن این کتاب رو به بانوان گرامی سخت کوش که از زندگی پر مشغله خود به ستوه آمده اند، توصیه میکنم. چون این کتاب برا منِ دانشجو زیاد جذاب نبود.
علی. F
۱۴۰۰/۳/۲
بیشتر برای افراد پرمشغله هست که کار و موفقیت شخصی شون رو در اولویت قرار میدن
در بخشی از کتاب هست که اگه تلاش کنی به نظر بقیه عالی باشی و تحسینت کنن مثل یه شیرینی زود گذره و مخدر و اعتیاد اوره چون بقیه فقط ظاهر زندگیت رو میبینن
و در اصل مهم اینه با خانوادت بتونی ارتباط خوبی برقرار کنی که مثل گنجه
و پایداره چون خانوادت تو رو کامل میشناسن و این عشق واقعیه
وخیلی چیزهای دیگه که باید دقیق خونده بشه...
در کل متوسطه:)
faezeh talebi
۱۴۰۰/۲/۶
تا صفحه ۷۲ کتاب رو خوندم و مدام با خودم گفتم شاید از صفحه بعد حرفی واسه گفتن داشته باشه ولی دریغ. نویسنده باید برای وقت و ذهن خواننده ارزش قائل باشه. اگر حرفی میخواد بزنه اینقدر صغری و کبری چیدن نداره. حاصر نیستم بیش از این کتاب رو ادامه بدم به این امید که شاید تو چند صفحه آخر مطلب خاصی باشه. اونقدر کتاب خوب هست که هنوز فرصت نکردم بخونم. ارزش نداره روی این کتاب وقت گذاشت.
سها قاسمی
۱۴۰۰/۹/۱۵
کتاب خوبیه ولی به نظرم رنج سنی داره. نویسنده سعی داره بگه که کمتر ازخودتون کار بکشید، بیشتر استراحت کنید و از زندگی لذت ببرید. بعضی قسمتها که علنا گفته خانمها کار نکنن و بیشتر در کنار خانواده باشند چون خانواده مهمتر از کاره. حرفش درسته ولی نه تو رنج سنی بیست تا چهل سال حداقل. به نظر من سن بیست تا و چهل می‌تونه بهترین سالهای یک آدم باشه تا بتونه خودشو شکوفا کنه شخصیت با اعتماد به نفسی از خودش بسازه.
تارا ارغوان
۱۴۰۰/۱/۱۰
اکثریت ما فک میکنیم که چطور با وجود مشغله‌های زیادی که داریم میتونیم ب یک احساس خوب برسیم و
میگیم وقت برای اینکه روی خودمون کار کنیم تا از درون پیشرفت کنیم و ب آرامش درونی برسیم نداریم، این کتاب ب ما کمک میکنه تا در خلال انجام کارهای روزمره با استفاده از نیروی حال ب این آرامش و احساس خوب برسیم که واقعا یک هنره. بعضی از جملات آن واقعا آدم و متحول میکنه
ترگل مهربان
۱۳۹۹/۸/۱۵
این کتاب دقیقا چی بود؟؟؟! یه مشت خاطره و استعاره‌ی غیر منسجم که نصف به توصیف و تمجید مسیح و مسیحیت از دیدگاه نویسنده گذشت، هیچ انگیزه‌ای هیچ حس خوبی که آدم از این سبک کتابا انتظار داره به آدم نمیده حتی مشخص نیست حرفش چیه اصلا!!!!
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۸/۱۵
کتاب بدون اشکال هم نیست مثلا نویسنده در جایی این جمله رو بیان میکنه که مذهب برای ما شرمساری به وجود میاورد در حالی که خود نویسنده از طریق ارتباط بیشتر با خدا و گرایش بیشتر به مذهب بود که توانست زندگیش را از نو بسازد. برخی جملات کتاب هم واقعا قابل فهم نبود درک نمیکردی که نویسنده تصمیم داشته است که چه منظوری را به خواننده منتقل کند
مشاهده همه نظرات 262

راهنمای مطالعه کتاب هنر در لحظه زندگی کردن

برای دریافت کتاب هنر در لحظه زندگی کردن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.