معرفی و دانلود PDF کتاب دیو و دلبر

عکس جلد کتاب دیو و دلبر
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دیو و دلبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دیو و دلبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دیو و دلبر

اگر به دنبال آن هستید تا قدم در راه پر پیچ و خم قصه‌ای خیال‌انگیز بردارید، پس کتاب دیو و دلبر را از دست ندهید. در این داستان مشهور مونی لیم ماجرای دختر زیبایی را به تصویر می‌کشد که مجبور است در کاخی مخوف با دیوی وحشتناک روزگار خود را بگذراند.

درباره کتاب دیو و دلبر:

مونی لیم (Moni Lim) در کتاب دیو و دلبر (Beauty and the beast) ماجرای شاهزاده جوانی را به تصویر می‌کشد که در قصری بزرگ زندگی می‌کند. او به شدت بی‌رحم و خودخواه است و هر چیزی را که بخواهد به دست می‌آورد. تا این که یک شب پیرمردی تهیدست به کاخ او می‌آید و پیشنهاد می‌دهد تا در ازای یک گل رز به او غذا بدهند. اما شاهزاده جوان به هدیه مرد بی‌نوا می‌خندد و او را از قصرش بیرون می‌کند.

این کار شاهزاده مرد تهیدست را به شدت عصبانی می‌کند. به طوری که ناگهان مرد گدا به یک جادوگر زیبا تبدیل می‌شود. او طلسمی می‌خواند و شاهزاده را به جانوری عصبانی تبدیل می‌کند. او گل رز را هم آن جا می‌گذارد و به شاهزاده می‌گوید که اگر روزی بتواند کسی را عاشق خودش کند و آن گل رز زیبا را نیز دوست بدارد، گل جادویی شکوفه داده و طلسمش باطل می‌شود.

روز‌ها می‌گذرد تا اینکه مردی تاجر برای استراحت وارد کاخ شاهزاده می‌شود. او بدون آن که کسی را در قصر ببیند شب را در آن جا می‌ماند و از تمام امکانات قصر استفاده می‌کند. اما فردای آن روز، هنگامی که می‌خواهد قصر را به مقصد خانه‌اش ترک کند گل رزی را از محوطه‌ی کاخ برای دختر زیبایش می‌چیند. این کار او باعث می‌شود تا ناگهان دیوی بد شکل در مقابلش ظاهر شود و در ازای آن گل رز، دخترش را بخواهد.

در ادامه داستان دختر مرد تاجر قبول می‌کند تا به قصر دیو عصبانی که همان شاهزاده این قصه‌ی جذاب است رفته و با او زندگی کند. اما این تنها سرآغازی از ماجرای عاشقانه‌ی کتاب دیو و دلبر است، چرا که شاهزاده و دختر جوان به مرور به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند و داستانی هیجان‌انگیز را رقم می‌زنند.

در پایان خالی از لطف نیست اگر بدانید، از این داستان جذاب تاکنون چندین فیلم سینمایی ساخته شده که مشهورترین آن‌ها به کارگردانی بیدل کاندل و بازی اما واتسون و دن استیونز است. این اثر در سال 2017 در لیست فیلم‌های پرفروش قرار گرفت.

کتاب دیو و دلبر مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان افسانه‌ای که در تمام دنیا شهرتی جهانی دارد، به کودکان دبستانی که به قصه‌های خیالی علاقمند هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب دیو و دلبر می‌خوانیم:

در روستایی در نزدیکی قصر، یک تاجر ثروتمند با سه دخترش زندگی می‌کرد. دو دختر بزرگ‌تر تاجر دوست داشتند بیرون بروند
و در مهمانی‌ها شرکت کنند، اما کوچک‌ترین و زیباترین دختر تاجر دوست داشت در خانه بماند و همراه پدرش باشد. یک روز، کشتی‌های تاجر در یک طوفان گرفتار شدند و در دریا غرق شدند. تاجر به مردی فقیر تبدیل شد. خانواده تاجر مجبور شدند به یک خانه کوچک در نزدیکی حومه شهر بروند و در آن جا زندگی کنند.

دخترهای بزرگ‌تر تاجر خیلی ناراضی بودند، زیرا فقیر شده بودند، اما دختر کوچک‌تر و زیبای تاجر سعی کرد وضعیت را تغییر دهد و زندگی را برای همه بهتر کند. او بیرون خانه، کار می‌کرد و همیشه لبخند روی صورتش داشت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دیو و دلبر
نویسنده
مترجمبنفشه کاظمی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-6428-81-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دیو و دلبر

خورشید یارمحمدی
۱۴۰۰/۳/۱۱
به نظر من عالی و آموزندست. قصه‌ی شاهزاده‌ی خودخواهی که دختری مهربان و کم خواسته به او در شکستن طلسمش کمک می‌کند.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب دیو و دلبر

برای دریافت کتاب دیو و دلبر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.