معرفی و دانلود کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد

عکس جلد کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد

کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد به قلم اسکات مایکر، با موضوع تفکر مثبت و خودسازی، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان نخستین گام را جهت دستیابی به تکامل و خوشبختی برداشت.

شما با مطالعه کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد (You Can't Surf from the shore) توانایی این را خواهید داشت که با انگیزه و انرژی بسیار، در پی اهداف و آرزوهایتان حرکت کنید. این کتاب برای تمام افرادی است که قصد دارند تغییر شغل دهند یا اضطراب و استرس را از زندگی خود پاک کنند.

اسکات مایکر (Scott Miker) معتقد است اگر به ترس اجازه‌ی خودنمایی ندهید، به تمام اهداف و آرزو‌های خود خواهید رسید، زیرا تمام انسان‌ها به طور یکسان لایق و شایسته‌ی خوشبختی و زندگی سعادتمندانه هستند. هیچ مسیری بدون مانع و مشکل نیست، اما این خود شما هستید که با انگیزه و تلاش بسیار می‌توانید بر ترس‌های خود غلبه کرده و به آرزوهایتان دست پیدا کنید.

تا زمانی که کارگری ساده باشید، قادر نخواهید بود شرکتی بزرگ تأسیس کنید. تا زمانی که تنها در جایگاه تماشاچی نشسته باشید، نمی‌توانید کنسرتی بزرگ را رهبری کنید و تا زمانی که در قدم اول مانده باشید، قادر نخواهید بود قدم بعدی را بردارید. موج سواری در ساحل غیر ممکن است.

کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد به ارائه شیوه‌های ایجاد انگیزه جهت انتخاب و دستیابی به اهداف پرداخته است. اسکات مایکر در این کتاب به شما چگونگی از بین بردن ترس‌ها، گذر از تردیدها و موانع و دستیابی به تکامل و خوشبختی را آموزش داده است. علاوه بر این او مطالبی در مورد اعتماد به وجود خدا، انسانیت، ثروت و پشتکار ارائه داده و راه‌های به کارگیری از موهبت‌های خدادادی و منابع بی‌شمار جهان، جهت دستیابی به آروزها را بیان نموده است.

در بخشی از کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد می‌خوانیم:

خوشبختانه من در طی این سال‌ها فراگرفته‌ام به ندای درونی‌ام گوش بسپارم و مشتاقانه به دنبال اهداف و آرزوهایم یکی پس از دیگری بروم. به خاطر دارم در ابتدا طرز فکرم به‌ کلی با امروز متفاوت بود. در آن هنگام تصور می‌کردم موقعی می‌توانم ادعا کنم موفق هستم که به آمال و آرزوهایم دست یافته باشم و در غیر این صورت، شکست خورده‌ای بیش نیستم.

خیال می‌کردم هر قدر بیشتر در زندگی ثروت کسب کنم، راضی‌تر و شادتر خواهم شد. ولی بعد دریافتم نتیجه‌ی کار آن‌قدرها هم که خیال می‌کردم، اهمیتی ندارد! شادی و خوشبختی تنها در رسیدن به مقصد نیست، بلکه باید آن را در طول مسیر یافت.

من به شخصه هنگامی احساس شادی و رضایت خاطر می‌کنم که با اشتیاق فراوان به سمت موفقیت گام برمی‌دارم. این حس هرگز بر یک زمان ویژه متمرکز نمی‌شود و باید در تمام طول مسیر به آن دست یافت. در واقع هرگز تصور نکنید با بیکاری و تعلل ورزیدن قادرید به آرامش و شادی دست یابید.

این موضوع به هیچ‌وجه در مورد من صادق نیست. روزهایی که علی‌رغم فعالیت زیاد باز هم به دنبال کارهای مورد علاقه‌ام می‌روم و آن‌ها را پیگیری می‌کنم، احساس بسیار بهتری دارم تا اینکه تنها روی کاناپه دراز بکشم و تلویزیون تماشا کنم. به عبارت دیگر، اوقاتی که بیکار هستم و کار خاصی انجام نمی‌دهم، بسیار خسته و افسرده به نظر می‌آیم در صورتی که در روزهای دیگر که با پشتکار فراوان مشغول انجام کارهایم هستم، بسیار شادتر و خشنودتر ظاهر می‌شوم.

به خاطر دارم سال‌ها قبل ورزش صبحگاهی بسیار سخت و طاقت‌فرسا به نظرم می‌آمد و به سختی می‌توانستم تصور کنم که آن را هر روز پیش از آغاز کار انجام دهم.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: همه چیز در یک لحظه می‌تواند تغییر کند
فصل دوم: از زندگی چه می‌خواهید؟
فصل سوم: چه موانعی بر سر راهتان وجود دارد؟
فصل چهارم: همین لحظه دست به کار شوید
فصل پنجم: چگونه می‌توانید به اهدافتان برسید؟
فصل ششم: هنگامی که پایتان روی ترمز است، گاز ندهید!
فصل هفتم: پشتکار تضمین موفقیت است
فصل هشتم: اگر شکستی در کار نبود، چه می‌کردید؟
فصل نهم: کدام یک مهم‌تر است: رضایت دیگران یا خوشحالی خودتان؟
فصل دهم: اگر باید کاری را انجام دهید، تنبلی نکنید و آن را شروع کنید
فصل یازدهم: خوب بودن بهتر از بد بودن است
فصل دوازدهم: خداوند راهنمای شما است
فصل سیزدهم: اگر در حضور خداوند بودید به او چه می‌گفتید؟
فصل چهاردم: انسانیت به ثروت، شغل و مقام نیست
فصل پانزدهم: اگر می‌خواهید موفق باشید، پس گام نخست را بردارید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد
نویسنده
مترجممهتاب علیمرادی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۲
زبانفارسی
شابک978-964-236-340-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد

Mahan Zarif
۱۳۹۹/۲/۲۶
نمونه کتاب در مورد علاقه نویسنده به موج سواری در اقیانوس و ترس زیادی که از کوسه‌ها داره هستش. ترجمه عالی و روانه.
معصومه ب
۱۳۹۹/۳/۴
وای خدایا شکر که این کتاب و خوندم از کتاب راه و نویسنده هم ممنونم 🙏🙏
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد

برای دریافت کتاب در ساحل نمی‌توان موج سواری کرد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.