معرفی و دانلود کتاب به جنگ لبخند بزن

عکس جلد کتاب به جنگ لبخند بزن
قیمت:
۱۲۵۰۰۰ تومان - 22.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب به جنگ لبخند بزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به جنگ لبخند بزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به جنگ لبخند بزن

کتاب به جنگ لبخند بزن اثر برتر و ماندگار جین هیلی، نگاهی اجمالی به فداکاری‌های نسل جوان و جایگاه زنان در جنگ را ارائه می‌دهد و بار دیگر شجاعت، دلسوزی و فداکاری نفس‌گیر آن‌ها را در یکی از ناپایدارترین دوران تاریخ ما به نمایش می‌گذارد. این کتاب شگفت‌انگیز جزء آثار پرفروش آمازون و واشنگتن پست نیز به حساب می‌آید.

دربارۀ کتاب به جنگ لبخند بزن:

خبر حمله نیروهای نظامی به هواپیمای جنگی در آسمان آلمان، کاخ آرزوها و رویاهای شیرین دختری امیدوار به زندگی را ویران کرد. دنی نامزد فیونا، در هواپیمای جنگی مفقود شد و فیونای جسور برای یافتن سرنخ‌هایی از دنی، بوستون را ترک کرد. این دختر جوان آمریکایی زندگی برنامه‌ریزی شده‌ای در ذهنش بود که پس از بازگشت دنی از جنگ، به خانۀ حومه شهرشان نقل مکان کنند و با پیدا کردن شغل ایده‌آلش زندگی عاشقانه‌ای را آغاز کنند. جنگ تمامی آن برنامه‌ها و رویاها را دگرگون کرد و از فیونا دختری فداکار و تأثیرگذار ساخت. فیونا به همراهی دو دوست صمیمی‌اش به جمعیت صلیب سرخ پیوستند و در آنجا با شیرزنان از خودگذشته‌ای آشنا شدند که با فعالیت‌های فرهنگی، به سربازان و نظامیان روحیه می‌دادند. این سه دختر آمریکایی نیز هر کدام به فعالیتی در جهت تقویت روحیه سربازان پرداختند.

داستان به جنگ لبخند بزن (The Beantown Girls) تصویر جدید و متفاوتی از جنگ جهانی دوم به شما عرضه می‌کند. جین هیلی (Jane Healey) با قدرت داستان‌نویسی شگفت‌انگیزش شما را با دختران بین‌تاون، آشنا می‌سازد؛ آن‌ها گروه شجاعی از جوانان آمریکایی هستند که حوادث و اتفاقات بسیاری را در جنگ جهانی دوم از سر می‌گذرانند؛ در طول این مدت آن‌ها، تلخ‌ترین و در عین حال بهترین روزهای زندگی‌شان را سپری می‌کنند.

نکوداشت‌های کتاب به جنگ لبخند بزن:

- هیلی با استفاده از خاطرات، نامه‌ها و سایر مدارک به جا مانده و مستند از دختران سرویس کلاب‌موبیل، این اثر را خلق کرده است. (Booklist)

- در حالی که شخصیت‌های کتاب ساختگی هستند، هیلی با دقت بسیاری درباره این زنان تحقیق کرده و بیشتر داستان را بر اساس وقایع تاریخی و اطلاعات جمع‌آوری شده از منابع اولیه بنا نهاده است. (انجمن رمان تاریخی)

- اگر به دنبال یک رمان فراگیر، عاشقانه و کاملاً شگفت‌انگیز هستید و دوست دارید داستان‌تان پر از شخصیت‌، جزئیات و زندگی باشد، خواندن این رمان بزرگ را به شما پیشنهاد می‌کنم. (William Martin)

کتاب به جنگ لبخند بزن مناسب چه افرادی است؟

خواندن این رمان جذاب به تمامی علاقمندان داستان‌های تاریخی و دوستداران ادبیات داستانی آمریکایی با موضوع جنگ جهانی، به طور ویژه‌ای پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب به جنگ لبخند بزن می‌خوانیم:

دنی عزیز!

الان باید برای مادر و پدرم و خواهرهایم نامه می‌نوشتم. به آن‌ها قول دادم که به‌محض رسیدن برایشان بنویسم، ولی در عوض برای تو می‌نویسم، با اینکه آدرسی از تو ندارم. برای دورۀ آموزشی هشت‌روزه‌ای به لندن آمده‌ام و مرتب با خودم فکر می‌کنم که اگر تو می‌دانستی به اینجا آمده‌ام، چه فکر می‌کردی؟ شک ندارم که فکر می‌کردی دیوانه‌ام که برای رفتن به جنگ داوطلب شده‌ام. نگران سلامتی‌ام می‌شدی و راضی‌ام می‌کردی که برگردم خانه. ولی وقتی مفقود‌الاثر شدی، دنیای من زیر و رو شد. زندگی من بدون برنامه‌ریزی‌هایمان برای آینده، چیست؟

اینجا آمدن بهتر از دست‌روی‌دست‌گذاشتن و کاری نکردن است، با اینکه گاهی شک و تردید به دلم افتاده است. بعد از اینکه تو رفتی، زندگی من از حرکت ایستاد. حداقل الان احساس می‌کنم بعد از ماه‌ها انتظار، زندگی‌ام رو به جلو پیش می‌رود. انتظار برای خبری از تو. انتظار برای اینکه زندگی برایم به جریان بیفتد. انتظار بیش از توانم.

الان می‌فهمم چقدر ساده بودم که فکر می‌کردم از میان تمام مردهایی که به جنگ می‌روند، تو یکی از آن‌هایی خواهی بود که اتفاقی برایش نمی‌افتد. گاهی وقتی صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوم، چند ثانیه طول می‌کشد تا یادم بیاید تو گم شده‌ای... و دوباره قلبم درد می‌گیرد.

هرجایی که هستی، الان از نظر جغرافیایی به تو نزدیک‌ترم، ولی آیا اصلاً جایی روی زمین هستی؟ من هنوز به قاره نرسیده‌ام، ولی بالاخره می‌رسم.

من، ویو و داتی در حال حاضر در ساختمانی که صلیب‌سرخ مالکیتش را به دست گرفته، در اتاقی ساده و به سبک خوابگاه‌های دانشجویی هم‌اتاقی هستیم. بعد از سفر و مواجهه‌ای نزدیک با یک بمب پرنده، مجبور شدیم ساعت‌ها در صف بایستیم تا برای اتاق ثبت‌نام کنیم. وقتی بالاخره اتاقی به ما دادند، آن‌قدر تا بن استخوان خسته بودم که حتی یادم نمی‌آید کی خوابم برد. داتی هنوز کنارم در خواب عمیق است، مثل گربه توی خودش جمع شده. تصمیم گرفتیم آن یکی تخت کاملاً مال شاهدخت ویو باشد، چون شاید باورت نشود، ولی مثل یک پدربزرگ پیر و چاق خروپف می‌کند و اگر هم تخت را به او نمی‌دادیم، بالاخره با ترفندی آن را تصاحب می‌کرد. همین الان از صدای خروپفش بیدار شدم، با اینکه هنوز خستگی سفر در تنم است. ساعت حدوداً پنج بعدازظهر است به وقت لندن و من...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به جنگ لبخند بزن
نویسنده
مترجمشروین جوانبخت
ناشر چاپینشر خوب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۷
زبانفارسی
شابک978-622-6513-97-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۵۰۰۰ ت - 22.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به جنگ لبخند بزن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب به جنگ لبخند بزن

برای دریافت کتاب به جنگ لبخند بزن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.