معرفی و دانلود کتاب یخ شکن‌ها

عکس جلد کتاب یخ شکن‌ها
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یخ شکن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یخ شکن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یخ شکن‌ها

با شکستن یخ‌ها به سر نخ‌های موفقیت برسید! تام شرایتر در کتاب یخ شکن‌ها فرمول‌ها و ابزارهایی مفید و کارآمد را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید به یک بازاریاب موفق تبدیل شوید و مشتری‌های بیشتری را به سمت محصولات و خدمات خود جذب کنید.

درباره کتاب یخ شکن‌ها:

مهم‌ترین مشکل افراد در برقراری ارتباط با دیگران این است که بیشتر اوقات اشتباه و نابه‌جا صحبت می‌کنند و تشخیص نمی‌دهند که چه وقت گفت‌وگو‌ها باید دوستانه باشد و چه وقت کاری. اگر شما هم نمی‌دانید که با مشتریان خود سر صحبت را از کجا باز کنید یا اینکه چگونه مکالمه‌تان به سمت درستی هدایت کنید تا بتوانید محصولات و خدماتتان را به نحو احسن معرفی کنید، مطالعه کتاب یخ شکن‌ها (Ice Breakers) را از دست ندهید.

تام شرایتر معروف به بیگ ال در این کتاب به شما مهارت شکستن یخ‌ها را در برقراری ارتباط می‌آموزد این مهارت به شما کمک می‌کند در طول گفت‌ و گوهای روزمره‌ای که دارید افراد را جذب خود کنید و در بازاریابی و گسترش کسب و کار خود بهتر عمل کنید. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید با هر مشتری رابطه‌ای گرم و دوستانه بر قرار کنید و نیز به راحتی یک رابطه کاری حرفه‌ای با او داشته باشید.

این کتاب دربردارنده راهکارهایی مفید به همراه مثال‌هایی کابردی است تا از این به بعد، یافتن مشتری کاری راحت و بی دردسر به نظرتان بیاید و تا جایی در این کار منحصر به فرد عمل خواهید کرد که مشتری‌هایتان، خود به سراغ شما می‌آیند و از شما می‌خواهند برایشان درباره محصول و خدماتتان بگویید.

کتاب یخ شکن‌ها مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای هر کسی که در کار یا زندگی خود به نحوی نیاز دارد تا برای رسیدن به اهدافش دیگران را متقاعد کند و به نوعی بر روی آن‌ها تاثیر بگذارد، مناسب است.

با تام شرایتر بیشتر آشنا شویم:

او بیش از چهار دهه در بازاریابی شبکه‌ای فعالیت دارد. تام شرایتر (Tom Schreiter) معروف به ال بزرگ (Big Al) علاوه بر گردآوری مجموعه کتاب‌های آموزشی، در بیش از 80 کشور دنیا سخنرانی داشته است و شیوه‌های مشتری‌یابی و صحبت با مشتری احتمالی را با تحلیل تک تک کلمات و تأثیر آن‌ها آموزش می‌دهد.

از دیگر فعالیت‌های می‌توان به نویسندگی مجموعه کتاب‌های آموزشی بیگ ال در اواخر دهه ٧٠ و صحبت درباره استفاده از لغات و عبارات برای گشایش ذهن مخاطب و تشویقش او به پاسخ مثبت اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب یخ شکن‌ها:

- استفاده از یخ‌شکن‌ها و فرصت‌ها ایجاد خلاقیت است که با خلاقیت وجودی خود می‌توانید هم برای خود و هم برای دیگران کارآفرینی کنید.

- ما مجبوریم روشن و واضح فکر کنیم، چون این یک تجارت است و کسب‌وکار را نمی‌توان با افسانه و داستان چرخاند.

- هر انسانی از نظر خودش خاص است؛ با دانستن این مطلب خواهید فهمید که همه افراد خاص هستند.

- همیشه برای توصیف هرچیز دو راه وجود دارد. کلماتی که انتخاب می‌کنید تا حد زیادی نتیجه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

- اگر این کار را درست انجام بدهم، افراد زیادی از من درخواست ارائه کارم را خواهند کرد و اگر خراب کنم، گرسنه می‌مانم.

در بخشی از کتاب یخ شکن‌ها می‌خوانیم:

اجازه بدهید ببینیم زمانی که کار بازاریابی را آغاز می‌کنیم چه اتفاقی می‌افتد. یکشنبه برای شام به منزل خواهرم می‌روم؛ در جایگاه یک توزیع‌کننده نوپا، مشتاق صحبت با خواهرم درباره کار فوق‌العاده‌ام هستم.

شروع به خوردن می‌کنم، با خواهرم درباره بچه‌ها، آب‌وهوا، سیاست و شغلش صحبت می‌کنم. بیست سؤال درباره زندگی‌اش می‌پرسم و در این مدت حتی یک‌بار هم خواهرم برنمی‌گردد تا به من بگوید: «راستی! دوست داری از کار تازه‌ای که شروع کردی با هم حرف بزنیم.»

این وظیفه من است که یخ بحث را بشکنم و شغل خود را در یک گپ و گفت خانوادگی معرفی کنم.

هرکسی می‌تواند با دیگران صحبت کند، هرکسی می‌تواند بگوید: «سلام، حالت چطور است؟ هوا چطور است؟» این ساده است.

اما فاصله زیادی بین «سلام، حالت چطور است؟ هوا چطور است؟» و «می‌خواهی توزیع‌کننده بشوی؟» وجود دارد.

این فاصله ما را می‌ترساند، زیرا نمی‌خواهیم مثل یک فروشنده شل و وارفته یا مثل کسی که قصد سوء‌استفاده از دیگران دارد، به نظر برسیم و چون از این موضوع می‌ترسیم، چیزی نمی‌گوییم و همین باعث نابودی کار ما می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

سرآغاز
موفقیت از خود سرنخ‌هایی بر جا می‌گذارد
ناله و شکایت
چرا من رنج می‌کشم، درحالی‌که شما ثروتمند و خوشحال هستید
اگر بدانید چه بگویید، مخاطبین همه جا هستند
به هرجای دنیا سفر می‌کنم، این اتفاق رخ می‌دهد
فریب افسانه‌ها را نخورید
هنوز مطمئن نیستید که کلمات تغییر ایجاد می‌کند!
اولین کلمات عصبی‌کننده به خواهرتان
قوانین
فرمول شماره 1
بنابراین، چرا این روش جواب داد؟
کمی با این فرمول خوش بگذرانیم
الگو را می‌بینید؟
برای تقویت
برای مراقبت از پوست
برای محصولات رژیمی
برای سفر
برای محصولات شوینده طبیعی
برای خدمات مالی
برای حیوانات خانگی
آیا این روش در مورد مشتری‌هایِ سرد هم جواب می‌دهد؟
در پمپ‌بنزین
در مورد پیشخدمت‌ها چطور؟
در مهمانی
این را امتحان نکنید، فقط یک مثال است!
حال پرسش بزرگ این است
فرمول شماره 2
برای تقویت
برای مراقبت از پوست
برای محصولات رژیمی
برای وسایل
برای جواهرات
برای سفر
برای محصولات شوینده طبیعی
برای خدمات مالی
فرمول شماره 3 (بهترین مشتری‌ها)
فرمول شماره 4 (ایجاد مشتری)
چگونه منفی‌نگری را القا کنیم!
فرمول شماره 5
راه‌حل بهتر
«اوه واقعاً؟ چگونه کار می‌کند؟»
«اوه واقعاً؟ چگونه کار می‌کند؟»
برای فرصت
برای تقویت
برای مراقبت از پوست
برای محصولات رژیمی
برای سفر
برای محصولات پاک‌کننده طبیعی
برای خدمات مالی
توزیع‌کننده‌های خجالتی هم می‌توانند این کار را انجام دهند
فرمول شماره 6
برای فرصت
برای تقویت
برای مراقبت از پوست
برای محصولات رژیمی
برای سفر
برای محصولات پاک‌کننده طبیعی
برای خدمات مالی
و سرانجام
درباره نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یخ شکن‌ها
نویسنده
مترجمسعید گل محمدی، هاله عطری
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-845-7
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یخ شکن‌ها

امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۸/۲۰
یخ شکنان کتابی است که اصول درست صحبت کردن را به ما می‌آموزد. کافی است به این کتاب اعتماد کنید تا شاهد تحولی بزرگ در کسب وکار خودتان باشید؛ آن هم تنها با استفاده از چند کلمه و به ساده‌ترین شکل ممکن. کسبوکار یکی از مهمترین فعالیتهای اجتماعی در دهه جاری است و شرکتهای مختلف به استانداردهای کلی دست درست یافته‌اند. بنابراین بازاریابی و موفق، تفاوت بین کسب وکارها را مشخص میکند. کتاب یخ شکنان بر روی این موضوع متمرکز است. این کتاب به خواننده نشان میدهد که چطور می‌توان بهتر صحبت کرد و اثر مثبت گفت وگوهای کاری را افزایش داد، آن هم در شرایطی که در بازارهای فروش، رقابت بر سر به دست آوردن روح مشتری است. زبان کتاب از کلیشه و جملات سنگین دور است و نویسنده نوشته خود را با احساس دوستی و همکاری آراسته است. شرایتر در کتاب یخ شکنان از زبان خودش صحبت میکند و تجربه هایش را به اشتراک می‌گذارد. همین بی ادعایی نویسنده و سادگی کلام باعث میشود کتاب اثرگذاری بیشتری بر خواننده داشته باشد. شرایتر میخواهد خواننده با مطالعه این کتاب، موقعیت خودش را در نظر بگیرد و متناسب با کسب وکاری که دارد، زبان گفتوگوی درست را انتخاب کند. درنتیجه، «نگرانی برای فروش محصولات از جانب فروشنده» جای خود را با «شوق برای خرید و آگاهی از محصولات جدید از جانب خریدار» عوض می‌کند. در این صورت، استرس کارکنان و مشتریان کاهش پیدا خواهد کرد.
سیدرضا موسوی فاضل
۱۴۰۱/۶/۱۹
ازنظرکلمات وعلم ادبیات کتابی است شوق برانگیزنسبت به مطالعه بیشتراین آثار، ولی متاسفانه مکررأ، تکرارخط ومش بازاریابی مبتنی بروزیتوری بدون ایده‌ای نوومدرنیزه.
باکمال تاسف مطالبی غیرضروری باکلماتی ادامه داروطولانی بااعمال تحمیل ناخواسته به خواننده به ادامه کتاب.
خلاصه نویسنده میتونست بااعجازقلم به
نسبت کوتاه کردن کلمات وجماات تکراری وغیرضروری منظورش رابه خواننده برسونه.
به هرصورت این کتاب برای افرادی توصیه میشه که اطلاعی ازبازاروبازایابی نداشته وبراب شروع مینونه استارتی باشه اون هم نه به عنوان حرفه‌ای ولی جهت آشنایی نسبی به وضعیت روزبازار. ولی این کتاب برای افرادحرفه‌ای ویانیمه حرفه‌ای چیزتازه‌ای برای گفتن نداره.
ن ب
۱۴۰۱/۲/۱۱
کتاب یخ شکن ها از اون دسته کتابهایی بود که من فکر نمیکردم حوصله خوندن شو داشته باشم با توجه به سرعت زندگی و عادت ما به کتابهای صوتی، ولی یکی دو صفحه اول رو که خوندم دیدم خیلی خیلی کاربردیه، اگر میخواید کسب و کاری رو شروع کنید یا کسب و کارتونو ارتقا بدید حتما وقت کوچکی بذارید و این کتاب کوچک رو و نت بخوانید برداری کنید. اگر فقط دو سه جمله آنرا هم عملی کنید در کسب و کارتون خیلی خیلی جلو میفتید. این کتاب فقط مختص بازاریابهای شبکه‌ای نیست، شما در هر کسب و کاری باشید میاز به تکنیک‌های جذب و اقناع سازی مشتری دارید، به جد این کتاب رو برای همه کسب و کار‌ها بخصوص مدرسین این حوزه توصیه میکنم، / نیما بلدی، / دیجیتال مارکتر
Zahra Ahmadi
۱۴۰۱/۲/۹
اگر میخواین در زمینه بازاریابی و فروش شبکه‌ای فعالیت کنید و توانمندی و مهارت خودتون رو در این زمینه افزایش بدین قطعا بهترین کتابی که میتونم بهتون توصیه کنم همین کتاب یخ شکنها اثر تام شرایتر هست
میتوانید از ترفندهای موثر کتاب برای شرکت در مذاکرات تجاری هم استفاده کنید؛ ذهنیت یک بازاریاب حرفه‌ای رو
بهتون میده که برای خودتون اقیانوس‌های آبی بیشتری کشف کنید و مشتریان بالقوه خودتون رو پیدا کنید و در عین حال کلی دوست ارزشمند که امکان ادامه دار بودن دوستی تون هم وجود خواهد داشت در هر جایی که پا میگذارید پیدا کنید
behrouz goudarzi goudarzi
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
این کتاب اول اینکه به صورت خلاصه وار نوشته شده، مضمونش در حالت کلی خوبه اما این کتاب بیشتر برای کسایی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای فعالیت دارن بهتر جواب میده و برای کسایی که در زمینه فروش و بازاریابی غیر از بازاریابی شبکه‌ای فعالیت میکنن زیاد کاربردی نمیتونه باشه و من برای این دسته از دوستان تریسی کتاب‌های رو در زمینه فروش پیشنهاد میکنم که راهکارهاش اغلب جوابگو هستن و می‌تونه انتظاراتشان رو برآورد کنه.
Zahra Nowroozi
۱۴۰۱/۹/۱۰
افرادی که تازه به جمع بازاریابان شبکه‌ای اضافه شدن غالبا مشکل برقراری ارتباط اولیه با مشتریان رو دارن و نمیدونن چطور باید ارتباط برقرار کنن و کار خودشون رو به دوستان و آشنایان معرفی کنن. غالبا با گفتن یسری جملات غلط دیگران از ما فاصله میگیرن و ممکنه دایره‌ی گرم خودمون رو از دست بدیم. این کتاب و و و پیشنهادات تمرینات عالی برای همه‌ی بازاریابان داره کتاب عالی قابل پیشنهادیه. چه برای افراد حرفه‌ای چه آماتور. توصیه میکنم حتما از این کتاب استفاده کنید
09392902985 maryammlkie
۱۴۰۱/۵/۱۲
سلام من از شنیدن این کتاب بسیار لذت برم و صدای گویا و دلنشین گوید که خیلی عالی بود این کتاب برای من بسیار آموزنده بود در آخرهای کتاب گفته میشه که (خشم نفرت و عصبانیت از دیگری مثل این می‌مونه که خودت یک لیوان سم بخوری ولی توقع داشته باشی که دیگری بمیره) این جمله برای من توی زندگی شخصی خیلی خیلی بود. کاربردی خیلی ممنونم از گوینده این کتاب و نویسنده و از کتاب راه که به راحتی به هر کتابی که خواسته باشیم دسترسی داریم سپاسگذارم
ali moori
۱۴۰۱/۳/۲۰
یه کتاب خیلی خوب برای بازاریاب‌ها و دوستانی که در حوزه فروش فعالیت دارن. به خوبی یه پرزنت عالی رو یاد میده و اینکه چطور برای بیان کلام ما همه آماده باشن و استفاده ببرن.
فقط گاهی اضافه گویی داشتن که میشد خلاصه تر جان مطلب رو برسونن.
کتاب قلم خوبی داره و ترجمه مناسبی هم هستش. همچنبن از انتشارات بسیار خوب نسل نو اندیش هست که خود گویای کیفیت بسیار بالای متن کتاب هستش.
فرشید مهری
۱۴۰۰/۴/۳۰
سلام
من در اوایل شروع تجارت این کتاب رو توی سایت شرکتم دیده بودم واز لیدرم پرسیدم موضوعش چیه؟
ایشون نمی‌دونم این کتاب رو خونده بود یا نه، ولی به من گفت برای رده‌های بالاتر هستش و برای بیگینر‌ها خوندنش زوده...
ولی الان که دارم اون رو می‌خونم به نظر من این باید جزء اولین کتابهایی باشه که به یه بگینر توصیه می‌کنی بخونه.
positive psychology
۱۴۰۱/۸/۱
کتاب برخلاف اسمش که خیلی جذابه، خیلی جذاب نیست اما برای افرادی که کسب و کاری دارن و قصد دارن بهتر با مشتری‌ها صحبت کنن و فروششون رو بیشتر کنن نکات خوبی داره. مخصوصا شروع گفتگو و به عبارتی شکستن یخ رابطه خیلی مهمه و در این کتاب بهش پرداخته شده. ترجمه روان هست و مشکل خاصی ندارد. همچنین قابل ذکره که کتاب بسیار خلاصه است و سریع میتونید تمام کنید.
Zinat karimi
۱۴۰۱/۳/۲۴
به بیان ساده کلماتی که یخ روابط بین فروشنده یا بازاریاب شبکه‌ای و مشتریان احتمالی را می‌شکنند، به عنوان کلمات یخ شکن شناخته می‌شوند. اگر بتوانیم کلمات ابتدایی را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنیم، یخ روابط هم به بهترین شکل شکسته می‌شود و ما یک کسب و کار عالی را خواهیم ساخت ولی اگر در انتخاب کلمات ناتوان یا کم‌توان باشیم قطعاً به مشکل خواهیم خورد.
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۲/۷
درود
با اینکه در زمینه‌ی بازاریابی و فروش فعالیت ندارم، ولی مطالب مفیدی برای ترغیب دیگران برای همسویی با نظرم یاد گرفتم. کتاب با توجه به پیشینه کاری نویسنده، نقطه هدفش بازاریابان محترم هست که واقعا راه سختی رو میرن.
مجددا از کتابراه متشکرم که تنوع نویسنده و خواننده رو در نظر داره. 🍃🌟🌟🌟🌟🌟🌷🌷🌷🍃
حسین قیصری
۱۴۰۱/۲/۲۷
لحظات ابتدایی آشنایی چشم‌ها با یکدیگر آغازگر انواع روابط عمومی را رقم میزند چه فوق‌العاده که با استفاده از کلمات حرفه‌ای به این روابط استحکامی طبیعی بدهیم. کتابی که بهترین سرنخ هارو برای افرادی که به دنبال فروش‌های یک دقیقه‌ای هستند در خودش دارد. همچنان منتظر این دست از کتاب‌ها در کتابراه...
سروش شمس
۱۴۰۱/۲/۹
این کتاب و نه فقط به نتورکر‌ها بلکه به تمام کسانی که تمایل دارند مهارت برقراری ارتباط تجاری داشته باشند مطالعه کنند
مذاکره چند بخش داره که یکی از اونها ایجاد کنجکاوی برای شنیدن ادامه صحبت هست این کتاب مختصر و کوتاه و کابردی دقیقا برای اون نقطه نوشته شده
تا حالا چند مرتبه این کتاب را مطالعه کردم
Sepid Mmm
۱۴۰۱/۶/۱۹
کتاب خوبی بود برای کساینی که می‌خواهند وارد بازار کار شوند مناسب بوده و اطلاعاتی در اختیارشان قرار می‌دهد همچنین برای کساین که می‌خواهند دیگران را در رابطه با نظراتشان متقاعد کنند نیز مفید است اما برای کساین که از قبل اطلاعاتی در این زمینه دارند چندان مفید شاید واقع نشود
مشاهده همه نظرات ۱۸۳

راهنمای مطالعه کتاب یخ شکن‌ها

برای دریافت کتاب یخ شکن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.