معرفی و دانلود PDF کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟

عکس جلد کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟

کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ نوشته‌ی جاناکی سوریاراچچی، داستان آموزنده دختر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که هفت پیراهن به رنگ‌های مختلف دارد و هر روز یکی از آن‌ها را می‌پوشد اما مشکل اینجاست که پیراهن‌هایش به هم حسودی می‌کنند! این داستان زیبا به کودکان دوستی و دوری از حسادت و غرور را می‌آموزد.

موضوع کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ چیست؟

دختر بچه‌ای به نام آرتمیس هفت پیراهن به رنگ‌های رنگین کمان داشت و هر روز یکی از آن‌ها را می پوشید اما خبر نداشت که آن‌ها نسبت به هم حسودی می‌کردند و خود را زیباتر از بقیه می‌دانستند؛ تا این که روزی به واسطه باران و خاک، همه آن‌ها که روی بند رخت آویزان بودند، به شدت کثیف و پس از چندین بار شستشو، همه‌ی آن‌ها یک‌رنگ سفید شدند...

داستان کی از همه قشنگ‌تره؟ (Who's the prettiest) به کودکان می‌آموزد که بی‌جهت نسبت به یکدیگر حسادت نداشته باشند و دوستی میان خود را حفظ کنند. کتاب حاضر با بیانی روان به کودکان یادآوری می‌کند که رنگ و یا لباس زیبا نباید باعث شود که آن‌ها نسبت به دیگران احساس برتری داشته باشند.

کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ مناسب چه کسانی است؟

جاناکی سوریاراچچی (Janaki Sooriyarachchi) کتاب حاضر را با تصاویر زیبا برای کودکان سنین 6 تا 8 سال به رشته تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ می‌خوانیم:

هر زمانی که آرتمیس به سمت کمد لباسش می‌رفت تا پیراهنی انتخاب کند، آن‌ها برای اول شدن با هم دعوا می‌کردند و هرکدام می‌خواستند که آرتمیس آن را انتخاب کند، بنابراین هنگامی که آرتمیس پیراهنی را انتخاب می‌کرد، بقیه آن‌ها به او حسادت می‌کردند، زیرا آن‌ها نمی‌خواستند منتظر بمانند تا نوبتشان شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کی از همه قشنگ‌تره؟
نویسنده
مترجمکورش دادرس
ناشر چاپیانتشارات پندار نیک پارسی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-7036-12-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟

برای دریافت کتاب کی از همه قشنگ‌تره؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.