معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز
قیمت:
9800 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز (میکروکتاب)، دربردارنده‌ی تجربیات و راهنمایی‌های راندا برن درمورد معجزه‌ سپاسگزاری است که می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

راندا برن (Rhonda Byrne) در میکروکتاب صوتی معجزه (The Magic) به شما 26 درس می‌آموزد تا به این درک برسید که سپاسگزاری می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. یک برنامه‌ی 26 روزه برای دستیابی به تمام آنچه که می‌خواهید.

جمله‌ی شگفت‌انگیز «خدایا، سپاس‌گزارم» را هر روز با صدای بلند و به طور مداوم بگویید، یادتان باشد هر لحظه و همیشه آن را به یاد داشته باشید و تکرار کنید، در ذهن‌تان آن را مرور کنید یا در قلب‌تان حسش کنید، از همین حالا بکوشید که هر کجا می‌روید، حس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.

برای اینکه بتوانید یک زندگی آرام و شاد داشته باشید باید سپاس‌گزاری خداوند متعال را همیشه بر زبان بیاورید و با تمام وجود آن را حس کنید. هر چقدر بیشتر و صمیمانه‌تر بخاطر این نعمت‌ها و شگفتی‌های جهان از خداوند شکرگذار باشید، بیشتر غرق فراوانی و آرامش می‌شوید. اگر به طور مداوم شکرگذار باشید بر قانون خطاناپذیر جهان می‌توانید چیره شوید. این قانون، هدیه‌ى جهان به شماست تا آن را عملی کنید و زندگى خود را شکوفا نمایید.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

راندا برن، نویسنده و تهیه کننده‌ای بسیار موفق است که در طول زندگی خود به معرفی قانون جذب پرداخته و فیلم‌های زیادی درباره‌ی این موضوع حیرت‌آور ساخته و در این راه نیز بسیار موفق بوده است. پیش از این نویسندگان زیادی بوده‌اند که درباره‌ی قانون جذب صحبت کرده‌اند اما راندا برن توانست به گونه‌ای دقیق و جامع به شرح آن بپردازد.

او در سال 2004 بخاطر فوت پدرش به افسردگی دچار شد. اما پس از مدتی با کمک دخترش بیماری‌اش را درمان کرد و شروع به خواندن کتاب‌های روانشانسی درباره‌ی تفکر مثبت و قانون‌های جذب کرد. او زندگی خود را وقف تبلیغ این فرهنگ کرد و پس از کتاب پرفروش راز، شروع به نگارش و چاپ کتاب‌های جذاب‌تری مثل معجزه، قهرمان، قدرت و... کرد که هر کدام از آن‌ها به گونه‌ای جامع‌تر و باارزش‌تر نسبت به دیگری هستند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی معجزه می‌شنویم:

اگر تمام تمرین‌ها را تا به امروز دنبال کرده باشید، شما آماده هستید تا درباره‌ آرزوها و خواسته‌های ارزشمندتان، نیروی معجزه‌آسای سپاسگزاری را بکار بگیرید. شما باید در ابتدا تصویری از خواسته‌هایتان در ذهنتان به وجود آورید. سپس، برای جذب خواسته‌ ارزشمندتان باید احساس کنید که به آن رسیده‌اید.

در واقع قبل از اینکه به خواسته‌تان برسید، باید سپاسگزاری را انجام دهید. با سپاسگزاری خالصانه از خداوند، قبل از دستیابی به هر خواسته‌ای، بی‌درنگ واقعیت یافتن آن خواسته در ذهنتان تشکیل می‌شود. به این ترتیب احساس می‌کنید که به خواسته‌ خود رسیده‌اید. وقتی شما دستیابی به خواسته‌های ارزشمندتان را تصور و احساس می‌کنید؛ نسبت به آن مثبت‌اندیش می‌شوید و وقتی مثبت‌اندیش باشید هر چه بهتر از فرصت‌های زندگی برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده می‌کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست
2 دقیقه
درباره کتاب
2 دقیقه
درباره نویسنده
13 دقیقه
مقدمه
12 دقیقه
فصل اول
11 دقیقه
فصل دوم
11 دقیقه
فصل سوم
9 دقیقه
فصل چهارم
9 دقیقه
فصل پنجم
16 دقیقه
فصل ششم
2 دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

AMIR TATTOO
۱۴۰۰/۸/۲۳
هنوز گوش ندادم بهش ولی من ادمی هستم که به اتفاقات دورو برم خیلی وقتا توجه میکنم و فکر میکنم در مورد اون اتفاقات بعضی وقتا میبینم یک دلیل مهمی داره اتفاقاتی که دوروبرم میوفته. من چند روز بود خیلی ناراحت بودم از این که هرچی کار میکنم تلاش میکنم پیشرفت نمیکنم هیچ بدترم میشه وضعیت همیشه پول کم میارم هم صبح این موضوعو با یه دوستم در میون گزاشتم نمیدونم چرا و چیشد شب دلشتم تو اینیستا چرخ میزدم یهو بدون جستجو در مورد چیزی یه ویدیو اومد که در مورد برنامه تلویز یونی بود که تو اون برنامه یکی رو دعوت کرده بودن و اون شخص تعریف میکرد من این کتابو خونذم زندگیم عوض شد الان میشینم همهچی جذبم میشه الان میشینم شکر میکنم پول میاد خودش و فلان منم فهمیدم این نشانه‌ای هست ز طرف خدا به من که خیلی ساله ناشکری میکنم هیچیو نمیبینم دوروبرم همش به پول در اوردن فکر میکنم ولی هرچی تلاش میکنم پول ازم دور میشه حالا میفهمم چون ناشکری میکنم همیشه به هیچی قانع نیستم و ناشکرم این کتاب امروز رسید دستم امید وارم زندگیمو خوب تر و عوض کنه بتونم نورو جذب کنم و برسم به نور و ارزو دارم روزی برسه همهی مردم این جهان به اگاهی و نور برسن.
الهه عبدلی
۱۳۹۹/۱/۲۲
‌واقعا عالیه و بسیار عالی توضیح داده شده تا بحال متوجه معجزات شکر گزاری نبودم این کتاب عالی ذهنمو باز کرد و نتایجش رو روز بروز میبینم و یک دستاورد بزرگ هم داشتم
صنم صارمی
۱۴۰۰/۱۱/۷
یکی از بهترین کتابهایی که یک عمر باید بهش عمل کنی همین کتابه که نعمت بزرگ شکر گذاری به ما یاد میده کاش واقعا به اون درجه برسیم و درک کنیم شکر گذاری به معنای واقعی یعنی چی هر درس این کتاب مثل یه تنگر و رشد بزرگ تو زندگی هستش. فرکانستون رو بالا میبره و کنک میکنه به خواسته هامون برسیم. ارتباط معنوی با خداوند رو به معنای واقعی کلمه یاد میگیریم. یاد می‌گیریم که شکر گذاری به معنای واقعی کلمه چه اتفاقات قشنگی رو میتونه وارد زندگیمون کنه. این کتاب رو وقتی بخونید درک میکنید که شکر گذاری واقعی یعنی چی و لمسش میکنید. خدا رو شکر که با این کتاب آشنا شدم ممنونم راندابرن.
بهنام صفی زاده
۱۳۹۹/۲/۹
سلام. من خیلی آدم ناشکری بودم. از وقتی به این کتاب گوش دادم و شکر گذاری کردم، هم حالم بهتر شده هم روزیم زیاد شده.
Fati Fati
۱۳۹۹/۵/۲۳
کتاب شگفت انگیزی ست.
بسیار تاثیر گذار و موثر...
پیشنهاد میدم حتما این کتاب فوق العاده رو بخونید و تمرین هاشو انجام بدید.
بطور کل مسیر زندگیتون عوض میشه و سرشار از انرژی مثبت میشید.
این کتاب باعث میشه در زمان حال زندگی کنید و از لحظه لحظه هاتون لذت ببرید نه در حسرت گذشته یا در اضطراب آینده...
الناز افشاری
۱۳۹۹/۲/۱۶
سلام. من کتابهای مشابهی رو خونده بودم. این کتابم داشتم ولی نمیخوندم. ولی الان همش ذوق شروع کردنشو دارم. برای هم دعا کنیم تا تاثیرش تو زندگیمون صد چندان شه. ممنونم ازت کتاب راه:)
داود اکبری
۱۴۰۱/۲/۲۲
به نظر من هم خداشناسی و هم خودشناسیه، برخلاف نظام آموزشی ایران که بیشتر به خدا شناسی اهمیت میدن با این کتاب میشه از خود شناسی به خداشناسی رسید (البته کمک میکنه)
ای کاش در مدارس ما بیشتر به خودشناسی بپردازند
یاد کلیپی از یه مدرسه تو ژاپن افتادم، بچه‌ای که از روی یک خرک نمیتونست بپره و تقریبا 100
نفر منتظر موندن، تشویقش کردن تا بعد از چند بار موفق شد
فکر میکنم با تشویق کردن بهش کمک کردن تا خودش رو بشناسه و توانایی هاش رو بشناسه و موفق بشه
Ayda Mostafaei
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
سلام و خسته نباشید به نویسنده و مترجم و گوینده این کتاب و کتابراه
این کتاب واقعا کتاب عالی‌ای هست و هر انسانی نیازمنده که این کتاب رو بخونه و داشته باشه اون رو، چون شکرگزاری مسئله‌ای هست که از ابتدای زندگی برای ما طی اتفاقاتی کمرنگ شده و کتابی مثل این کتاب احتیاجه که برای ما یادآوری کنه کی هستیم و
چه دارایی‌ها و نعمت‌هایی داریم و چه فرصت‌هایی را برای شکرگزاری از دست داده ایم، امیدوارم هر شخصی یکبار این کتاب رو بخونه تا قدر زندگیشو بدونه
ایوب آدینه
۱۴۰۱/۱۲/۱۶
من خودم به عنوان شخصی که واقعا بارها و بارها تو زندگیم تاثیر شکر گذاری رو افزایش نعمت و پول دیدم توصیه میکنم بدون قضاوت و با اعتماد و قلبتون بخونین. و واقعا اگر ایمانتون به خدا رو تقویت کنید (البته نه فقط زبانی بلکه با قلب و با خاموش کردن ذهن همه چی رو به خدا بسپارید اصلا لازم نیست زیاد زحمت بکشید برای رسیدن به نعمت و ثروت و از راه‌هایی که اصلا تو خواب هم نمیتونین تصور کنید. اینو به شخصه تو زندگیم تجربه کردم
NIKOO_HDR
۱۴۰۱/۸/۷
کتابی که با تمریناتش کمک میکنه قدر داشته هات بدونی برای نداشته‌ها تلاش کنی.
وقتی تمرینات این کتاب شروع کنید تازه متوجه میشید که شما چقدر دولتمند هستید. متوجه نعمت‌هایی میشید که از اون‌ها غافل بودید.
وقتی شروع کنی به سپاسگذاری کم کم خدا هم مسیر رسیدن به خواسته هات بهت نشون میده.
به من یاد داد قدر داشته هام بدونم شکرگذارشون باشم در کنارش قانع نباشم برای ارزو هام تلاش کنم.
حتما بخونید
محسن دلفان
۱۴۰۱/۶/۳۱
کتابی که نیازه هر انسانی بخونه
بی نهایت تاثیر گذار
هرکسی بخونه کتاب رو هرگز با شخص قبل از خواندن کتاب قابل قیاس نیست چون کتاب تو رو به فضاهای کشف نشده‌ای راهنمایی میکنه که سراسر رضایت و ارامشه. بدور از هر شعار و کلیشه‌ای از محدود کتابهایه که به نظرم جاش تو کتب مدرسه‌ای بچه‌ها واقعا خالیه. بخونید و گوش بدید کلمه به کلمه کتاب رو با سلول‌های بدنتان ببلعید این شگفتی و معجزه شکر گذاریه
Ali Safari
۱۴۰۰/۱/۶
به نظر من وقتی ما آدما روزانه درآمدمونو صرف خیلی چیزای بی ارزش و غیر ضرور میکنیم در حالی که تمام افعال ما تمام هم و غم ما برای بدست آوردن پوله و پول رو خرج میکنیم که آسایش و آرامش باهاش بخریم وقتی میتونم با خوندن این همه کتاب بی نظیر به یک انسان کامل، شاد وموفق تبدیل بشم چرا درنگ کنم
حمید رضا عجمیان
۱۴۰۱/۱۲/۵
سلام، واقعا کتاب بینظیری هست، حس خوب و قدرتمندی به آدم میده واقعا ذهنیتم را در مورد زندگی و اتفاقات پیرامونم و نحوه‌ی سپاسگزاری از خداوند درباره همه چیز در مورد همه نعماتش که در اطرافم بودن و شاید خیلی بی تفاوت از کنارشون رد میشدم و شاید به نحوی تا الان توی زندگیم بهشون فکر نکرده بودم با خوندن این کتاب ذهنم آزادتر و در واقع گویا تلنگلی بود تا بیدار شوم... خدایا شکرت بابت همه چیز
حسین عباسی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
به قدری درگیر زندگی شدیم که اصلا یادمون رفته کی هستیم چی هستیم ربطی‌ام به جایگاه طبقاتی نداره، انگار واقعا به معجزه نیاز داریم فقط کافیه ۲۶ روز این کتاب رو راهنمای زندگیت کنی ببخشید اینطوری میگم اصلا ۲۶ روز دیونه باش اگه ضرر کردی برو همون آدم عاقل قبلی باش ۲۶روز فقط امتحان کن البته ۱روز انجام بدی حودت مشتاق ادامه دادن این روند میشی
Sana Khosravi
۱۴۰۰/۴/۱۴
اول اینکه تمام کتاب‌های صوتی کتابراه واقعا عالی با گویندگی بسیار دلنشین هستند دوما برای شروع به خواندن کتاب معجزه شکرگزاری و انجام دادن تمریناتش، جهت پیش مطالعه و آشنایی با سبق و سیاق این کتاب خوندن میکرو کتابش به نظرم خال از لطف نیست. من خود کتاب رو هنوز نخوندم ولی به نظرم همین میکرو کتاب هم حق مطلب رو ادا کرد و میشه باهاش تمرینات شکرگزاری رو شروع کرد.
مشاهده همه نظرات 767

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.